Jak podkreślić jasną cerę? część VIII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 13:43   #151
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
@fiasco

a próbowałaś nakładać wilgotnym pędzlem czy to nic nie daje?
Dość często go tak nakładam właśnie po to, żeby zminimalizować to pylenie i żeby lepiej się przykleił do skóry. Tylko ja raczej najpierw wsadzam pędzel w podkład i potem spryskuję go hydrolatem, odwrotna kolejność mi nie podeszła
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dobry peeling

jak było?
na razie muszę poczekać, aż mi zejdzie zaczerwienienie i przestanie mnie piec skóra
było super! tak, że spalona skóra i pokaleczona i spuchnięta stopa nie mają znaczenia, hehe
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:10   #152
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Potrzebuję różu


Wypróbowałam już kilka i z każdym jest coś nie tak... Czy jestem aż tak wymagająca?

Chciałabym coś matowego ew. lekka satyna. Jasny, chłodny róż z wyraźną domieszką fioletu. Zeby nie był mocno napigmentowany i dostępny inaczej niż na ebay. W cenie do 100 zł.

Znacie coś takiego?

coś jak coygirl z mac niestety wycofany...

może spróbuj znależć coś z bourjois? Nie mam podobnego odcienia ale sam róż jest fenomenalny, uwielbiam go. Wygląda bardzo delikatnie, naturalnie, baaaardzo wydajny i przepięknie pachnie.
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:28   #153
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Potrzebuję różu


Wypróbowałam już kilka i z każdym jest coś nie tak... Czy jestem aż tak wymagająca?

Chciałabym coś matowego ew. lekka satyna. Jasny, chłodny róż z wyraźną domieszką fioletu. Zeby nie był mocno napigmentowany i dostępny inaczej niż na ebay. W cenie do 100 zł.

Znacie coś takiego?

coś jak coygirl z mac niestety wycofany...

Ja polecam z celii nr 1
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 15:40   #154
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Chciałabym, abyście doradziły mi, jaki kolor różu do policzków kupic. Jestem średnią blondynką i mam jasną cerę, chociaż troszkę się przez te wakacje opaliłam. Mam również rozszerzone naczyńka i wiecznie czerwone policzki Gdy nałożę podkład i puder nie widac tego i wyglądam trochę tak blado. Chciałabym trochę ożywic skórę właśnie różem i chciałam kupic ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sh.html&next=1
Tylko który kolor wziąc z tych 4 pokazanych na obrazku? 1, 2, 3 czy 4? I kiedy aplikowac róż, po nałożeniu pudru czy po?
Aaa i chciałabym dodac, że kupuję ten róż do używania na co dzień (np. do szkoły) i żeby ten kolor wyglądał naturalnie.
zależy czy masz chłodną cerę czy ciepłą, do chłodnej dobry jest odcień pierwszy na zdj (nr.10 adorable) a do ciepłej ta jasna brzoskwinia, trzeci na obrazku. Ale trochę lepszy, trwalszy i mniej pylący przede wszystkim, też z dolnej półki jest Wibo nr.6 jasny ciepły różyk, odcień uniwersalny moim zdaniem, podobny trochę do adorable ale bardziej ciepły i troszkę ciemniejszy, lepiej napigmentowany. Róż w kamieniu powinno się nakładać na puder choć potem i tak dobrze jest znów lekko przypudrować miejsce nałożenia różu dla złagodzenia granic koloru i nadania transparentności. Nie nakładaj różu w kamieniu bezpośrednio na podkład jeśli jest on tłusty, mokry bo porobią się placki. Te róże mają matowo satynowe wykończenie. Róże burżuja są drobinkowe i takie twarde, ja ich nie lubię w ogóle to najnaturalniej wygląda u mnie pomadka wklepana w poliki

a dosyć wrzosowy róż widziałam też z Wibo niestety chyba nr.12, Nouba chyba też ma ale bardzo ciemne, no i firmy mineralne zostają
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 16:17   #155
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Potrzebuję różu


Wypróbowałam już kilka i z każdym jest coś nie tak... Czy jestem aż tak wymagająca?

Chciałabym coś matowego ew. lekka satyna. Jasny, chłodny róż z wyraźną domieszką fioletu. Zeby nie był mocno napigmentowany i dostępny inaczej niż na ebay. W cenie do 100 zł.

Znacie coś takiego?

coś jak coygirl z mac niestety wycofany...
EDM, nazwy nie pamiętam, musiałabyś sprawdzić na stronie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:29   #156
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Dziewczyny, zastanawiam sie jak to jest ze stosowaniem filtra w okolicach oczu? Oczywiscie uzywam go w tamtych miejscach, jednak zwykle stosowalam tam delikatniejsze kremy przeznaczone specjalnie do tych okolic. Boje sie, ze filtr jest za ciezki i mi pomoze pod pewnymi wzgledami (ochrona przeciwsloneczna), a zaszkodzi pod innymi...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:44   #157
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam sie jak to jest ze stosowaniem filtra w okolicach oczu? Oczywiscie uzywam go w tamtych miejscach, jednak zwykle stosowalam tam delikatniejsze kremy przeznaczone specjalnie do tych okolic. Boje sie, ze filtr jest za ciezki i mi pomoze pod pewnymi wzgledami (ochrona przeciwsloneczna), a zaszkodzi pod innymi...
No, ale jak ma ci pomóc pod jakimkolwiek? przecież spf ma opóźniać starzenie? chyba taki jest zamysł? Jeśli Obciążasz skórę to chyba wcale nie "na coś pomaga, a na coś szkodzi" tylko po prostu szkodzi?

Są kremy pod oczy z spfami...


Cytat:
a dosyć wrzosowy róż widziałam też z Wibo niestety chyba nr.12
Cytat:
Ja polecam z celii nr 1
a jak z trwałością? potrzebuję czegoś co do 9 h mi nie zejdzie...

minerały chyba zamówię próbki tych róży
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 20:55   #158
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Hm...no nie może być nic bardziej SUCHEGO od pudru

Ja mam It's Skin UV away grinding powder. Jak sama nazwa wskazuje, puder chroni przed promieniowaniem UV, a do tego jest mega wygodny, poniważ jest w kamieniu, ale opakowanie mieli nam go...dokładnie tyle, ile potrzebujemy (takie samo opakowanie, jak kilka postów wyżej, w linku z bloga). Dla mnie bomba. Występuje w opcji różowej albo beżowej i ja się zakochałam.
Dziękuję za namiary Zaraz zbadam temat
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a jakie ma filtry? I czy ma w składzie talk?
Nie robi ciasta na buźce?

Mnie frapuje jedno, w podkładach mineralnych jest duże stężenie dwutlenku tytanu i tlenku cynku czyli całkiem niezłe filtry fizyczne a mimo to w najlepszym przypadku deklarowane spf to 15. Np podkład mineralny z Blusche wersja Full Matte opierała się wyłącznie na dwutlenku tytanu. Filtry azjatyckie mają w składzie często zaledwie ethylhexyl methoxycinnamate, gdzieś na 7 i 10 miejscu "tytan" i cynk i deklarowana ochrona to spf50, a "nasze" filtry mają tinosorby itp. do tego mineralne i często deklarowaną mniejszą ochronę np. spf30. O co chodzi? Nie neguję skuteczności, filtromaniaczką nie jestem ale patrząc na składy nie wiem jakim cudem coś może mieć spf50 jak np. taki Biore który ma tylko ten filtr przenikający oraz tytan i cynk- które są w prawie każdym zwykłym podkładzie który na etykiecie nie ma nic o jakiekolwiek ochronie.
Podzielam Twoje wątpliwości. Niektóre minerały na 2. miejscu mają dwutlenek tytanu, mimo to producent deklaruje, iż mamy do czynienia z SPF 15, podczas gdy w azjatyckim kosmetyku podano wyższy stopień ochrony, chociaż filtr mineralny znajduje się w środku składu....
Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Potrzebuję różu


Wypróbowałam już kilka i z każdym jest coś nie tak... Czy jestem aż tak wymagająca?

Chciałabym coś matowego ew. lekka satyna. Jasny, chłodny róż z wyraźną domieszką fioletu. Zeby nie był mocno napigmentowany i dostępny inaczej niż na ebay. W cenie do 100 zł.

Znacie coś takiego?

coś jak coygirl z mac niestety wycofany...
Widzę, że mamy podobne oczekiwania Chyba właśnie znalazłam idealny cukierkowy róż. Pisałam o swoim marzeniu na wątku o blogach kosmetycznych i ewalucja pokazała śliczne minerały Do pełni szczęścia brakuje mi czegoś wpadającego w fiolet.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:00   #159
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam sie jak to jest ze stosowaniem filtra w okolicach oczu? Oczywiscie uzywam go w tamtych miejscach, jednak zwykle stosowalam tam delikatniejsze kremy przeznaczone specjalnie do tych okolic. Boje sie, ze filtr jest za ciezki i mi pomoze pod pewnymi wzgledami (ochrona przeciwsloneczna), a zaszkodzi pod innymi...
hmmm, pod oczy to może tylko mineralny jak z Avene? Ja filtra zbyt blisko oczu to nie mogę kłaść ze względu na łzawienie a szczerze mówiąc nigdy nad ich szkodliwością pod oczami się nie zastanawiałam. A w sumie blisko błon śluzowych przez które jak wiadomo wszystko lepiej przenika
Ja mam problem z kremami pod oczy, normalne, treściwe powodują u mnie jakby zapychanie- gruczolaki, mam to tylko gdy stosuję treściwszy krem przez kilka dni. Z kolei żele są dla mnie za słabe nastolatką nie jestem od dawna a ze zmarchami trzeba walczyć do tego mam taka budowę oka że te zmarchy były zawsze tylko się pogłębiają z wiekiem Prawie wszystko mi podrażnia oczy i jestem uczulona na świetlik full pakiet normalnie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:04   #160
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
No, ale jak ma ci pomóc pod jakimkolwiek? przecież spf ma opóźniać starzenie? chyba taki jest zamysł? Jeśli Obciążasz skórę to chyba wcale nie "na coś pomaga, a na coś szkodzi" tylko po prostu szkodzi?

Są kremy pod oczy z spfami...
Nie do konca rozumiem. Wyraznie napisalam, ze wiem, ze krem moze obciazac delikatna skore, stad pytam o rozwiazania - poki co nie spotkalam sie tu z nikim kto by mowil o kremie z filtrem na poziomie 50 stworzonego do stosowania w okolicach oczu.

Myslalam, ze powodem do stosowania kremow z SPF jest ogolnie rozumiana chec ochrony przed promieniami slonecznymi, ktorej zalety IMHO raczej daleko wykraczaja poza "za 20 lat bedziesz miec zmarszczke mniej".

I nie rozumiem, jak "po prostu szkodzi"? Ze niby ewentualne obciazenie skory niweluje ochrone przeciwsloneczna?

Iamsolucky - nie zastanawialam sie nad szkodliwoscia skladnikow chroniacych przed UVA/UVB samych w sobie i ich przenikania itd., ale te filtry na ogol sa jednak dosc ciezkie/tresciwe, a pod oczy powinno sie uzywac jednak lzejszych kosmetykow niz do twarzy/takich przystosowanych do pielegnacji tych okolic. Stad zastanawiam sie jak to rozwiazac, albo czy moze jednak uzywanie filtra na cala twarz (raz dziennie) nie jest takie szkodliwe (pod wzgledem obciazania skory).
Zaraz zerkne na Avene, dzieki.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-08-26 o 21:09
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:29   #161
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
No, ale jak ma ci pomóc pod jakimkolwiek? przecież spf ma opóźniać starzenie? chyba taki jest zamysł? Jeśli Obciążasz skórę to chyba wcale nie "na coś pomaga, a na coś szkodzi" tylko po prostu szkodzi?

Są kremy pod oczy z spfami...





a jak z trwałością? potrzebuję czegoś co do 9 h mi nie zejdzie...

minerały chyba zamówię próbki tych róży
9h bez utrwalenia to nie przetrzyma ten z wibo
Popatrz np. na Amilie Lollipop- cukierkowo różowy, chłodny albo EDM Nature Sweet Side. Albo jak ktoś nie ma oporów to zerknąć na matowe cienie (różnych firm)- wiekszy wybór kolorów niż w różach, tylko i efekt jednak inny bo jednak róże nawet matowe mają bardziej kremowo satynowe wykończenie

http://www.brightestbulbinthebox.com...ple-blush.html
http://emilyx0.blogspot.com/2013/07/...et-cheeks.html

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie do konca rozumiem. Wyraznie napisalam, ze wiem, ze krem moze obciazac delikatna skore, stad pytam o rozwiazania - poki co nie spotkalam sie tu z nikim kto by mowil o kremie z filtrem na poziomie 50 stworzonego do stosowania w okolicach oczu.

Myslalam, ze powodem do stosowania kremow z SPF jest ogolnie rozumiana chec ochrony przed promieniami slonecznymi, ktorej zalety IMHO raczej daleko wykraczaja poza "za 20 lat bedziesz miec zmarszczke mniej".

I nie rozumiem, jak "po prostu szkodzi"? Ze niby ewentualne obciazenie skory niweluje ochrone przeciwsloneczna?

Iamsolucky - nie zastanawialam sie nad szkodliwoscia skladnikow chroniacych przed UVA/UVB samych w sobie i ich przenikania itd., ale te filtry na ogol sa jednak dosc ciezkie/tresciwe, a pod oczy powinno sie uzywac jednak lzejszych kosmetykow niz do twarzy/takich przystosowanych do pielegnacji tych okolic. Stad zastanawiam sie jak to rozwiazac, albo czy moze jednak uzywanie filtra na cala twarz (raz dziennie) nie jest takie szkodliwe (pod wzgledem obciazania skory).
Zaraz zerkne na Avene, dzieki.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...as-spf-50.html
o ten mi konkretnie chodziło Mi się wydaje że sama ciężkość nie zaszkodzi- chyba że krem faktycznie zauważalnie "męczy" skórę i podrażnia spojówki , krem typowo pod oczy może być równie ciężki jak krem z filtrem. Byleby unikać tych perfumowanych i alkoholowych kremów. Sa osoby które tolerują tylko mocne treściwe kremy również pod oczami. Mnie raczej niepokoi kwestia podrażnień wywołanych przez filtry chemiczne .

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-08-26 o 21:20
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 21:30   #162
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
9h bez utrwalenia to nie przetrzyma ten z wibo
Popatrz np. na Amilie Lollipop- cukierkowo różowy, chłodny albo EDM Nature Sweet Side. Albo jak ktoś nie ma oporów to zerknąć na matowe cienie (różnych firm)- wiekszy wybór kolorów niż w różach, tylko i efekt jednak inny bo jednak róże nawet matowe mają bardziej kremowo satynowe wykończenie
Właśnie cukierkowo różowego nie szukam, mam taki chłodny. Chciałam coś z fioletem i ten NSS jest śliczny... tylko zastanawiam się czy zamówić kilka próbek różnych produktów mineralnych czy od razu ten róż. Masz doświadczenia z różami EDM?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:32   #163
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zależy czy masz chłodną cerę czy ciepłą, do chłodnej dobry jest odcień pierwszy na zdj (nr.10 adorable) a do ciepłej ta jasna brzoskwinia, trzeci na obrazku. Ale trochę lepszy, trwalszy i mniej pylący przede wszystkim, też z dolnej półki jest Wibo nr.6 jasny ciepły różyk, odcień uniwersalny moim zdaniem, podobny trochę do adorable ale bardziej ciepły i troszkę ciemniejszy, lepiej napigmentowany. Róż w kamieniu powinno się nakładać na puder choć potem i tak dobrze jest znów lekko przypudrować miejsce nałożenia różu dla złagodzenia granic koloru i nadania transparentności. Nie nakładaj różu w kamieniu bezpośrednio na podkład jeśli jest on tłusty, mokry bo porobią się placki. Te róże mają matowo satynowe wykończenie. Róże burżuja są drobinkowe i takie twarde, ja ich nie lubię w ogóle to najnaturalniej wygląda u mnie pomadka wklepana w poliki

a dosyć wrzosowy róż widziałam też z Wibo niestety chyba nr.12, Nouba chyba też ma ale bardzo ciemne, no i firmy mineralne zostają
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:45   #164
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Właśnie cukierkowo różowego nie szukam, mam taki chłodny. Chciałam coś z fioletem i ten NSS jest śliczny... tylko zastanawiam się czy zamówić kilka próbek różnych produktów mineralnych czy od razu ten róż. Masz doświadczenia z różami EDM?
Nie, właśnie mineralnych nigdy nie próbowałam

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
Ja się psikam na zmianę wodą termalną Uriage i wodą rozświetlającą Caudalie. Mam utrwalony i przede wszystkim odświeżony makijaż. Ale nie zastąpi to fixerów utrwalaczy z prawdziwego zdarzenia. Enn_ gorąco poleca Urban Decay All Nighter i na następne lato muszę go sobie zamówić bo się napaliłam zimą nie mam problemu z nietrwałością, wszystko się trzyma jak ta lala Czasem mieszam podkład z duralinem, bazy których próbowałam do tej pory mnie zawiodły- czytaj zapchały
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:48   #165
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
Teraz używam Iwostin sensitia krem nawilżający na dzień z filtrem spf 20. Jak na razie jest najlepszy. Wcześniej używałam Iwostin krem nawilżający. Był niezły ale trochę za słabo nawilżał. Używałam też Biodermy Hydrabio Light ale po pewnym czasie zaczął rolować się podczas nakładania podkładu więc go odstawiłam. To oczywiście wersje na późną wiosnę, lato i wczesną jesień. Natomiast gdy robi się zimno używam kremu lipidowego na zimę Iwostin z serii Sensitia. Bardzo fajny jest, to mój zimowy ulubieniec.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:12   #166
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
to jest kwestia baaardzo indywidualna wszelakie bazy matujące u mnie jedynie wzmacniają łojotok i powodują ekspresowe powstawanie pryszczy. a pudry na bazie talku (czyli 99% drogeryjnych, w kamieniu i sypkich) matują chwilowo, ale podrażniają mi cerę. choć są osoby, którym taki puder czy baza wystarczy by makijaz wytrzymał całonocną imprezę
jeśli nie zależy ci na tym, by puder krył to jest parę naturalnych pudrów wartych wypróbowania: bambusowy, ryżowy, krzemionka, skrobia Dry Flo, biała glinka (choć to raczej jako domieszka do jakiegoś innego). mnie osobiście najlepiej matowiła skrobia Dry Flo, ale czytałam opinie, ze moze wysuszać skórę.

a pod podkład jak nie baza, to lekki, nietłusty! krem nawilżajacy. są co prawda kremy matujące, ale miałam kiedys parę to dawały tyle co i nic - zero nawilżenia, mat chwilowy, więc żadnego nie polecę. choć pewnie na niektórych cerach się mogą sprawdzić
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:22   #167
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

oo kurcze zainteresowałaś mnie tym pudrem bambusowym Chyba go zamówię, już wcześniej chciałam zrobic zakupy na Biochemii Urody. Myślisz, że nada się na 8 h pobyt w szkole?
To w takim razie co nakładasz pod podkład? Ja mam na razie tylko krem Baby Dream.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:33   #168
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

pod podkład używam kremu z filtrem lub mieszanki olejku z żelem hialuronowym. ogólnie jedyny krem, który kładę na twarz to jest filtr właśnie (wtedy, kiedy muszę...), poza tym przerzuciłam się na naturalną pielęgnację co ma związek z moją małą paranoją coby nie pogorszyć stanu wrażliwej, trądzikowej, naczynkowej cery więc jeśli chodzi o mat to polegam na podkładzie (mineralnym) i tych naturalnych pudrach może i jakiś fixer profesjonalny by mi bardzo pomógł, ale po prostu wolę poprawiać makijaż niż narażać się na ewentualnie wypryszczenie...

kremy dla dzieci mogą być zbyt treściwe pod makijaż, radziłabym poszukać czegos lżejszego
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-08-26 o 23:34
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 23:51   #169
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

a myślisz, że nadałby się pod podkład np. olej arganowy, bo zamierzam go kupic do ocm. Co do tego pudru bambusowego znalazłam takie: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html jak myślisz najlepiej kupic ten klasyczny czy z tymi różnymi dodatkami?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 08:43   #170
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

jeżeli chodzi o róże o fioletowym odcieniu, to Lumiere ma cała gamę, w tym mój ulubiony violacenous. ale, ostatnio w Golden Rose dorwalam pojedynczy cień że starej kolekcji, który ma świetny różowo - wrzosowy odcień i z powodzeniem używam go jako róż
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 10:00   #171
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o róże o fioletowym odcieniu, to Lumiere ma cała gamę, w tym mój ulubiony violacenous. ale, ostatnio w Golden Rose dorwalam pojedynczy cień że starej kolekcji, który ma świetny różowo - wrzosowy odcień i z powodzeniem używam go jako róż
dostanę je gdzieś online w Polskim sklepie?

Bo coś mam zły dzień nie mogę odszukać.

z cieniami to ja nie umiem współpracować w tej roli. Muszą być naprawdę dobrej jakosci np. artystyczne z MAP.

Widziałam tę celię i Wibo. Kolory ładne, ale jednak obstawiam, że nie wytrzymują choćby 7 h bez poprawek.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 10:36   #172
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
a myślisz, że nadałby się pod podkład np. olej arganowy, bo zamierzam go kupic do ocm. Co do tego pudru bambusowego znalazłam takie: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html jak myślisz najlepiej kupic ten klasyczny czy z tymi różnymi dodatkami?
olej, jak to olej, jest tłusty więc sam to tak raczej srednio pod podkład. Olej można raczej stosować na wieczór, albo nałozony na długo przed robieniem makijażu, aby się wchłonął do sucha. A olej zmieszany z żelem hialuronowym szybciej się wchłania no i nawilża lepiej skórę

puder bambusowy miałam dawno temu, ale z tego, co o nich czytałam, to ten zwykły matuje najlepiej, ale te z dodatkami mają np. ładniejsze wykończenie czy mniej wysuszają skórę

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

a co do różu, to jakbym była zdesperowana to ukręciłabym sobie sama np. mieszając pokruszony cień lub pigment z pudrem i prasując (o prasowaniu cieni łatwo znaleźć w internecie). Mam teraz właśnie taki samorobiony róż, bardzo chciałam czegoś w odcieniu cukierkowego różu i mocno rozświetlającego, ale że z przystępnej półki cenowej niczego takiego nie widziałam to sobie ukręciłam i jestem szczęśliwą posiadaczką wymarzonego różu

i u mnie z trwałoscią różu jest dokładnie jak z trwałością podkładu. Dopóki podkład trzyma się dzielnie skóry, to trzyma się jej też róż.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 10:58   #173
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
dostanę je gdzieś online w Polskim sklepie?

Bo coś mam zły dzień nie mogę odszukać.

z cieniami to ja nie umiem współpracować w tej roli. Muszą być naprawdę dobrej jakosci np. artystyczne z MAP.

Widziałam tę celię i Wibo. Kolory ładne, ale jednak obstawiam, że nie wytrzymują choćby 7 h bez poprawek.
lumiere chyba nie ma w pl sklepach, ja zamawialam prosto z ichniego sklepu zagranicznego. za 6 dolarow mozna zamowic sobie 5 probek, wysylka gratis
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:39   #174
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Lumiere nie ma. Są trzy opcje. Samemu z ich strony, na wizazowych wpsolnych zakupach (koszt się rozkłada, ale nie można zamawiac próbek podkładu, nie wiem jak z różam), zostaje jeszcze allegro może mają róże (bo podkłady próbki są).
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 15:48   #175
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Właśnie cukierkowo różowego nie szukam, mam taki chłodny. Chciałam coś z fioletem i ten NSS jest śliczny... tylko zastanawiam się czy zamówić kilka próbek różnych produktów mineralnych czy od razu ten róż. Masz doświadczenia z różami EDM?
Ja miałam na studniówce róż EDM i wytrzymał prawie całą noc
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:19   #176
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja miałam na studniówce róż EDM i wytrzymał prawie całą noc
O to super! Nie mam tłustej skóry i ponadprzeciętnych problemów z utrzymywaniem, więc pewnie będzie ok.

myślałam też o trójkach ze sleeka/ogólnie różach, ale jakoś źle mi się ta firma kojarzy (z kilku rzeczy podobały mi się chyba tylko 4 maty w paletce au naturel), ale jak zobaczyłam, że za ~30 zł kupię coś mineralnego chyba dam sobie spokój.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:44   #177
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
olej, jak to olej, jest tłusty więc sam to tak raczej srednio pod podkład. Olej można raczej stosować na wieczór, albo nałozony na długo przed robieniem makijażu, aby się wchłonął do sucha. A olej zmieszany z żelem hialuronowym szybciej się wchłania no i nawilża lepiej skórę

puder bambusowy miałam dawno temu, ale z tego, co o nich czytałam, to ten zwykły matuje najlepiej, ale te z dodatkami mają np. ładniejsze wykończenie czy mniej wysuszają skórę

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

a co do różu, to jakbym była zdesperowana to ukręciłabym sobie sama np. mieszając pokruszony cień lub pigment z pudrem i prasując (o prasowaniu cieni łatwo znaleźć w internecie). Mam teraz właśnie taki samorobiony róż, bardzo chciałam czegoś w odcieniu cukierkowego różu i mocno rozświetlającego, ale że z przystępnej półki cenowej niczego takiego nie widziałam to sobie ukręciłam i jestem szczęśliwą posiadaczką wymarzonego różu

i u mnie z trwałoscią różu jest dokładnie jak z trwałością podkładu. Dopóki podkład trzyma się dzielnie skóry, to trzyma się jej też róż.
Dziękuję Szukałam dziś tego różu z Essence i nie było go w drogerii. Chyba kupię jednak ten Wibo, ale gdzie go dostac?
A co do tego pudru, to nie mogę się zdecydowac, a dzisiaj zamawiam kurcze A co byś jeszcze polecała z Biochemii Urody dla jasnej cery z lekkim trądzikiem w strefie T? Nie wiem co wybrac, a chcę od razu zamówic wszystko
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:59   #178
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Szukałam dziś tego różu z Essence i nie było go w drogerii. Chyba kupię jednak ten Wibo, ale gdzie go dostac?
A co do tego pudru, to nie mogę się zdecydowac, a dzisiaj zamawiam kurcze A co byś jeszcze polecała z Biochemii Urody dla jasnej cery z lekkim trądzikiem w strefie T? Nie wiem co wybrac, a chcę od razu zamówic wszystko
Essence są w drogeriach Natura i Hebe, Wibo w Rossmanach

Dla mnie podstawą nawilżania są właśnie olejki (arganowego nie miałam) i żel hialuronowy, przydają się też hydrolaty (np oczarowy jest bardzo lubiany, uwielbiam też z kocanki) - stosowane do odświeżania twarzy, zamiast toniku itp
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:11   #179
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Essence są w drogeriach Natura i Hebe, Wibo w Rossmanach

Dla mnie podstawą nawilżania są właśnie olejki (arganowego nie miałam) i żel hialuronowy, przydają się też hydrolaty (np oczarowy jest bardzo lubiany, uwielbiam też z kocanki) - stosowane do odświeżania twarzy, zamiast toniku itp
Będę niedługo w Roosmanie, to kupię Wibo
A właśnie jaki olejek polecasz z Biochemii Urody? Chciałam go też używac na włosy
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:31   #180
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja mam problem z kremami pod oczy, normalne, treściwe powodują u mnie jakby zapychanie- gruczolaki, mam to tylko gdy stosuję treściwszy krem przez kilka dni. Z kolei żele są dla mnie za słabe nastolatką nie jestem od dawna a ze zmarchami trzeba walczyć do tego mam taka budowę oka że te zmarchy były zawsze tylko się pogłębiają z wiekiem Prawie wszystko mi podrażnia oczy i jestem uczulona na świetlik full pakiet normalnie
Ja też muszę uważać z kremami pod oczy, ponieważ wiele mnie podrażnia;/
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie do konca rozumiem. Wyraznie napisalam, ze wiem, ze krem moze obciazac delikatna skore, stad pytam o rozwiazania - poki co nie spotkalam sie tu z nikim kto by mowil o kremie z filtrem na poziomie 50 stworzonego do stosowania w okolicach oczu.
Też nie spotkałam się z żadnym kremem pod oczy, który zawierałby filtr gwarantujący wyższą ochronę niż SPF15.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Właśnie cukierkowo różowego nie szukam, mam taki chłodny. Chciałam coś z fioletem i ten NSS jest śliczny... tylko zastanawiam się czy zamówić kilka próbek różnych produktów mineralnych czy od razu ten róż. Masz doświadczenia z różami EDM?
Odradzam zakup Nature`s Sweet Side. Ten róż pięknie wygląda tylko w opakowaniu. Po roztarciu przeistacza się w dorodną cegłę... Postaram się znaleźć swatche wykonane w świetle dziennym. Wówczas zamieszczę je na forum, żebyś miała porównanie
Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
Od czasu do czasu sięgam po bazę Collistara. Kiedyś korzystałam z niej częściej. Nie wyobrażam sobie, że miałabym nałożyć na twarz krem z filtrem, bazę, podkład puder i korektor. Podejrzewam, że w łazience spędziłabym dobre 2 h Podczas wieczornych wyjść stawiam na bazę i nie zauważyłam, żeby wypryszczyło mnie mocniej niż zazwyczaj. Ten kosmetyk potrafi zdziałać cuda. Po jego użyciu cieszę się matem i zwężonymi porami
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
pod podkład używam kremu z filtrem lub mieszanki olejku z żelem hialuronowym. ogólnie jedyny krem, który kładę na twarz to jest filtr właśnie (wtedy, kiedy muszę...), poza tym przerzuciłam się na naturalną pielęgnację co ma związek z moją małą paranoją coby nie pogorszyć stanu wrażliwej, trądzikowej, naczynkowej cery więc jeśli chodzi o mat to polegam na podkładzie (mineralnym) i tych naturalnych pudrach może i jakiś fixer profesjonalny by mi bardzo pomógł, ale po prostu wolę poprawiać makijaż niż narażać się na ewentualnie wypryszczenie...
Witaj w klubie Od pewnego czasu nie eksperymentuję z pielęgnacją twarzy. Sięgam po sprawdzone kremy, oleje i masła. Wprawdzie nadal mam pryszcze, ale problem nie jest tak nasilony jak dawniej.
Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Co do tego pudru bambusowego znalazłam takie: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html jak myślisz najlepiej kupic ten klasyczny czy z tymi różnymi dodatkami?
Moim faworytem jest wersja z filtrem przeciwsłonecznym. Zestaw zawiera jedwab, który nadaje skórze aksamitne wykończenie. Nie zauważyłam, aby bambus stosowany solo wykazywał zwiększoną trwałość
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 16:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.