Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 15:01   #1951
Blonde Rebellion
Wtajemniczenie
 
Avatar Blonde Rebellion
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 224
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dyciaa, ale mi to nie zniknęło mam na udzie w jednym miejscu, z tym, że nie depilowałam całych ud, a na drugim udzie w tym miejscu nie mam nic. No i mam to już od 2 dni..

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

aferka, możliwe ale ciężko mi czasem nie depilować więcej razy w jednym miejscu..
__________________
All I am is a Blonde Rebellion,
Won't hurt You, but I might hurt someone. "


Jestem pjenkna,
dbam o siebie
45 *.*
Blonde Rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:08   #1952
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Aferka chyba masz rację. Blonde Rebellion zejdzie Ci na pewno
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 16:18   #1953
Blonde Rebellion
Wtajemniczenie
 
Avatar Blonde Rebellion
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 224
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dyciaa, możesz mówić mi Blondi będzie krócej Mam nadzieję, bo strasznie brzydko to wygląda..
__________________
All I am is a Blonde Rebellion,
Won't hurt You, but I might hurt someone. "


Jestem pjenkna,
dbam o siebie
45 *.*
Blonde Rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:45   #1954
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ale Ty kochana nogi depilowałaś, tak?
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 20:07   #1955
Blonde Rebellion
Wtajemniczenie
 
Avatar Blonde Rebellion
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 224
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ogółem nie tylko nogi, ale na nogach mi wyskoczyło, a konkretnie na udach, ale nie całych, bo uda robiłam tylko na próbę i do tej pory nie chciało mi się wydepilować całych
__________________
All I am is a Blonde Rebellion,
Won't hurt You, but I might hurt someone. "


Jestem pjenkna,
dbam o siebie
45 *.*
Blonde Rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:09   #1956
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mi się takie krwiaki robiły i na nogach i na bikini i pod pachami. Bywało, że nie miałam nic (jeśli depilacja poszła mi sprawnie), bywało że dużo - głównie na bikini (tam skóra jest jednak bardzo delikatna). I zwykle trzeba kilku dni, żeby krwiaczki całkiem zeszły .
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:29   #1957
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mi też sie zawsze robią krwiaki i to bez znaczenia czym wyrywałam włoski (kupnymi plastrami czy pastą), mam strasznie wrażliwą skórę bikini i łydek, że mi zawsze tak się robi. nawet jaki kiedyś byłam u kosmetyczki to mi się kilka zrobiło .
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 00:00   #1958
nnnikita1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 22
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Mi też sie zawsze robią krwiaki i to bez znaczenia czym wyrywałam włoski (kupnymi plastrami czy pastą), mam strasznie wrażliwą skórę bikini i łydek, że mi zawsze tak się robi. nawet jaki kiedyś byłam u kosmetyczki to mi się kilka zrobiło .
To rzeczywiście masz nie wesoło;-( a może to tylko zbieg okoliczności ze względu na złe odrywanie pasty?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Znalazłam fajne forum o paście cukrowej na fb, która jest specjalnie do użytku domowego:
http://www.facebook.com/pages/Cosmod...91347894245185
nnnikita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:22   #1959
divinely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 148
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, mam problem Kupiłam na allegro.pl pastę cukrową firmy Safiye. W instrukcji jest napisane, że opakowanie należy włożyć do garnuszka z wodą i podgrzać to. Niestety, nie ma napisane do kiedy to podgrzewać. Więc nie wiem kiedy przestać ją podgrzewać (do jakiej temperatury) Następnie nabieram na rękę, rozcieram na nodze, a później...nie chce się odkleić Może to źle robię. Totalnie nie wiem. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak posługiwać się gotową pastą cukrową lub przekierować do odpowiedniego wątku? Z góry ogromne dzięki!
divinely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 23:53   #1960
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

co do stosowania zabieg powinien byc prawie bezbolesny i pasty cukrowejnie uzywa sie inaczej niz wosku.

paste nakladamy pod wlos i odrywamy zgodnie z kierunkiem wzrostu wlosa naciagajac troche skore.

najlepiej depilowac kiedy wlsoy sa w fazie wzrostu czyli 2-4 mm efekty sa najlepsze jak przy kazdej depilacji gdzie wyrywany jest wlos z cebulka.

dokladnie cala technika jest opisana w filmikach, z tego co sie orientowalam tutaj najlepiej:

http://www.youtube.com/watch?v=PbkfV...eature=related

nie zrazajcie sie dlugoscia i iloscia, babka bardzo fajnie mowi a firma jest nieistotna bo opowiada bardzo duzo o samej technice ktora sama udoskonalila.

ja sobie wlanie kupilam kuponik na paste cukrowa jakas innowacyjna i zobacze co z tego wyjdzie a potempewnie zaczne sama robic.

z tegoc o widze to rewelacyjna metoda, a stosowalam juz wszytko lacznie z fotodepilacja ( to w innym watku), depilator rowniez mam.

w depilacji cukrowej wazne wraz z usowaniem wloso jest pielegnacja skory, co podobno wlasnie iwdac, brak wrastajacych wloskow itd jesli stosuje sie zrywajac z wlosem.

uff rozpisalam sie;p
a teraz czekam na swoja paste;p
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168

Edytowane przez Nimfea_
Czas edycji: 2011-09-10 o 14:15
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:02   #1961
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja jakieś 4 miesiące temu robiłam swoją pierwszą depilację ud pastą-woskiem cukrowym, zrywając paski posmarowane pastą pod włos nabawiłam się tylu "pozawijanych" włosków że ja dziękuję, normalnie teraz jak mi poodrastały włoski na udach to mam takie śmieszne kropeczki z włosów między włosami normalnie odrastającymi ;P.
Natomiast jeszcze nie udało mi się zapuścić włosów na łydkach do takiej długości, żeby pasta sobie z nimi poradziła. Albo mam jakieś dziwne włosy albo nie wiem o co chodzi, a nie powiem, kilka razy przez zimę zapusciłam dość długie - na darmo. A szkoda, bo muszę wyrywać włosy na lydkach pencetą, bo po goleniu są one gładkie ale zostają czarne lub czerwone kropki ;/.
czy doczekam się takiego momentu ze pasta cukrowa pojawi sie w biedronkach/innych supermarketach?? mam dość przypalonych garnków
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 18:53   #1962
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Nimfea, dzięki za filmiki!
to mi przypomina, że muszę dokupić pasków fizelinowych...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:21   #1963
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;29425084]Nimfea, dzięki za filmiki!
to mi przypomina, że muszę dokupić pasków fizelinowych...[/QUOTE]

wiekszosć poleca stosować pastę według tradycyjnej teceptury bez pasków, ale to chyba jak komu wygodniej. Dla mnie paski są dosyć męczące, więc metoda bez dodatkowych "narzędzi" bardzo mi odpowiada. Dziś przyszła paczuszka z moją kupną pastą więc pewnie w weekend postaram się ją wypróbować i zdam relację.
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 22:32   #1964
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a ja mam pastę z allegro i coś mi się z nią stało, nie wiem co może dostało się trochę wody jakims cudem, czy to możliwe żeby odrobina wody popsuła pastę? bo nie działa ... w ogóle nie chce się ulepić do tej matowej masy
w sobotę na gwałt muszę się wydepilować, pasta nie działa, z allegro nie zdąży dojść, chyba spróbuję ugotować tyle że ja jestem kulinarnym beztalenciem ... to będzie dramat

a powiedzcie dziewczyny, nie wrastają Wam włoski po paście? bo ja się całe zycie depilowalam woskiem, i zaczęły wrastać słyszalam że po paście nie wrastają, ale oblookałam część wątku i widzę że to chyba mit ...
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:14   #1965
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
wiekszosć poleca stosować pastę według tradycyjnej teceptury bez pasków, ale to chyba jak komu wygodniej. Dla mnie paski są dosyć męczące, więc metoda bez dodatkowych "narzędzi" bardzo mi odpowiada. Dziś przyszła paczuszka z moją kupną pastą więc pewnie w weekend postaram się ją wypróbować i zdam relację.
spróbowałam i faktycznie bez pasków jest to mniej skomplikowane, ale bardziej boli zwłaszcza rozciąganie pasty i nie wszystkie włosy wychodzą za pierwszym razem, więc trzeba powtarzać w tym samym miejscu kilkakrotnie, co trochę bardziej podrażnia, niż paski - tutaj zwykle raz, góra dwa wystarcza.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 16:14   #1966
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
wiekszosć poleca stosować pastę według tradycyjnej teceptury bez pasków, ale to chyba jak komu wygodniej. Dla mnie paski są dosyć męczące, więc metoda bez dodatkowych "narzędzi" bardzo mi odpowiada. Dziś przyszła paczuszka z moją kupną pastą więc pewnie w weekend postaram się ją wypróbować i zdam relację.
A mojej pasty nie da się ugnieść, a na paskach ładnie wyrywa więc robię paski jak zrobię nową i będzie lepsza to będę robiła kulki. Jak narazie pastę używam tylko do wąsika :P
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:54   #1967
Myonica
Przyczajenie
 
Avatar Myonica
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja niedawno też eksperymentowałam z pastą cukrową (własnej roboty) i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Rozprowadzałam pastę taką szpatułką jaką się rozprowadza krem do depilacji a potem przyklejałam pasek materiału (tak polecała jedna dziewczyna na youtube) i zrywałam. Efekty całkiem dobre, może nie wyrywa wszyściutkich włosków, ale zostają ich na prawdę pojedyncze sztuki, więc polecam.
Myonica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:10   #1968
078b67661263dc511af1704abd6382ece78a6651_5f94b206c6b56
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 27
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

witam, wypowiadam się tutaj pierwszy raz. w każdym razie zrobiłam w zeszłym tygodniu, dokładnie chyba w czwartek swoją pastę i chyba za dlugo gotowalam, jednak udalo mi sie cokolwiek zrobic. nie dośc, że bolało strasznie, trudno ją było rozprowadzić, to zostawiły na bikini pełno podrażnień! minął prawie tydzień, a ja nadal mam czerwone kropki i nie tylko. co na to może pomóc?
078b67661263dc511af1704abd6382ece78a6651_5f94b206c6b56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 00:03   #1969
Lirazel
Raczkowanie
 
Avatar Lirazel
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 96
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja do tematu dodam tylko, że ignorancja bywa zbawienna. Zabrałam się za pastę cukrową po znalezieniu przypadkowego przepisu w necie i obejrzeniu filmiku na youtube jak to ma wyglądać w użyciu.
Oczywiście od razu wzięłam się do dzieła z przekonaniem, że wszystko wyjdzie, bo czemu niby miałoby nie wyjść takie przekonanie o własnym farcie. I co? Wyszło perfekcyjnie za pierwszym razem Nawet w przypływie odwagi wydepilowałam pachy, których zwykłym depilatorem nie tknęłabym za wszystkie skarby świata.
Dopiero później zaczęłam czytać wątki na forum i dowiedziałam się, ile rzeczy mogło się nie udać no i teraz nie wiem, czy uda mi się tę sztuczkę powtórzyć
Wniosek: nie czytać za dużo, początkowe posty z tego wątku wystarczą jak najbardziej, a potem do dzieła i próbować!!! I być przekonaną, że wyjdzie, to się będzie wstydziło nie wyjść

[1=078b67661263dc511af1704 abd6382ece78a6651_5f94b20 6c6b56;29657855]witam, wypowiadam się tutaj pierwszy raz. w każdym razie zrobiłam w zeszłym tygodniu, dokładnie chyba w czwartek swoją pastę i chyba za dlugo gotowalam, jednak udalo mi sie cokolwiek zrobic. nie dośc, że bolało strasznie, trudno ją było rozprowadzić, to zostawiły na bikini pełno podrażnień! minął prawie tydzień, a ja nadal mam czerwone kropki i nie tylko. co na to może pomóc?[/QUOTE]

Coby złagodzić cały zabieg, polecam zasypkę dla dzieci/talk (chociaż na łydkach i bez tego miałam skórę jak po balsamie). Wtedy pasta łapie tylko i wyłącznie włosy.
A co do bikini, to może po prostu masz tam wrażliwą skórę? Ja z bikini nie mogę wyrywać włosków żadną metodą (no chyba że po jednym, pesetką, a i po tym wygląda jak siedem nieszczęść :P), kończy się to nieodmiennie tym, że z miejsc po włosach leci mi krew.
Lirazel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 10:18   #1970
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja wypróbowałam swoja kupną pastę, i rezultat jest taki ze mam wydepilowane pół łydki. Mtoda sama w sobie jest świetna, ale nie wiem czy ja coś robiłam nie tak? Wszystko według instrukcji, pojemniczek zanurzyłam w goracej wodzie, kiedy juz była bardziej lejąca się zaczełam nabierac troche na palce, rozsparowałam pod włos i zdzierałam, wszytko pięknie tylko pasta zaczęła dość szybko stygnąć ta w pojemniczku więc musiałam wkładać ją do gorącaj wody raz jeszzcze, na nodze też już nie dawała się oderwać więc dokładałam ale w wyniku tego nakładnaia takiej pasty zdarłam sobie skórę ze środkowego palca więc u mnie cukrowanie chyba będzie musiało poczekać aż się zagoi palec i może zacznę to robić w rękawiczkach?
Co robiłam źle?
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:30   #1971
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam swoja kupną pastę, i rezultat jest taki ze mam wydepilowane pół łydki. Mtoda sama w sobie jest świetna, ale nie wiem czy ja coś robiłam nie tak? Wszystko według instrukcji, pojemniczek zanurzyłam w goracej wodzie, kiedy juz była bardziej lejąca się zaczełam nabierac troche na palce, rozsparowałam pod włos i zdzierałam, wszytko pięknie tylko pasta zaczęła dość szybko stygnąć ta w pojemniczku więc musiałam wkładać ją do gorącaj wody raz jeszzcze, na nodze też już nie dawała się oderwać więc dokładałam ale w wyniku tego nakładnaia takiej pasty zdarłam sobie skórę ze środkowego palca więc u mnie cukrowanie chyba będzie musiało poczekać aż się zagoi palec i może zacznę to robić w rękawiczkach?
Co robiłam źle?
a ugniatalaś tę pastę? przed rozsmarowaniem trzeba ją trochę pougniatać
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:05   #1972
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a ugniatalaś tę pastę? przed rozsmarowaniem trzeba ją trochę pougniatać
staralam sie ja troche pougniatac chociaz to trudne bo klei sie do wszystkich palcow i nie da sie jej odkleic z nich.
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:21   #1973
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
staralam sie ja troche pougniatac chociaz to trudne bo klei sie do wszystkich palcow i nie da sie jej odkleic z nich.
ja mam podobny problem z moją kupną pastą - niektóre partie dadzą się pugniatać i wtedy pasta ładnie działa (się w końcu wydepilowałam w weekend, walczyłam chyba do 1ej w nocy), a niektóre właśnie się kleją do palców i wtedy jest kicha jedne i drugie partie są z tego samego słoiczka
tylko że ja nie podgrzewam pasty, po podgrzaniu było jeszcze gorzej, wyskrobuję ją z pojemniczka na zimno i ugniatam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:31   #1974
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
staralam sie ja troche pougniatac chociaz to trudne bo klei sie do wszystkich palcow i nie da sie jej odkleic z nich.
jesli tak się dzieje, to znaczy, że jest zbyt ciepła (tak mi się wydaje ).
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:54   #1975
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
jesli tak się dzieje, to znaczy, że jest zbyt ciepła (tak mi się wydaje ).
a jeśli tak się dzieje na zimno, bez podgrzewania?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:20   #1976
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja mam podobny problem z moją kupną pastą - niektóre partie dadzą się pugniatać i wtedy pasta ładnie działa (się w końcu wydepilowałam w weekend, walczyłam chyba do 1ej w nocy), a niektóre właśnie się kleją do palców i wtedy jest kicha jedne i drugie partie są z tego samego słoiczka
tylko że ja nie podgrzewam pasty, po podgrzaniu było jeszcze gorzej, wyskrobuję ją z pojemniczka na zimno i ugniatam
a daje sie taka na zimno normalnie ugniesc i wyrywa wszytkie wlsoki? chwyta je? bo mi sie wydaje ze moze nie lapac.
__________________
" Ludzie są smutni, bo nie mają czym pomachać."
[Pies Fafik]


WYMIANA - KSIĄŻKI - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post52833168
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:37   #1977
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a jeśli tak się dzieje na zimno, bez podgrzewania?
może masz ręce za ciepłe? Albo w paście jest za dużo wody - ale to chyba odpada skoro to kupna pasta. Ale wszędzie dziewczyny piszą, że zimna pasta jest tak twarda, że nie sposób jej wydostać z pojemniczka bez podgrzania. Nie wiem czy tak samo jest z gotową - kupną, bo robiona w domu faktycznie taka jest.
Ja podczas pierwszych prób gotowania w domu pasty tak właśnie miałam - była zbyt rzadka, mogłam ją bez problemu wydłubać z pojemniczka bez podgrzewania i nijak nie dawała się ugnieść bo zlepiała mi wszystkie palce (że nie wspomnę o próbach depilacji . Ale jak mówię, nie wiem czy coś takiego może dotyczyć pasty kupnej.

Edytowane przez aferka
Czas edycji: 2011-09-28 o 19:41
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 07:17   #1978
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a jeśli tak się dzieje na zimno, bez podgrzewania?
Jeśli się klei do palców to albo za bardzo podgrzana albo ma w sobie za dużo wody czyli jest źle zrobiona (kupowane też są robione!!). Jeśli nie chce się przykleić to znaczy, że za mało podgrzana albo za bardzo wygotowana.
Jeśli chodzi o podrażnienia to z czasem każda skóra się przyzwyczaja. Na początku zdarzały mi się i powrastane włoski, i krwiaki. Stosuję tę metodę od 6 lat (chyba, trzeba by było sprawdzić kiedy ten wątek zakładałam) i już dawno zapomniałam o tych niedogodnościach. Zupełnie nic mi się nie dzieje, korzyść jest bardzo istotna. Włosy coraz słabiej odrastają.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:40   #1979
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Nimfea_ Pokaż wiadomość
a daje sie taka na zimno normalnie ugniesc i wyrywa wszytkie wlsoki? chwyta je? bo mi sie wydaje ze moze nie lapac.
daje znaczy ona w trakcie ugniatania rozgrzewa się do temperatury ciała. Co do łapania - no coś tam łapie, raz wszystkie włoski, raz nie, mistrzem cukrowania to ja nie jestem (jeszcze)
Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
może masz ręce za ciepłe? Albo w paście jest za dużo wody - ale to chyba odpada skoro to kupna pasta. Ale wszędzie dziewczyny piszą, że zimna pasta jest tak twarda, że nie sposób jej wydostać z pojemniczka bez podgrzania.
Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Jeśli się klei do palców to albo za bardzo podgrzana albo ma w sobie za dużo wody czyli jest źle zrobiona (kupowane też są robione!!). Jeśli nie chce się przykleić to znaczy, że za mało podgrzana albo za bardzo wygotowana.
może rzeczywiście ma za dużo wody? albo jakoś mi się trochę wody dostało kiedyś, podczas podgrzewania właśnie sie nad tym zastanawiałam ... bo mam taką camsakizi z all, więc chyba powinna być ok

a wydostać ją rzeczywiście baaardzo ciężko, jest twarda prawie jak kamień, ja się posługuję łyżeczką jak dłutem, aż ręce bolą

chyba qpię jeszcze jedną i dam jej szansę, bo jakoś nie mogę się zebrać żeby ugotować sama, nie mam talentu do gotowania, jestem pewna że mi nie wyjdzie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:09   #1980
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
daje znaczy ona w trakcie ugniatania rozgrzewa się do temperatury ciała. Co do łapania - no coś tam łapie, raz wszystkie włoski, raz nie, mistrzem cukrowania to ja nie jestem (jeszcze)

może rzeczywiście ma za dużo wody? albo jakoś mi się trochę wody dostało kiedyś, podczas podgrzewania właśnie sie nad tym zastanawiałam ... bo mam taką camsakizi z all, więc chyba powinna być ok

a wydostać ją rzeczywiście baaardzo ciężko, jest twarda prawie jak kamień, ja się posługuję łyżeczką jak dłutem, aż ręce bolą

chyba qpię jeszcze jedną i dam jej szansę, bo jakoś nie mogę się zebrać żeby ugotować sama, nie mam talentu do gotowania, jestem pewna że mi nie wyjdzie
Też tak mówiłam, ale zrobiłam swoją i jest ok, chociaż ja używam do robionej w domu pasty pasków z jakiegoś starego ręcznika. też miałam camsakizi z allegro, ale zrobiła się jakaś mętna.
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.