Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 14:29   #2131
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki, właśnie oglądam suszarki - uparłam się na te z jonizacją... mogłybyście mi napisać czy ta funkcja jonizacji jest włączona CAŁY CZAS? tzn. obojętnie jaką się da temperaturę, czy to jest jakaś "opcja" osobna do suszenia?? jestem zielona w tym temacie... a swoją drogą mam dwie dobre suszarki ale ta jonizacja mnie kusi....
Nie wiem jak mają inne firmy, ja mam Philipsa i ma tą funkcję na stałe, nie ma opcji wyłączania jej, działa w każdej temperaturze. To taka malutka niebieska lampka, umieszczona na rączce.

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-08-19 o 14:31
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 16:29   #2132
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

U mnie jest przełącznik w Philipsie - jak się włączy jonizację to się świeci niebieskie światełko
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 16:36   #2133
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja ci nie doradzę bo sama używam suszarkę w wyjątkowych okolicznościach czyli jak mam umyte włosy i muszę nagle wyjść z domu. Mam zimny, ciepły i gorący nadmuch. Suszę tylko na ciepłym, który i tak potrafi poparzyć Mi to wystarcza.
taką też mam i jestem zadowolona, akurat ja suszę tylko na sam koniec, jak już mam takie tylko lekko wilgotne. jak używasz sporadycznie to na pewno taka wystarczy. ja mam teraz takie zniszczone włosy że jak nie dosuszę to są takie "pogniecione"

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mają inne firmy, ja mam Philipsa i ma tą funkcję na stałe, nie ma opcji wyłączania jej, działa w każdej temperaturze. To taka malutka niebieska lampka, umieszczona na rączce.
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
U mnie jest przełącznik w Philipsie - jak się włączy jonizację to się świeci niebieskie światełko
a mogłybyście napisać konkretnie model ? czyli widzę że w każdej inaczej.... i czy faktycznie jest taka różnica w wyglądzie włosów - chodzi mi głównie o to błyszczenie
DontSaySorry - włączasz to funkcję i ona działa niezależnie od temperatury i mocy nadmuchu? tzn zarówno z ciepłym jak z zimnym?
Zielona jestem a się napaliłam
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 16:40   #2134
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
taką też mam i jestem zadowolona, akurat ja suszę tylko na sam koniec, jak już mam takie tylko lekko wilgotne. jak używasz sporadycznie to na pewno taka wystarczy. ja mam teraz takie zniszczone włosy że jak nie dosuszę to są takie "pogniecione"



a mogłybyście napisać konkretnie model ? czyli widzę że w każdej inaczej.... i czy faktycznie jest taka różnica w wyglądzie włosów - chodzi mi głównie o to błyszczenie
DontSaySorry - włączasz to funkcję i ona działa niezależnie od temperatury i mocy nadmuchu? tzn zarówno z ciepłym jak z zimnym?
Zielona jestem a się napaliłam
O taką mam: http://img22.otofotki.pl/obrazki/rd4...M_plus_LOG.JPG
ten przycisk na samym dole rączki jest od jonizacji. Działa przy każdej temperaturze i mocy nadmuchu
Ja mam ogólnie włosy o bardzo niskiej porowatości, ale jak użyję jonizacji przy suszeniu to mam dosłownie lejące się przez palce włosy Mega gładkie.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 17:05   #2135
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
O taką mam: http://img22.otofotki.pl/obrazki/rd4...M_plus_LOG.JPG
ten przycisk na samym dole rączki jest od jonizacji. Działa przy każdej temperaturze i mocy nadmuchu
Ja mam ogólnie włosy o bardzo niskiej porowatości, ale jak użyję jonizacji przy suszeniu to mam dosłownie lejące się przez palce włosy Mega gładkie.
kupuję
i bardzo dziękuję za odp.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 19:29   #2136
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

witam faktycznie ciszzzza weekend

nie wyobrażam sobie suszarki bez jonizacji bo włosy mega sie elektryzują... zima tragedia a z funkcja jonizacji jest ok


foto mojego koloru po farbowaniu w słoneczku narazie rudosci nie ma ale pewnie po kilku myciach wyjdą


nawet mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2301.jpg (32,0 KB, 55 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-08-19 o 22:31
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:04   #2137
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kupuję
i bardzo dziękuję za odp.
Kupuj, kupuj Zrób włosom 'dobrze'
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam faktycznie ciszzzza weekend

nie wyobrażam sobie suszarki bez jonizacji bo włosy mega sie elektryzują... zima tragedia a z funkcja jonizacji jest ok


foto mojego koloru po farbowaniu w słoneczku narazie rudosci nie ma ale pewnie po kilku myciach wyjdą


nawet mi sie podoba
Czerwień/bordo w słoneczku Ale jest fajnie, też mi się podoba
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 06:54   #2138
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzień Doberek.....
Kawka.....
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 07:59   #2139
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam faktycznie ciszzzza weekend

nie wyobrażam sobie suszarki bez jonizacji bo włosy mega sie elektryzują... zima tragedia a z funkcja jonizacji jest ok


foto mojego koloru po farbowaniu w słoneczku narazie rudosci nie ma ale pewnie po kilku myciach wyjdą


nawet mi sie podoba
bardzo ładny kolorek
zdaje się ze wczoraj nie było białej plamy zamiast twarzy

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Dzień Doberek.....
Kawka.....
oj tak
kawka to dobry pomysł

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

dziewczyny, moje włosy wogóle nie łapią pigmentu :/
czeka mnie wizyta u fryzjera i rekonstrukcja włosów
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 08:51   #2140
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczynki czy możecie mi doradzić jakąś drogeryjna farbę,w kolorze złoty brąz?koniecznie w chłodnych tonach,bez rudości i czerwieni.Ładnie proszę.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:02   #2141
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Fajna ta suszarka
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 09:22   #2142
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
a mogłybyście napisać konkretnie model ? czyli widzę że w każdej inaczej.... i czy faktycznie jest taka różnica w wyglądzie włosów - chodzi mi głównie o to błyszczenie
DontSaySorry - włączasz to funkcję i ona działa niezależnie od temperatury i mocy nadmuchu? tzn zarówno z ciepłym jak z zimnym?
Zielona jestem a się napaliłam
Hm.... moja ma starty napis z nazwą modelu, numerem, mam tylko napis SalonDryActive ION.
Różnica w połysku i gładkości jest, nie elektryzują się też włosy.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:54   #2143
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hej,

Wybaczcie, że tak się wciskam w wątek, ale mam problem z moimi brązowymi włosami.

Czy niebieska płukanka/szampon może zniwelować lub przynajmniej stłumić rudy odcień na brązowych włosach? Wpadł mi w oko szampon Joanny, ale jest przeznaczony do włosów blond.

Z góry dziękuję za pomoc.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 10:10   #2144
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny, moje włosy wogóle nie łapią pigmentu :/
czeka mnie wizyta u fryzjera i rekonstrukcja włosów
a nie chce spróbować sama z prepigmentacją?
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:02   #2145
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
a nie chce spróbować sama z prepigmentacją?
powiem szczerze że już nie mam siły
jak znowu by nic nie wyszło to ogoliłabym się chyba na łyso

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy możecie mi doradzić jakąś drogeryjna farbę,w kolorze złoty brąz?koniecznie w chłodnych tonach,bez rudości i czerwieni.Ładnie proszę.
jak dla mnie to złoto jest w ciepłych tonach
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:48   #2146
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Wybaczcie, że tak się wciskam w wątek, ale mam problem z moimi brązowymi włosami.

Czy niebieska płukanka/szampon może zniwelować lub przynajmniej stłumić rudy odcień na brązowych włosach? Wpadł mi w oko szampon Joanny, ale jest przeznaczony do włosów blond.

Z góry dziękuję za pomoc.
Wiem, że to pewnie rozwiązanie na późniejszy etap. Mimo, że farbowałam włosy u fryzjera, zawsze uzyskiwałam nie taki odcień jaki chciałam - chciałam zwykły chłodny brąz, a wychodziłam z kasztanem). I ostatecznie tych rudawych odcieni pozbyłam się farbując włosy farbami w tonacji neutralnej/popielatej. Teraz, od kilku koloryzacji, w końcu mam taki odcień brązu o jakim zawsze marzyłam.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 11:58   #2147
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wiem, że to pewnie rozwiązanie na późniejszy etap. Mimo, że farbowałam włosy u fryzjera, zawsze uzyskiwałam nie taki odcień jaki chciałam - chciałam zwykły chłodny brąz, a wychodziłam z kasztanem). I ostatecznie tych rudawych odcieni pozbyłam się farbując włosy farbami w tonacji neutralnej/popielatej. Teraz, od kilku koloryzacji, w końcu mam taki odcień brązu o jakim zawsze marzyłam.
Dziękuję za odpowiedź.

Niestety ja powracam do naturalnych włosów, więc nie chcę farbować. Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Ostatni raz koloryzowałam włosy na neutralny brąz pod koniec kwietnia, ale wypłukał się właśnie do takiego spranego kasztana. Kiepsko to wygląda w połączeniu z moimi naturalnymi odrostami.

Kolor zamieszczam w załączniku. Może sam w sobie jest ładny, ale do mnie nie pasuje no i niestety odcina się intensywnie od odrostów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (29,6 KB, 23 załadowań)
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:14   #2148
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wiem, że to pewnie rozwiązanie na późniejszy etap. Mimo, że farbowałam włosy u fryzjera, zawsze uzyskiwałam nie taki odcień jaki chciałam - chciałam zwykły chłodny brąz, a wychodziłam z kasztanem). I ostatecznie tych rudawych odcieni pozbyłam się farbując włosy farbami w tonacji neutralnej/popielatej. Teraz, od kilku koloryzacji, w końcu mam taki odcień brązu o jakim zawsze marzyłam.
Ja mam w słońcu czerwono-złote
Jakie kolory robiłaś żeby zabić rudy odcień?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:02   #2149
weti2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

witam
ostatnio pofarbowałam włosy Garnierem na ciemna czekolade i wyszły mi czarne
mam jakies tam przeswity ciemniego brazu
czy moge pofarbowac włosy lorealem czy inna farba włosy na brazwoy ? Jaki mi kolor wyjdzie ?
Pozdrawiam
weti2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 13:11   #2150
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Niestety ja powracam do naturalnych włosów, więc nie chcę farbować. Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Ostatni raz koloryzowałam włosy na neutralny brąz pod koniec kwietnia, ale wypłukał się właśnie do takiego spranego kasztana. Kiepsko to wygląda w połączeniu z moimi naturalnymi odrostami.

Kolor zamieszczam w załączniku. Może sam w sobie jest ładny, ale do mnie nie pasuje no i niestety odcina się intensywnie od odrostów.
Kolor jest bardzo ładny, a włosy wyglądają na zdrowe

Ale rozumiem o co Ci chodzi w kwestii różnicy w tonacji między odrostem a resztą włosów. Mam podobnie, bo naturalnie mam jasno-blond(zdecydownie chłodne) włosy przy skroniach, reszta włosów to ciemny blond, też raczej chłodny i po farbowaniu zawsze odrost odcinał się drastycznie.
Nigdy nie używałam płukanek więc nie wiem czy będą w stanie usunąć rudawą poświatę.

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Ja mam w słońcu czerwono-złote
Jakie kolory robiłaś żeby zabić rudy odcień?
W salonie Berendowicz&Kublin zawsze mówiłam, że zależy mi na włosach w kolorze czekolady, raczej w stronę gorzkiej niż mlecznej. Otrzymywałam zawsze piękny kolor, ale - kasztan!
W końcu sama zajęłam się farbowaniem i użyłam po prostu farby Matrix w odcieniu 05 Naturalny, później mieszałam 05 Naturalny z 06 Gold Mocca w proporcji : 80%-20%

Ostatnio znowu skusiłam się na wizytę u fryzjera - koszmar. Zupełnie rudy/ciemnoczerwony odrost i lekko kasztanowa reszta. Odrost przy skroniach zaczął mi się w dodatku wypierać do jasnego pomarańczu. Jak przyjechałam do rodziców, to mama nie mogła na mnie patrzeć i wysłała mnie do drogerii po farbę Oczywiście, na wsi, gdzie mieszkają moi rodzice, nie dostałam niczego innego jak Palette albo Joanna, więc wzięłam Joannę w kolorze Palonej Kawy i uzyskałam minimalnie popielaty, bardzo naturalny kolor. Idealnie pokryły się odrosty, mam ją już na głowie miesiąc i spisuje się naprawdę idealnie (choć do 2 pierwszych myć, była dość ciemna, tak jak włosy w avatarze).
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2012-08-20 o 13:12
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:22   #2151
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez weti2 Pokaż wiadomość
witam
ostatnio pofarbowałam włosy Garnierem na ciemna czekolade i wyszły mi czarne
mam jakies tam przeswity ciemniego brazu
czy moge pofarbowac włosy lorealem czy inna farba włosy na brazwoy ? Jaki mi kolor wyjdzie ?
Pozdrawiam
przede wszystkim nie panikuj i poczekaj co najmniej jakieś 5 myć włosów, zobaczysz na jaki kolor się spłucze i potem lepiej zdecyduj, na razie nie ma co włosów męczyć.
prawie wszystkie brązy na początku wychodzą ciemno a potem się zmywają także spokojnie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:32   #2152
weti2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
przede wszystkim nie panikuj i poczekaj co najmniej jakieś 5 myć włosów, zobaczysz na jaki kolor się spłucze i potem lepiej zdecyduj, na razie nie ma co włosów męczyć.
prawie wszystkie brązy na początku wychodzą ciemno a potem się zmywają także spokojnie
Myje włosy juz 2 dni szamponem przeciwłupiezowym i juz widze przeswity ciemnej czekoladki ale wiem zo to troche podtrwa zanim bede miec brazowe i chciałabym pofarbować za jakies 2 tygodnie brazowym. Wyjdzie mi braz i jaka najlepiej farba ?
weti2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:37   #2153
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy możecie mi doradzić jakąś drogeryjna farbę,w kolorze złoty brąz?koniecznie w chłodnych tonach,bez rudości i czerwieni.Ładnie proszę.
hm... złoty brąz zawsze będzie rudawy...
hm... nie wiem co można doradzić, ja tyle walczyłam z rudawym refleksem a teraz niestety się z nim pogodziłam i już nie kombinuję bo nawet po zastosowaniu popielu wyszła mi rudość po farbowaniu...

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Wybaczcie, że tak się wciskam w wątek, ale mam problem z moimi brązowymi włosami.

Czy niebieska płukanka/szampon może zniwelować lub przynajmniej stłumić rudy odcień na brązowych włosach? Wpadł mi w oko szampon Joanny, ale jest przeznaczony do włosów blond.

Z góry dziękuję za pomoc.
ja nigdy nie stosowałam płukanek... więc nie wiem czy dadzą radę, a ten szampon joanny uzywałam to ja żadnej różnicy nie widziałam na swoich brązowych włosach...

Cytat:
Napisane przez weti2 Pokaż wiadomość
witam
ostatnio pofarbowałam włosy Garnierem na ciemna czekolade i wyszły mi czarne
mam jakies tam przeswity ciemniego brazu
czy moge pofarbowac włosy lorealem czy inna farba włosy na brazwoy ? Jaki mi kolor wyjdzie ?
Pozdrawiam
teraz niezależnie jaką farbe połozysz to i tak pewnie będzie czarno- farba farby nie rozjaśni, chyba, że taka z rozjaśniaczem... ale wtedy marchewa murowana, i męczenie się z rudym refleksem dłłuuugi czas
ja bym radziła po prostu przemęczyć się, kłaść oleje, odzywki - niech farba się samoczynnie spłukuje, a potem przy następnym farbowaniu brać farbę ton jaśniejszą niż chcesz uzyskać albo użyć profesjonalnej farby ( tu jest większe prawdopodobieństwo, że wyjdzie coś zbliżonego jak na próbniku)... Myj, myj i myj można też dodać troszkę sody oczyszczonej do szamponu (chyba , że się boisz to wtedy nie dodawaj). Podobno szampon p/łupiezowy pomaga i szybciej się zmywa farba, ja nie próbowałam
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:52   #2154
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziękuję za odpowiedzi.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:17   #2155
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Jejku dziewczyny dziś przez 3/4 dnia nie miałam neta, tv i telefonu! Normalnie nie wyobrażam sobie dnia bez neta!
I nie bijcie. Kupiłam hennę ELD Basmę... Albo będę czarna, albo bardzo ciemno brązowa albo zielona (bo i tak dziewczynom wychodziło). Stwierdziłam, że przed jakimkolwiek drogim farbowaniem wypróbuję ELD głównie ze względu odżywki jaką jest sama henna.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:27   #2156
weti2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

witam
czy któraś z was próbowała rozjasnic włosy czarne woda utleniona ?
Nie chodzi o polanie ale o dodanie troszeczke do szamponu 3% wody utlenionej ?

Mój zaufany fryzjer tak robił i jakos jeszcze nikt włosów nie tracił
weti2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:35   #2157
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny dziś przez 3/4 dnia nie miałam neta, tv i telefonu! Normalnie nie wyobrażam sobie dnia bez neta!
I nie bijcie. Kupiłam hennę ELD Basmę... Albo będę czarna, albo bardzo ciemno brązowa albo zielona (bo i tak dziewczynom wychodziło). Stwierdziłam, że przed jakimkolwiek drogim farbowaniem wypróbuję ELD głównie ze względu odżywki jaką jest sama henna.
I pomyśleć że kiedyś tego nie było i się żyło
Hm...ciekawa jestem Twojego efektu
A ja jestem umowiona na rekonstrukcję włosów

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez weti2 Pokaż wiadomość
witam
czy któraś z was próbowała rozjasnic włosy czarne woda utleniona ?
Nie chodzi o polanie ale o dodanie troszeczke do szamponu 3% wody utlenionej ?

Mój zaufany fryzjer tak robił i jakos jeszcze nikt włosów nie tracił
Ja nie uzywalam wody
Zeszlam z czarnego kąpielą rozjasniajaca
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:48   #2158
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
I pomyśleć że kiedyś tego nie było i się żyło
Hm...ciekawa jestem Twojego efektu
A ja jestem umowiona na rekonstrukcję włosów
No czytałam. Ładnie żeś te włosy skatowała. Mam nadzieję, że fryzjer ci pomoże
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:58   #2159
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No czytałam. Ładnie żeś te włosy skatowała. Mam nadzieję, że fryzjer ci pomoże
to wszystko przez Was
nie no, nie są skatowane aż tak
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:26   #2160
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
nie no, nie są skatowane aż tak
Chodzi mi o to, że biedne już same nie wiedzą jaki kolor mają.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.