Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 14:18   #3361
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No i popełniłam zamówienie Idą do mnie cienie: Naked Launch, Wedge, Patina i szmineczka Brick o la. Miał już ją może ktoś? W wątku chyba się nie pojawiła.
Ja mam, jest bardzo fajna, ale od mnie nie do końca pasuje.. ma brązowe tony a ja chyba jestem bright winter. Na swatchach kolor mi się bardzo podoba.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Czy szminka Viva Glam Cyndi jeszcze jest w sprzedaży? Tak samo Total Wow? Nie ma ich na stronie Mac a viva glam mają nr rzymskie i trochę nie bardzo rozumiem
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 15:05   #3362
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

Czy szminka Viva Glam Cyndi jeszcze jest w sprzedaży? Tak samo Total Wow? Nie ma ich na stronie Mac a viva glam mają nr rzymskie i trochę nie bardzo rozumiem
Cyndi była limitką VG, tak jak Gaga, Nicki itp.
Te z rzymskimi cyframi są w stałej sprzedaży.

Total Wow chyba nie ma, nie widziałam jej na żadnej stronie :/ mam ją ale wcale ni używam :/ jest strasznie miękka, sztyft się rusza, słaba :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 20:03   #3363
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cyndi była limitką VG, tak jak Gaga, Nicki itp.
Te z rzymskimi cyframi są w stałej sprzedaży.

Total Wow chyba nie ma, nie widziałam jej na żadnej stronie :/ mam ją ale wcale ni używam :/ jest strasznie miękka, sztyft się rusza, słaba :/
Ah to lipa, chciałam jakąś nienachalną czerwień sobie sprawić. Idę z listą polecaną do mojego typu urody do tego total wow wydaje się być bliska hot tahiti, mojej ulubionej.
Craving zyskuje w moich oczach z każdym dniem!
Crosswires też w porządku, acz to nie do końca mój odcień, raczej nie powinnam koralowych szminek używać.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 21:19   #3364
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Muszę ponarzekać trochę na kredkę Strong Willed. Kolor ma piękny, ale z konsystencją nie mogę sobie dać rady. Niby miękka, ale nawet paluchem nie mogę jej rozmazać. Z kolei precyzyjną kreskę trochę trudno zrobić właśnie przez tę miękkość. Chyba wolę bardziej "suche" kredki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 21:21   #3365
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Muszę ponarzekać trochę na kredkę Strong Willed. Kolor ma piękny, ale z konsystencją nie mogę sobie dać rady. Niby miękka, ale nawet paluchem nie mogę jej rozmazać. Z kolei precyzyjną kreskę trochę trudno zrobić właśnie przez tę miękkość. Chyba wolę bardziej "suche" kredki.
Ja Strong Willed uwielbiam i nie mam z nią najmniejszego kłopotu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 21:27   #3366
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja Strong Willed uwielbiam i nie mam z nią najmniejszego kłopotu
Ja tam jakimś ekspertem nie jestem, ale to pierwsza kredka, która sprawiła mi taki problem. Może "gryzie" się z moimi minerałami albo powieką, bo raz mi się nawet trochę zrolowała w jednym miejscu przy poprawce Będę z nią jeszcze walczyć bo zakochałam się w jej kolorze.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:22   #3367
MsMuffinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej
Chciałam prosić o radę dziewczyny, które są bardziej zorientowane w temacie .
Mam korektor pro longwear, który zdarzyło mi się kilka razy użyć zamiast pokładu i bardzo dobrze się spisał, dlatego zastanawiam się nad zakupem pokładu z tej samej linii, ale mam dwa pytania:
-czy podkład pro longwear ma taką samą konsystencję i tak samo "zastyga" na twarzy, zostawiając długo matową skórę?
-czy kolory są takie same, tzn. jeżeli mam korektor w kolorze NC15, to mogę w ciemno brać podkład w tym samym odcieniu?
MsMuffinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 06:07   #3368
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MsMuffinska Pokaż wiadomość
Hej
Chciałam prosić o radę dziewczyny, które są bardziej zorientowane w temacie .
Mam korektor pro longwear, który zdarzyło mi się kilka razy użyć zamiast pokładu i bardzo dobrze się spisał, dlatego zastanawiam się nad zakupem pokładu z tej samej linii, ale mam dwa pytania:
-czy podkład pro longwear ma taką samą konsystencję i tak samo "zastyga" na twarzy, zostawiając długo matową skórę?
-czy kolory są takie same, tzn. jeżeli mam korektor w kolorze NC15, to mogę w ciemno brać podkład w tym samym odcieniu?

Jeśli chodzi o odcienie to tak, są identyczne. Natomiast konsystencja nieco się różni. Korektor jest bardziej płynny, nie zastyga tak szybko na twarzy, a podkład trzeba rozprowadzać w miarę szybko, ale pózniej skóra wyglada super, matowa, nic nie schodzi. Korektor jest łatwiejszy w "obsłudze" po prostu


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:33   #3369
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No właśnie faktycznie dziś wyłonił się znikąd bez zapowiedzi, ale zawsze się cieszę jak wpada
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Witaj w gronie MACoholiczek


Ja póki co zamawiałam tylko raz. Żadnej informacji od kuriera nie dostałam, mało tego, nawet nie zadzwonił, bo mu mojego nr telefonu nadawca nie podał. Ostatecznie zjawił się u mnie w domu w godzinach, w których jestem w pracy i nikogo nie ma w domu, zostawił awizo z numerem telefonu i ostatecznie sama sobie odbierałam przesyłkę w ich punkcie.


To rozumiem, że i online kolekcja wejdzie dopiero w styczniu.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to chyab zalezy do danego kuriera, czasem pisze wczesniej, czasem sie zjawia jak duch
Ale przeciez mozesz śledzić na stronie zamówienia ktora przekeiruje na DPD, gdzie jest aktualnie rpzesylka i wtedy wiaodmo mniej wiecej kiedy kurier będzie, u mnie sie to sprawdzało
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To pewnie w e-sklepie też pojawi się dopiero w tym terminie. A ja już od kilku dni po kilka razy dziennie "stalkuję" ich stronę



U mnie śledzenie nie działało do samego końca Ale zgadzam się co do tego, że wiele zależy od kuriera. Jedni dzwonią, inni po prostu przyjeżdżają "w ciemno" - moje paczki trafiają wtedy zwykle do sąsiadów, do których mam na szczęście zaufanie.

Ostatnio jednak trochę się wkurzyłam na kuriera. Zamówienie z MAC-a składałam za pobraniem i myślałam, że doręczyciel zadzwoni żeby umówić się na odbiór. A on owszem, zadzwonił, ale tylko po to aby mi oświadczyć, że jest właśnie pod drzwiami i nikt mu nie otwiera. Ja byłam w pracy i nie miałam możliwości żeby się "urwać"; pan do pracy podjechać nie chciał bo podobno czasu nie miał i stanęło na tym, że on mi paczki nie przywiózł, za to ja musiałam po pracy jeździć po mieście aby go "namierzyć".
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja nie pisze o stanie kiedyś, a teraz. Sledzenie dziala bez problemu.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez o stanie przed swiętami, miałam 2 paczki i działało mi sledzenie bez problemu.
Dzięki, ja jak ostatnio zamawiałam śledzenie nie działało kompletnie i na samym początku też był błąd, ale teraz już aktualizują działania na stronie, więc mniej więcej będę wiedziała, kiedy kurier do mnie "wpadnie"mam nadzieję, że jak najprędzej, bo już przebieram nóżkami
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 10:16   #3370
MsMuffinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o odcienie to tak, są identyczne. Natomiast konsystencja nieco się różni. Korektor jest bardziej płynny, nie zastyga tak szybko na twarzy, a podkład trzeba rozprowadzać w miarę szybko, ale pózniej skóra wyglada super, matowa, nic nie schodzi. Korektor jest łatwiejszy w "obsłudze" po prostu


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Dziękuje bardzo za odpowiedź


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MsMuffinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 20:27   #3371
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku!!!
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 18:54   #3372
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ale jestem zaskoczona, mac wypuszcza cienie mineralne w czwórkach, przypominaja mi troszke chanele wypiekane http://www.temptalia.com/mac-mineral...ds-spring-2014
Ciekawa jestem jak z jakością
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 19:07   #3373
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale jestem zaskoczona, mac wypuszcza cienie mineralne w czwórkach, przypominaja mi troszke chanele wypiekane http://www.temptalia.com/mac-mineral...ds-spring-2014
Ciekawa jestem jak z jakością
właśnie widziałam u Kryśki wczoraj zapowiedź. Przytuliłabym tą złoto-burgundową (?) czwórkę ale musiałyby być pięknie napigmentowane. a mam pewne obawy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 19:44   #3374
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie widziałam u Kryśki wczoraj zapowiedź. Przytuliłabym tą złoto-burgundową (?) czwórkę ale musiałyby być pięknie napigmentowane. a mam pewne obawy
No własnie tez jestem sceptyczna Ale pozyjemy, zobaczyny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 19:52   #3375
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Dziewczyny pomóżcie mi prosze w sprawie pigmentu, otóż mam ochotę na pierwszy mój pigment . Spodobał mi się odcień tan i aurora (swatches ogladane w necie) tan na stronie maca jest ale aurora nie ma i się zastanawiam czy to jakaś limitowana była czy jest może wycofany? I jak jest z nakladaniem... Cieżko jest z pigmentami pracować?
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:10   #3376
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Dziewczyny pomóżcie mi prosze w sprawie pigmentu, otóż mam ochotę na pierwszy mój pigment . Spodobał mi się odcień tan i aurora (swatches ogladane w necie) tan na stronie maca jest ale aurora nie ma i się zastanawiam czy to jakaś limitowana była czy jest może wycofany? I jak jest z nakladaniem... Cieżko jest z pigmentami pracować?
kochana, wystarczy wygooglać...
Aurora to limitka, z kolekcji Daphne Guiness.
bardzo fajny pigment, z tych bardziej zwięzłych, łatwy we współpracy. Ale Tan też polecam obok Vanilli to jeden z fajniejszych - jeśli pasują Ci ciepłe odcienie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 20:42   #3377
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale jestem zaskoczona, mac wypuszcza cienie mineralne w czwórkach, przypominaja mi troszke chanele wypiekane http://www.temptalia.com/mac-mineral...ds-spring-2014
Ciekawa jestem jak z jakością
Dwa pierwsze mi się podobają, ale że nie lubię mineralnych maczków to się raczej nie skuszę

A ostatnio zasmuciła mnie moja Riri Woo - kolor jest genialny, idealny do mojej karnacji, aplikacja bezproblemowa - no bajka. Ale jak nałożyłam ją na usta w środę tak do dziś próbuję zaleczyć popękane usta - nie wiem czy jakakolwiek inna szminka mi tak wargi przesuszyła jak ona aż mi się strupki porobiły...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:17   #3378
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Dziewczyny pomóżcie mi prosze w sprawie pigmentu, otóż mam ochotę na pierwszy mój pigment . Spodobał mi się odcień tan i aurora (swatches ogladane w necie) tan na stronie maca jest ale aurora nie ma i się zastanawiam czy to jakaś limitowana była czy jest może wycofany? I jak jest z nakladaniem... Cieżko jest z pigmentami pracować?
Tak jak pisała Kasia, to limitka niestety. Ale pigment obłędny, chyba wszytskie z tej LE były warte grzechu i mówi ta, co pigmentów za bardzo nie lubi

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dwa pierwsze mi się podobają, ale że nie lubię mineralnych maczków to się raczej nie skuszę

A ostatnio zasmuciła mnie moja Riri Woo - kolor jest genialny, idealny do mojej karnacji, aplikacja bezproblemowa - no bajka. Ale jak nałożyłam ją na usta w środę tak do dziś próbuję zaleczyć popękane usta - nie wiem czy jakakolwiek inna szminka mi tak wargi przesuszyła jak ona aż mi się strupki porobiły...
Ja tez nie przepadam za mineralnymi maczkmi, z wyjątkiem tej kolekcji galaktycznej. Ale na pewno będę chciała pomacac czwórki osobiście, a nuż widelec okaża się jednak fajne

Ja bym Ci poradziła,, zebys używala macowego lip balm - to jedyny balsam do ust, który ZAWSZE ratuje moje usta. Mozna go nawet leciutką wartewką pod szminke dać.
Maty macowe mogą wysuszac, ale az tak skrajnie, jak u Ciebie to nigdy nie miałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:22   #3379
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez nie przepadam za mineralnymi maczkmi, z wyjątkiem tej kolekcji galaktycznej. Ale na pewno będę chciała pomacac czwórki osobiście, a nuż widelec okaża się jednak fajne

Ja bym Ci poradziła,, zebys używala macowego lip balm - to jedyny balsam do ust, który ZAWSZE ratuje moje usta. Mozna go nawet leciutką wartewką pod szminke dać.
Maty macowe mogą wysuszac, ale az tak skrajnie, jak u Ciebie to nigdy nie miałam
Ja ogólnie mam problem z ustami, bo są bardzo wrazliwe - nawet balsamy do ust powodują u mnie przesuszenie i odstające skórki, jakby jakiś składnik produktów do ust mnie uczulał :/ dlatego szminki dla siebie zużywam w ślimaczym tempie, bo zwykle jeden wieczór ze szminką na ustach i potem kilka dni leczenia... Mniej wysuszają mnie jaśniejsze pigmenty, ale czerwienie i fuksje to jakiś dramat. no ale tak czy siak to co mi Riri zrobiła i tak pobiło wszystko.

z balsamami też mam problem - te 'najlepsze' tisane, carmex czy nuxe nawet pomagają tylko w momencie kiedy są na ustach, a jak znikną to jest tak samo, jak nie gorzej... jedyne co mnie leczy to błyszczyk z h&m
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 21:27   #3380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam problem z ustami, bo są bardzo wrazliwe - nawet balsamy do ust powodują u mnie przesuszenie i odstające skórki, jakby jakiś składnik produktów do ust mnie uczulał :/ dlatego szminki dla siebie zużywam w ślimaczym tempie, bo zwykle jeden wieczór ze szminką na ustach i potem kilka dni leczenia... Mniej wysuszają mnie jaśniejsze pigmenty, ale czerwienie i fuksje to jakiś dramat. no ale tak czy siak to co mi Riri zrobiła i tak pobiło wszystko.

z balsamami też mam problem - te 'najlepsze' tisane, carmex czy nuxe nawet pomagają tylko w momencie kiedy są na ustach, a jak znikną to jest tak samo, jak nie gorzej... jedyne co mnie leczy to błyszczyk z h&m
To faktycznie. Chociaż ja z ustami też w sumie ciagle walcze, bo czesto mam wysuszone, jak rpzestaje uzywac balsamów. Carmexy, tisany i inne tez nie działaja, albo krótko, ale macowy mnei zaskoczyl, juz drugie opakowanie kończe, a bedzie i trzecie.
A ten z h&m ma w składzie coś kojącego?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:37   #3381
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Też widziałam zapowiedż nowych cieni u Krysi. Przyznam, że jak zobaczyłabym taki zestaw np. na Allegro, nie wiedząc o tej kolekcji, to pomyślałabym, że to na bank podróba . Jakoś taka forma cieni do MAC mi średnio pasuje, tak podróbowo wygląda .

Moje usta też kapryśne. Najbardziej nie służy im powietrze w okresie grzewczym. O tej porze roku usta pierzchną mi przy najbardziej odżywczych szminkach. Używam różnych mazideł ochronno-odżywczych, głównie na noc, ale efekt tylko doraźny, nic na dłużej nie poprawia ich kondycji.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:48   #3382
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, jaki polecacie pędzel do Fluidlines - eye liner nr 209 czy 210 a może coś innego?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:51   #3383
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki polecacie pędzel do Fluidlines - eye liner nr 209 czy 210 a może coś innego?
Obydwa są dobre, ale ja jednak wolę 210, bo jest precyzyjniejszy. Poza tym nadal bardzo lubię malować kreski skośnym 266. On dodatkowo się nadaje do brwi.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 21:55   #3384
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Obydwa są dobre, ale ja jednak wolę 210, bo jest precyzyjniejszy. Poza tym nadal bardzo lubię malować kreski skośnym 266. On dodatkowo się nadaje do brwi.
Dzięki, widzę, że jest jeszcze 211 Brwi nie maluję, bo na szczęście nie muszę
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2014-01-03 o 21:57
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:00   #3385
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dzięki, widzę, że jest jeszcze 211
211 też jest bardzo dobry, wg mnie lepszy niż 209, natomiast nie wiem czy lepszy niż 210 czy 266, na pewno od nich nie gorszy, po prostu inny -każdym z nich ciut inaczej kreska wychodzi. Np. 266 najlepiej mi się ciągnie kreskę wzdłuż linii rzęs, ale nie zawsze wychodzi mi ładne wyciągnięcie kreski na zewnątrz, do tego lepszy jest dla mnie 210.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:00   #3386
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To faktycznie. Chociaż ja z ustami też w sumie ciagle walcze, bo czesto mam wysuszone, jak rpzestaje uzywac balsamów. Carmexy, tisany i inne tez nie działaja, albo krótko, ale macowy mnei zaskoczyl, juz drugie opakowanie kończe, a bedzie i trzecie.
A ten z h&m ma w składzie coś kojącego?
a nie wiem nawet, nie spodziewałabym się, bo to taki zwykły błyszczyk lekko koloryzujący, ale ma taką tłustawą konsystencję, chociaż nie jest lepiący

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też widziałam zapowiedż nowych cieni u Krysi. Przyznam, że jak zobaczyłabym taki zestaw np. na Allegro, nie wiedząc o tej kolekcji, to pomyślałabym, że to na bank podróba . Jakoś taka forma cieni do MAC mi średnio pasuje, tak podróbowo wygląda .

Moje usta też kapryśne. Najbardziej nie służy im powietrze w okresie grzewczym. O tej porze roku usta pierzchną mi przy najbardziej odżywczych szminkach. Używam różnych mazideł ochronno-odżywczych, głównie na noc, ale efekt tylko doraźny, nic na dłużej nie poprawia ich kondycji.
nooo... te quady tak podróbkowo wyglądają mi się kojarzą ze starymi czwórkami cieni z avonu
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:04   #3387
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
211 też jest bardzo dobry, wg mnie lepszy niż 209, natomiast nie wiem czy lepszy niż 210 czy 266, na pewno od nich nie gorszy, po prostu inny -każdym z nich ciut inaczej kreska wychodzi. Np. 266 najlepiej mi się ciągnie kreskę wzdłuż linii rzęs, ale nie zawsze wychodzi mi ładne wyciągnięcie kreski na zewnątrz, do tego lepszy jest dla mnie 210.
Najlepiej obadam wszystkie na żywo i wtedy zadecyduję
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:13   #3388
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
nooo... te quady tak podróbkowo wyglądają mi się kojarzą ze starymi czwórkami cieni z avonu
O właśnie, nie pamiętałam, z czym mi się kojarzy ta czworka, już wiem

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Najlepiej obadam wszystkie na żywo i wtedy zadecyduję
Tak najlepiej .
Pamiętam, że najpierw kupiłam sobie 266 i byłam zadowolona. Potem chciałam 209 albo 210, MACóweczka namawiała mnie wtedy na 210, ale wzięłam jednak 209. W końcu przyszedł czas na 210 i wtedy przekonałam się, że MACówka miała rację . 209 poszedł w odstawkę. Jako ostatni wzięłam 211 i wtedy uważałam go za jedyny i najlepszy. Potem mi zachwyt przeszedł i aktualnie wszystkich używam zamiennie, no prawie, bo 209 oddalam siostrze, choć z ostatniego świątecznego zestawu znowu go mam, w połączeniu z 239 z drugiej strony.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:16   #3389
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kochana, wystarczy wygooglać...
Aurora to limitka, z kolekcji Daphne Guiness.
bardzo fajny pigment, z tych bardziej zwięzłych, łatwy we współpracy. Ale Tan też polecam obok Vanilli to jeden z fajniejszych - jeśli pasują Ci ciepłe odcienie.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak jak pisała Kasia, to limitka niestety. Ale pigment obłędny, chyba wszytskie z tej LE były warte grzechu i mówi ta, co pigmentów za bardzo nie lubi ::
Dzięki Dziewczyny za odpowiedź... Wielka szkoda z tą aurora ale może się jeszcze w jakiejś kolekcji pokaże
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:24   #3390
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

edit1 :Boże, ja prv wysyłam na forum publicznym, czas się położyć.

edit2: I jeszcze mylę watek MAC z Zarą..

Przepraszam. Chciałam się tutaj zapytać o polecenie szarych/popielatych cieni z MACa a popełniłam ciąg omyłek i błędów
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-01-03 o 22:37
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.