Czarnow³ose;) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-03, 21:22   #931
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Mnie siê podoba po³±czenie jasna (ale nie ¶nie¿nobia³a) cera + czarne w³osy, ale jednak wolê lekk± opaleniznê... no i czerñ do moich rumieñców i nieciekawego koloru cery ale w lato przyciemnie siê szamponem, tak samo czujê siê szatynko-brunetk± i nie zmienie koloru na ¿aden kolor ja¶niejszy ani te¿ rudawy
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 21:32   #932
Iamnotbeperfect
Raczkowanie
 
Avatar Iamnotbeperfect
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Czarnow³ose:)

Je¶li chodzi do mojego nielubienia do farbowanych kruczo czarnych wlosow to naturalne stanowczo wchodza w gre Niewiem czemu farba kruczo czarna wywoluje efekt tak bardzo zniszczonych wlosow :/
__________________
Prawdziwie wielki jest ten cz³owiek, który chce sie czego¶ nauczyæ.
Iamnotbeperfect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-04, 08:42   #933
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Question Dot.: Czarnow³ose:)

3miesi±ce temu ze wzglêdu na zbyt du¿± utratê w³osów zgoli³am siê na 0,2 mil dzi¶ maj± jakie¶ 2-3cm i wiecie co cholernie mnie ju¿ kusi ¿eby siê zafarbowaæ na mój cudowny ulubiony kolorek CZARNY My¶lê na Henn± bo mam liche w³osy i nie chcê ich zniszczyæ???????????????
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-04, 08:57   #934
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
3miesi±ce temu ze wzglêdu na zbyt du¿± utratê w³osów zgoli³am siê na 0,2 mil dzi¶ maj± jakie¶ 2-3cm i wiecie co cholernie mnie ju¿ kusi ¿eby siê zafarbowaæ na mój cudowny ulubiony kolorek CZARNY My¶lê na Henn± bo mam liche w³osy i nie chcê ich zniszczyæ???????????????
ale jak Ci sie znudzi to bedzie problem, ja bym uzyla zwyczajnej farby, jak Ci sie znudzi to przynajmniej bedziesz mogla pokombinowac bez obcinania po raz kolejny

polecam wax, lotion seboradin, wzmocnisz cebulki
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-05, 08:59   #935
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose:)

By³am z tym problemem u dermatolog.Mam Kamiwazê i jaki¶ apteczny specyfik i jest ju¿ dobrze Martwiê siê jednak ¿e w³osy znów bardzo ucierpi± i chyba nie bêdê farbowa³a.
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-05, 11:09   #936
martusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar martusiaa88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Czarnow³ose:)

hihi a ja mialam zamiar rozjasniac moje czarne wloski, lecz po dlugich poszukiwaniach rozjasniacza, zdecydowalam ze dzis ufarbuje sie znow na czarno
martusiaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-05, 12:54   #937
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Iamnotbeperfect Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem brunetk± A w±tek jest hcyba po to aby sie wypowiedzieæ na ten temat Wiêc wypowiadam siê ¿e nielubie kruczo czarnych farbowanych w³osów. Pozostaje przy czekoladowym br±zie Prawie a dla mnie rob iwielka ró¿nice

Tak ,to prawda jest ogromna roznica.Czarne z reguly sa bardziej sztuczne, ciemny braz jest zdecydowanie delikatniejszy,naturalnie jszy -takie mam zdanie na ten temat
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 15:13   #938
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka¿ wiadomo¶æ
Tak ,to prawda jest ogromna roznica.Czarne z reguly sa bardziej sztuczne, ciemny braz jest zdecydowanie delikatniejszy,naturalnie jszy -takie mam zdanie na ten temat
Taa.. zgadzam siê w tym. Czerñ taka sklepowa wyglada szalenie nienaturalnie :/
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-05, 16:40   #939
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Czarnow³ose:)

wyglada nie naturalnie ale po paru zmyciach to kolor wyglada lepszy i nie jest tak intensywny. Ja zawsze kupuje "czerñ" rowniez przestaje bo mam tj problem z wlosami czuje ze jest ich mniej dlatego"respekt" pozdrawiam
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 00:19   #940
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Czarnow³ose;)

Uwa¿am ¿e Lindsay wygl±da absolutnie powalaj±co w czerni. A¿ siê wierzyæ nie chce, ¿e rudow³osej mo¿e byæ tak dobrze w czarnym!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lindsay.jpg (28,7 KB, 236 za³adowañ)
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 05:29   #941
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose;)

To jest bardziej br±z.. Moim zdaniem w czystej czerni to tak nie za bardzo siê prezentuje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 070325_lohan_vmed_230p.widec.jpg (18,5 KB, 224 za³adowañ)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 07:06   #942
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Czarnow³ose;)

Moim zdaniem kobiety o w³osach ciemnobr±zowych lub farbuj±ce w³osy na taki w³a¶nie kolor spokojnie mo¿na ju¿ zaliczyæ do brunetek. W przeciwnym razie Penelope Cruz, Monike Bellucci czy Edyte Górniak te¿ by trzeba uznaæ za szatynki, bo ¿adna z nich nie ma w³osów czarnych sensu stricte. Ja te¿ zgadzam siê z dziewczyn±, kóra wypowiada³a siê parê postów wy¿ej, ¿e w³osy farbowane na "czarny" rzadko na kim wygl±daj± naprawde dobrze. Najczê¶ciej s± "p³askie" i bardzo widaæ na nich wszystkie zniszczenia. Ciemny br±z to w³a¶ciwie ju¿ jest czerñ, tylko taka bardzij wielowymiarowa i naturalna
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 09:02   #943
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose;)

lilianaX - spod serca mi to wyjê³a¶. Czerñ to te¿ kolor, a ka¿dy kolor ma swoje odcienie... a szatynka to dla mnie jasny br±z i ¶redni br±z, chocia¿ na ciemne blondynki te¿ mówi siê szatynka, bo to ni mniej, ni wiêcej, jak jasny, szaray br±z... za¶ brunetka to wszystkie w³osy w kolorze czekoladowym, hebanowym, kawowym, kruczym, czy "gawronim" (jak kto¶ nie widzia³ gawrona to ma on pióra czarne z niebiesko-fioletowym po³yskiem ) a Lindsay i na pierwszym zdjêciu z czerni± hebanow±, i na drugim z granatow± wygl±da prze¶licznie, chocia¿ lepiej jej w ciepeljszym odcieniu...

Cytat:
Napisane przez lilianaX
Uwa¿am ¿e Lindsay wygl±da absolutnie powalaj±co w czerni. A¿ siê wierzyæ nie chce, ¿e rudow³osej mo¿e byæ tak dobrze w czarnym!
No w³a¶nie - miêdzy innymi przez ni± ci±gle mnie kusi siê zafarbowaæ, bo skoro rudow³osa mo¿e to czemu nie szatynka ale w lato zrobiê siê znów ¶rednim br±zem Wellatonu, rok temu jak robi³am to wyszed³ czarny i tylko pod s³oñce by³o widaæ br±z, ale wtedy przyt³acza³ moj± twarz, ale z letni± opalenizn± ³adnie bêdzie siê prezentowa³ i tak jak to Oscar Wilde powiedzia³ (i co mia³a w opisie jedna z wiza¿anek ) najlepszym sposobem na pozbycie siê pokusy jest uleganie jej
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 13:35   #944
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Czarnow³ose;)

ale fajny w±tek... od paru tygodni chodzê chora ¿eby waln±æ siê znów na ciemno.. pó³tora roku temu stoczy³am walkê z ciemnobr±zowymi w³osami by wróciæ do blondu - efekt? wyp³ukana kieszeñ na wszystkie strony za fryzjera, a piêkne l¶ni±ce ciemne w³osy za ³opatki - króciutkie blond.. co mi do ³ba strzeli³o to nie wiem.. a - mêczy³y ja¶niejsze odrosty
i tak chodzê taka chora i stkeskniona za ciemnym kolorem, hodujê te w³osy by by³y d³u¿sze i chyba niebawem wrócê do cudownych ciemnych kolorów bo to jednak by³o TO
farbuje która¶ z was, ciemnow³osych, farbami alcantary? [dostêpne na allegro]
ja u¿ywam ich od ponad roku, ale blondów, i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem co i jak wybraæ z ciemnych..
na blondzie nie da rady uzyskaæ tego piêknego po³ysku, nie wiem jak mia³yby te w³osy byæ zadbane zdrowe.. nie bêd± tak l¶ni³y jak ciemny br±z..
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 16:56   #945
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose;)

Nie rozumiem dlaczego niektórym osobom czarny wydaje siê sztuczny.
Rozumiem je¿eli chodzi o granatow± czerñ ( która nie ka¿demu pasuje), ale czerñ w b³yszcz±cym, zadbanym wydaniu uwa¿am za jak najbardziej eleganck±. Taki efekt trudno osi±gn±c ale tylko wtedy czarne w³osy wygl±daj± dobrze.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 17:19   #946
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Czarnow³ose;)

Jak± frab± pofarbowaæ w³osy ¿eby ich nie trzeba by³o co 2 tyg. od nowa farbowaæ?
Co prawda dbam o w³osy, ale i tak mi wypadaj±.
Ostatnio by³ garnier 100% color, ale po 2 tygodniach ju¿ go nie by³o.
Mój naturalny kolor to ¶redni br±z.
Chce mieæ taki ciemny br±z/czarny, ale zeby wygl±da³ naturalnie, a nie drastycznie!
Jak± farbe kupiæ, tak zeby sie d³uuuugo trzyma³a, najlepiej na zawsze XD
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 17:23   #947
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja pisalam wy¿ej o Matrixach(zal±czylam zdjêcia). Jest dosyc spory wybór ciemnych odcieni (wkleilam zdjecia), bo np kiedys robilam Alcantar± i po 4 myciach kolor siê zmy³ (a robilam klasyczn± czerni±). Matrix trzyma mi siê d³ugo, ponad 2 miesi±ce. Tylko ¿eby go kupic, musisz znac oznaczenie kolorów, bo w hurtowniach fryzjerskich online nie ma zdjêæ, s± tylko numery z palety.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 17:48   #948
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Czarnow³ose;)

Je¶li chodzi o Lindsay to uwa¿am ¿e w farbowanych na ciemno w³osach jest jej o niebo lepiej ni¿ gdy je rozja¶nia³a do blondu!

A co do pytania kole¿anki o trwa³± czarna farbê.. Ja lobiê garniera- nie niszczy w³osów ale ten 100 % color to dla mnie pomy³ka rzeczywi¶cie szybko sp³ywa! Osobi¶cie u¿ywa³am color naturals i by³am zadowolona. Teraz jestem znów na etapie farbowania henn± poniewa¿ uda³o mi siê znale¼æ czarn± Sp³ywa co prawda szybko- muszê k³a¶æ co 2 tygodnie- i du¿o z ni± roboty ale moje w³osy s± po niej takie b³yszcz±ce i jakby grubsze
porcelanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-06, 17:53   #949
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziêki, jak co¶ to nie kole¿anki, a kolegi .
A zreszt± mam dosyæ farbowania. w³osy mam s³abe
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 22:41   #950
777samara
Raczkowanie
 
Avatar 777samara
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Czarnow³ose;)

Te¿ mam s³abe.. Ale z farbowania nie zrezygnujê.. ;/ mój naturalny to br±z ale lepiej czujê siê w czerni... o wiele lepiej ;/
777samara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 10:32   #951
Aliachna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Czarnow³ose;)

S³ynna brunetka blondynk±widaæ przewagê ciemnych w³osów

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=4420
__________________

Aliachna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 10:38   #952
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Aliachna Poka¿ wiadomo¶æ
S³ynna brunetka blondynk±widaæ przewagê ciemnych w³osów

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=4420
³adnemu we wszystkim ³adnie wg mnie i tak wyglada slicznie ale np. Nelly Furtado w blond to porazka
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 10:53   #953
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose;)

O, calkiem ³adnie Bellucci w jasnych w³osach Ale my¶lê, ze sporo tu zaslugi photoshopa (oprawa oczu etc), a brwi, nawet jesli rozjasnila, to po tygodniu zaczn± odrastaæ i to juz nie wygl±da dobrze (wiem cos o tym). Ale na zdjêciach fajnie, gdybym jej nie znala, nie domy¶lilabym siê, ze naturalnie ma calkiem ciemne w³osy.

Tak a propos zmian z blondynek w brunetke(akurat na odwrót niz wy¿ej ), to oczywiscie Dita mi przysz³a na mysl. Juz wiele razy by³o tutaj wspominane, ¿e Dita naturalnie jest jasna, ale wczoraj, poszukuj±c kolejnych zdjêæ do mojej kolekcji fotek Dity, natrafilam na kilka z jej "m³odosci" (takiej bardzo dawnej, bo przeciez ona wcale stara nie jest, co to, to nie). I jeszcze mocniej utwierdzilam siê w przekonaniu, ¿e w jej przypadku ca³kowite "przerobienie siê" na pani± zimê by³o korzystne. Teraz jest taka wyrazista, po prostu nie sposób jej nie zauwa¿yc. W blond w³osach by³a taka zwyczajna, typowa Amerykanka (w sensie typu urody).
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ditablonde02.JPG (87,1 KB, 70 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ditavonteese--large-msg-11909170327.jpg (18,8 KB, 76 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ditavonteese--large-msg-119083821964.jpg (54,7 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 00002k7s.jpg (35,5 KB, 84 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ditaVonTeese629071.jpg (46,3 KB, 64 za³adowañ)
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 11:03   #954
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose;)

Dita zdecydowanie zyskala na tej przemianie, czern dodala jej "pazura", wyglada wyraziscie. ale mysle, ze troche wysilku wklada aby wygladac wlasnie tak, bez makijazu nie wygladalaby juz tak super
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 11:10   #955
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose;)

Mam jej fotki bez makijazu (hehe, ma³peczka wykuka wszystko, nic siê nie ukryje )
Jest bardzo dobrze moim zdaniem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dita.jpg (22,6 KB, 155 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ditavonteese--large-msg-119091695434.jpg (30,2 KB, 82 za³adowañ)
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 12:10   #956
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Czarnow³ose;)

Na ok³adce Elle Bellucci w blond w³osach wygl±da ³adnie (wystylizowali ja i upozowali na BB), ale ju¿ na zdjêciach z sesji w ¶rodku widaæ moim zdaniem, ¿e w ciemnych by³o jej lepiej. Blond j± postarza, jak wiêkszo¶æ rasowych brunetek (patrz:Furtado).
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 12:16   #957
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Poka¿ wiadomo¶æ
Mam jej fotki bez makijazu (hehe, ma³peczka wykuka wszystko, nic siê nie ukryje )
Jest bardzo dobrze moim zdaniem
a brwi i tusz do rzes to co ? w taka barwe ust u naturalnej blondynki tez ciezko mi uwierzyc, chyba, ze zobaczylabym naprawde dobre ostre zdjecie z bliska, bo drugie ktore wkleilas jest artystyczne, troche przeswietlone i malo naturalne, co nie zmienia faktu, ze wyglada super. ale rysy twarzy ma niezaprzeczalnie ³adne i szlachetne
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 12:20   #958
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
a brwi i tusz do rzes to co ?
A, to wiadomo Ale Dita przynajmniej oficjalnie siê przyznaje co sobie przyciemnia, poprawia i dokleja. Mnie siê to podoba, bo wiele kobiet siê upiêksza, ale du¿o potem udaje, ¿e nic nie musi robiæ etc.
Bez make upu tak z bliska fotek nie mam, by³oby ciê¿ko, bo Dita nigdy nie wychodzi z domu bez makija¿u (chyba, ¿e jakies zdjecia z lotniska, ale wtedy okulary s³oneczne albo zdjêcia z sesji jak jest przed malowaniem). Ona dba o siebie jak kobiety jak aktorki w latach 40, zawsze idealny, nienaganny wygl±d i perfekcyjny makija¿ w kazdej sytuacji Podziwiam, mnie siê nie zawsze chce wytuszowaæ rzesy, a ona codziennie starannie dokleja sztuczne, maluje brwi, kreski na powiekach, usta. Musi to naprawde kochac
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 13:00   #959
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose;)

Bellucci jest piêkna, w blondzie na zdjêæ sesji wygl±da ³adnie, ale jak dobrze widaæ - wybieli³a sobie skórê (albo PhotoShop wybieli³... ) no i nie ma jeszcze odrotów... ale nie widzi mi siê mimo wszystko. To typowa w³oska brunetka i blond dla niej to pomy³ka...

Natomiast Dita - bardziej podoba mi siê w czerni ni¿ w blondzie, ale mimo wszystko ten styl, fale retro... zdecydowanie wola³abym j± w prostych w³osach... skóra w zestawieniu z kruczymi w³osami jak na mój gust jest zbyt mlecznobia³a, mimo wszystko jako ca³o¶æ prezentuje siê ¶wietnie. Warto te¿ zauwa¿yæ, ¿e jej brwi s± naturalnie do¶æ ciemne, wyra¼ne.
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-07, 13:46   #960
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja ju¿ od hmm ponad trzech lat farbujê siê na czarno - zwykle Joann± Czarny bez. I zawsze farbujê tylko odrosty, bo z pozosta³ych w³osów nic a nic mi siê nie zmywa. Tylko ostatnio zastanawiam siê, czy nie zej¶æ na kolor o ton ja¶niejszy - np. palona kawa czy co¶...

Aha, i tak w ogóle, naturalnie jestem blondynk±. Ale jako ¿e przyciemniam zawsze brwi i rzêsy, czêsto widzê zdziwienie, kiedy kto¶tam dowie siê o moim naturalnym kolorze
Patryka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.