Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 10:03   #4801
bubinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

http://eu.strawberrynet.com/productD...13843&goChar=G
Dziewczyny, czy to jest ten liner Guerlaina, który tak namiętnie zamawiałyście i miał taki boski pędzelek, czy kupowałyście jakiś inny?
bubinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:15   #4802
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez bubinka26 Pokaż wiadomość
http://eu.strawberrynet.com/productD...13843&goChar=G
Dziewczyny, czy to jest ten liner Guerlaina, który tak namiętnie zamawiałyście i miał taki boski pędzelek, czy kupowałyście jakiś inny?
hmmm, a nie rozmawiałyśmy czasem o boskim pędzelku słoiczka Shiseido?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:18   #4803
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hmmm, a nie rozmawiałyśmy czasem o boskim pędzelku słoiczka Shiseido?
no właśnie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:20   #4804
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A czy moze ktos mial stycznosc z GUERLAIN OMBRE ECLAT 4 COULEURS NR 261, KOLOR: TOUCHE DE NATUREL? Lub innym kolorem czworek Guerlaina, sa strasznie drogie, jestem ciekawa czy warte swojej ceny.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:21   #4805
bubinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Heh, faktycznie Coś mi na mózg padło, pewnie dlatego, że oglądałam przedtem pomadki Guerlaina Kiss Kiss. Czy mógłby ktoś dać znać na forum, jak się Shiseido pojawi? Byłabym bardzo wdzięczna A tak swoją drogą ma ktoś z Was Kiss Kissa Maxi Shine? Jak się sprawuje?
bubinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:50   #4806
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez bubinka26 Pokaż wiadomość
Heh, faktycznie Coś mi na mózg padło, pewnie dlatego, że oglądałam przedtem pomadki Guerlaina Kiss Kiss. Czy mógłby ktoś dać znać na forum, jak się Shiseido pojawi? Byłabym bardzo wdzięczna A tak swoją drogą ma ktoś z Was Kiss Kissa Maxi Shine? Jak się sprawuje?
Ja mam Kiss Kissa Maxi Shine ino nie pomnę jaki kolor...Taki róż opalizujący na fiolet. Pomadka jest mocno nadrobinkowana (ja te drobiny czuję jak potrę ustem o usto ) i ma dość mocny, ale przyjemny owocowy zapach. Lubię ją generalnie, ale na kolana nie powala. Acha, dość szybko się zużywa...
Acha (nr 2 ), może jakaś dobra duszyczka mogłaby dla mnie kliknąć błyszczora Chanel, którego mam na oku od jakiegoś już czasu.... ? plisss
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 10:54   #4807
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez bubinka26 Pokaż wiadomość
Heh, faktycznie Coś mi na mózg padło, pewnie dlatego, że oglądałam przedtem pomadki Guerlaina Kiss Kiss. Czy mógłby ktoś dać znać na forum, jak się Shiseido pojawi? Byłabym bardzo wdzięczna A tak swoją drogą ma ktoś z Was Kiss Kissa Maxi Shine? Jak się sprawuje?
ja też mam bardzo szybko się zurzywa ale jestem zadowolona ma przyjmną konsystencję ale nie jest zbyt trwała na ustach ale ogólnie jest mięciutka.
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 12:00   #4808
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A czy moze ktos mial stycznosc z GUERLAIN OMBRE ECLAT 4 COULEURS NR 261, KOLOR: TOUCHE DE NATUREL? Lub innym kolorem czworek Guerlaina, sa strasznie drogie, jestem ciekawa czy warte swojej ceny.
polecam wątek o kolorówce Guerlaina - trochę opinii tam jest
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że te czwórki są trochę nierówne - mam trzy, jednej się pozbywam (touche de rose), a jedną wielbię strasznie (nuit des temps)
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:19   #4809
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

co zauważyłyście nowego na Tru/ ja nie znalazłam nic, no może poza przezroczystym błyszczykiem glam shine. i that's it.
czy jest coś wartego uwagi?
tak btw, zastanawiam się, czy często clą perfumy. na Tru znalazłam innocenta 50 ml za 137 zł, a perf. mam komplet z balsamem i żelem za 200 zł. Co robić, co robić nie wiem, jak Wy uważacie, ale w mojej ocenie wszystkie te pachnące żele i balsamy są do kitu, najczęściej konsystencja nie ta i klei się toto strasznie. i tak myślę, że totalne minimum, to dojdą koszty przesyłki, czyli 14 zł, łącznie 150 zł i ryzyk fizyk, oclą czy nie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:22   #4810
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniula1 Pokaż wiadomość
xxx
A to do czego ma być???

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
co zauważyłyście nowego na Tru/ ja nie znalazłam nic, no może poza przezroczystym błyszczykiem glam shine. i that's it.
czy jest coś wartego uwagi?
tak btw, zastanawiam się, czy często clą perfumy.

GS już dawno jest (co najmniej od grudnia ).
A czy często clą perfumy? U mnie na 11 butelek (dla mnie i innych) oclono 2 Obie cięższe (powyżej kilograma) i duże.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-31 o 16:05
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:32   #4811
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mnie oclili każdą przesyłkę z perfumami (raptem dwie), ale oba to były duże zestawy.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 12:38   #4812
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mnie oclili każdą przesyłkę z perfumami (raptem dwie), ale oba to były duże zestawy.
mnie oclili tylko jedna a zamawiałam 3 pary
Właśnie dostałam shipment status po raz drugi na ten sam produkt czy oni wysłali 2 takie same przesyłki? jak myślicie?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 15:18   #4813
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Moja przesyłka z Amber Bronze wyszła z HK 18 marca. Do tej pory nie mam zawiadomienia z urzędu selnego ani z poczty. Czy mam już się zacząć martwić? Poprzednia paczka mimo tego, że oclona była bardzo szybko.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 15:44   #4814
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Thank you for your e-mail.

While the transaction for your order has been processed, we would also like to re-confirm via e-mail both your billing address and the security code of your card. This is for extra security to ensure that the billing details provided are accurate and verified.

Any charge that has appeared on your account will be reversed unless we received validation within 7 days, to do this we require the security code and confirmation of your billing address to ensure the transaction has been verified.

For Visa or Master Card, the security code is the last three digits on the back of the card, or the last three digits for a virtual card. For American Express, these are the four black numbers on the front of the card.

Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received. Sending this information by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.

Thank you for your assistance, your order will be processed once your information has been received and verified.

Pomocy, przetłumaczcie mi pow. wiadomość. Ktoś coś takiego już otrzymał? Zeszło mi już z karty za pow. transakcje.Dzięki z góry.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:03   #4815
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

przeczytałam wcześniejsze wątki i chyba chodzi o te 3 cyfry z drugiej strony karty, mam im wysłac i to wszystko?
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:15   #4816
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Thank you for your e-mail.

While the transaction for your order has been processed, we would also like to re-confirm via e-mail both your billing address and the security code of your card. This is for extra security to ensure that the billing details provided are accurate and verified.

Any charge that has appeared on your account will be reversed unless we received validation within 7 days, to do this we require the security code and confirmation of your billing address to ensure the transaction has been verified.

For Visa or Master Card, the security code is the last three digits on the back of the card, or the last three digits for a virtual card. For American Express, these are the four black numbers on the front of the card.

Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received. Sending this information by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.

Thank you for your assistance, your order will be processed once your information has been received and verified.

Pomocy, przetłumaczcie mi pow. wiadomość. Ktoś coś takiego już otrzymał? Zeszło mi już z karty za pow. transakcje.Dzięki z góry.
Parę stron wcześniej tłumaczyłam ten list chyba Marioli13. Generalnie rzecz ujmując, chcą od ciebie kod kary i tłumaczą ci, który to jest i po co im on. Daj ci 7 dni na przesłanie im tego kodu oraz danych billingowych.


EDIT; Tak, chodzi o te trzy cyfry z tyłu karty. Przesyłanie jednak tego kodu mailem jest jednak ryzykowne. Przemyśl więc decyzję i może skontaktuj się ze swoim bankiem.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:42   #4817
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a ja muszę publicznie podziękować Layli, kupowałam jej coś kilka razy na truskawie, a ta w podzięce wysłała mi tonik biothermu, normalnie oszalała kobita

Layla naprawdę nie trzeba było, ale pięknie dziękuję , a tonik bardzo miły w użyciu
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:48   #4818
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Parę stron wcześniej tłumaczyłam ten list chyba Marioli13. Generalnie rzecz ujmując, chcą od ciebie kod kary i tłumaczą ci, który to jest i po co im on. Daj ci 7 dni na przesłanie im tego kodu oraz danych billingowych.


EDIT; Tak, chodzi o te trzy cyfry z tyłu karty. Przesyłanie jednak tego kodu mailem jest jednak ryzykowne. Przemyśl więc decyzję i może skontaktuj się ze swoim bankiem.
Dzwoniłam na infolinię i pow.mi że ten kod mogę podać. Dane billingowe to adres czy coś jeszcze?
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:50   #4819
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
co zauważyłyście nowego na Tru/ ja nie znalazłam nic, no może poza przezroczystym błyszczykiem glam shine. i that's it.
czy jest coś wartego uwagi?
W watku o rozswietlaczach i rozach trwa dyskusja na temat Platinum Illuminator All Over Powder Estee Lauder. Jest za nieclae 60zl chyba.


Poza tym sa roze Bourjois za 26zl, ale cena chyba porownywalna do allegro ( nie liczac przesylki).

A tak w ogole to chyba cala kolorowka Bourjois jest obnizona o iles procent.


Mam pytanko: czy ktos kiedys widzial na truskawce puder brazujacy Guerlain d`Orient lub Estee Lauder bronze Goddess??? Choc chyba bardziej wolalabym Guerlain.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2008-03-31 o 17:27
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 16:52   #4820
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

przyszedł dzisiaj, po niecałym tygodniu, kremik Clinique Repairwear lift, data sierpień 2007 z dekalku
cena była zaniżona do 67 PLN
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:27   #4821
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
przyszedł dzisiaj, po niecałym tygodniu, kremik Clinique Repairwear lift, data sierpień 2007 z dekalku
cena była zaniżona do 67 PLN

No to super Ja jakoś nie trafiłam takiej okazji pielęgnacyjnej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:43   #4822
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A czy często clą perfumy? U mnie na 11 butelek (dla mnie i innych) oclono 2 Obie cięższe (powyżej kilograma) i duże.
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mnie oclili każdą przesyłkę z perfumami (raptem dwie), ale oba to były duże zestawy.
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
mnie oclili tylko jedna a zamawiałam 3 pary
Właśnie dostałam shipment status po raz drugi na ten sam produkt czy oni wysłali 2 takie same przesyłki? jak myślicie?
dzięki dziewczyny za info, bo kurcze różnica w cenie jest tak ogromna, 25 ml w perf. 175 zł , a na Tru 107 zł, to dopiero! natomiast ten zestaw za 200 zeta kusi, bo jest i 50 ml i balsam i żel do kąpieli. myślicie, że z Muglera innocent jest najfajniejszy, czy są bardziej smakowite zapachy?

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
a ja muszę publicznie podziękować Layli, kupowałam jej coś kilka razy na truskawie, a ta w podzięce wysłała mi tonik biothermu, normalnie oszalała kobita

Layla naprawdę nie trzeba było, ale pięknie dziękuję , a tonik bardzo miły w użyciu
inu, bo Ty kochana jesteś , zaufałaś zupełnie obcej kobicie, kliknęłaś jeszcze przed tym, aż dostałaś kaskę, a w ogóle bez Ciebie bym nie zamówiła mojego ulubionego błyszczyka plastic - różowej żarówy
także jeszcze raz wielkie dzięki

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
W watku o rozswietlaczach i rozach trwa dyskusja na temat Platinum Illuminator All Over Powder Estee Lauder. Jest za nieclae 60zl chyba.
Poza tym sa roze Bourjois za 26zl, ale cena chyba porownywalna do allegro ( nie liczac przesylki).
A tak w ogole to chyba cala kolorowka Bourjois jest obnizona o iles procent.
no tani jest ten rozświetlacz, dzisiaj oddałam z kolei Lunę do perf., bo jakoś mi nie podeszła. I tak się cieszę, bo powiedzieli, że mogę wypożyczać, co zechcę widziałam też to cudeńko Diora Blossom, ale dobrze, że już wiem, że to raczej gadżet niż coś fajnego. I w ten oto sposób, wobec swojej wybredności zostanę bez rozświetlacza, niedługo doleci do mnie karta, róż mi się skończył, a pink cloud już nie ma. Chciałam zbadać też zachwalany reflex z Chanela, ale to wycofany odcień i nie ma testera nawet. także uwaga, może być staruszek czy ktoś ma jeszcze pomysł na rozświetlacz?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:52   #4823
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
widziałam też to cudeńko Diora Blossom, ale dobrze, że już wiem, że to raczej gadżet niż coś fajnego. I w ten oto sposób, wobec swojej wybredności zostanę bez rozświetlacza, niedługo doleci do mnie karta, róż mi się skończył, a pink cloud już nie ma. Chciałam zbadać też zachwalany reflex z Chanela, ale to wycofany odcień i nie ma testera nawet. także uwaga, może być staruszek czy ktoś ma jeszcze pomysł na rozświetlacz?
Nie zgodze się

Blossom jest cudowny ( według mnie oczywiście).....nałożon y delikatnie na brązer lub róz sprawia, ze cera jest idealnie gladka. Ja zbieram same komplementy majac to cudo na twarzy

Co do Reflex Chanela......kupiłam na Tru i data produkcji listopad 2007 ......to raczej młody " staruszek", a poza tym pytałam w perfumeriach czy jest w stałej ofercie i nikt nie zaprzeczył.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:59   #4824
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie zgodze się

Blossom jest cudowny ( według mnie oczywiście).....nałożon y delikatnie na brązer lub róz sprawia, ze cera jest idealnie gladka. Ja zbieram same komplementy majac to cudo na twarzy

Co do Reflex Chanela......kupiłam na Tru i data produkcji listopad 2007 ......to raczej młody " staruszek", a poza tym pytałam w perfumeriach czy jest w stałej ofercie i nikt nie zaprzeczył.
Geoniu, no nie wytrzymam , Blossom miał być okropny, przynajmniej z takiego wyszłam założenia poza tym, dziewczyny pisały, że jak się zetrą drobinki to nic ciekawego, a Ty mi teraz tutaj takie rzeczy piszesz. Ja zbieram ochy za podkład forever kurcze, ale jakbym miała w takim układzie blossom, to byłyby podwójne ochy widzę jednak, że różne są opinie i sama nie wiem. co do reflex, to pytałam dzisiaj w perf., oni sprawdzali na stronie dystrybutora i powiedzieli, że w aktualnej ofercie Chanela nie ma , więc kompletnie nie rozumiem, jak to jest.
A swoją drogą, zadowolona jesteś z tego odcienia? na kwc same ochy.. i przez to będę musiała mieć obydwa
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:09   #4826
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ma ktos błyszczyk EL? Wpadł mi w oko kokosowy (o ile dobrze pamietam)

EDIT:
Mariolu ja bym wybrała Helene
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:11   #4827
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny kliknęłam to: http://eu.strawberrynet.com/productD...36782&goChar=B bo moja skóra ostatnio płacze o nawilżanie.

Czy dla 26-latki chcącej zapobiegać zmarszczkom wystarczy czy mam sobie jeszcze coś kliknąć z pielęgnacji na noc?
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:12   #4828
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Co do reflexa to jeszcze dopytam. w kazdym razie w Poznaniu wszedzie sa testery i na moje pyt. kazdy odpowiadal, ze to stala oferta.

A blossom ....CUDO, CUDO CUDO
Zaraz po zakupie nalozyłam go bezposrednio na policzki i sie lekko rozczarowalam............ wyszedł taki sinawy rózowy odcien. Jednak juz przy kolejnym makijazu dałam odrobine na maczka Clinique i poszlam do koleżanki na winko.....kurcze każdy sie pytał co mam na twarzy. Teraz stosuje Bloosom w róznych wariacjach......na Bamboo, na Narcisse Chanel, na wszystkie maczki jakie posiadam i inne rózyko- przybrązowiacze........ ..............efekt jest niewiarygodny, ale warunek odrobina i zawsze w połaczeniu

EDIT: Pytałaś jeszcze o Reflex.....owszem jestem zadowolona, ale szczerze powiedziawszy mam go od niedawna i mało testowałam. poki co mam faze na Bloosom i spółka, a on sie nie nadaje z reflex, bo wyszedłby mix jak bombeczka choinkowa
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:17   #4829
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Sądząc po dziennej serii collagenist, nocna też powinna być dobra, HR ma niezłą pielęgnację. z EL polecam idealista, drogi okropnie, ale efekt Mariola boski tylko do dzisiaj właśnie nie wiem, czy to podkład był, czy ten idealist, bo miałam 2 próbki jego. Idealist pore minimizer - to ja nie znam, ale na kwc raczej średnie były opinie. Jeżeli szukasz wygładzacza cery, to Idealist (nie pore min.)sprawdzi się wyśmienicie. Z Biothermu można wszystko brać w ciemno, bo to niezła pielęgnacja i cenowo przystępna. Mój tata był jednak bardzo zadowolony z pielęgnacji Bossa czasem można znaleźć zestaw. Na noc świetny jest też primordiale Lancome, robi plum od środka i cera rano wygładzona.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:41   #4830
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Własnie odebrałam swój zestaw HR z tuszem NIestety na testy poczeka troszkę aż skończę obecne 2 rozoczęte tusze W drodze liner Clinique a przed chwilą kliknęłam kohl Guerlaina To już się nazywa truskawkowoholizm

Layla, też mam w planach Diorskin Forever, a Ty jeszcze bardziej mnie na niego nakręcasz Zastanawiam się nad kolorem 022 Cameo, testowałas może? U mnie w mieścinie nie mam gdzie przetestować i muszę się wybrać do "stolyyyycy", a nie mam narazie kiedy

Szukam też różu w zimnym kolorze różowym, trochę takim a'la barbie ale nie za ciemnym
i tam mam na oku:
- DiorBlush podwójny nr 919 KLIK!
- sypki róż Diorshow, kolor Catwalk Pink KLIK!
- Chanel Powder Blush nr 44 NarcisseKLIK!
- Chanel Powder Blush, nr 82 Reflex KLIK!

i nie wiem na który się zdecydowac
Niech mną ktoś pokieruje
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.