Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 09:29   #1021
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

mnie sie wydaje ze dzieki orzeszku bedzie rudosc ja obstawiam na cos a'la toffi napisz pozniej o efektach i foteczki jak bys mogla
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:03   #1022
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

hej dziewczyny
potrzebuje waszej rady ....
mam wlosy ciemnego koloru ( zdjecie ponizej ) a chcialabym uzyskac kolor o ton gora 2 ciemniejszy . I zastanawiam sie nad mroznym kasztanem i czerwona czernia (skusily mnie piekne refleksy )
Jak myslicie ktory kolor wybrac ???
wiem ze jakosc zdjecia nie powala ale jakis zarys koloru bedzie .....
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:42   #1023
scoby88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
GG do scoby88 Send a message via Skype™ to scoby88
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
potrzebuje waszej rady ....
mam wlosy ciemnego koloru ( zdjecie ponizej ) a chcialabym uzyskac kolor o ton gora 2 ciemniejszy . I zastanawiam sie nad mroznym kasztanem i czerwona czernia (skusily mnie piekne refleksy )
Jak myslicie ktory kolor wybrac ???
wiem ze jakosc zdjecia nie powala ale jakis zarys koloru bedzie .....
Czerń strasznie postarza i będzie widac silną różnicę między odrostami a farba będzie się spłukiwać ale bedzie czarna bez względu jakie refleksy ma, bo je tylko widać tak naprawdę w słońcu, a tak to jestes czarna
mroźny kasztan też na początku będzie ciemny ale wraz z myciem bedzie się rozjaśniał i nię będzie aż tak potem odrost rzucać w oczy, a będzie się wtapiał
__________________
Roxanne...
You don't have to sell your body to the night...
scoby88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:42   #1024
Werkaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Loreal casting glossy blonde

Witam. mam takie pytanie,
moj obecny kolor to taki sredni blond , wczesniej mialam taki sloneczny , na ten byl kladziony ciemny blond i sie zmyl po kilku myciach. Kupilam farbe loreal ta nowa a nawet dwie bo lodowy blond 910 i aksaminty blond 801. Czy moge zmieszac obywdwie farby?? jaki moze wyjdsc mniej wiecej efekt?
prosze o odpowiesz
Werkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:44   #1025
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Siedze z blondem 7 na glowie.. o 20 bede plukac wiec wstawie foty co wyszlo ;]


niestety nie zrobie teraz zdjecia bo w swietle sztucznym + flash wychodza rude i zupelnie nie podobne do tego co mam na glowie.

Ogolnie - mialam wlosy splukane rude + wstawka blond
Wyszlo - jasny braz + taki jak na opakowaniu, troche mysi.

Celowalam w jasny braz wiec chyba jest ok (chyba, bo to swiatlo sztuczne). Z farbowania zadowolona.

Nie wysuszylo mi wlosow, nie wypadaly, ladnie sie blyszcza, czy sa miekkie - na pewno nie bardziej niz byly, raczej tak samo.

Tak, mam rudawe refleksy (ale czego sie spodziewac, musialabym dekoloryzowac zeby ich nie miec)

Farby nie wystarczylo na cale wlosy, tzn odczuwalam braki ale po kilkukrotnym przeczesaniu kolor sie w miare wyrownal, chociaz sa pasemka slabiej pokryte farba.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania


Edytowane przez Miluuu
Czas edycji: 2010-08-22 o 20:22
Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:49   #1026
Cyzia
Raczkowanie
 
Avatar Cyzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 52
GG do Cyzia
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Mam naturalne ciemne blond włosy, a swoją przygodę z garnierem rozpoczęłam jakiś rok temu. Rozpoczęłam od orzecha laskowego i i szłam w coraz to ciemniejsze kolorki(poprzez czerwony mahoń, mahoń i czekolade). najbardziej byłam zadowolona z czekolady i orzechu, kolor piękny a włosy bardzo lśniące i odżywione, nawet jak już się prawie kolor spłukał i tak włosy dalej lśniły. Za to Mahoń wyszedł okropnie! Farba zawsze wychodziła ciemniejsza niż na opakowaniu ale teraz to już była przesada, dodam, że próbowalam 2 razy. Z początku włosy byly niemal czarne(z fioletowo-wśniowymi refleksami) ale po jakis 2-3tyg kolor się wypłukał i jest taki jak chciałam mieć ^^ dodaję zdjęcie
__________________
Chodź i powiedz mi słowa słodkie jak Delicje, o których wiemy tylko my!
Niech moje biszkoptowe serce, owinięte często folią będzie ciepłe!
K. 10.11.08
Cyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:46   #1027
czerwony owoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam
Ja na swoje włosy nałożyłam dwa wymieszanie odcienie: ciemny blond i jasny brąz.
Wyszedł kolor brąz, aczkolwiek nie zbyt jasny. Ładnie pokrył odrosty i wyrównał kolor. Podoba mi się, że nie ma żadnej czerwono-rudej poświaty. Mój wyjsciowy kolor to sprany ciemny blond casting, po którym została rudawa poświata z odrostami jasny brąz. Jestem zadowolona, że udało mi pokryc tą czerono rudą poświatę.
czerwony owoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 14:20   #1028
nitsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Cool Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

właśnie farbowałam się garnierem na blond 7.
Z miodowego blondu przeszłam na brąz..taki jasny, ale na korytarzu wygląda na ciemny brąz....włosy są miękkie w dotyku jak to po każdym farbowaniu moi....
z efektu może jestem zadowolona ale myślałam że będą jasniejsze wlosy
.... ale jak się umyje to kolor puści o 0,5 tonu^^
trzeba się przyzwyczaić... i jutrzejsze rozpoczecie roku w innym kolorze
w realu są ciemniejsze
nitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:57   #1029
hameron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 349
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej,
W poniedziałek pofarbowałam moje włosy (jasny szatyn) odcieniem naturalny brąz, wiedziałam, że włosy wyjdą ciemne ale nie aż tak! Jestem załamana, mam prawie czarne włosy, myję je po kilka razy dziennie, płukałam je już octem, ale to nic nie daje ;( Za chwilę wybiorę się do sklepu po Nizoral, może on coś da...

Czy ktoś miał już jakieś doświadczenia z tym kolorem? Po ilu myciach średnio się "spierał"? Myślicie, że Nizoral coś da?

Pozdrawiam...
__________________
wymianka
hameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:22   #1030
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Mnie po Nizoralu bardzo schodziła farba, na pewno trochę pomoże Nie stosuj octu bo w ten sposób tylko przedłużasz trwałość koloru (zakwasza włosy i zamyka łuski)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 17:57   #1031
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Witam serdecznie
Mam do was zapytanie.... Zdecydowalam sie na mrozny kasztan i wyszedl poprostu idealnie....<szczesliwa>
Tylko teraz czekam az mi zejdze ten kolor bo mam faze na rudy xD Strasznie podoba mi sie kolor tej pani... Jakim kolorem moglabym go uzyskac?? Bede kladla na sredni braz...
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 12:58   #1032
yudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez hameron Pokaż wiadomość
Hej,
W poniedziałek pofarbowałam moje włosy (jasny szatyn) odcieniem naturalny brąz, wiedziałam, że włosy wyjdą ciemne ale nie aż tak! Jestem załamana, mam prawie czarne włosy, myję je po kilka razy dziennie, płukałam je już octem, ale to nic nie daje ;( Za chwilę wybiorę się do sklepu po Nizoral, może on coś da...

Czy ktoś miał już jakieś doświadczenia z tym kolorem? Po ilu myciach średnio się "spierał"? Myślicie, że Nizoral coś da?

Pozdrawiam...
Ja tez zafarbowałam tym kolorem kilka miesięcy temu.... I muszę farbować odrosty Z moich włosów spłukuje się tylko minimalnie, wyjściowo miałam ciemny, popielaty blond. Spróbuj myć włosy Head&Shoulders przeciwłupieżowym - mnie po tym szamponie dość dużo farby zeszło (piana była lekko brązowa). Poza tym z moich włosów dużo koloru schodzi, jak stosuję olej kokosowy - po innych nie widziałam takiego efektu.

Jeśli znajdziesz jakiś sposób, żeby się tego pozbyć z włosów, to podziel się tym na forum, proszę, bo jestem już bardzo zdesperowana
yudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:43   #1033
hameron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 349
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

A jaki teraz masz kolor włosów? Dużo się rozjaśniły po tych specyfikach?

Myłam dzisiaj włosy Nizoralem, kolor dalej jest, ale trochę (podkreślam TROCHĘ) "sprany", prześwituje miejscami już kolor zbliżony do mojego naturalnego, mam nadzieję, że po kilku takich myciach będzie widać efekty, jak narazie muszę dalej szukać cudownego specyfiku...
__________________
wymianka
hameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:38   #1034
yudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Włosy ogólnie są bardzo ciemne, chociaż w świetle przebłyskuje rudy kolor :| Szamponem H&S myłam dopiero 1 raz, więc różnicy w kolorze nie widać, ale naprawdę mocno ta farba "puściła", zabarwiła pianę. Póki co będę farbować jasnym brązem odrosty i zobaczę, co dalej. Nie chcę obcinać, bo 2 lata zapuszczałam
yudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 00:22   #1035
ela b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Question Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - ten c$s to loteria

Miałam taki wypłowiały czerwono-ryży, nierówny, miejscami prawie po rudy blond. Efekt po rozjaśnianiu z za ciemnego brązu, następnie odcieniach czerwonych z Joanny, Loreala i wszystko to wypłowiałe po plaży(słońcu i słonej wodzie). Kupiłam miedzianą czerwień - na zdjęciu też taki rudy spłowiały, że aż córka mnie skrytykowała: robisz taki sam wyprany, sraczkowaty jak masz ?!
No i surprise .
Po rozmieszaniu fiolet, potem zaczęło ciemnieć do czekolady - no i wtedy wystraszona zaczęłam czytać na forum co jest.
W efekcie w panice zmyłam po 25 min. (bo trwało zanim doczytałam)
No i mam na głowie zamiast miedzianej czerwieni piękny, elegancki średni brąz z miedzianymi (nie czerwonymi !) refleksami.
Od głowy nieco jaśniejszy ,ale nie rzuca się tak w oczy, ogólnie zrównało się wszystko. Odżywka dziwna - włosy jakby bardziej tępe, "skrzypiące" po niej niż przed, dodałam jedwab. Włosy po wysuszeniu ładne, błyszczące - ale trzeba poczekać z dwa ,trzy tygodnie, aby ocenić ewentualne szkody.
Efekt końcowy: bardzo ładny kolor, pięknie mi w nim, fajniej niż w tym rudym-czerwonym - tylko kuźwa ! nie taki chciałam !!!
To czemu do licha nie napiszą od razu: miedziany brąz ???
Myślę, że też dużo ciemniej wychodzi na farbowanych, bo odrosty chwyciły sporo jaśniej. Ale mimo tego - przesada z taką różnicą.
ela b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 22:44   #1036
yudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - ten c$s to loteria

Dokładnie, przesada :| Mój Naturalny brąz na opakowaniu wygląda pięknie, niezbyt ciemno, a ja mam czarne włosy po tej farbie. Jasny brąz też wychodzi bardzo ciemny, bo zafarbowałam nim odrosty i nie ma wielkiej różnicy z Naturalnym brązem.
yudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:14   #1037
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - ten c$s to loteria

Mija półtora miesiaca jak farbowałam naturalnym brązem. Ta "czern" sprała się TROSZECZKĘ przy pierwszych myciach. Choć z koloru piany wnioskowałam że po iluś tam myciach zejdzie zupełnie. Jeszcze wczoraj miałam 2 centymetrowe odrosty które bardzo rzucały się w oczy. Włosy pozostały więc bardzo ciemne mimo upływu czasu.. jedyne co się sprało przez te półtora miesiąca to blask Teraz zrobilam czekoladowym brązem (szampon koloryzujący) z joanny. Ładnie pokrył odrosty, włosy ślicznie wyglądają i zamierzam juz na szamponach jechać żeby powoli odrosły włosy robione farbą. Raczej nie zamierzam już sięgać po farby z tej serii.
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:33   #1038
hameron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 349
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

No to ja już całkiem się mogę pożegnać, bo w moim przypadku nawet po Nizoralu się piana nie farbuje, ani troszeczkę ale humor już mam lepszy, bo widać już moje naturalne włosy spod farby-te bordo przebłyski zeszły, już są w kolorze bląd (naturalny mam jasny szatyn).
Co prawda dalej są ciemne, ale wracają do naturalnego koloru-a przynajmniej tak sądzę Minął dopiero tydzień i kilka dni...
A myłam wszystkim czym się da, H&S, Nizoral (3 razy), normalnymi szamponami, octem
__________________
wymianka
hameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:52   #1039
calabria
Raczkowanie
 
Avatar calabria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

jestem miło zaskoczona tą farbą dlatego zdecydowałam sie na koloryzacje nią po raz kolejny.
farbuje włosy czernią i sa ładne miękkie i błyszczące.
gdy zobaczylam tą farbe pomyslalam ze bedzie to cos w stylu szamponu koloryzujacego poniewaz nie jest to farba trwala tylko do 28 myc a ja myje włosy prawie codziennie.
jednak okazało sie ze efekt jest jak po normalnej trwalej farbie.
kolor sie nie wypłukał i włosy byly czarne dopóki nie pojawily sie odrosty.
także polecam!
no i dodatkowy plus to oczywiscie brak amoniaku dzieki czemu koloryzacja jest przyjemniejsza nie trzeba wdychac tej chemii
__________________
PATRYCJA NADIA 13.09.2010

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...il-312530.html
Prosimy o głos
calabria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 21:07   #1040
Cyzia
Raczkowanie
 
Avatar Cyzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 52
GG do Cyzia
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

po H&S kolor schodzi, szczególnie czerwienie(wiem bo farbuje tymi Garnierami od daawna..) Na początku kolor zawsze wydawał mi się za ciemny ale po jakiś 2-3 tyg zawsze jest o wiele jaśniejszy
ale jak H&S to tylko niemiecki! w ogole niemieckie kosmetyki są o niebo lepsze
__________________
Chodź i powiedz mi słowa słodkie jak Delicje, o których wiemy tylko my!
Niech moje biszkoptowe serce, owinięte często folią będzie ciepłe!
K. 10.11.08
Cyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 08:31   #1041
agixxx19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Ja malowałam włosy czekoladą i wyszedł śliczny odcień, taki o jaki mi chodzila (swoje mam ciemny blond wchodzący delikatnei w brąz). Farba podkreśliła kolor, włoski się błyszczały, a przy każdym myciu było widać jak farba się zmywa, kolor supe zszedł.
Teraz mam przed sobą kolor mroźny kasztan i wieczorem się okaże co z niego bedzie ;p
agixxx19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:11   #1042
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez hameron Pokaż wiadomość
Hej,
W poniedziałek pofarbowałam moje włosy (jasny szatyn) odcieniem naturalny brąz, wiedziałam, że włosy wyjdą ciemne ale nie aż tak! Jestem załamana, mam prawie czarne włosy, myję je po kilka razy dziennie, płukałam je już octem, ale to nic nie daje ;( Za chwilę wybiorę się do sklepu po Nizoral, może on coś da...

Czy ktoś miał już jakieś doświadczenia z tym kolorem? Po ilu myciach średnio się "spierał"? Myślicie, że Nizoral coś da?

Pozdrawiam...
Kolor po krótkim czasie spierze się do takiego na opakowaniu
Wiem z doświadczenia, kolor się sprał i zastanawiam się nad innym, jaśniejszym. Orzech laskowy lub blond. Jeszcze zobaczę

Edytowane przez ann1831
Czas edycji: 2010-09-14 o 11:19
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:34   #1043
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Nie polecam koloru orzech laskowy. Jakiś czas temu farbnęłam nim włosy i wyszedł zupełnie inaczej niz sie spodziewałam - szaro bury, zgaszony kolor, żadnych refleksów, nie przypominał brązu, tylko jakiś taki dziwny szary (kładłam na naturalny ciemny blond z lekko złotymi refleksami).
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 12:44   #1044
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Nie polecam koloru orzech laskowy. Jakiś czas temu farbnęłam nim włosy i wyszedł zupełnie inaczej niz sie spodziewałam - szaro bury, zgaszony kolor, żadnych refleksów, nie przypominał brązu, tylko jakiś taki dziwny szary (kładłam na naturalny ciemny blond z lekko złotymi refleksami).
Aj tam. Wiem, że nie wyjdzie taki jak na opakowaniu, ale na pewno będzie błyszczący(wiem jak te farby działają na moje włosy). Wcześniej uzywałam ciemnego blondu i jasnego brązu-były za ciemne. Teraz spróbuje blondu, bo kolor mi sie sprał do blondu praktycznie, ciemnego.
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:22   #1045
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

pewnie zależy też od włosów, na każdego farba inaczej działa mnie się efekt nie podobał, "zgasiło" mi włosy. Na szczęście szybko się zmył
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 10:25   #1046
NewNia
Raczkowanie
 
Avatar NewNia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Straszycie.....
W szufladzie już czeka ta czerwień miedziana.... a myślałam też nad tym orzechem... eh zobaczymy, wiem jedno przeraża mnie, że będą za ciemne!! a chce miedziane, ale nie "świecąco marchwiowe"....
__________________
New Life, New Style NewNia...
NewNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:50   #1047
hameron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 349
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

U mnie z kolorkiem już ok. Farbowałam naturalnym brązem bodajże 30 sierpnia, na początku był czarno-czerwony (o zgrozo!), ale już jest ładny, chociaż i tak za ciemny. Taka czekolada, więc już praktycznie można powiedzieć, że się zmył, bo do naturalnego odcienia niewiele mu brakuje. Myślę, że za jakiś miesiąc już śladu nie będzie
Jedno co w tej farbie polecam to połysk, który się do końca utrzymuje.
__________________
wymianka
hameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:39   #1048
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a farbowała któraś z Was odcieniem złoty jasny brąz nr 5.3 ?? bo widziałam opinie o jasnym brązie ale o złotym nic Chciałabym mieć jakiś taki jaśniutki brązik z rudymi refleksami i właśnie myślałam o złotym jasnym brązie lub orzechu laskowym. doradźcie
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:42   #1049
maggry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
GG do maggry
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

witam
postanowiłam poszukać jakiejś szamponetki i padło na garnier c&s jasny brąz gdyż za dwie zapłaciłam 10 zł
naturalny mam taki bardzo ciemny blond ale farbowałam na korzenny brąz prawie 2 msc temu i jeszcze się nie zmył do końca ale pojawiają się odrosty
czytając zaczęłam się bać, że zostanę czarna, czego nie chcę oczywiście.
Jak myślicie, ile powinnam trzymać, żeby nie wyszły za ciemne i ładnie pokryło?
maggry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 21:30   #1050
hameron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 349
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Dwie minuty? Ja trzymałam ciemny blond jakieś 4 minuty (dosłownie) i miałam ciemne. Ale bardzo ładny kolorek wyszedł. Za to brązy z tej linii są zdecydowanie zbyt ciemne. Jeśli szukasz brązu, tak naprawdę szukaj w blondach.
__________________
wymianka
hameron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.