ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 19:55   #91
pati88M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam.Na początku zacznę od tego,że mam kolor włosów naturalny jakby średni brąz nawet ciemny,które były raz w życiu farbowane z jakieś 3 lata temu na ciemniejsze.Teraz chciałabym je troszkę rozjaśnić,np.do średniego blondu,a ponieważ całkowicie nie znam się na koloryzacji i w ogóle nie łapię o co chodzi to mam kilka pytań dotyczących SOCOLOR.Po 1.Czy właśnie ta farba załapie na moich włosach kolor jaśniejszy?Po 2.Jaka jest różnica pomiędzy oxydantem o stężeniu 3%,6%,9% i 12%?Po 3.Czy starczy mi jedna tubka?(Mam włosy do łopatek).A po 4.Który z kolorów na moich włosach sprawdzi się jako właśnie taki średni blond:czy 8Nw,a może 7G czy 509G?Mi najbardziej podoba się kolor 7G,ale właśnie obawiam się,że nie załapie mi moich włosów,albo wyjdzie jakiś rudy,czerwony,albo fioletowy... Czego oczywiście nie chcę.A wybrałam właśnie tą farbę ponieważ chciałabym użyć profesjonalnej i oczywiście pójdę z nią do fryzjera,bo jakbym sama się za to zabrała to mogły by być opłakane skutki.No chyba,że można ją użyć jako szamponu,czyli wmasować ją we włosy.Tak robi moja koleżanka i zawsze jej wychodzi wszystko ładnie,lecz nie wiem czy jest to taki dobry pomysł. Wiem,że trochę sporo tych pytań,lecz bardzo proszę o odpowiedzi.

Edytowane przez pati88M
Czas edycji: 2010-06-19 o 22:24
pati88M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 12:12   #92
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

I czy sync naprawdę prawie całkowicie się zmywa? uwielbiam zmiany koloru włosów ale niestety już od dawna nic nie zmieniałam z powodu farb, które się nie zmywały dlatego po dekolorze chciałabym się przerzucić właśnie na sync
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:09   #93
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
I czy sync naprawdę prawie całkowicie się zmywa? uwielbiam zmiany koloru włosów ale niestety już od dawna nic nie zmieniałam z powodu farb, które się nie zmywały dlatego po dekolorze chciałabym się przerzucić właśnie na sync
W wątku o brązach popielatych i zimnych dziewczyny polecały mi Wellę Color Touch - podobno zmywalna
A producent nie mówi nic o tym, że Sync jest zmywalny (albo ja czytać nie umiem ).
Za to żyłam w słodkiej nie wiedzy myśląc, że SoColor jest bez amoniaku. A pisze jak wół "OWOCOWO-KWIATOWY ZAPACH maskuje zapach amoniaku." No nic, ale włosy nie wypadły, to się liczy

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2010-06-20 o 13:20
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:39   #94
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
W wątku o brązach popielatych i zimnych dziewczyny polecały mi Wellę Color Touch - podobno zmywalna
A producent nie mówi nic o tym, że Sync jest zmywalny (albo ja czytać nie umiem ).
Za to żyłam w słodkiej nie wiedzy myśląc, że SoColor jest bez amoniaku. A pisze jak wół "OWOCOWO-KWIATOWY ZAPACH maskuje zapach amoniaku." No nic, ale włosy nie wypadły, to się liczy
Ogólnie z tego co wiem to profesjonalne farby powinny się znacząco zmywać do dwóch miesięcy. A z lektury tego wątku zrozumiałam tak,że sync prawie całkiem się spiera do miesiąca czasu. I tak chyba zainwestuję w synca jutro w sklepie fryzjerskim i zobaczymy jak wyjdzie przy prawie czarnych, ciemnobrązowych włosach brakowało mi możliwości DELIKATNEJ zmiany koloru czy odcienia. Popróbuję póki co z synciem
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 18:37   #95
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez pati88M Pokaż wiadomość
Witam.Na początku zacznę od tego,że mam kolor włosów naturalny jakby średni brąz nawet ciemny,które były raz w życiu farbowane z jakieś 3 lata temu na ciemniejsze.Teraz chciałabym je troszkę rozjaśnić,np.do średniego blondu,a ponieważ całkowicie nie znam się na koloryzacji i w ogóle nie łapię o co chodzi to mam kilka pytań dotyczących SOCOLOR.Po 1.Czy właśnie ta farba załapie na moich włosach kolor jaśniejszy?Po 2.Jaka jest różnica pomiędzy oxydantem o stężeniu 3%,6%,9% i 12%?Po 3.Czy starczy mi jedna tubka?(Mam włosy do łopatek).A po 4.Który z kolorów na moich włosach sprawdzi się jako właśnie taki średni blond:czy 8Nw,a może 7G czy 509G?Mi najbardziej podoba się kolor 7G,ale właśnie obawiam się,że nie załapie mi moich włosów,albo wyjdzie jakiś rudy,czerwony,albo fioletowy... Czego oczywiście nie chcę.A wybrałam właśnie tą farbę ponieważ chciałabym użyć profesjonalnej i oczywiście pójdę z nią do fryzjera,bo jakbym sama się za to zabrała to mogły by być opłakane skutki.No chyba,że można ją użyć jako szamponu,czyli wmasować ją we włosy.Tak robi moja koleżanka i zawsze jej wychodzi wszystko ładnie,lecz nie wiem czy jest to taki dobry pomysł. Wiem,że trochę sporo tych pytań,lecz bardzo proszę o odpowiedzi.
..........
szczerze i bardzo po przyjacielsku,radzę Ci zdecydowanie udac się do fryzjera.On Ci doradzi kolorystykę itd... trudno komuś doradzać na tak zwane''oko''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-06-20 o 18:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:08   #96
pati88M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
szczerze i bardzo po przyjacielsku,radzę Ci zdecydowanie udac się do fryzjera.On Ci doradzi kolorystykę itd... trudno komuś doradzać na tak zwane''oko''

Tak będzie chyba najlepiej.Dzięki.
__________________
Dbajmy o swoją miłość.

pati88M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:38   #97
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cześć Dziewczyny! Widzę, że macie duże doswiadczenie z farbami Matixa, a także są wśród Was fryzjerki. Chciałam poprosić Was o radę. Czy orientujecie się czy odcienie M mokka są ciemniejsze od W warm? Bo na każdym pródniku tak to wygląda. Ostatnio farbowałam SoColor odcieniem 6M i jest on dla mnie za ciemny. Teraz chciałabym wypróbować odcień troszkę jasniejszy z odcieni Warm i zastanawiam się czy powinien byc to 6W czy 7W. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestie
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 09:33   #98
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ja wczoraj zaaplikowałam sobie na moje podniszczone włoski synca i...no właśnie: ABSOLUTNIE NIC - zero wygładzenia, blasku czy czegokolwiek, o czym piszecie - jedyny plus to rewelacyjny kolorek, jaki uzyskałam dzięki niemu, choć ja bardziej stawiałam na odżywienie, z tymże jestem zawiedziona . Teraz zastanawiam się nad sauną na włosy, może ona by mi pomogła???? Korzystałyście kiedyś z tego? No i czy czasem taka sauna nie wypłukuje farby?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Widzę, że macie duże doswiadczenie z farbami Matixa, a także są wśród Was fryzjerki. Chciałam poprosić Was o radę. Czy orientujecie się czy odcienie M mokka są ciemniejsze od W warm? Bo na każdym pródniku tak to wygląda. Ostatnio farbowałam SoColor odcieniem 6M i jest on dla mnie za ciemny. Teraz chciałabym wypróbować odcień troszkę jasniejszy z odcieni Warm i zastanawiam się czy powinien byc to 6W czy 7W. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestie
Wg mnie - jeśli chcesz mieć jaśniejszy odcień to powinnaś wybrać 7W - czytałam gdzieś, że właśnie w przypadku farb z Matrixa zawsze należy wybierać odcień jaśniejszy od tego, jaki chce się uzyskać, bo wychodzą dość ciemno, a 7W jest to odcień ciepły, więc może wypłukiwać się na rudo. Ja zastosowałam serię ash /popielaty/ i mam fajny odcień.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:13
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:23   #99
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej, a mam pytanie-
Czy któras mogłaby się wypowiedzieć na temat palety kolorów color.sync Pasteli?
Od jakiegos czasu używam zmiennie 10a i 10n color.sync, ostatnio użyłam 10v i strasznie mi się spodobał ten odcien. DOdam, że włosy mam rozjasniane. Kusi mnie wypróbować własnie kolorów SPV i SPA. Jestem ciekawa efektów
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:37   #100
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Ja zastosowałam serię ash /popielaty/ i mam fajny odcień.
Pokaż zdjęcie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 22:02   #101
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez cuksa Pokaż wiadomość
hej, a mam pytanie-
Czy któras mogłaby się wypowiedzieć na temat palety kolorów color.sync Pasteli?
Od jakiegos czasu używam zmiennie 10a i 10n color.sync, ostatnio użyłam 10v i strasznie mi się spodobał ten odcien. DOdam, że włosy mam rozjasniane. Kusi mnie wypróbować własnie kolorów SPV i SPA. Jestem ciekawa efektów
.......
pestele są w sumie bardzo podobne do podstawowych kolorów,ten sam pigment tylko dają o wiele delikatniejszy efekt na włosach..czyli jak rozjaśniasz włosy i chcesz popielą lub violetem zniwelowac zółty odcien,to lepszy będzie podstawowy A lub V.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 15:58   #102
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Pokaż zdjęcie

Wklejam fotkę moich włosów po sync 10A, choć zdjęcie i tak nie odzwierciedla jego faktycznego odcienia - tak na żywo jest trochę bardziej popielaty /zdjęcie robiła mi koleżanka telefonem/, ale i tak to nie jest to, czego chcę. Teraz przymierzam się do wypróbowania farbki Joico - za miesiąc sobie zrobię włoski to też wkleję Wam zdjątka, dziewuszki.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-06-23 o 16:09
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:34   #103
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Widzę, że macie duże doswiadczenie z farbami Matixa, a także są wśród Was fryzjerki. Chciałam poprosić Was o radę. Czy orientujecie się czy odcienie M mokka są ciemniejsze od W warm? Bo na każdym pródniku tak to wygląda. Ostatnio farbowałam SoColor odcieniem 6M i jest on dla mnie za ciemny. Teraz chciałabym wypróbować odcień troszkę jasniejszy z odcieni Warm i zastanawiam się czy powinien byc to 6W czy 7W. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestie
A mogłabyś wrzucić zdjęcie jak wychodzi 6M? Od długiego czasu się na niego czaję i się nie mogę zdecydować
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:47   #104
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę moich włosów po sync 10A, choć zdjęcie i tak nie odzwierciedla jego faktycznego odcienia - tak na żywo jest trochę bardziej popielaty /zdjęcie robiła mi koleżanka telefonem/, ale i tak to nie jest to, czego chcę. Teraz przymierzam się do wypróbowania farbki Joico - za miesiąc sobie zrobię włoski to też wkleję Wam zdjątka, dziewuszki.
O, znowu widzę zieloniusie (pierwszym razem widziałam na wątku popielatym).

A ja jednak od-zdecydowałam się z Matrixa, jak i z Kolestonu, teraz czas na mixtony Farbki muszą do mnie dojść, a włoski przestać wypadać (bo coś im odwaliło, jakiś opóźniony refleks mają? ), to się zobaczy, co za cudak ze mnie wyjdzie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:55   #105
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
GG do cuksa
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
pestele są w sumie bardzo podobne do podstawowych kolorów,ten sam pigment tylko dają o wiele delikatniejszy efekt na włosach..czyli jak rozjaśniasz włosy i chcesz popielą lub violetem zniwelowac zółty odcien,to lepszy będzie podstawowy A lub V.


no to dziekuję bardzo za odpowiedź Zostanę w takim razie przy podstawowych odcieniach. Ubolewam nad tym, ze jednak dosyc szybko się spłukuje.Ale coś za coś. Nie niszczy tak włosków. Pozdrawiam!
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 12:35   #106
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny nie wiecie może jak wychodzi matrix socolor jasny blond popielato fioletowy? Czy jest chłodniejszy od odcieni popielatych?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 14:29   #107
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie może jak wychodzi matrix socolor jasny blond popielato fioletowy? Czy jest chłodniejszy od odcieni popielatych?
....
czysty popielaty ma w sobie więcej zieleni...fiolet to lekko tonuje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:42   #108
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Jutro farbuję 5N ,z wodą 3%... mam nadzieję, że wyjdzie jakoś w miarę...
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:08   #109
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Jutro farbuję 5N ,z wodą 3%... mam nadzieję, że wyjdzie jakoś w miarę...
...
tonacja N jest najnaturalniejsza z możliwych,trudno tymi kolorami coś zepsuc,o ile nam zależy na neutralnych blondach
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 11:41   #110
BrookeDavis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dark01 - ma do Ciebie pytanie
Jak sprawdzic czy moja fryzjerka uzywa oryginalnego aktywatora ColorSync? Bo skoro cala ta moc ceramidow jest w tym wlasnie aktywatorze to chcialabym zeby byl ten oryginalny a nie jakas tam woda ok 3%. Moglabys mi podpowiedziec? Z gory wielkie dzieki!
BrookeDavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 13:30   #111
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tonacja N jest najnaturalniejsza z możliwych,trudno tymi kolorami coś zepsuc,o ile nam zależy na neutralnych blondach
Heh pewnie masz racje
kolor wyszedł ładny, tylko bardzo ciemny, ale dla mnie to plus jestem ciekawa jak będzie się wymywał
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:28   #112
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez BrookeDavis Pokaż wiadomość
Dark01 - ma do Ciebie pytanie
Jak sprawdzic czy moja fryzjerka uzywa oryginalnego aktywatora ColorSync? Bo skoro cala ta moc ceramidow jest w tym wlasnie aktywatorze to chcialabym zeby byl ten oryginalny a nie jakas tam woda ok 3%. Moglabys mi podpowiedziec? Z gory wielkie dzieki!
.....
hmm..ciężka sprawa jak nie miesza farb przy Tobie,ani nie widzisz jakie ma u siebie kosmetyki na półce,możesz zerknąć w necie jak wygląda oryginalna litrowa butelka aktywatora...
a może lepiej porozmawiać z nią o tym,że dużo czytałaś na temat synców i o tych ceramidach itd... i chciałabyś wykożystać w pełni ich moc..i jakiego aktywatora ona używa... mi się wydaje,że skoro stosuje synccolor to powinnac miec do tego oryginalny aktywator,przynajmniej przedstawiciele firmy,którzy dystrybuują do salonów Matrixa zawsze takie doradzają.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 06:56   #113
BrookeDavis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dzieki Dark01 za porade
BrookeDavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 15:35   #114
lucy pearl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
GG do lucy pearl
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

cześć dziewczyny! to mój pierwszy post na forum, więc z góry przepraszam za ewentualne błędy w edycji przeczytałam cały wątek i widzę tu naprawdę profesjonalne porady-super, bo właśnie szykuję się do spróbowania Color Sync. przez lata rozjaśniałam włosy Garnier Belle Color, aż 2 lata temu się zaparłam i postanowiłam wrócić do naturalnego koloru czyli myszowato-neutralnego blondu z poziomu mniej więcej 7-udało sie. nie chcę farbować już włosów-są delikatne, kręcone, więc tonery wydają się super rozwiązaniem. ostatnio spróbowałam L'Oreala Hi.Richesse 9.13 (zmrożony beż) z rewelatorem 4,5% (też L'oreal Hi.Richesse)-niestety włosy wyszły rudawe, rozjaśnione może o ćwierć tonu. jestem wściekła, bo tego właśnie nie chciałam teraz chcę jakoś z tego wybrnąć-nie wyglądam tragicznie, ale jestem typem lato, więc najlepiej mi w chłodno-popielatych odcieniach. czy zmieszanie Color Synca 8V z 8N będzie OK, czy lepiej 8A z 8V? chodzi mi nie o rozjasnienie, bo wiem, że 2,7% utleniacz tego nie zrobi, ale o popielaty (nie zielonkawy!), błyszczący odcień. boję się, że może mi wyjść coś zielonego czy fioletowego czy innego przez ten mój aktualnie rudawy kolorno ale chyba właśnie od tego są tonery, żeby wyrównywać odcień, nie? sorry za rozwlekłego posta i z góry dzięki za pomoc.
lucy pearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:07   #115
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez lucy pearl Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! to mój pierwszy post na forum, więc z góry przepraszam za ewentualne błędy w edycji przeczytałam cały wątek i widzę tu naprawdę profesjonalne porady-super, bo właśnie szykuję się do spróbowania Color Sync. przez lata rozjaśniałam włosy Garnier Belle Color, aż 2 lata temu się zaparłam i postanowiłam wrócić do naturalnego koloru czyli myszowato-neutralnego blondu z poziomu mniej więcej 7-udało sie. nie chcę farbować już włosów-są delikatne, kręcone, więc tonery wydają się super rozwiązaniem. ostatnio spróbowałam L'Oreala Hi.Richesse 9.13 (zmrożony beż) z rewelatorem 4,5% (też L'oreal Hi.Richesse)-niestety włosy wyszły rudawe, rozjaśnione może o ćwierć tonu. jestem wściekła, bo tego właśnie nie chciałam teraz chcę jakoś z tego wybrnąć-nie wyglądam tragicznie, ale jestem typem lato, więc najlepiej mi w chłodno-popielatych odcieniach. czy zmieszanie Color Synca 8V z 8N będzie OK, czy lepiej 8A z 8V? chodzi mi nie o rozjasnienie, bo wiem, że 2,7% utleniacz tego nie zrobi, ale o popielaty (nie zielonkawy!), błyszczący odcień. boję się, że może mi wyjść coś zielonego czy fioletowego czy innego przez ten mój aktualnie rudawy kolorno ale chyba właśnie od tego są tonery, żeby wyrównywać odcień, nie? sorry za rozwlekłego posta i z góry dzięki za pomoc.
........
teoretycznie połączenie tonacji A+V będzie lepsze jak chcesz rudawy zatonować,tylko ja bym dała więcej V niż A, 8A wychodzi dość ciemno i buro.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:39   #116
lucy pearl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
GG do lucy pearl
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dziękuję dark01 za ekspresowy odzew-właśnie tak zmieszam te tonacje i zobaczymy co z tego wyjdzie. dam znać jak poszło. pozdrawiam!
lucy pearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:54   #117
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 191
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej dziewczynyKupiłam tą farbę,pani w sklepie dała mi do niej utleniacz LEO 6%.Czy tą farbę aby napewno można używać z utleniaczami innej firmy niż ten matrixa?Czy to nie będzie przeszkadzać?
daisy1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 23:13   #118
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez daisy1712 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyKupiłam tą farbę,pani w sklepie dała mi do niej utleniacz LEO 6%.Czy tą farbę aby napewno można używać z utleniaczami innej firmy niż ten matrixa?Czy to nie będzie przeszkadzać?
.......
ale mówisz o farbie SOCOLOR? można ją użyć z LEO.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:27   #119
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 191
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
ale mówisz o farbie SOCOLOR? można ją użyć z LEO.
tak mówię o tej farbie Wielkie dzięki
daisy1712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 08:56   #120
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam miłe Panie: )
Od jakiegoś czasu zaczęłam dbać o włosy ( suplementy, odżywki itd .) i wczoraj zakupiłam po raz pierwszy ColorSync zamiast SoColor,by ingerencja we włos była mniejsza. Kupiłam półfarbę 4BR ( średni brąz z czerwonym odcieniem) i teraz pytanie- czy ten produkt pokryje poprzedni kolor z SoColor ? Mam obecnie na głowie sprany ciepły brąz ( ten najciemniejszy) WN.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.