Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 13:01   #2911
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51271886]Ja jeszcze miałam "Wesele" przeczytałam ten fragment 3846376456 razy i nic nie rozumiałam [/QUOTE]


ja chyba bym brała Wesele, bo byliśmy do wyrzygu męczeni motywami w tej lektury


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przejadłam się wczoraj to się głupoty śniły. Aczkolwiek ja często mam porąbane sny.

ja już dawno nie zapamiętam tak dokładnie swoich snów, jakoś szybko uciekają ostatnio
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 13:01   #2912
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
to nie jest ta "stara", ta była do 2004
Na ustny dostawałaś dziesiątki pytań, które łączono w zestawy po 3 i losowałaś na który odpowiesz. Miałaś jakieś 10 min na przygotowanie się do odpowiedzi.
No to się nie zrozumiałysmy Chodziło mi o starą z mojego rocznika
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 13:02   #2913
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja już dawno nie zapamiętam tak dokładnie swoich snów, jakoś szybko uciekają ostatnio
Ja prawie zawsze pamiętam
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51272135]No to się nie zrozumiałysmy Chodziło mi o starą z mojego rocznika [/QUOTE]

Dlatego była zdziwiona Lata się mi nie zgadzały
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 13:57   #2914
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Czy to coś z orchideą? Bo coś mi się kojarzy taka creepypasta czy coś w tym stylu.
Czarna Dalia - to akurat prawdziwa historia.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
taki okołomorski metalik, na żywo intensywniejsze, czyściejsze barwy ma
Niesamowity Niesamowite jest też to, że w ogóle mi się podoba... ale raaaaany, jest taki nierzeczywisty, nie wiem no, boski
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pomalowałam ogryzki porcelanką, trochę jej szkoda na takie beleco ale stwierdziłam, że przez ładny lakier może trochę lepiej będą wyglądać
"Byleco" no chyba Cię Bug opuścił
Śmiałości bym nie miała żeby na nie narzekać Płytka - klękajcie narody, malowanie i lakier fantastyczne!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Life's A Peach
Dla równowagi tym nie będę się zachwycać
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Tymczasem, mam tu takie Na blogu kilka zdjęć i opis
Rewelacyjne połączenie, piasek urywa
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51241762]Ile lakierów kupujecie na promocji w Rossie ? Ja 3 [/QUOTE]
Ja ciągle nie wiem
Wpadłam ostatnio na genialny pomysł - kupno mojej odżywki z SH. W Promo będzie po jakieś 17-18zł, to tyle samo co w necie, a odpada przesyłka Laksy też bym jakieś kupiła, ale jestem tak niezdecydowana, że nie wiem czy coś z tego wyjdzie...
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ten Sally Hansen bajeczny
Ja postanowiłam ...uszczuplić kolekcję moich lakierów i zejść do setki
Zobaczymy czy się uda
No co tyy I co zrobisz z tymi biednymi dziećmi?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale dla pocieszenia wrzucam zaległe mani
Essie - Boxer Shorts + Rimmel - White Hot Love, z której całkiem uciekł shimmer, ale to mi nie przeszkadza
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, czy może to złudzenie, ale środkowy i serdak wydają mi się za długie
Połączenie fajne, przypomniałaś mi o tym Rimmelu
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51260788]Bidule małe:[/QUOTE]
Nie takie małe i wcale nie bidule Nie wiem co za narzekaństwo uskuteczniacie z Agą
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To i ja coś wrzuce , u mnie paznokcie są w formie nie do końca ciekawej ale pochwale się nowym lakierem który molestuje 3 tydzień<33333
Bosze co za płyyytka :mdlele: Piękne, piękne!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jaki cudny Zapisałam sobie na karteczce haha

Kuś dalej, kuś!

Dziękuję Jak były takie krótkie to faktycznie fajnie wyglądały
I bardzo prawidłowo!

Eee, chyba już nie muszę


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
skóra i neon Lovely niestety CC mi nie podchodzi, ze względu na kolor
ale skórę i Lovely.. widziałabym je razem
Dzięki I rozumiem
Tyyy, dobre! Bardzo dobre! Mam jeszcze czarne kwadratowe ćwieki... obym tylko nie zapomniała
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:01   #2915
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czarna Dalia - to akurat prawdziwa historia.
Też na to wpadłaś
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:01   #2916
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja prawie zawsze pamiętam

wiem, że to można wyćwiczyć, kiedyś miałam tygodnie, że pamiętałam o każdym śnie, a teraz od czasu do czasu


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, czy może to złudzenie, ale środkowy i serdak wydają mi się za długie
Połączenie fajne, przypomniałaś mi o tym Rimmelu


Tyyy, dobre! Bardzo dobre! Mam jeszcze czarne kwadratowe ćwieki... obym tylko nie zapomniała

a to nie wiem.. w sumie w tym mani kształt mi się nie podobał, mega kupowaty
ja go w tym mani rozdziewiczyłam, fajny jest


oo, już to widzę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:03   #2917
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiem, że to można wyćwiczyć, kiedyś miałam tygodnie, że pamiętałam o każdym śnie, a teraz od czasu do czasu
Możliwe. Ja zazwyczaj pamiętam. I to bardzo obszernie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 14:07   #2918
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
to nie jest ta "stara", ta była do 2004
Na ustny dostawałaś dziesiątki pytań, które łączono w zestawy po 3 i losowałaś na który odpowiesz. Pytania te tworzyli nauczyciele, wiec każda szkoła miała inne. Miałaś jakieś 10 min na przygotowanie się do odpowiedzi. Mogłaś być zwolniona z ustnej, gdy z pisemnej dostałaś 5, a w poprzednich latach z danego przedmiotu na koniec min 4.
Pisemny sprawdzali nauczyciele z Twojej szkoły.
Z ciekawości pytam - te pytania dostawało się wcześniej do opracowania czy na żywioł?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Też na to wpadłaś
Ano Czytałam kiedyś jej historię w Detektywie, to od razu mi się skojarzyło
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a to nie wiem.. w sumie w tym mani kształt mi się nie podobał, mega kupowaty
ja go w tym mani rozdziewiczyłam, fajny jest


oo, już to widzę
Aż takiego wrażenie nie miałam, ale chętnie zobaczę po poprawkach
Chodzi za mną odkąd wszedł do sprzedaży, ale kurde sama nie wiem...




Ufff, nadrobione od razu mi lepiej jak jestem w temacie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:14   #2919
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Aż takiego wrażenie nie miałam, ale chętnie zobaczę po poprawkach
Chodzi za mną odkąd wszedł do sprzedaży, ale kurde sama nie wiem...

wydaje mi się, że na żywo wyglądał gorzej, po zmyciu je skróciłam i dokształciłam, a potem się zajechałam nożem, więc doszły kolejne poprawki i teraz jestem w pełni usy-tasy
powiem Ci, że ja się obawiałam widocznego shimmeru.. ale na szczęście ginie. chociaż przy zdjęciach w sztucznym świetle albo z lampą ta biel wydaje się taka 'miękka', nie wiem jak to inaczej określić..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:18   #2920
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Z ciekawości pytam - te pytania dostawało się wcześniej do opracowania czy na żywioł?

Ano Czytałam kiedyś jej historię w Detektywie, to od razu mi się skojarzyło
Dostawało.
Przynajmniej w teorii. Bedąc w liceum z mojej klasy jeszcze 1 dziewczyna podchodziła do matury ustnej z chemii. Nasza nauczycielka poszła w ostatnim roku na macierzyński- pociągnęła nas w tym roku do matury nauczycielka z technikum. Co w efekcie wyglądało tak, ze nie mogłyśmy się doprosić o zestawy do opracowania, i w końcu dostałyśmy coś z materiału który nie był w liceum opracowany. Jakoś dałam sobie z tym radę.
Kilka osób zdających z technikum dostało inne zestawy. My miałyśmy zastrzeżone, ze to nie dla nas "bo oni maja inny materiał", poza tym to "tylko przykładowe". Na maturze okazało się, że wszyscy odpowiadają z tych zestawów które dostało technikum- skserowany świstek pisany ołówkiem.
Ze stresu nie wiedziałam ile jest 2x3 przy dobieraniu czynników stechiometrycznych. Ledwo zaliczyłam. Na świadectwie końcowa ocena to 6, a na maturze... 2. Koleżanka oblała.


A mnie się przypomniał film
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:42   #2921
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dostawało.
Przynajmniej w teorii. Bedąc w liceum z mojej klasy jeszcze 1 dziewczyna podchodziła do matury ustnej z chemii. Nasza nauczycielka poszła w ostatnim roku na macierzyński- pociągnęła nas w tym roku do matury nauczycielka z technikum. Co w efekcie wyglądało tak, ze nie mogłyśmy się doprosić o zestawy do opracowania, i w końcu dostałyśmy coś z materiału który nie był w liceum opracowany. Jakoś dałam sobie z tym radę.
Kilka osób zdających z technikum dostało inne zestawy. My miałyśmy zastrzeżone, ze to nie dla nas "bo oni maja inny materiał", poza tym to "tylko przykładowe". Na maturze okazało się, że wszyscy odpowiadają z tych zestawów które dostało technikum- skserowany świstek pisany ołówkiem.
Ze stresu nie wiedziałam ile jest 2x3 przy dobieraniu czynników stechiometrycznych. Ledwo zaliczyłam. Na świadectwie końcowa ocena to 6, a na maturze... 2. Koleżanka oblała.


A mnie się przypomniał film
Jeśli system za każdym razem działałby w praktyce jak miał działać w teorii, to moim zdaniem był fajny Teraz (to znaczy już kilka ładnych lat) jakoś wszystko na jedno kopyto, aby tylko mniej roboty dla sprawdzających, żeby im przypadkiem za dużo nie zapłacić

A to nie oglądałam.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 14:48   #2922
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeśli system za każdym razem działałby w praktyce jak miał działać w teorii, to moim zdaniem był fajny Teraz (to znaczy już kilka ładnych lat) jakoś wszystko na jedno kopyto, aby tylko mniej roboty dla sprawdzających, żeby im przypadkiem za dużo nie zapłacić

A to nie oglądałam.
Dokładnie.
Ciekawe jak to w sumie będzie wyglądało po tegorocznej zmianie, bo mieli rezygnować z klucza.
Powiem jeszcze tak: warunkiem przystąpienia do ustnego był zaliczony pisemny, który odbywał się jakieś 2 tygodnie po pisemnym.
Nauczyciele wtedy dawali radę sprawdzić te tony wypracowań w ciągu kilku dni. Teraz termin sprawdzenia to 30czerwca...

Oczywiście żeby nie było że tylko chwalę "moje czasy", zdecydowaną zaletą obecnych egzaminów jest tajność- minimalizacja przecieków.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-05-04 o 14:51
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 16:02   #2923
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51253667]Nie mam stempli :/ Muszę to nadrobić [/QUOTE]
Ale, że koniecznie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja wczoraj grillowałam, chociaż pogoda była do wywiało mnie, jednak.. to nie był mój pierwszy grill w tym roku

dziękuję na stempelki się to mani nie doczekało, weny mi brakowało i bałam się, że coś spapram poza tym mój stempel nadal się nastraja, jak to nie pomoże, to jakieś szamańskie tańce nad nim odprawię
U mie tez dopiero wczoraj pogoda się poprawiła- jak się weekend kończył Jedliśmy w domu
Kurcze, co Ty się masz z tym stemplem??

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Przebijam: mam anginę i krzywo spiłowane paznokcie , w dodatku machnięte wściekłym różem a skórki pozalewane.

A ja przy przeprowadzce zgubiłam swoje konady
Kuruj się
O masz

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51260788]
Bidule małe:[/QUOTE]
Śliczności i wcale nie małe, małe to ja mam teraz . Rozdwojenie spiłowałam i na maluchu nawet wolnego brzegu nie mam

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To i ja coś wrzuce , u mnie paznokcie są w formie nie do końca ciekawej ale pochwale się nowym lakierem który molestuje 3 tydzień<33333
Boszzz jaka płytka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Buuuuu. Czemu tak krótko było.
Witam się pomajóweczkowo

No patrz. U mnie Lily nie dało rady. Było ciasto i wyglądał paskudnie. Warzył się jakby

Znalazłyśmy z Młodą wzornik, z cudnym lakierem. Żadna nie pamiętała, Że malowała takim. Przetrząsnęłyśmy pudła w poszukiwaniu tej pięknotki...
I nic. No nie ma.
Olśniło mnie i wpakowałam to pod gorącą wodę... i zawyłam.
Szczęście sprawdzał mój przyszły prezent imieninowy, i nic nam nie powiedział. Już sie nie mogę doczekać!
Hej
No własnie anabelki mi się warzyły a te Lily, nawet jak się tłuszczę max, nie warzą i nie ścierają się jak anabelki tylko lekko jednak,przesuszją. Potrzebny dobry krem nawilżający
Aaaaaaaaaa to kiedy kiedy ten prezent??


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Ja tu z wrzutką i biorę się za naprawdę porządne nadrabianie, jakieś dziesięć stron do tyłu
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)
Boszzzz to jest niemożliwością żeby tak idealnie malować

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:

I aktualne golaski:
Matko kochano jaka płytka
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 16:07   #2924
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
U mie tez dopiero wczoraj pogoda się poprawiła- jak się weekend kończył Jedliśmy w domu
Kurcze, co Ty się masz z tym stemplem??

my jedliśmy pod daszkiem, nie padało na nas
nie mam pojęcia.. matowiłam go pilniczkiem, myłam go w płynie do naczyń i raz odbija, a raz nie nie wiem co jeszcze mogłoby pomóc..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 16:37   #2925
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah Śniegowa, Ty za kilka lat dopiero będziesz zdawała maturę <jezu nigdy mi się te żarciki nie znudzą >
PRAWDA - tak wskazują foty

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Tobie się matura śniła, a mi się śniło, że robiłam sobie selfie z Putinem, a przy okazji rozmawiałam z nim po angielsku i trochę po rosyjsku ja mam coś z garem

ja też, mimo że nie przebrnęłam przez Lalkę.. ale poświęciliśmy na nią miliony godzin na lekcjach, więc sporo z tego wyniosłam.. a Potopu za nic nie pamiętam
Matko
Nie cierpię Lalki Łęcka to taka rozlazła ciamajda (chciałam coś innego napisać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
matura, fragmenty samolotu rozbijające mi auto (i sobie pomyślałam, jak to dobrze, że je Szczęście dziś do warsztatu wiezie) i gnijący koleś wyjmujący sobie oko i fragment mózgu widelcem.


To jest właśnie plus starej matury pisemnej- nie miałaś konkretnych lektur do opisania. Musiałaś je tylko dobrze w temat wstrzelić. Do poprawki były ustne, bo tu sporo przekrętów było
Następna
Oto to to

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
to nie jest ta "stara", ta była do 2004
Na ustny dostawałaś dziesiątki pytań, które łączono w zestawy po 3 i losowałaś na który odpowiesz. Pytania te tworzyli nauczyciele, wiec każda szkoła miała inne. Miałaś jakieś 10 min na przygotowanie się do odpowiedzi. Mogłaś być zwolniona z ustnej, gdy z pisemnej dostałaś 5, a w poprzednich latach z danego przedmiotu na koniec min 4.
Pisemny sprawdzali nauczyciele z Twojej szkoły.
Też taka pisałam - piateczka

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
"Byleco" no chyba Cię Bug opuścił
Śmiałości bym nie miała żeby na nie narzekać Płytka - klękajcie narody, malowanie i lakier fantastyczne!
Boszzz dziękuję kochana


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powiem jeszcze tak: warunkiem przystąpienia do ustnego był zaliczony pisemny, który odbywał się jakieś 2 tygodnie po pisemnym.
Nauczyciele wtedy dawali radę sprawdzić te tony wypracowań w ciągu kilku dni. Teraz termin sprawdzenia to 30czerwca...

Oczywiście żeby nie było że tylko chwalę "moje czasy", zdecydowaną zaletą obecnych egzaminów jest tajność- minimalizacja przecieków.

U mnie przecieków nie było a szkoda bo poległam na angielskim, no kurna żeby chociaż na historii ale na angielskim?? Pita szła na urlop macierzyński i uwalała hurtowo W komisji jeszcze chemica i matematyczka- obie biegle rosyjski Babsztyl robił co chciał. Poprawka w sierpniu była. Nasza matura - przynajmniej ta z polskiego, była naprawdę ciężka, trzeba było- chcąc nie chcą trochę tych lektur przeczytać, żeby móc sensownie wypociny sklecić. Ustny z polaka pamiętam do dziś, losowanie pytań i -gramatyka- przegłos, literatura- coś w deseń- czy podejmowanie trudnych decyzji w obecnych czasach jest łatwiejsze/trudniejsze moralnie niż w czasach wojny - poszły w ruch Medaliony i Rozmowy z katem

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
my jedliśmy pod daszkiem, nie padało na nas
nie mam pojęcia.. matowiłam go pilniczkiem, myłam go w płynie do naczyń i raz odbija, a raz nie nie wiem co jeszcze mogłoby pomóc..
Słuchaj a jakiego zmywacza używasz- może to z powodu zmywacza takie cuda odwala, spróbuj z odkłaczaczem
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 16:42   #2926
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Matko
Nie cierpię Lalki Łęcka to taka rozlazła ciamajda (chciałam coś innego napisać


Słuchaj a jakiego zmywacza używasz- może to z powodu zmywacza takie cuda odwala, spróbuj z odkłaczaczem

no, śmiałam się zaraz po tym jak wstałam
Łęcka to.. ekhm


Isany, ale próbowałam też czyścić stempel taśmą papierową i zwykłą i nadal jest tak, że raz odbije, a raz nie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:58   #2927
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Boszzzz to jest niemożliwością żeby tak idealnie malować
Oczywiście, że możliwością - spójrz na swoje
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Boszzz dziękuję kochana
Sama prawda


Klaruje mi się chciejlista do Rossa Będzie odżywka Complete Care, Rimmel Lycra Pro Riviera Red (dzięki Yen ) - to na bank i może jakiś piasek, jakaś satyna i baza peel off
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:02   #2928
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

ja mam na liście 8 rzeczy, ale co tam, że mam listę.. pewnie i tak rozpiehdolę więcej hajsu, niż zaplanowałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:04   #2929
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale dla pocieszenia wrzucam zaległe mani
Essie - Boxer Shorts + Rimmel - White Hot Love, z której całkiem uciekł shimmer, ale to mi nie przeszkadza
Bardzo ładne to połączenie!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51260788]
Bidule małe:
[/QUOTE]Noooo nawet tak nei mów... bidule to mam ja! U ciebie wszystko wygląda cacy!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O jejuu... Całe nieszczęście... Pokaż co tam zmalowałaś proszę


Znalazłyśmy z Młodą wzornik, z cudnym lakierem. Żadna nie pamiętała, Że malowała takim. Przetrząsnęłyśmy pudła w poszukiwaniu tej pięknotki...
I nic. No nie ma.
Olśniło mnie i wpakowałam to pod gorącą wodę... i zawyłam.
Szczęście sprawdzał mój przyszły prezent imieninowy, i nic nam nie powiedział. Już sie nie mogę doczekać!
Na razie jeszcze na tel leżą, jak zrzucę to wstawię

Aaaaaalleee historia hahaha!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Wsio cudnie wymalowane środkowy mi tak sobie, ale i tak pazurki są tak śliczne więc wiesz
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 19:25   #2930
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie takie małe i wcale nie bidule Nie wiem co za narzekaństwo uskuteczniacie z Agą
Oj tam,dziękuje
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
spróbuj z odkłaczaczem
Przeczytałam "spróbuj z odkurzaczem"
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja mam na liście 8 rzeczy, ale co tam, że mam listę.. pewnie i tak rozpiehdolę więcej hajsu, niż zaplanowałam
Jakie,jakie ? szukam inspiracji
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Noooo nawet tak nei mów... bidule to mam ja! U ciebie wszystko wygląda cacy!
Chce zobaczyć Twoje ! Dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:37   #2931
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51260788]Bidule małe:[/QUOTE]

jakie bidule? prześliczne są a lakier bardzo Ci pasuje

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzięki, ale akurat przy tym mani nie byłam zadowolona z kształtu, przy obecnych się dokształciłam
dla mnie i tak idealnie wyglądają

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To i ja coś wrzuce , u mnie paznokcie są w formie nie do końca ciekawej ale pochwale się nowym lakierem który molestuje 3 tydzień<33333
łojezu, ale płytka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Znalazłyśmy z Młodą wzornik, z cudnym lakierem. Żadna nie pamiętała, Że malowała takim. Przetrząsnęłyśmy pudła w poszukiwaniu tej pięknotki...
I nic. No nie ma.
Olśniło mnie i wpakowałam to pod gorącą wodę... i zawyłam.
Szczęście sprawdzał mój przyszły prezent imieninowy, i nic nam nie powiedział. Już sie nie mogę doczekać!
haha fajnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Ja tu z wrzutką i biorę się za naprawdę porządne nadrabianie, jakieś dziesięć stron do tyłu
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)
neon mnie zabił ten ostatni no i nie ma za co u Ciebie lepiej się sprawdził niż u mnie a skórka ekstra, ostatnio mam na nią ochotę

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:
I aktualne golaski:
pierwsze mani ekstra golaski cudne
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:05   #2932
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bardzo ładne to połączenie!

dziękuję


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51277187]Jakie,jakie ? szukam inspiracji [/QUOTE]


dwa topy z SH - Insta Dri i Diamod Flash, o którym Yen pisała (dzięki za skuszenie ), z letniej kolekcji piaskowej Wibo nr 3 i 4, różowego neona z Lovely, bazę z Peel off z Miss Sporty (tutaj zastanawiam się, czy nie wziąć drugiej na zapas..), Miss Sporty Crush On You czarny i mam też wpisany na listę Manhattan Cupcake Addicted, jeżeli się jeszcze jakiś ostał i wrzuciłam też na listę SH Perky Pink
aa i muszę dopisać matowy top, bo mój Paese już jest na wykończeniu i usuwacz do skórek SH..
NIECH BUK MA MNIE W OPIECE Z TYMI ZAKUPAMI


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dla mnie i tak idealnie wyglądają

ciekawe co powiesz o obecnych
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:18   #2933
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

urąbałam sobie czubek kciuka nożem
ale dla pocieszenia wrzucam zaległe mani
Essie - Boxer Shorts + Rimmel - White Hot Love, z której całkiem uciekł shimmer, ale to mi nie przeszkadza
Ładne
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51260788]
Ja mam w środę dopiero na 11 wiec może tez pojadę wcześniej

Bidule małe:
[/QUOTE]
Urocze! Mam ten lakier i bardzoo go lubię
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To i ja coś wrzuce , u mnie paznokcie są w formie nie do końca ciekawej ale pochwale się nowym lakierem który molestuje 3 tydzień<33333
ładne! tylko nie wytrzymałabym z jednym lakierem tyle czasu
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Ja tu z wrzutką i biorę się za naprawdę porządne nadrabianie, jakieś dziesięć stron do tyłu
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)
Jakie śliczne, wszystkie
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:




I aktualne golaski:
Piękne mani i golaski


I ja mam mani


__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:39   #2934
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG!
Skóra i motocykle

Rozpływam się
dziękuję podwójnie



---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Rewelacyjne połączenie, piasek urywa
dziękuję

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Klaruje mi się chciejlista do Rossa Będzie odżywka Complete Care, Rimmel Lycra Pro Riviera Red (dzięki Yen ) - to na bank i może jakiś piasek, jakaś satyna i baza peel off


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

dwa topy z SH - Insta Dri i Diamod Flash, o którym Yen pisała (dzięki za skuszenie ), z letniej kolekcji piaskowej Wibo nr 3 i 4, różowego neona z Lovely, bazę z Peel off z Miss Sporty (tutaj zastanawiam się, czy nie wziąć drugiej na zapas..), Miss Sporty Crush On You czarny i mam też wpisany na listę Manhattan Cupcake Addicted, jeżeli się jeszcze jakiś ostał i wrzuciłam też na listę SH Perky Pink
aa i muszę dopisać matowy top, bo mój Paese już jest na wykończeniu i usuwacz do skórek SH..
NIECH BUK MA MNIE W OPIECE Z TYMI ZAKUPAMI
czuję się niczym naczelny kusiciel wątkowy

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

I ja mam mani

fajny pomysł, chociaż nie wiem, czy nie za duża różnica oby kolorów..

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:55   #2935
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
fajny pomysł, chociaż nie wiem, czy nie za duża różnica oby kolorów..
To jedno z tych mani, co wgl nie podoba mi się na zdjęciach.. W rzeczywistości dużo lepiej wygląda
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:16   #2936
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Śniegowa si , antybiotyk ale pewnie jak zwykle będę się dolecAć aspiryną u mnie to panaceum na wszystko

mirando mi też często aparat zjada kolorki lubie cieniowane paznokcie ale mi z tego nic nigdy nie wychodzi poza bałaganem

vivinn dziękuje ślicznie;***
Nie wiem właśnie... Miałam zamiar " te dzieci wykończyć" ale z dziećmi się tak nie godzi więc przygarnęłam jeszcze piątke . Czekam na zamówienie z Inglota

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

agaszak ;*** dziękuje bardzo . Trące czosnkiem i się kuruje

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niefajnie.
Mi się śniło, ze mam maturę zdawać... I zastanawiałam się jak to się ma do tej zdanej przed laty
Mi się czasami śni że nie mam matury że zdaje egzamin na aplikacje, już wchodzę i przypomina mi się że nie mam matury albo że nie skończyłam liceum.. Tego typu rzeczy
Zwykle z tego stresu się budzę i jeszcze kilka minut myślę czy ja mam tą maturę czy nie)
Taki powracający sen

Zobaczyłam na blogu u tej dziewcyny i nie mogłam nie przygarnąć tego koloru

http://daguszka.blogspot.com/2013/08...nglot-390.html
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-05-04 o 21:33
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:41   #2937
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
mirando mi też często aparat zjada kolorki lubie cieniowane paznokcie ale mi z tego nic nigdy nie wychodzi poza bałaganem

Też bardzo lubię
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 07:14   #2938
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Hej
No własnie anabelki mi się warzyły a te Lily, nawet jak się tłuszczę max, nie warzą i nie ścierają się jak anabelki tylko lekko jednak,przesuszją. Potrzebny dobry krem nawilżający
Aaaaaaaaaa to kiedy kiedy ten prezent??
Czyli totalnie inaczej w sumie

Na imieninki 29.05
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
PRAWDA - tak wskazują foty
(...)
Następna
Oto to to


Też taka pisałam - piateczka

(...)


U mnie przecieków nie było a szkoda bo poległam na angielskim, no kurna żeby chociaż na historii ale na angielskim?? Pita szła na urlop macierzyński i uwalała hurtowo W komisji jeszcze chemica i matematyczka- obie biegle rosyjski Babsztyl robił co chciał. Poprawka w sierpniu była. Nasza matura - przynajmniej ta z polskiego, była naprawdę ciężka, trzeba było- chcąc nie chcą trochę tych lektur przeczytać, żeby móc sensownie wypociny sklecić. Ustny z polaka pamiętam do dziś, losowanie pytań i -gramatyka- przegłos, literatura- coś w deseń- czy podejmowanie trudnych decyzji w obecnych czasach jest łatwiejsze/trudniejsze moralnie niż w czasach wojny - poszły w ruch Medaliony i Rozmowy z katem
Hahahaa. Uwielbiam Was


No... Dzisiaj były śpiewające warzywa.



No też tak uważam. Teraz tych obowiązkowych jest ledwo 8.
Ja pisałam temat związany z kobietami u władzy, i prócz obowiązkowych lektur dołożyłam książkę Henrego Haggarda "Ona", pewnie za to zaplusowałam.
Ustny też pamiętam. Nie czytałam 2 czy 3 lektur na cała szkołę i oczywiście na jedną z nich trafiłam. Na szczęście dobre bryki można było znaleźć, i dałam radę.
Patrząc po pytaniach jakie były w tym roku, chcą chyba troszkę odejść od takiego sztampowego rozwiązywania testów.
Chociaż... Młoda nie wiedziała kompletnie 1 zadania... (2.5) gdzie był fragment wiersza i trzeba było podać tytuł i autora... To matura czy 1 z 10? Fakt, ze 2 wersy tam są niezłą podpowiedzią... no ale i tak.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
haha fajnie
Nooo.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
I ja mam mani
Widziałam gdzieś. Chętnie na żywo bym zobaczyła

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Śniegowa si , antybiotyk ale pewnie jak zwykle będę się dolecAć aspiryną u mnie to panaceum na wszystko
(...)
Mi się czasami śni że nie mam matury że zdaje egzamin na aplikacje, już wchodzę i przypomina mi się że nie mam matury albo że nie skończyłam liceum.. Tego typu rzeczy
Zwykle z tego stresu się budzę i jeszcze kilka minut myślę czy ja mam tą maturę czy nie)
Taki powracający sen
No tak... na anginę to najlepiej...


Straszne są takie sny


Stanęłam na głowie ze skórkami.. Lepiej
I upolowany kikuś- na moim monitorze kolor oddany idealnie.
ajna konsystencja, szybko schnie dobrze się maluje- nie doczyszczałam nawet nic po malowaniu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-05-05 o 07:16
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 07:58   #2939
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Widać widać a ja oczywiście myślałam wcześniej, że wszystko na odwrót
Nic to nie mam białego więc przy okazji przetestuję jak kupię
Do stempli tylko Essencowego używam ale wypróbuję i dam znać

no biały lakier zawsze się przyda choć dziewczyny różne polecają, często SH, albo GR.
No to jakbyś kiedyś spróbowała to daj znać, bo ciekawa jestem wszystkie się odklejały od stempla a ten matowy za chiny, może za szybko zasycha i się nie klei.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
migdałki pozwalam sobie nosić ciut dłuższe, niż miałam kwadraty, więc udało mi się spiłować tak, że nic nie widać i przy okazji dokształciłam pozostałe i jestem zadowolona z ich kształtu, bo przy tamtym mani byłam marudna co do niego

no to jestem bardzo ciekawa poprawionego

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51260788]

Bidule małe:
[/QUOTE]

eee nie bidule ładny kolor choć skóra na zdjęciu jakieś dziwne kolory złapała.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To i ja coś wrzuce , u mnie paznokcie są w formie nie do końca ciekawej ale pochwale się nowym lakierem który molestuje 3 tydzień<33333
powtórzę się - co za płytka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

A mnie się o dziwo podoba


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czarna skóra z Wibo
CC You got soul-ar (ukochałam Po pierwsze za rewelacyjny wygląd, po drugie za to, że wyratował mnie po dwóch zepsutych mani - malowałam dwa razy, dwoma sprawdzonymi lakierami, siedziałam nad każdym mani po godzinie i wszystko szlag trafiał CC był moim trzecim wyborem, stwierdziłam, że jak nie wyjdzie pierdale to wszystko, a laksy wystawiam na allegro Na szczęście wyszło Dzięki Han )
Lovely Butterfly Colors nr 2 (wyszedł za zielono, nie potrafię tego naprawić :x)
hej
wszystko mi się podoba
a neon na białej bazie?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 08:20   #2940
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przedziwny, ale podoba mi się
dokładnie, jest przedziwny

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przychodzę na lincz... do nadrobienia mam jakieś kilkadziesiąt stron Paznokcie i skórki w kwietniu były w opłakanym stanie, co przedstawiają dwa poniższe zdjęcia. Trzecie jest aktualne, wczoraj wypiłowałam na mini migdałki
Poniżej 3 różne Essiaki:
ale ładne golaski

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przynajmniej możemy dzielić naszą niedolę Ale serio - miałam już manie na brokaty, glassflecki, holo... ale chyba żadna nie spowodowała takiego przyrostu liczby lakierów jak mania na neony Nie wydaje mi się żeby kiedykolwiek mi się znudziły
Dzięki

Świetnie wygląda! Baardzo go lubię, a z drugiej strony - często o nim zapominam :x
Ooo dalej widzę cieniowanie i ćwieki... Rewelacja!

Niesamowity Niesamowite jest też to, że w ogóle mi się podoba... ale raaaaany, jest taki nierzeczywisty, nie wiem no, boski

Dla równowagi tym nie będę się zachwycać
no widzisz fajnie by było jakby jakieś tańsze marki, dostępne u nas zaczęły robić porządne neony chociaż.. to pachnie bankructwem

no fajny cukierasek z niego, pamiętam jak pokazywałaś
dzięki

o, fajnie że się spodobał
hehe równowaga musi być

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

I ja mam mani
w sumie to mi się podoba, choć przejście mogłoby być delikatniejsze jestem ciekawa jak na żywo skoro zdjęcia Cię nie zadowalają, bo ja też tak mam często gęsto

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Stanęłam na głowie ze skórkami.. Lepiej
I upolowany kikuś- na moim monitorze kolor oddany idealnie.
ajna konsystencja, szybko schnie dobrze się maluje- nie doczyszczałam nawet nic po malowaniu

lepiej lepiej
fajny piaseczek, myślałam że Wibo może któryś
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.