Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 08:05   #991
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No ja właśnie Arkadiowa i niestety taki niemiły pan jest ostatnio. Nie lubię panów w sklepach kosmetycznych a do tego niemiłych panów.
Babeczki z Arkadii były w większości bardzo fajne.
jak bylam w zlotych w czerwcu to byl pan z kreconymi i blondyn ktory strasznie mi sie zalil jak.zapytalam o puder msf ze musi pojsc traz na zaplecze i przeszukac 20kartonow bo mieli dostawe :-D
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 13:19   #992
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Podobno tych pudrów serduszkowych w ogóle nie będzie w PL. Tak dowiedziałam się we Wroc.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:41   #993
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Temat: Mineralize Rich Lipstick

Zakocha łam się.

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że czego jak czego, ale szminek Kryśka nie powinna prezentować na swoich ciemnych ustach. Kolor na niej i kolor na moich bladziochach to inna bajka, jakby nie te szminki. Wypadają zdecydowanie na plus.

Doceniam szczególnie bardzo dobre nawilżenie (są jak pierzynka) i krycie.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:37   #994
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Temat: Mineralize Rich Lipstick

Zakocha łam się.

Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że czego jak czego, ale szminek Kryśka nie powinna prezentować na swoich ciemnych ustach. Kolor na niej i kolor na moich bladziochach to inna bajka, jakby nie te szminki. Wypadają zdecydowanie na plus.

Doceniam szczególnie bardzo dobre nawilżenie (są jak pierzynka) i krycie.
Trochę za późno o nich napisałaś, że takie super .
Byłam dziś w MACu, widziałam je i potraktowałam trochę po macoszemu , skupiając się na kolekcji Archi's Girl.
Ale nic, mam nadzieję, że wchodzą do stałej i jeszcze zdążę się im bliżej przyjrzeć.

Capnęłam w końcu Ronnie Red (czerwień jak marzenie ), Betty Bright (ale to na lato dopiero), błyszczyk Strawberry Malt i Kiss & Don't Tell, a ponadto kredkę Petrol Blue. "Serduszkowych" pudrów faktycznie nie ma i nic na ich temat nie wiadomo
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 21:55   #995
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Trochę za późno o nich napisałaś, że takie super .
Byłam dziś w MACu, widziałam je i potraktowałam trochę po macoszemu , skupiając się na kolekcji Archi's Girl.
Ale nic, mam nadzieję, że wchodzą do stałej i jeszcze zdążę się im bliżej przyjrzeć.

Capnęłam w końcu Ronnie Red (czerwień jak marzenie ), Betty Bright (ale to na lato dopiero), błyszczyk Strawberry Malt i Kiss & Don't Tell, a ponadto kredkę Petrol Blue. "Serduszkowych" pudrów faktycznie nie ma i nic na ich temat nie wiadomo
Serduszkowe, jak pisałam, maja być po 15.03 i to po 2-3 na salon

Też capnęłam Strawberry Malt i Daddy's Little Girl oraz quad Spoiled Rich.

Mineralne szminki wchodzą do stałej ale ja dzisiaj wzięłam przedostatnią Lady At Play i MACówki powiedziały, ze na razie nie będzie dostawy :/

Bardzo zainteresował mnie też nowy podkład. Gdyby nie to, że mam już swojego ulubieńca to nie wiem, nie wiem...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:15   #996
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mineralne szminki wchodzą do stałej ale ja dzisiaj wzięłam przedostatnią Lady At Play i MACówki powiedziały, ze na razie nie będzie dostawy :/

Bardzo zainteresował mnie też nowy podkład. Gdyby nie to, że mam już swojego ulubieńca to nie wiem, nie wiem...
Pasmal, macałas Splurge? Bo ciekawa jej jestem, a nie ma swatchy na Temptalii, bo ona na europejski rynek.
A Lady At Play podobna do którejś? Bo porównania do Watch Me Simmer na necie są.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:06   #997
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Serduszkowe, jak pisałam, maja być po 15.03 i to po 2-3 na salon

Też capnęłam Strawberry Malt i Daddy's Little Girl oraz quad Spoiled Rich.

Mineralne szminki wchodzą do stałej ale ja dzisiaj wzięłam przedostatnią Lady At Play i MACówki powiedziały, ze na razie nie będzie dostawy :/

Bardzo zainteresował mnie też nowy podkład. Gdyby nie to, że mam już swojego ulubieńca to nie wiem, nie wiem...
Serduszkowy puder to już w zasadzie odpuściłam, tzn. nadal chętnie wzięłabym Veronica's Blush, ale po prostu nie wierzę, że uda mi się na niego załapać .

Pozostałe szminki i błyszczyki też kusiły, zwłaszcza Daddy's Little Girl i Mall Madness, który u Kasiajki na ustach nader ponętnie wygląda, jak zwykle zresztą, ale powoli mam już chyba przesyt wszystkiego .

Szminki mineralne fajnie, że wchodzą na stałe, ale to faktycznie jest regułą, że nowości, które mają zasilić stałą kolekcję najpierw są, a potem dość długo trzeba czekać na ponowną dostawę . Teraz np. wciąż opóźnia się dostawa "literkowego" tuszu, tak zachwalanego przez Corii .

Nowych podkładów w ogóle zapomniałam oglądnąć . Z tym że mnie dotąd żaden MACowy podkład nie podpasował, więc pewnie dla mnie żadna strata .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 08:15   #998
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja dziś na ustach Ronnie Red mam z minimalistyczną, brązową kreską na oku i wyglądają razem cu-do-wnie jeszcze podkreślają moją zimową bladość
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:16   #999
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Teraz np. wciąż opóźnia się dostawa "literkowego" tuszu, tak zachwalanego przez Corii .
Nadal go nie ma? A mi się akurat kończy tusz i chciałam którąś z Was poprosić, żeby mi go kupiła...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:35   #1000
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nadal go nie ma? A mi się akurat kończy tusz i chciałam którąś z Was poprosić, żeby mi go kupiła...
W Złotych dostawa miała być 28go; no ale w końcu nie wiem, jak to wyszło
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:44   #1001
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nadal go nie ma? A mi się akurat kończy tusz i chciałam którąś z Was poprosić, żeby mi go kupiła...
Ja dzisiaj ide po Archie's Girls wieczorem, wiec jakby co, to pisz PW Mogę kupic od razu jak by był
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 10:38   #1002
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A ja dziś na ustach Ronnie Red mam z minimalistyczną, brązową kreską na oku i wyglądają razem cu-do-wnie jeszcze podkreślają moją zimową bladość
Widziałam na swatchowym, ślicznie .
Ja dziś użyłam jedynie błyszczola Kiss & Don't Tell (fajny, ale chyba bardziej podoba mi się dość podobny do niego, tylko bardziej różowy, błyszczykNicki Minaj), ale coś czuję, że Ronnie jutro pójdzie w obroty .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nadal go nie ma? A mi się akurat kończy tusz i chciałam którąś z Was poprosić, żeby mi go kupiła...
No niestety nadal nie ma, przynajmniej we Wrocławiu .
Następnym razem będę tam za ok. miesiąc (zamówiłam sobie torebkę z Tous i będę jechać, jak dostanę info, że już jest), więc jak do tego czasu nie uda Ci się go zdobyć, to pisz śmiało, jak we Wro by był, to pomogę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:09   #1003
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Teraz np. wciąż opóźnia się dostawa "literkowego" tuszu, tak zachwalanego przez Corii .
strata niewielka.. ten tusz to wg mnie nic szczególnego

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No niestety nadal nie ma, przynajmniej we Wrocławiu .
Następnym razem będę tam za ok. miesiąc (zamówiłam sobie torebkę z Tous i będę jechać, jak dostanę info, że już jest), więc jak do tego czasu nie uda Ci się go zdobyć, to pisz śmiało, jak we Wro by był, to pomogę .
poka poka
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:29   #1004
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
strata niewielka.. ten tusz to wg mnie nic szczególnego


poka poka
Mówisz, że tusz nie bardzo? . Mnie dotąd z MACowymi tuszami raczej nie po drodze było, ale ponieważ i tak ciągle szukam ideału, to postanowiłam tego nowego spróbować, choć parcia aż takiego nie mam .

A torebka to nic specjalnego. Jest dużo ładnych z Tous, niestety baaardzo drogich, ale ja szukałam przede wszystkim czegoś wygodnego, o formie listonoszki i w salonie znalazłam coś TAKIEGO (szkoda tylko, że nie za cenę, jak widnieje na podanej w linku stronie ).
Była akurat niebieska, a ja chciałam czarną (bo uniwersalna) i taką dostanę, ale na zmówienie. Wpłaciłam zatem zaliczkę i teraz czekam .
W każdym razie Tous zasadniczo kojarzy się z czymś super, a mój model to totalny zwyklak i bez większego uroku, ale dla mnie praktyczność i wygoda przede wszystkim!
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:18   #1005
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mówisz, że tusz nie bardzo? . Mnie dotąd z MACowymi tuszami raczej nie po drodze było, ale ponieważ i tak ciągle szukam ideału, to postanowiłam tego nowego spróbować, choć parcia aż takiego nie mam .

A torebka to nic specjalnego. Jest dużo ładnych z Tous, niestety baaardzo drogich, ale ja szukałam przede wszystkim czegoś wygodnego, o formie listonoszki i w salonie znalazłam coś TAKIEGO (szkoda tylko, że nie za cenę, jak widnieje na podanej w linku stronie ).
Była akurat niebieska, a ja chciałam czarną (bo uniwersalna) i taką dostanę, ale na zmówienie. Wpłaciłam zatem zaliczkę i teraz czekam .
W każdym razie Tous zasadniczo kojarzy się z czymś super, a mój model to totalny zwyklak i bez większego uroku, ale dla mnie praktyczność i wygoda przede wszystkim!
Mi nie podszedl, choc jeszcze nie wyrokuje, bo moze sie rozkreci

sliczna torebusia ja tez lubie takie 'zwykle' klasyczne mnie ostatnio zaczynaja krecic ich bransoletki, musze napasc na salon jak bede w PL a torebke chce podobna, taka listonoszke wlasnie do biegania, ale chyba wezme cos od Majkela
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:35   #1006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Mi nie podszedl, choc jeszcze nie wyrokuje, bo moze sie rozkreci

sliczna torebusia ja tez lubie takie 'zwykle' klasyczne mnie ostatnio zaczynaja krecic ich bransoletki, musze napasc na salon jak bede w PL a torebke chce podobna, taka listonoszke wlasnie do biegania, ale chyba wezme cos od Majkela
Ja Majkela nie mam niestety nigdzie w swoim zasięgu, a nim kupię torebkę, to wolę osobiście pomacać . Jak coś ciekawego znajdziesz, to podrzuć linka . Może kiedyś się wybiorę do "stolycy", to jakiś namiar będzie jak znalazł.
A biżuteria Tous też mi się podoba .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:25   #1007
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mój wczorajszy nabytek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_6305 (2).jpg (70,1 KB, 13 załadowań)
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:58   #1008
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Majkela nie mam niestety nigdzie w swoim zasięgu, a nim kupię torebkę, to wolę osobiście pomacać . Jak coś ciekawego znajdziesz, to podrzuć linka . Może kiedyś się wybiorę do "stolycy", to jakiś namiar będzie jak znalazł.
A biżuteria Tous też mi się podoba .
ja niestety mam
A Tous mnie kiedys nie krecil, jakis taki dziecinny sie wydawal.. ale, o ironio, czym starsza jestem tym bardziej mi sie podoba
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 19:48   #1009
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

bylam w sobotę w krakowskim macu, w końcu postanowiłam kupić puder mineralize skinfinish natural i.... nie było mojego koloru, light plus dostawa ma być ponoć po 10 marca :/ w ogóle panie były jakieś takie nie bardzo, trochę olewały klientów, i w ogóle dużo braków było.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 19:52   #1010
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pasmal, macałas Splurge? Bo ciekawa jej jestem, a nie ma swatchy na Temptalii, bo ona na europejski rynek.
A Lady At Play podobna do którejś? Bo porównania do Watch Me Simmer na necie są.
do mnie przyleci niedlugo właśnie Splurge a kupiłam Style Surge - potwierdzam to co pisze pasmal - są genialne! )

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pozostałe szminki i błyszczyki też kusiły, zwłaszcza Daddy's Little Girl i Mall Madness, który u Kasiajki na ustach nader ponętnie wygląda, jak zwykle zresztą, ale powoli mam już chyba przesyt wszystkiego .

Nowych podkładów w ogóle zapomniałam oglądnąć . Z tym że mnie dotąd żaden MACowy podkład nie podpasował, więc pewnie dla mnie żadna strata .
DLG jest uderzająco podobna do Petals & peacocks, chciałam ją ale w teście na ustach wyszły prawie identycznie, różnica tylko w połysku, jedna bardziej mokra od drugiej ale natężenie koloru i odcień - baaaaaaaaaaaaardzo zbliżony. A Betty kurczę bardzo tępa mi się wydawała :/
za tą ponętność

a ja póki co jestem po dwóch użyciach podkładu i jestem mile zaskoczona. Lżejsza ale nadal dobrze kryjąca alternatywa dla mojego Studio Fixa. Twarz nie jest płaska, ale mocno nie błyszczy, bardzo naturalnie to wygląda, nie waży się, nie spływa, nie znika za bardzo, może tam w trakcie dnia jakaś przecierka się zrobi ale od czego jest korektor. Ogólnie wiadomo - to takie pierwsze spostrzeżenia, ale póki co pozytywne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 06:33   #1011
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pasmal, macałas Splurge? Bo ciekawa jej jestem, a nie ma swatchy na Temptalii, bo ona na europejski rynek.
A Lady At Play podobna do którejś? Bo porównania do Watch Me Simmer na necie są.
Akurat ta śliweczka taka suchawa mi się wydała. Jakby nieco z innej bajki niż pozostałe. Zresztą nie mój kolor.
Lady At Play mniej w chyba w róż wpada niż Watch Me Simmer.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 08:10   #1012
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak jest z opakowaniami z AG? One normalnie potem do B2M są przyjmowane? Bo na pudełeczkach nie było nigdzie znaczka i od samego rana mam zagwozdkę...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 08:45   #1013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Akurat ta śliweczka taka suchawa mi się wydała. Jakby nieco z innej bajki niż pozostałe. Zresztą nie mój kolor.
Lady At Play mniej w chyba w róż wpada niż Watch Me Simmer.
Mówisz? A gdybys miałas porównac Splurge do czegoś w stałej? Bo brak mi nawet pół realnego swatcha na necie, a zastanawiam się nad nią.

Czyli Lady Play bardziej w koral wlatuje?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 09:38   #1014
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Prezentuje moje cudeńka

W ciemnych pigmentach jestem absolutnie zakochana Podobają mi sie o wiele bardziej niż na swatchach w internecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0020.jpg (129,2 KB, 43 załadowań)
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-03-05 o 09:40
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:04   #1015
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówisz? A gdybys miałas porównac Splurge do czegoś w stałej? Bo brak mi nawet pół realnego swatcha na necie, a zastanawiam się nad nią.

Czyli Lady Play bardziej w koral wlatuje?
Splurge pewnie Kasiaj wrzuci jak dostanie, bo szczerze przyznam, że nie widzę niczego podobnego w stałej a ja jutro wrzucę Lady At Play na swatchowy .
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 16:07   #1016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Splurge pewnie Kasiaj wrzuci jak dostanie, bo szczerze przyznam, że nie widzę niczego podobnego w stałej a ja jutro wrzucę Lady At Play na swatchowy .
O to przyjdzie mi poczekać, a musze do piątku zdecydować
Pasmal, a dosyć ciemna była, czy w typie Plumful co do jasnosci?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:28   #1017
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dziewczyny... a czy w Mac'u mozna dostac jakies probki podkladow i korektorow tych plynnych... nawet takie odleweczki jak w sephorze czy tez douglasie??

zbieram sie jakis czas zeby potestowac szczegolnie korektory... ale boje sie kupowac w ciemno:/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:45   #1018
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Prezentuje moje cudeńka

W ciemnych pigmentach jestem absolutnie zakochana Podobają mi sie o wiele bardziej niż na swatchach w internecie.
Piękne łupy .

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
dziewczyny... a czy w Mac'u mozna dostac jakies probki podkladow i korektorow tych plynnych... nawet takie odleweczki jak w sephorze czy tez douglasie??

zbieram sie jakis czas zeby potestowac szczegolnie korektory... ale boje sie kupowac w ciemno:/
Generalnie można dostać w formie odlewek próbki do przetestowania, ale w praktyce zdarza się, że niektórzy pracownicy nie są tacy chętni do ich dawania, proponując np. testy na miejscu, na twarzy. Przyznam jednak, że ja się z problemami w tym zakresie nie spotkałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 17:54   #1019
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dzieki za odp... raczej nie bede kupowac nic w Polsce ale pytam dla jasnosci...
faktem jednak jest to ze ogolnie w perfumeriach czasem sa dziwni pracownicy ktorzy za wszelka cene nie chca nic "dac do domu" ze tak powiem a wiekszosc klientek zawsze ma makijaz i czyms pachnie wiec takie testy ie maja racji bytu
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 18:04   #1020
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O to przyjdzie mi poczekać, a musze do piątku zdecydować
Pasmal, a dosyć ciemna była, czy w typie Plumful co do jasnosci?
To jest zdecydowanie ciemna szminka i mocno kryjąca.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.