Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 10:50   #1
asiulqa492
Przyczajenie
 
Avatar asiulqa492
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6

Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach


Czesc Otóż ostatnio byłam pierwszy raz u ginekologa, było to spowodowane faktem, iż miesiączki nie mam z niewiadomych przyczyn od września... Pani doktor kazała mi zrobic badania krwi hormonalne w szpitalu i tak też zrobiłam, teraz czekam do piątku na wyniki( czyt.egzekucje hehe) Ale mam inny problem. Otóż bardzo często miewałam upławy z pochwy, niepokojącego koloru. Pani doktor przepisała mi globulki do pochwowe DAFNEGIN. Brałam je w sobotę, niedzielę , wczoraj w sumie było w porządku, (wczoraj z niewiadomych przyczyn miałam gorączkę) , aż do dziś.. Umyłam się rano płynem do higieny intymnej i znów mam gorączkę, czuję silny ból w podbrzuszu i strasznie wielkie upławy, gęste, zielonkawe.. wystraszyłam się i postanowiam tu napisać... Co mam robić ? Do ginekologa idę w przyszłym tygodniu z tymi wynikami dopiero. ( Jak myślicie, ta gorączka jest spowodowana tymi upławami ?) Dodam ( o ile to jest pomocne) , że mam 18 lat i nie współżyłam.
asiulqa492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:18   #2
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

Cytat:
Napisane przez asiulqa492 Pokaż wiadomość
Czesc Otóż ostatnio byłam pierwszy raz u ginekologa, było to spowodowane faktem, iż miesiączki nie mam z niewiadomych przyczyn od września... Pani doktor kazała mi zrobic badania krwi hormonalne w szpitalu i tak też zrobiłam, teraz czekam do piątku na wyniki( czyt.egzekucje hehe) Ale mam inny problem. Otóż bardzo często miewałam upławy z pochwy, niepokojącego koloru. Pani doktor przepisała mi globulki do pochwowe DAFNEGIN. Brałam je w sobotę, niedzielę , wczoraj w sumie było w porządku, (wczoraj z niewiadomych przyczyn miałam gorączkę) , aż do dziś.. Umyłam się rano płynem do higieny intymnej i znów mam gorączkę, czuję silny ból w podbrzuszu i strasznie wielkie upławy, gęste, zielonkawe.. wystraszyłam się i postanowiam tu napisać... Co mam robić ? Do ginekologa idę w przyszłym tygodniu z tymi wynikami dopiero. ( Jak myślicie, ta gorączka jest spowodowana tymi upławami ?) Dodam ( o ile to jest pomocne) , że mam 18 lat i nie współżyłam.
wątpię żeby gorączka spowodowana była upławami, pewnie grypa Cię bierze, a te upławy to objawy infekcji pochwy, dobrze byłoby jak najszybciej udać się do lekarza (do rodzinnego z gorączką, a ginekologa z upławami)

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

aaa nie doczytała, Ty bierzesz już globulki, to w takim razie wypływa Ci wszystko, tak jest przy globulkach, wszystko się oczyszcza, nie martw się
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:41   #3
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

ja bym skonsultowała z lekarzem jak najszybciej, bo dostałaś leki na grzybicę a objawy masz trochę jak przy zapaleniu przydatków :/
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:53   #4
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

moja koleżanka jak miała zapalenie przydatków strasznie zwijała się z bólu brzucha i nie miała temperatury
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:08   #5
claudia_04
Przyczajenie
 
Avatar claudia_04
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

Może być to równie dobrze infekcja bakteryjna. Ja przy infekcji szyjki macicy miałam gorączkę i ogólnie źle się czułam, jednak nie była to żadna grypa czy przeziębienie. To normalne, że ma się gorączkę bo organizm w ten sposób walczy z intruzami w naszym organizmie. Nie martw się, poczekaj na wizytę, jeśli upławy nie miną zrób koniecznie posiew
claudia_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 15:06   #6
asiulqa492
Przyczajenie
 
Avatar asiulqa492
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

Dzięki dziewczyny Zaczekam do tej wizyty u ginekologa i jeszcze ew. jej się spytam czy to było normalne Najwyżej cały śluz ze mnie zejdzie hehehe
asiulqa492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:36   #7
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

Przy zapaleniu przydatkow to ja zawsze mam 40 stopni gorączki. Mam w tym wprawę, bo często mi się to przytrafia. A te globulki jaki mają kolor? Ja kiedyś miałam zielone, potem żółte...one się rozpuszczają i ta zawartość zwyczajnie wypływa
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 08:06   #8
asiulqa492
Przyczajenie
 
Avatar asiulqa492
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

Globulki mają kolor biały Dlatego dziwi mnie ta zielonkawa wydzielina :P Ale w sumie już nie mam aż takich ilości Zobaczę jeszcze dzisiaj Zostały mi jeszcze 2 globulki, jedną wezmę dzisiaj, a drugą w piątek, bo w czwartek idę na imprezę
__________________
Co by się nie działo, szanuj swe wartości.
asiulqa492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:29   #9
claudia_04
Przyczajenie
 
Avatar claudia_04
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

Wydzielina nie powinna być zielonkawa...Udanej zabawy
claudia_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:53   #10
asiulqa492
Przyczajenie
 
Avatar asiulqa492
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy po globulkach

No wiem wiem, niestety coś ze mną nie tak ;< Będę musiała wytrzymać do następnego tygodnia Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
__________________
Co by się nie działo, szanuj swe wartości.
asiulqa492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.