Długie, piękne blond włosy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 11:41   #151
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez zenon5678 Pokaż wiadomość
Nie polecam farbowania się na blond...moze skończyc się tak:
http://bezgustu.blogspot.com/
strasznie glupia stronka ktora z blondynkami nie ma nic wspolnego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:20   #152
sojkanor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: długie piękne blond włosy

Dziewczyny co polecacie na rozjasnione mocno rozjasnione włosy...wszystko od rozjasniacza po farbe i maske na blond włosy mam z goldwella wiec dobra droga firma i włosy nie sa zbytnio zniszczone<choc rozjasnione z ciemnej czekolady,a natural mam tez ciemny>...chcialabym wiedziec czym natomiatmys włsoy zeby utrzymac na moich z natury ciemnych włosach kolor piasek pustyni<takizłoty blond>boje sie zebymisie ten kolor szybkonie zmył po prostu...czy myc tym np joannyszamponem do pasemek platynowych...czy to do wszystkich blondów czy tylko zimnych?co wystosujecie na ciepłe blond kolory...marzy misie kolor MartynyWojciechowskiej
sojkanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:54   #153
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez sojkanor Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie na rozjasnione mocno rozjasnione włosy...wszystko od rozjasniacza po farbe i maske na blond włosy mam z goldwella wiec dobra droga firma i włosy nie sa zbytnio zniszczone<choc rozjasnione z ciemnej czekolady,a natural mam tez ciemny>...chcialabym wiedziec czym natomiatmys włsoy zeby utrzymac na moich z natury ciemnych włosach kolor piasek pustyni<takizłoty blond>boje sie zebymisie ten kolor szybkonie zmył po prostu...czy myc tym np joannyszamponem do pasemek platynowych...czy to do wszystkich blondów czy tylko zimnych?co wystosujecie na ciepłe blond kolory...marzy misie kolor MartynyWojciechowskiej
Dżizas
możesz jeszcze raz napisać tego posta? Tylko czytelnie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:00   #154
crazy_day
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: długie piękne blond włosy

Też nie rozumiem o co chodzi w tym poście...
crazy_day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:00   #155
sojkanor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: długie piękne blond włosy

hmmm chodzi o kosmetyki ktore na dłuzej utzymuja kolor złoty blond . Ciepłe blondyna włosach podono krotko sie utzymuja. Jesli włosy beda rozjasnione z ciemnych i na to połozona fabra to na bank sie zniszcza,,,,zatem szukam dobrych kosmetykow by o nie zadbac. I co tam jeszcze napisałam.....a Martyna Wojciechowska ma extra włosy-moze tez mi takie wyjda

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

A i jeszcze jedno czy ten fioletowy szapon joanny...porzeczkowy nadaje sie do każdego koloru blond włosów czy tylko platyny i innych zimnych odcieni?
Jestem w pracy nie moge sie skupic na watku...sory za nie czytelnosc haha
sojkanor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:20   #156
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez sojkanor Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie na rozjasnione mocno rozjasnione włosy...wszystko od rozjasniacza po farbe i maske na blond włosy mam z goldwella wiec dobra droga firma i włosy nie sa zbytnio zniszczone<choc rozjasnione z ciemnej czekolady,a natural mam tez ciemny>...chcialabym wiedziec czym natomiatmys włsoy zeby utrzymac na moich z natury ciemnych włosach kolor piasek pustyni<takizłoty blond>boje sie zebymisie ten kolor szybkonie zmył po prostu...czy myc tym np joannyszamponem do pasemek platynowych...czy to do wszystkich blondów czy tylko zimnych?co wystosujecie na ciepłe blond kolory...marzy misie kolor MartynyWojciechowskiej
ten szampon z joanny nadaje chlodny odcien wlosom blond, eliminuje zolc. wiec odpada bo ty chcesz miec zloty. moze sprobuj szamponu loreala czerwonego do farbowanych wlosow, ja go lubie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:23   #157
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ten szampon z joanny nadaje chlodny odcien wlosom blond, eliminuje zolc. wiec odpada bo ty chcesz miec zloty. moze sprobuj szamponu loreala czerwonego do farbowanych wlosow, ja go lubie
ja go używam i właśnie zauważyłam, że chyba nieco ociepla kolor
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:00   #158
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja go używam i właśnie zauważyłam, że chyba nieco ociepla kolor
niemożliwe. może potrzymaj go dłuzej na wlosach?
albo zmienili sklad bo zauwazylam ze ma nowa butelke (tzn. nie wiem od kiedy, bo mi ogolnie ten szampon starcza na dluuuugo)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 18:30   #159
karmelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: długie piękne blond włosy

ja mam blond wlosy z tylu do dolnego kata lopatki, z przodu do obojczykow(taka dlugosc jest idealna dla moich wlosow bo gestoscia to one nie grzesza).
naturalnie mam sredni/ciemny mysi blond i nakladam sobie na niego przez czepek platynowe i zlote pasemka, taki balejazyk ktory pieknie wychodzi na tym wyjsciowym kolorze wlosow.
do tego uzywam rozjasniacza Alfaparfa + woda utleniona 12% (wiem ze duzo), potem aby "zbielic" to co wyszlo nakladam jakas popielata farbe na 10min.
gdy farba sie splukuje juz z tych pasemek po jakis 2ch tygodniach to zaczynam myc wlosy szamponem joanny tym fioletowym. troche kombinuje z tym myciem bo najpierw wszorowywuje w skore glowy i wlosy szampon h&s, a potem po wierzchu nie dotykajac do skory glowy nakladam na wlosy ten fioletowy(kiedys mylam nim samym wlosy ale strasznie mi skore glowy przesuszyl..).
codziennie biore witamine C, zdrowo sie odzywiam, nie truje papierosami czy nie biore tabletek anty. nie stresuje sie i zyje na luzie bo to wplywa na kondycje wlosow bardzo tzn zla dieta i stres albo hormony.
a swoje wlosy niestety troche molestuje bo uzywam pianki do wlosow z witamina B, a potem susze najpierw zwykla suszarka a potem taka suszarkolokowka(taka okragla) aby wlosy nabraly objetosci i byly puszyste.
uzywam tez odzywek do splukiwania.
wlosy mi nie wypadaja, mocno sie trzymaja, moze dlatego ze staram sie pielegnowac ich cebulki i skore glowy(przy rozjasnianiu czy farbowaniu pilnuje czy rozjasniacz/farba nie przechodzi przez czepek do skory glowy) a poza tym moje wlosy mimo iz rzadkie to grube i mocne.
karmelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:55   #160
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: długie piękne blond włosy

ja zamierzam zrobic pasemka blond(juz sie zapisalam do dobrego fryzjera prawie 3 tyg musze czekac cudem mnie wcisnęla ) a potem moze wszystkei na blond?nei wiem zobacze ale marzy mi sie blond tylk strasznie boje sie zniszczeń...u niektorych moze nie jest tak źle ale to zalezy od włosów...juz sobie zaplanowalam jakie kosmetyki mniej wiecej zakupic i zobaczymy co bedzie to bedzie dziewczyny a wy jak dbacie o blond czupryny?czego uzywacie? piszcie piszcie taki watek fajny będziemy mogly sie wspierac
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:22   #161
ssu87
Przyczajenie
 
Avatar ssu87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 29
Dot.: długie piękne blond włosy

Hej dziewczyny, wpadłam na forum po radę. Otóż Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, przez 7 lat farbowałam je na brąz, ostatnio chciałam coś zmienić, więc zażyczyłam sobie blond, to był dla mnie mały szok ale po tygodniu się przyzwyczaiłam oczywiście coś za coś, włosy zrobiły się gumiaste i ciężkie do rozczesania. Byłam u fryzjera na 1 odbudowie Alfaparf (podobno trzeba zrobić trzy), ale już jest znaczna poprawa.
Dużo czytałam o oleju kokosowym i jego zbawiennym wpływie na włosy suche i zniszczone, czy któraś z blondynek ma jakieś doświadczenia, warto go zakupić?
__________________
Aknenormin od 12.05.2011
-->01.2012 walka zakończona
ssu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 12:50   #162
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

ja bardzo polecam olej kokosowy nakladam do ok. 6 h przed myciem (oczywiscie, jesli siedze w domu) i zmywam normalnym szamponem

ostatnio przerzucilam sie na kosmetyki joico i musze powiedziec, ze dopiero teraz moje wlosy odzyly... no ale niestety, starsznie drogie kosmetyki ;/;/
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 15:56   #163
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Podpinam się pod koleżankę wyżej ;D olej kokosowy to fajna sprawa. Dość łatwo się zmywa i nawilża włosy. Ja nakładam go na cała noc i rano myję włosy, a później mój rytuał ;p garfieldek, te kosmetyki joico naprawdę są warte swojej ceny? zastanawiam się nad kupnem i nie wiem sama czy warto ;D jakie masz włosy?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 16:32   #164
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

yhhh... moje wlosy to tragedia cienkie, suche, pusza sie i kreca, rozjasniane i prostowane, wiec mega zniszczone a kosmetyk joico bardzo polecam, szczegolnie olejek i rekonstruktor, oraz odzywke z serii K-pak hydrator (czy jakos tak, mam nadzieje, ze nic nie przekrecilam)

ale teraz w koncu odzyly
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 17:04   #165
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

hmm... tak sobie myślę, że kupię ten zestw K-pak x 100ml tak na próbę, w razie gdyby się nie sprawdził łatwiej będzie przełknąc mi tą cenę ;p mam włosy rozjaśniane, od jakiegoś roku intensywnie o nie dbam, suszę tak mniej więcej co dwa tyg i tak samo prostuję, a tak to sobie same schną. Są zniszczone, ale mniej niż kiedyś, dlatego nie wiem czy ta seria joico będzie dla mnie dobra...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:33   #166
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

jesli zastosujesz sie do instrukcji na pewno bedziesz zadowolona, ta seria jest wlasnie dla bardzo zniszczonych wlosow, zreszta poczytaj recenzje tych kosmetykow na wizazu
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:58   #167
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Ojej dołączam do wątku! Sama też walczę o zdrowe blond włosy!
Moje nie są jakoś mocno zniszczone (ostatnio z sięgających łopatki obcięłam do ramion -miałam trochę rude końcówki po rozjaśnianiu z ciemnych).
Rozjaśniam pasemkami u fryzjerki, nie wiem nawet czym. Do pielęgnacji używam szamponu i odżywki z dove z nowej serii do włosów zniszczonych -z tańszych kosmetyków najlepsze dla moich włosów
Rzadko prostuję, ale mam ten problem, że moje włosy są bardzo na ten zabieg delikatne i wystarczy, że zrobię to dwa razy pod rząd i już czuję, że włosy znacznie ucierpiały dlatego staram się tego nie robić Szkoda tylko, że włosy tak powoli rosną
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:43   #168
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
jesli zastosujesz sie do instrukcji na pewno bedziesz zadowolona, ta seria jest wlasnie dla bardzo zniszczonych wlosow, zreszta poczytaj recenzje tych kosmetykow na wizazu
czytałam i jest o tym napiasane dużo dobrego ;D ale cóż... najpierw muszę wykorzystać to wszytsko co stoi jeszcze w szafce ;/

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ojej dołączam do wątku! Sama też walczę o zdrowe blond włosy!
Moje nie są jakoś mocno zniszczone (ostatnio z sięgających łopatki obcięłam do ramion -miałam trochę rude końcówki po rozjaśnianiu z ciemnych).
Rozjaśniam pasemkami u fryzjerki, nie wiem nawet czym. Do pielęgnacji używam szamponu i odżywki z dove z nowej serii do włosów zniszczonych -z tańszych kosmetyków najlepsze dla moich włosów
Rzadko prostuję, ale mam ten problem, że moje włosy są bardzo na ten zabieg delikatne i wystarczy, że zrobię to dwa razy pod rząd i już czuję, że włosy znacznie ucierpiały dlatego staram się tego nie robić Szkoda tylko, że włosy tak powoli rosną
na szybszy porost polecam lotion Seboradin Niger ja stosuję go prawie codziennie, od dwóch miesięcy, tylko wcierając w skalp, i włosy urosły mi tyle co normalnie urosłyby w 3 miechy. w dodatku takjakby zmniejszyła się ilość wypadających
a rozjaśniasz tylko odrosty czy całe włosy? bo też mam pasemka i pasowałoby iść już do fryzjera, a szkoda mi nakładać na całe rozjaśniacz
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:09   #169
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czytałam i jest o tym napiasane dużo dobrego ;D ale cóż... najpierw muszę wykorzystać to wszytsko co stoi jeszcze w szafce ;/

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------


na szybszy porost polecam lotion Seboradin Niger ja stosuję go prawie codziennie, od dwóch miesięcy, tylko wcierając w skalp, i włosy urosły mi tyle co normalnie urosłyby w 3 miechy. w dodatku takjakby zmniejszyła się ilość wypadających
a rozjaśniasz tylko odrosty czy całe włosy? bo też mam pasemka i pasowałoby iść już do fryzjera, a szkoda mi nakładać na całe rozjaśniacz
to zabojstwo dla wlosow

ja mysle, ze zamiast drogich kosmetykow warto zainwestowac w roznego rodzaju olejki. Tanie a skuteczne (kokosowy, rycynowy, jojoba itd.)

Dzis wlasnie przyszla mi maska Glorii, zachwalana na wizazu, zdam wieczorem relacje, jak sie u mnie sprawuje

a przed myciem obowiazkowo na 2-3 h olej Parachute i do szamponu pare kropel oleju rycynowego



PS. od dzis zaczynam przygode z piciem pokrzywy, zobaczymy jak to podziala na moje wlosy
__________________
PM2014


Wymianka

Edytowane przez garfieldek
Czas edycji: 2011-07-27 o 15:10
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 15:16   #170
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
to zabojstwo dla wlosow

ja mysle, ze zamiast drogich kosmetykow warto zainwestowac w roznego rodzaju olejki. Tanie a skuteczne (kokosowy, rycynowy, jojoba itd.)

Dzis wlasnie przyszla mi maska Glorii, zachwalana na wizazu, zdam wieczorem relacje, jak sie u mnie sprawuje

a przed myciem obowiazkowo na 2-3 h olej Parachute i do szamponu pare kropel oleju rycynowego



PS. od dzis zaczynam przygode z piciem pokrzywy, zobaczymy jak to podziala na moje wlosy
co jest zabójstwem? ten lotion??? maskę glorii miałam i jest świetna jedna z niewielu, z których byłam zadowolona. a co to za olej ten Parachute??? ja używam kokosowego
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:32   #171
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

zabojstwo to polozenie rozjasniacza na cala dlugosc wlosow


olej Parachute to wlasnie olej kokosowy ( na allegro kupuje)
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:40   #172
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
zabojstwo to polozenie rozjasniacza na cala dlugosc wlosow


olej Parachute to wlasnie olej kokosowy ( na allegro kupuje)
aaa i wszystko jasne ja używam Vatiki a tak swoją drogą ciekawe ile kosztuje u fryzjera malowanie tylko odrostów pasemeki czy to nie odznacza się od reszty włosów, które były rozjaśniane wczesniej?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:47   #173
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

wiesz co, ja sama maluje odrosty rozjasniaczem i jakos wlosy sie nie roznia odcieniem

zakupilam profesjonalny rozjasniacz i utleniacz i daje rade, bo gdybym miala co miesiac chodzic do fryzjera ( a cenia sie i to bardzo) to bym z torbami poszla ;/;/
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:49   #174
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
wiesz co, ja sama maluje odrosty rozjasniaczem i jakos wlosy sie nie roznia odcieniem

zakupilam profesjonalny rozjasniacz i utleniacz i daje rade, bo gdybym miala co miesiac chodzic do fryzjera ( a cenia sie i to bardzo) to bym z torbami poszla ;/;/
a jakiego używasz rozjaśniacza? kładziesz na resztę jakiś toner, albo farbę?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:58   #175
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

z goldewella, na reszte nic nie klade

stosuje tylko plukanke, zeby zniwelowac zolty odcien (jesli potrzeba) i nic poza tym
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:00   #176
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
z goldewella, na reszte nic nie klade

stosuje tylko plukanke, zeby zniwelowac zolty odcien (jesli potrzeba) i nic poza tym
ja dla odsiwezenia koloru myję włosy szamponej joanny ultra color, ale teraz coraz rzadziej, bo jakieś szaro - bure zaczęły się robić ;/

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2011-07-27 o 16:02
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:12   #177
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

a nie wysusza ci wlosow ten szampon? ja mialam z mariona i wysuszal ;/
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:13   #178
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
na szybszy porost polecam lotion Seboradin Niger ja stosuję go prawie codziennie, od dwóch miesięcy, tylko wcierając w skalp, i włosy urosły mi tyle co normalnie urosłyby w 3 miechy. w dodatku takjakby zmniejszyła się ilość wypadających
a rozjaśniasz tylko odrosty czy całe włosy? bo też mam pasemka i pasowałoby iść już do fryzjera, a szkoda mi nakładać na całe rozjaśniacz
Zaraz go "prześwietlę" -poczytam co i jak o nim piszą. Dzięki!

Pasemka wyłącznie na odrosty Pierwsze dwie aplikacje miałam na całość (raz tylko kilka, by zobaczyć czy włosy za bardzo się nie zniszczą, a potem odrost na zrobionych już + dodatkowe pasemka. Odrost robiłam już 4 razy czyli od roku jestem pasemkową blondynką Mogę wrzucić zdjęcia
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:13   #179
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: długie piękne blond włosy

jesli mozesz to wrzuc fotki
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:21   #180
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
a nie wysusza ci wlosow ten szampon? ja mialam z mariona i wysuszal ;/
nie zauważyłam żeby wysuszał... ale to pewnie dlatego, że używam go raz w tygodniu, a po każdym myciu maseczka i odżywka. zastanawiam się nad profesionalnym L'oreal do pasemek

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Zaraz go "prześwietlę" -poczytam co i jak o nim piszą. Dzięki!

Pasemka wyłącznie na odrosty Pierwsze dwie aplikacje miałam na całość (raz tylko kilka, by zobaczyć czy włosy za bardzo się nie zniszczą, a potem odrost na zrobionych już + dodatkowe pasemka. Odrost robiłam już 4 razy czyli od roku jestem pasemkową blondynką Mogę wrzucić zdjęcia
a jaki masz swój naturalny kolor włosków?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.