Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 10:12   #4771
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki

ja dziś mam wolne trochę oddechu...
rano wstałam i poczytałam co tam wczoraj skrobałyście

a teraz lecę na miasto, jestem umówiona do kosmetyczki, trochę relaksu dobrze mi zrobi...

miłego dnia
Odpowiedz nam w klubie
Miłego dnia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:13   #4772
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

czuję dzisiaj nowy wątek nie wiele do końca zostało

u mnie dziś jesień w nocy popadało troszkę i tak smętnie dziś bez słoneczka jaka to pogoda zmienna jest ona musi być kobietą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:13   #4773
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a widziałam te sukieneczki mi żaden kolor niestety a fajne tanie jak Ci się podoba to łap ją




ja się boje popieli kiedyś sobie zrobiłam wellatonem albo garnierem już nie pamiętam i miałam włosy jak gołąb w srebro mi wpadały takie szare fuj
Ja tez sie boje

A sukienki wygladaja fajnie ale w rzeczywistości nie musze takie być-maja wiskoze, może być sztywna i nieprzewiewna na wiosnę i lato. I może podciagac sie na tyłku w efekcie czego z tyłu bedzie krótsza, taka odstająca.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:15   #4774
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez sie boje

A sukienki wygladaja fajnie ale w rzeczywistości nie musze takie być-maja wiskoze, może być sztywna i nieprzewiewna na wiosnę i lato. I może podciagac sie na tyłku w efekcie czego z tyłu bedzie krótsza, taka odstająca.
nie podobają mi się te kolory jakieś takie dziwne połączenia no i bufki nie są dla mnie

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-01 o 10:19
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:21   #4775
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII



Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
moze zapychac ciekawe w jakim otoczeniu wystepuje..i zalezy jaka masz skore
wrażliwą to na pewno. I albo suchą albo mieszaną, w zależności od dnia
ale ma tendencję do zapychania się i tego się boję


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odpowiedz nam w klubie
Miłego dnia
odpowiedziałam

co do tych sukienek to ja bym brała bo mam taką bluzkę, z połowy tych sukienek 5-tą od dołu :P
i materiał jest spoko, taki dość miły, typowo bluzkowy jakość też niezła, jak za tę cenę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:24   #4776
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czuję dzisiaj nowy wątek nie wiele do końca zostało

u mnie dziś jesień w nocy popadało troszkę i tak smętnie dziś bez słoneczka jaka to pogoda zmienna jest ona musi być kobietą
A jak nam pani moderator zrobi żart prima aprilisowy i nie otworzy kolejnej części?

a pogoda jest kobietką zmienna, czasem pochmurna, czasem gorrąca
potrafi nawet rzucać gradem jak się zezłości i przytulać promyczkami jak ma dobry humor
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:32   #4777
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
A jak nam pani moderator zrobi żart prima aprilisowy i nie otworzy kolejnej części?

a pogoda jest kobietką zmienna, czasem pochmurna, czasem gorrąca
potrafi nawet rzucać gradem jak się zezłości i przytulać promyczkami jak ma dobry humor
to by był żarcik mało śmieszny

taka właśnie jest w nocy mi popadało rano zachmurzone niebo teraz wychodzi słoneczko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 10:33   #4778
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

mam jeszcze godzinkę, bo kosmetyczka zadzwoniła, że klientki sie pospozniały i jest opoznienie

chyba mam uczulenie na kawę!! piję tylko kurtuazyjnie, ale za każdym razem zauważam drobne czerwone krostki na policzkach..ide po wapno
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:43   #4779
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to by był żarcik mało śmieszny

taka właśnie jest w nocy mi popadało rano zachmurzone niebo teraz wychodzi słoneczko
Lepiej ostrzeżmy Panią moderator, aby przypadkiem nie wpadła na taki pomysł

A u mnie ni ma słonka
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:49   #4780
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
czyżby coś się pod tym kryło?

Hihi zobaczymy Powiedzmy ze ktos sie usilnie stara zebym go polubiła Ale dłuuga droga jeszcze
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiecie jaki mam smalec na glowie
ale o dziwo kolor nie zrudzial pod wplywem tluszczyku
c12 sie doskonale domywa jak widac... ja farbuje w przyszlym tyg.

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

A tak w ogole to dziewczynki swietujemy!
Bo na blogu było już ponad 10 tys. odwiedzin!
Jestem szczesliwa i spelniona...
Nooo super Gratulacje
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
@ wlasnie mi sie skonczyl,myslalam ze przez to, ale juz jestem po i dalej boli
Hmm powiem ci ze ja na odwrot mam. Do @ jeszcze tydzien a brzuch od paru dni juz pobolewa. Tak mam przy tabletkach

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
czekoladowo, to kiedy robisz kochana? Mnie starch nie opuszcza, ale potrzeba ulega zwiększeniu, totez zapewne po weekendzie polece z rozjasnianiem..

Ja wzięłam w Rossie, bo u nas nie ma superpharmu, musiałabym jechac do Wawy. Ale dzieki za cynk

Kupiłam 2 opakowania- kazde po 12,99- 9.1 i 9.0. Robiłam od rauz próbe na pasemku i ladnie wychodzi, nawet bez rozjasnienia. Tylko za duzo dałam popeilatego. Bede robic w proporcji 1:3 a lbo 1:4 nawet. Ta 9 wychodzi taka rózowo-piaskowa, fajny kolor- niejednolity, tzn z takim rozswietleniem. Tylko ta woda.. az 9%. Nie wiem czy nie ugotuje włosów..

Generalnie było duzo słonka i nieźle zjasniały- teraz to w niektorych miejscahc jest juz poziom 8 najwyzej E0 dam na krócej, ale podkład jakis musi byc, zeby rowno wzięło.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

a na cellulit to najlepszy jest głeboki masaz uciskowy. Niezaleznie od kremu, ale najlepsziej taki, co daje w miare poślizg- zawsze mozna tez zmoczyc dłon i uciskac, zgniatac, szczypac skore az do bolu rozcierajac pięsciami miejsca z grudkami (trzymasz skóre głeboko miedzy kciukiem a reszta palcow, jakby pięscią w dwóch rekach). Zaczynasz od rozmasowania łydek i przemasowujesz do gory, potem przy kolanie i do gory, potem znow łydki a dalej dopiero uda. Za kazdym razem trzeba sciagac limfe do wezłów ruchem głąskajacym posuwistym, jakbys zbierała wode z nog. Masowac tzreba 2 razy dziennie po przynajmniej 5 minut. Bedziesz miec siniaki- to dobry objaw. Jest to bolesne, ale tak trzeba, inaczje cellulitu sie nie pozbedziesz na dobre. Po kilku zabiegach przestaje bolec i nie ma siniakow- pierwsze efekty po sumiennym tygodniu.
Nie wiem kiedy robie bo narazie troszke mi włosy lecą a nie chce ich dobijać. Ale mysle ze jakos za tydzien może. Ja robie pół na pół ale ja mam jeszcze rudości wiec akurat mysle bedzie.
Ten masaż to to chyba ugniatanie bedzie Tak kojarze ten ruch z zajęć takze na pewno sobie poradze
Mam taki fajny dość tłustawy balsamik który trzeba długo wsmarowywać wiec bedzie jak znalazł Jeszcze sie wypeelinguje ładnie i bede działac
Chociaż nie wiem czy łydki też mam masować jak u mnie problemem jest głównie górna partia ud, to chyba same uda wystarczą tak solidnie?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
malduję się kochane

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



Czekoladowo może spróbój Eveline albo Dax jest wersja an rozstępy i cellulit nie drogie a ja Ci powiem że jak smarowałam codziennie i wmasowywałam to widziałam różnicę i skóra fajnie napięta

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



Ty to masz te sny
mi się śniła ludzka stonoga co za film po✂✂✂any!
No nad tym z Eveline mysle Ale najpierw w ruch idą cwiczenia, peelingi i masaże i dopiero na sam koniec sobie taki kremik trzasne może Na rozstępy to i tak nic nie pomoże bo to są blizny. Jedynie tam zabiegi mozna robic ale i tak niewiadomo. Ale wiadomo że jak skóra napieta to i mniej widoczne są

Ja z tym opalaniem mam w sumie psikus. Bo jak jestem blada to póki mi sie skóry nie dotknie albo pod światło nie stoje to nie widać A na opalonym dupsku mam białe pręgi

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie tez beznadziejna pogoda
czekoladowooo ten krem jest bardzo tlusty i pozostawi na skorze cienka powloke wiec moze bardzo zapychac
Kurcze To ja juz nie wiem... Mam znaleźć coś lekko natłuszczającego i stąd ta witamina A ma być ale własnie widze ze większość to są tłuste kremy. No i na to moje rogowacenie tez to miało być. Może jakis krem dla dzieci kurcze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:51   #4781
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Smile odcien włosow Magdy Mołek

hej!
wiecie moze jaka farba moge uzyskac efekt takiego koloru wlosow jaki ma M. Mołek? ona teraz ma taki chyba platynowy, ogolnie to bardzo podoba mi sie jej fryzura dodam ze teraz mam moze naturalnewloski czyli mysi blond;/ czy moge to uzyskac rozjasniaczem? doradzcie jaka firma
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 10:57   #4782
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dzien dobry wszystkim!!!
Dopiero co otwarłam oczka a juz za tel siegłam aby do Was luknać
W sypialni mam ciemno ale przez szparke w roletach widze ze lekko wieje i pochmurno to nie taki dobry ten dzień. Ale mam przed soba jeszcze 2godziny pozostania w łóżeczku. A co. Brzuch jeszcze lekko wierci. Nie bede sie przemeczac. A na 16 do pracy.

Infatuated
Zazdroszcze Ci tej kosmetyczki. Ale idz relaksuj sie kochana.

Kitkulka
To czekamy baby
A co to za koszmary dziś były. Oczywiście bez naszego udziału.


Encha
Ale porównanie kobiety z pogoda. Ale tak w rzeczywistosci jest.

Ide zalać płatki mlekiem i do łózia
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:00
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:02   #4783
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Lepiej ostrzeżmy Panią moderator, aby przypadkiem nie wpadła na taki pomysł

A u mnie ni ma słonka
jeszcze się może pojawi kiedyś na pewno

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hihi zobaczymy Powiedzmy ze ktos sie usilnie stara zebym go polubiła Ale dłuuga droga jeszcze

Nooo super Gratulacje

Hmm powiem ci ze ja na odwrot mam. Do @ jeszcze tydzien a brzuch od paru dni juz pobolewa. Tak mam przy tabletkach


Nie wiem kiedy robie bo narazie troszke mi włosy lecą a nie chce ich dobijać. Ale mysle ze jakos za tydzien może. Ja robie pół na pół ale ja mam jeszcze rudości wiec akurat mysle bedzie.
Ten masaż to to chyba ugniatanie bedzie Tak kojarze ten ruch z zajęć takze na pewno sobie poradze
Mam taki fajny dość tłustawy balsamik który trzeba długo wsmarowywać wiec bedzie jak znalazł Jeszcze sie wypeelinguje ładnie i bede działac
Chociaż nie wiem czy łydki też mam masować jak u mnie problemem jest głównie górna partia ud, to chyba same uda wystarczą tak solidnie?

No nad tym z Eveline mysle Ale najpierw w ruch idą cwiczenia, peelingi i masaże i dopiero na sam koniec sobie taki kremik trzasne może Na rozstępy to i tak nic nie pomoże bo to są blizny. Jedynie tam zabiegi mozna robic ale i tak niewiadomo. Ale wiadomo że jak skóra napieta to i mniej widoczne są

Ja z tym opalaniem mam w sumie psikus. Bo jak jestem blada to póki mi sie skóry nie dotknie albo pod światło nie stoje to nie widać A na opalonym dupsku mam białe pręgi


Kurcze To ja juz nie wiem... Mam znaleźć coś lekko natłuszczającego i stąd ta witamina A ma być ale własnie widze ze większość to są tłuste kremy. No i na to moje rogowacenie tez to miało być. Może jakis krem dla dzieci kurcze
bez ruchu to nic nie da może zacznij chodzic na rolletic na cellulit bardzo dobre
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:33   #4784
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jeszcze się może pojawi kiedyś na pewno

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



bez ruchu to nic nie da może zacznij chodzic na rolletic na cellulit bardzo dobre
Nie no ruch to wiadomo Musze moje obwisy do formy spowrotem doprowadzic Także wracam po prostu do moich domowych cwiczonek przy ktorych schudlam

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Ale ze mnie ciołek
Przecież ja mam oliwke antycellulitową do masażu i masażer z różnymi końcówkami
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:35   #4785
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

a ja tak oglądam swoje kłaki po wczorajszym farbowaniu i dochodzę do wniosku, że gdy tata włosy mi farbuje to normalnie nie ma ch**a we wsi pięknie równo i w ogóle ma rękę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:36   #4786
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Heja blondaski
A co to brzydko u Was? U mnie rano było, poszłam dalej spać a teraz już słoneczko świeci i ciepło jest
Idę zaraz zjeść śniadanko (dopiero) i lecę na miasto

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
3maj się przyjemnego studiowania

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Dziewczyny, fajne te sukieneczki?
http://moda.allegro.pl/folkowa-sukie...531228228.html
moim zdaniem całkiem fajne i tanie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry blondaski
matko, ale u mnie paskudna pogoda, przebudziłam się w nocy, bo tak padało


o fuuu to frytki też odpadają

hehe jeszcze nie ma nowej

a który to w końcu samoopalacz? ten Lirene czy inny?
bo ja bym kupiła jak dobry, bo zanim się doczekam na ten mój zamówiony z Yves Rocher to minie z 1,5 tygodnia

hehe dziękuję kochana wstawię coś później, muszę się najpierw doprowadzić do porządku

mi tylko przed @ wyskakuje kilka :/ i właśnie teraz mam ale korektor daje radę

u mnie też okropna pogoda

tata złoty oj tak znowu mam pięknie równo farbnięte

a ja szukam kanapy i łóżka w jednym, jutro pewnie do Ikei się wybiorę

no to gratulacje
przypomniałaś mi, że przy okazji muszę zajrzeć na swojego bloga

ale jakiś mały? duży?

nie są złe, ale jeszcze poszukaj, może trafią się ładniejsze na tego typu kiecki był szał w zeszłe wakacje

no tak, już kwiecień! ale ten czas leci

A tak w ogóle to teraz mi się śniłyście mieszkałyśmy wszystkie w jednym (moim) mieście i spotkałyśmy się któregoś razu u którejś z nas, ale już nie pamiętam u której oczywiście na jakimś winku no i to było w ogóle w wieżowcu, w którym mieszka moja ciocia
popiłyśmy sobie, a ja później wracałam do domu i jakiś menel straszny chciał mnie okraść i pobić, wyglądał jakby miał wściekliznę i biegł za mną, schowałam się w samochodzie i ledwo zdążyłam zamknąć na zamek
i wtedy obudził mnie deszcz
samoopalacz St.Moriz on jest tylko na all więc też troszkę byś musiała poczekać

Bunny gratulacje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:37   #4787
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja chyba wroce do hormonow,bo mi sotatnio pelno pryszczy wyskakuje
Nie no ja na pewno nie wrócę, 6 lat brałam i później takie jaja były, łącznie z wizytą w szpitalu, że jak mam przechodzić znów to samo to ja dziękuję ...

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ale u mnie dziś brzydko... szaro i mokro
Yatta - co do ciuszków na chrzciny - też bym obstawiała sukienkę i żakiecik
Fajne te co Snow pokazywała

A wiesz, że u mnie na tym pierwszym zdjęciu nie widać tej różnicy o której piszesz
Masz już jakieś plany na następne farbowanie?


Pokaż nam się w długich
U mnie też rano było brzydko i mokro ale powoli słonko się przebija

Chciałam robić matrixem tym 9AV ale się boje, że się wypłucze a myślałam tez o założeniu włosków.. a tak będę się bała, że się wypłuczę i później zdejmę włosy i będę miała nierówno włosy ufarbowane Nie wiem jeszcze :/

A na razie zdjęć z buzią nie będę robić bo wyglądam okropnie ostatnio

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A tak w ogole to dziewczynki swietujemy!
Bo na blogu było już ponad 10 tys. odwiedzin!
Jestem szczesliwa i spelniona...


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Widziałam takie w sklepie, ale jakoś średnio wyglądały :/

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Bedziesz miec siniaki- to dobry objaw. Jest to bolesne, ale tak trzeba, inaczje cellulitu sie nie pozbedziesz na dobre. Po kilku zabiegach przestaje bolec i nie ma siniakow- pierwsze efekty po sumiennym tygodniu.
Ja kiedyś dałam się tak TŻtowi sklepać.. tyle miałam siniaków, tak mnie bolało, masował albo rękami, albo kostkami z pięści przesuwał do góry tak jak mówiłaś.. ale i tak to nic nie dawało
Mnie już chyba nic nie pomoże

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to teraz mi się śniłyście mieszkałyśmy wszystkie w jednym (moim) mieście i spotkałyśmy się któregoś razu u którejś z nas, ale już nie pamiętam u której oczywiście na jakimś winku no i to było w ogóle w wieżowcu, w którym mieszka moja ciocia
popiłyśmy sobie, a ja później wracałam do domu i jakiś menel straszny chciał mnie okraść i pobić, wyglądał jakby miał wściekliznę i biegł za mną, schowałam się w samochodzie i ledwo zdążyłam zamknąć na zamek
i wtedy obudził mnie deszcz
Jaki sen

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a teraz lecę na miasto, jestem umówiona do kosmetyczki, trochę relaksu dobrze mi zrobi...

miłego dnia
No i dobrze, trzeba sobie nastrój jakoś poprawiać

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, napiszcie mi więc które firmy farb do włosów możecie polecić jeżeli chodzi o trwałość i kolor. Chodzi mi o odcienie: jasny popielaty blond. Jak już wcześniej pisałam miałam styczność z Loreal która nie jest wcale taka tania i jestem w miarę zadowolona. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Może macie inne pomysły ?
To różnie z tymi farbami, to też zależy jak włoski zareagują..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
lecę się szykować i robić zdjęcia do fotografa
Do dyplomu? Oczywiście pokażesz nam ?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bez ruchu to nic nie da może zacznij chodzic na rolletic na cellulit bardzo dobre
Na co ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:41
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:39   #4788
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hihi zobaczymy Powiedzmy ze ktos sie usilnie stara zebym go polubiła Ale dłuuga droga jeszcze
Takie rzeczy się dzieją a Ty nic nie mówisz
a chociaż idzie wszystko w dobrym kierunku, abyś go polubiła?


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim!!!
Dopiero co otwarłam oczka a juz za tel siegłam aby do Was luknać
W sypialni mam ciemno ale przez szparke w roletach widze ze lekko wieje i pochmurno to nie taki dobry ten dzień. Ale mam przed soba jeszcze 2godziny pozostania w łóżeczku. A co. Brzuch jeszcze lekko wierci. Nie bede sie przemeczac. A na 16 do pracy.

Infatuated
Zazdroszcze Ci tej kosmetyczki. Ale idz relaksuj sie kochana.

Kitkulka
To czekamy baby
A co to za koszmary dziś były. Oczywiście bez naszego udziału.


Encha
Ale porównanie kobiety z pogoda. Ale tak w rzeczywistosci jest.

Ide zalać płatki mlekiem i do łózia
Dzień doberuś
Ale Ci dobrze tak długo w łóżeczku się wylegiwać
ja sobie pośpię dopiero w pon..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:39   #4789
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

caskada
nie napisałam Ci wczoraj Kochana o tym Goldwellu-jestem z niego zadowolona tak jak pisałaś jest super
Ale zobacz na zdj ze odrost mi widać ale on nie jest ciemny taki szaro mysi widać go dobrze na tych zdjęciach z czubkiem głowy.
Ale kolor nie jest jakiś mega zolty czy coś, a włosy nie zniszczone.
Zobacz na zdjęcie, wybacz ale jestem dzis w domu i jakoś się nie uczesałam dobrze
Ty masz chyba jasniejsze?
Zrobiłam taki nieudolny zlepek na szybo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goldwell.jpg (86,3 KB, 41 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 11:42   #4790
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie no ja na pewno nie wrócę, 6 lat brałam i później takie jaja były, łącznie z wizytą w szpitalu, że jak mam przechodzić znów to samo to ja dziękuję ...



U mnie też rano było brzydko i mokro ale powoli słonko się przebija

Chciałam robić matrixem tym 9AV ale się boje, że się wypłucze a myślałam tez o założeniu włosków.. a tak będę się bała, że się wypłuczę i później zdejmę włosy i będę miała nierówno włosy ufarbowane Nie wiem jeszcze :/

A na razie zdjęć z buzią nie będę robić bo wyglądam okropnie ostatnio







Widziałam takie w sklepie, ale jakoś średnio wyglądały :/



Ja kiedyś dałam się tak TŻtowi sklepać.. tyle miałam siniaków, tak nie bolało, masował albo rękami, albo kostkami z pięści przesuwał do góry tak jak mówiłaś.. ale i tak to nic nie dawało
Mnie już chyba nic nie pomoże



Jaki sen



No i dobrze, trzeba sobie nastrój jakoś poprawiać



To różnie z tymi farbami, to też zależy jak włoski zareagują..



Do dyplomu? Oczywiście pokażesz nam ?



Na co ?
na ROLLETIC

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Heja blondaski
A co to brzydko u Was? U mnie rano było, poszłam dalej spać a teraz już słoneczko świeci i ciepło jest
Idę zaraz zjeść śniadanko (dopiero) i lecę na miasto



moim zdaniem całkiem fajne i tanie



samoopalacz St.Moriz on jest tylko na all więc też troszkę byś musiała poczekać

Bunny gratulacje
kolejne zakupki Snow?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:44   #4791
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
samoopalacz St.Moriz on jest tylko na all więc też troszkę byś musiała poczekać
e to nie zamawiam, czekam na swojego dziada
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Do dyplomu? Oczywiście pokażesz nam ?
o ile wyjdę jak człowiek
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
nie napisałam Ci wczoraj Kochana o tym Goldwellu-jestem z niego zadowolona tak jak pisałaś jest super
Ale zobacz na zdj ze odrost mi widać ale on nie jest ciemny taki szaro mysi widać go dobrze na tych zdjęciach z czubkiem głowy.
Ale kolor nie jest jakiś mega zolty czy coś, a włosy nie zniszczone.
Zobacz na zdjęcie, wybacz ale jestem dzis w domu i jakoś się nie uczesałam dobrze
Ty masz chyba jasniejsze?
Zrobiłam taki nieudolny zlepek na szybo.
ledwo co widać ten odrost
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:44   #4792
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

snowhitee
zakupy?

kitkulka
no tak, on ma z 1 cm. Ale nie widać go mocno bo nie jest jakiś super ciemny, ponadto jestem rozwichrzona a nie ulizana

caskada
zaraz wkleje lepsze zdjęcia

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:51
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:50   #4793
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
nie napisałam Ci wczoraj Kochana o tym Goldwellu-jestem z niego zadowolona tak jak pisałaś jest super
Ale zobacz na zdj ze odrost mi widać ale on nie jest ciemny taki szaro mysi widać go dobrze na tych zdjęciach z czubkiem głowy.
Ale kolor nie jest jakiś mega zolty czy coś, a włosy nie zniszczone.
Zobacz na zdjęcie, wybacz ale jestem dzis w domu i jakoś się nie uczesałam dobrze
Ty masz chyba jasniejsze?
Zrobiłam taki nieudolny zlepek na szybo.
No nie jest żółto, jest ładnie. Cieplej miałaś po farbkach, a tu nawet mimo tego malusiego odrostu jest fajnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o ile wyjdę jak człowiek
Hehe to tym bardziej będę trzymać kciuki by ładnie wyszło

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na ROLLETIC
Nie wiem co za rolletic muszę poczytać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:52   #4794
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
e to nie zamawiam, czekam na swojego dziada

o ile wyjdę jak człowiek

ledwo co widać ten odrost
ja nigdy an takich zdjęciach nie wyglądam jak człowiek

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No nie jest żółto, jest ładnie. Cieplej miałaś po farbkach, a tu nawet mimo tego malusiego odrostu jest fajnie



Hehe to tym bardziej będę trzymać kciuki by ładnie wyszło



Nie wiem co za rolletic muszę poczytać
google i czytasz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:55   #4795
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
google i czytasz
to wygląda jak średniowieczne narzędzia tortur

A poza tym tak myślałam, że to gdzieś w gabinecie. Jakbym była kasiasta to bym sobie pochodziła na zabiegi i by było z głowy, ale niestety..
Nie w tym, życiu, więc chyba muszę się pogodzić z losem

EDIT:
Poza tym nie bardzo sobie wyobrażam jak miałabym na tym "usiąść" czy się ułożyć by masowało mi uda z boku

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:57
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:55   #4796
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Lepsze zdjęcia, robiłam sama więc kiepskie ale kolor widać.

Yatamanka
dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8953.jpg (28,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8954.jpg (26,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8960.jpg (30,5 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:56
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:56   #4797
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja tak oglądam swoje kłaki po wczorajszym farbowaniu i dochodzę do wniosku, że gdy tata włosy mi farbuje to normalnie nie ma ch**a we wsi pięknie równo i w ogóle ma rękę
Ha, ja mojego chyba tez zatrudnie teraz zeby było równiutko Chociaz nie wiem czy go namówie bo nigdy sie nie daje przekonac
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Takie rzeczy się dzieją a Ty nic nie mówisz
a chociaż idzie wszystko w dobrym kierunku, abyś go polubiła?




Dzień doberuś
Ale Ci dobrze tak długo w łóżeczku się wylegiwać
ja sobie pośpię dopiero w pon..
Hee trudno powiedzieć Czasem tak, a czasem nie :P Ze mna jest ciezko bo serducho sie musi poskładać wiec łatwo cos ze mna zepsuc niestety


Agatko odrostu to praktycznie nie widać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:57   #4798
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na ROLLETIC

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



kolejne zakupki Snow?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
zakupy?

kitkulka
no tak, on ma z 1 cm. Ale nie widać go mocno bo nie jest jakiś super ciemny, ponadto jestem rozwichrzona a nie ulizana

caskada
zaraz wkleje lepsze zdjęcia
nie no co Wy dziewczyny lecę z piesiem i na spotkanie

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lepsze zdjęcia, robiłam sama więc kiepskie ale kolor widać.

Yatamanka
dzieki
bardzo ładny kolor
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:57   #4799
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
no tak, on ma z 1 cm. Ale nie widać go mocno bo nie jest jakiś super ciemny, ponadto jestem rozwichrzona a nie ulizana
ja to dzisiaj moich włosów w ogóle nie mogę doprowadzić do porządku i zaraz się pochlastam, bo idę do fotografa no trudno, przynajmniej będzie śmiech
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe to tym bardziej będę trzymać kciuki by ładnie wyszło
dzięki, na pewno się przydadzą
zawsze takie zdjęcia robił mi kuzyn fotograf i jakoś na nich wychodziłam, ale on teraz stwierdził, że ma KRYZYS i nie ma ochoty robić zdjęć to muszę iść do kogoś innego. Ehh artyści a dobry jest skubaniec, zaledwie rok młodszy ode mnie a już miał zlecenia dla Avanti i Newsweeka
a teraz pewnie wyjdę jak kosmita
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nigdy an takich zdjęciach nie wyglądam jak człowiek
ja to samo

pierdzielę, odwaliłam się do tego fotografa, góra jest ok, a na dół czarne rurki i trampki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:01   #4800
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie no co Wy dziewczyny lecę z piesiem i na spotkanie



bardzo ładny kolor
A myslalam ze zakupki

Dziękuje
Na tym zdjęciu już się czesałam

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to dzisiaj moich włosów w ogóle nie mogę doprowadzić do porządku i zaraz się pochlastam, bo idę do fotografa no trudno, przynajmniej będzie śmiech
Ja też, jakoś mi się sfalowały, uczesałam się a są takie dziwne, pomięte
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.