Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 15:40   #1801
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

właśnie z powodu ceny postanowiłam, że postaram się zrobić w domu pastę. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie
znając mojego farta to tylko spalę mamie garnek
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:32   #1802
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
właśnie z powodu ceny postanowiłam, że postaram się zrobić w domu pastę. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie
znając mojego farta to tylko spalę mamie garnek
Jak już upichcisz, to podziel się wrażeniami Ja spróbuje dopiero jak wrócę do domu Już miesiąc nie byłam...
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:47   #1803
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

teoretycznie kosztuje 2 zł - jak policzyć zepsute pasty, a nie ma siły żeby zawsze wyszła idealna to wychodzi dużo więcej - poza tym, porównując depilację tą metodą w salonie a zakup pasty + własnoręczna depilacja to cena ok.20 zł za samą pastę nie jest zbyt wygórowanym kosztem
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 00:28   #1804
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja próbowałam kupnej i byłam bardzo niezadowolona w porównaniu do własnoręcznie robionej. Po prostu nie wyrywała włosków tak dobrze. Ale to moja opinia, jak widać niektórzy są zadowoleni..

Co do spalenia pasty - wtedy też domyjesz garnek, zostawi się go na noc zalanego wrzącą wodą i jakoś się umyje. Bez strachu

Cena - kg cukru starczy na kilka past, a że na początku jak się uczy kilka pójdzie na zmarnowanie... i tak wychodzi taniej, a potem sie już raczej umie robić pastę.
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:14   #1805
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27585295]teoretycznie kosztuje 2 zł - jak policzyć zepsute pasty, a nie ma siły żeby zawsze wyszła idealna to wychodzi dużo więcej - poza tym, porównując depilację tą metodą w salonie a zakup pasty + własnoręczna depilacja to cena ok.20 zł za samą pastę nie jest zbyt wygórowanym kosztem[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez 777samara Pokaż wiadomość
Ja próbowałam kupnej i byłam bardzo niezadowolona w porównaniu do własnoręcznie robionej. Po prostu nie wyrywała włosków tak dobrze. Ale to moja opinia, jak widać niektórzy są zadowoleni..

Co do spalenia pasty - wtedy też domyjesz garnek, zostawi się go na noc zalanego wrzącą wodą i jakoś się umyje. Bez strachu

Cena - kg cukru starczy na kilka past, a że na początku jak się uczy kilka pójdzie na zmarnowanie... i tak wychodzi taniej, a potem sie już raczej umie robić pastę.
Cytat:
Napisane przez bugmenot4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzeba być wyjątkowym tłukiem żeby przypalić cukier...
Jak go robicie a macie problemy z pamięcią to trzeba siedzieć w kuchni i go pilnować - proponuję wziąć gazetę albo książkę i siedząc przy stole baczyć na pastę.
Heh wszystkie macie rację! Kupiona jest zrobiona i już, a swoją trzeba samemu kręcić i nie zawsze musi wyjść dobra, więc kwestia pieniędzy może być wyrównana, z resztą 20 zł na pastę, to nie jest dużo.

Z drugiej strony zrobić samemu i mieć satysfakcję - bezcenne Ja to się właśnie obawiam, że ta kupiona może być słabsza, że właśnie nie będzie tak dobrze wyrywała włosków...

No i oczywiście, żeby spalić cukier trzeba być bardzo zdolnym, ale mi też nie chodzi tylko o spalenie, ale o to, że wyjdzie albo za rzadka, albo za gęsta, a dowiem się tego dopiero jak wystygnie, więc kupa roboty z tym, ale coś za coś ;P

Tak więc nie marudzę, po prostu trza wypróbować i tyle, dzięki za opinię!
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 09:23   #1806
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrobienie pasty nie jest problemem a jej formowanie w lapkach i radzenie sobie z nia,tak samo mozna zmarnowac kupiona paste jak zrobiona,to nie tak,ze sie kupi gotowa i idzie bez problemu,gotowa tez trzeba rozpuscic do odpowiedniej postaci ,uformowac itd

ja osobiscie polecam trenowanie na robionej przez siebie pascie i przelaniu jej do pojemniczka,wtedy starczy na dluzej i bedzie jak ta kupiona przeciez,podgrzewamy i wyciagamy tyle ile potrzebujemy a reszte zostawiamy

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

aaa i jeszcze jedno,jesli nie idzie formowanie a nie chce sie pasty zmarnowac to polecam paseczki fizelinowe i rozcieranie pasty na skorze cienka warstwa i zrywanie paskiem
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:45   #1807
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 217
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Nie trzeba być zdolnym żeby spalić pasty, wystarczy nie mieć możliwości siedzenia w kuchni przez 40 minut i pilnowania tego oraz mieć dużo rzeczy na głowie :P
Równie dobrze można przypalić kotleta schabowego.

Mary_Q gdzie takie paski nabywasz?
__________________
Cel osiągnięty
777samara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 10:10   #1808
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

paski fizelinowe na allegro szukaj ;-)
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 11:51   #1809
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Udalo mi sie kilka dni temu zimna paste camazaki uformowac, tzn uzyskac wlasciwa konsystencje, ale do skutecznosci wyrywania wloskow mam bezmiar zastrzezen.

Skora byla sucha i wypeelingowana , rece zimne (ale nie mokre!)
jestem bezsilna, ale sprobuje raz jeszcze ..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:02   #1810
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

tak,paski na allegro

ja robilam z bawelny jeszcze (rozcielam stare ubrania ) taki pasek mozna uprac
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 18:09   #1811
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
tak,paski na allegro

ja robilam z bawelny jeszcze (rozcielam stare ubrania ) taki pasek mozna uprac
fizelinowy można uprać? ;o

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Ah, bawełniany. Sorry, nie kontaktuję chyba dzisiaj

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

A ja to już mam chyba jakąś manię na punkcie tej pasty cukrowej.
ostatnio śniło mi się, że byłam obecna przy wyrobie Camsakizi, jakiś Turek w kuchni robił. Później kupiłam u niego dwa słoiki (proszę pozostawić to bez komentarza) i jeden chciałam zakosić. I później mnie ten koles z wałkiem do ciasta gonił

tak, wiem-nie jestem normalna
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 18:49   #1812
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

haahhaah sen 1 klasa:P:P
najgoersze jest to ze pasta przy takich temp jak dzis (u mnie 30 st) nie daje rady, rozpuszcza się i chyba kupie paski fizelinowe na takie skwary bo zwyczajnie szkoda paste wywalac a ubrania juz poniszczyłam heeh więcej nie mam:P
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 02:27   #1813
paula1408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja nie dość, że zrobiłam świetną pastę to do tego pyszne cukierki karmelowe hehe Dałam 1,5 szklanki cukru, pół szklanki letniej wody i całą dużą cytrynę. Do uzyskania brązowego karmelowego koloru gotowałam zaledwie 10 minut!!! Pasta ma idealna konsystencję i świetnie działa na włoski Co do cukierków zaraz po zagotowaniu wlałam do małych cukierkowych foremek wysmarowanych oliwą miodową! Mówię wam- krówki pierwsza klasa POZDRAWIAM
paula1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 22:33   #1814
monikaa17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 91
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny,a żeby była mocniejsza to wiecej soku z cytryny czy wody? Pytam bo raz robiłam i nie pamietam jak proporcje ustawilam ale byla siekiera,a teraz ostatnio zrobilam to zrobila mi sie masa lizakowa a nie pasta do depilacji,po prostu nic sie nie kleiła,jedynie co to smaczna byla;] A potrzebuje żeby byla mocna..
monikaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 09:39   #1815
nikah
Raczkowanie
 
Avatar nikah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: 3miasto i okolice
Wiadomości: 367
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a co to wg ciebie znaczy mocna? jak się nie kleiła to za dużo wody, albo za mało gotowania.
__________________
"Wszystko, co nie jest świadomym poświęcaniem się rzeczom ważnym,
jest nieświadomym poświęcaniem się rzeczom nieważnym"


wymienię tusz L'Oreal
nikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 12:53   #1816
pannamigotka28
Raczkowanie
 
Avatar pannamigotka28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 38
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a ja kiedyś robiłam i się nią poparzyłam ;/ złe doświadczenia. to był po prostu wrzatek... nie wiem jak zrobic zeby dalo sie do ręki wziac. a no i potrzebuje mało tej pasty... co zrobic ? ! a próbowałyście wąsik taką pastą potraktować ?
__________________
www.makedreamscometrue.bl og.onet.pl
! zapraszam <3
pannamigotka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:05   #1817
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez pannamigotka28 Pokaż wiadomość
a ja kiedyś robiłam i się nią poparzyłam ;/ złe doświadczenia. to był po prostu wrzatek... nie wiem jak zrobic zeby dalo sie do ręki wziac. a no i potrzebuje mało tej pasty... co zrobic ? ! a próbowałyście wąsik taką pastą potraktować ?
bo po ugotowaniu się ją studzi

a paski flizelinowe można kupić w hurtowni kosmetycznej
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 13:52   #1818
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Laski, dlaczego ta pasta cukrowa mi nie wyrywa większości włosów?
Przygotowanie skóry do depilacji to ścierająca gąbka, zakończenie kąpieli zimnym prysznicem, zimne ręce...

Teraz robię pastą na zimno, wygrzebuję nożem trochę, by się nie rozwalała od razu... uzyskuję biały kolor i właściwą konsystencję - ale niezależnie od tego czy włoski mają 2mm (na goleniach ciężej dłuższe zapuścić) czy 6 mm (np.na rękach, udach) - to zwyczajnie wieeeeleeee włosków pozostaje!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:01   #1819
klaczus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zachęcona postami poprzedniczek postanowiłam i ja wypróbować ten specyfik właśnie się chłodzi,nie jestem pewna co do konsystencji-wydaje mi się za rzadka.Kolor ma złocisty,gęstością przypomina płynny miód.Całkiem smaczna ta papka :P czy długo ma się chłodzić?włożyłam ją do lodówki
klaczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 16:50   #1820
klaczus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jak podejrzewałam pasta wyszła mi za rzadka a więc dogotowywałam ją kilka razy-5,6.Myślę że teraz będzie już ok-ostatnia próba nie wyszła-gęstościowo była bardzo zbliżona do tej z filmików tuby jednak nie dało się jej urobić-kleiła się zbytnio.Mam nadzieję że ta wyjdzie bo szczerze mówiąc mam już dość szukania odpowiedniej konsystencji
klaczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:04   #1821
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja chyba powoli zaczynam chwytać o co w tym chodzi
Wczoraj zrobiłam znowu pachy i wąsik, a potem zabrałam się za nogi i nawet mi wyszło.
Faktycznie miejscami są niedoróbki, ale nie rażące. Nie bawiłam się w wyrabianie pasty, tylko jak ją wyjęłam po podgrzaniu z pojemniczka - od razu kładłam na nogę, rozsmarowywałam i zrywałam. Pasta była gęsta i ciężko mi się ją rozsmarowywało na nodze ale dałam radę (był moment, że mnie już ręce bolały). I zrywam już chyba mniej gwałtownie niż kiedyś (najlepiej mi się to robi dwiema rękami), przez to chyba wyrywa się więcej włosków na raz. Jednym słowem - idzie mi coraz lepiej. Za setnym razem to już będzie rutyna i tyle

Edytowane przez aferka
Czas edycji: 2011-06-26 o 19:22
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:10   #1822
klaczus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Właśnie wyciągnęłam moją pastę z lodówki(włożyłam ją aby szybciej się schłodziła)i...konsystenc ja taka jak powinna być! pytanie tylko czy będzie chwytać i wyrywać włoski,zaraz to sprawdzę przed chwilą oglądnęłam kilka filmików na yt i nie na każdym pasta była rozrabiana w dłoniach-lekko tylko podgrzana a depilacja udawała się

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Pośpieszyłam się z radością pasta miała kolor idealny ale niestety zbyt się kleiła-za krótkie gotowanie,przypuszczam.Al e nie poddam się i będę próbować nadal bo cóż to zaklejony garnuszek i zlew,nadgarstki,umywalka i kibelek w łazience
klaczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:44   #1823
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez klaczus Pokaż wiadomość
Pośpieszyłam się z radością pasta miała kolor idealny ale niestety zbyt się kleiła-za krótkie gotowanie,przypuszczam.Al e nie poddam się i będę próbować nadal bo cóż to zaklejony garnuszek i zlew,nadgarstki,umywalka i kibelek w łazience
Napewno Ci wyjdzie najgorsze jest chyba to sprzątanie. Ja już mamę prosze od dawna żeby pomogła mi z tym klejącym się cudem ale coś mi to nie idzie bo ona wciąż mi mówi że jest zajęta a sama nie chcę kombinowac żeby jej garnków nie spalić
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 18:28   #1824
Ita23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 78
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kurcze ja robilam juz 6 razy, ale tylko przez pierwsze 3 wlasciwie mi wyszla, a za pierwsyzm najlepiej. Nie wiem co robie zle, ale nie dosc, ze szybko stygnie, ciezko ja rozsmarowac, to nie wyrywa zadnych wlosow! Pewnie ja za dlugo gotuje....myslalam, zeby calkiem rozpuscic w mikrofali i dolac troche wody, zeby byla mieksza po wystygnieciu i bardziej kleista. Co o tym myslicie? Uda sie? A zrezta, zaraz sprawdze i tak pasta do wyrzucenia, niezdana do niczego, tylko wkurza:P
Ita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 19:35   #1825
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

spróbować nie zaszkodzi, skoro i tak jest do wywalenia, a nuż ją uratujesz.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:00   #1826
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ita23 Pokaż wiadomość
Kurcze ja robilam juz 6 razy, ale tylko przez pierwsze 3 wlasciwie mi wyszla, a za pierwsyzm najlepiej. Nie wiem co robie zle, ale nie dosc, ze szybko stygnie, ciezko ja rozsmarowac, to nie wyrywa zadnych wlosow! Pewnie ja za dlugo gotuje....myslalam, zeby calkiem rozpuscic w mikrofali i dolac troche wody, zeby byla mieksza po wystygnieciu i bardziej kleista. Co o tym myslicie? Uda sie? A zrezta, zaraz sprawdze i tak pasta do wyrzucenia, niezdana do niczego, tylko wkurza:P
Na pewno za długo gotowana. Lepiej wyłączać wcześniej, a w razie potrzeby dogotowywać. W drugą stronę ciężko uzyskać pożądany efekt.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:07   #1827
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny. Mam i ja pytanie.. zostalo mi 3/4 pasty w pudelku Camsakizi - jak ja teraz uzyc? Czy podgrzewac czy przy takije temp okojowej wygrzebac troche i kulkami sie bawic? help!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 19:45   #1828
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

jakim cudem udaje się wam mieć zimne ręce? mnie po 2-4 oderwaniach pasta zaczyna topnieć i zaklejam sie totalnie, ostatnio nawet tak bardzo chciałam takiego lepiucha z ręki oderwac ze zrobiłam sobie kilka siniaczków na nadgarstku. w delikatnych miejscach siniaki mam zawsze ( nawet po 1 oderwaniu) dodam ze pastę mam kupną, bo się w koncu poddałam z tą domowej roboty.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 19:46   #1829
channel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

wiecie co ja ostatnio bylam u kosmetyczki bo moj chlopak wykupil mi wizyte na grouponie, robila to niezwykle sprawnie i szybko ale mowi ze bardzo dlugo cwiczyla zanim doszla do takiej wprawy, ona wlasnie wstawiala pudeleczko na chwile do wrzatku wyciagala kawalek rozrabiala w dloniach i do dziela z braku czasu pozostaje przy wosku, moze teraz w wakacje bede sobie po nim wyrownywac bo ona usuwala ta pasta naprawde krotkie wlosy
channel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:39   #1830
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
jakim cudem udaje się wam mieć zimne ręce? mnie po 2-4 oderwaniach pasta zaczyna topnieć i zaklejam sie totalnie, ostatnio nawet tak bardzo chciałam takiego lepiucha z ręki oderwac ze zrobiłam sobie kilka siniaczków na nadgarstku. w delikatnych miejscach siniaki mam zawsze ( nawet po 1 oderwaniu) dodam ze pastę mam kupną, bo się w koncu poddałam z tą domowej roboty.
U mnie ta sama sytuacja. doslownie ta samiutka... co do rak nie jest latwo, ale u mnie slabe krazenie wiec jako tako przez 5 min udalo mi sie miec lodowate a potem drugi raz baaach pod lodowata wode...
dzis zrobilam peeling, jutro rano proba nr 3


Chanel, przyklejala pod wlos, zrywala z wlosem oczywiscie?
I czy ona cholera rozrabiala goraca paste cukrowa? przez rekawiczki moze?

powiedz najwiecej ile widzialas, prosimy.


---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Wobec tego muszę tak spróbować. Mnie się wydawało, że trzeba oderwać gwałtownym ruchem, bo inaczej włoski wyjdą z pasty a nie z ciała
Ooooo. Wdrożę w życie jutro rankiem

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-06-29 o 20:44
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.