Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-05, 14:47   #2701
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Jak tu fajnie, tematy muzyczne przy Świętach Ja kooocham muzykę, nie potrafilabym żyć bez niej.
Mój faworyt to Woodstock, jeżeli chodzi o imprezy masowe. Polski hh to tylko Kaliber i Paktofonika, ale to tak wspaniały klasyk, że nie sposób nie lubić. Moją największą miłością jest Coma już od 10 lat i póki co nikt nie jest w stanie ich zdetronizowac Ostatnio uwielbiam też Domowe Melodie, jak nie znacie, to polecam, są wspaniali, a teksty z mega dystansem. Ajjjj, na temat muzyki i książek, to mogłabym gadać i gadać
Pozdrowienia w ten świąteczny dzień zadomawiam się tutaj u Was
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 14:51   #2702
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Jak tu fajnie, tematy muzyczne przy Świętach Ja kooocham muzykę, nie potrafilabym żyć bez niej.
Mój faworyt to Woodstock, jeżeli chodzi o imprezy masowe. Polski hh to tylko Kaliber i Paktofonika, ale to tak wspaniały klasyk, że nie sposób nie lubić. Moją największą miłością jest Coma już od 10 lat i póki co nikt nie jest w stanie ich zdetronizowac Ostatnio uwielbiam też Domowe Melodie, jak nie znacie, to polecam, są wspaniali, a teksty z mega dystansem. Ajjjj, na temat muzyki i książek, to mogłabym gadać i gadać
Pozdrowienia w ten świąteczny dzień zadomawiam się tutaj u Was

Coma, Coma, Coma

Ja oprócz Curly Heads i Dawidka dozgonnie i od wielu lat Coldplay, Hey, Happysad, Dżem, Kings Of Leon, Red Hot Chilli Peppers, Myslovitz, PJ Harvey
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 14:53   #2703
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Moim ostatnim odkryciem jest ' Ryba and the witches' Takie relaksujące nuty ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 14:58   #2704
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No nie było wersji z nażarłam się, ale z nażarłem już tak Boże, te ciasta, te żurki, te jajca A w środę trylion godzin na siłce

Ja to z takich klimatów to chyba głównie Paktofonika i Kaliber i inne twory muzyków tam grających, a z nowszych ludziów to O.S.T.R i Grubson, czyli chyba to co większość, no chyba że większość woli Donatana, ale to raczej nie hip-hop czy rap, choć nie wiem, może się mylę A ostatnio mam w ogóle fazę na Die Antwoord Żałuję, że nie ma też takiej kolaboracji na stałe jak Peja i Sweet Noise, bo to by były też moje klimaty
Die Antwoord lubię również, Donatana nie słucham bo to nie hh tylko hiphopolo .
A znacie Son of Kick? https://www.youtube.com/watch?v=iagb...qgJXY38UnjAcvA tutaj jedna z ich piosenek. Teledysk jak i sam utwór może trochę ,,zryć banie'' ale ja takie lubię
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 15:05   #2705
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Coma, Coma, Coma

Ja oprócz Curly Heads i Dawidka dozgonnie i od wielu lat Coldplay, Hey, Happysad, Dżem, Kings Of Leon, Red Hot Chilli Peppers, Myslovitz, PJ Harvey
Hey, to moja pierwsza rokowa miłość, właściwie od nich wszystko się zaczęło Pamiętam jak byłam mała i koleżanki śpiewały Natalke Kukulska, a ja walilam Kaską Nosowską
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 15:07   #2706
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Od dawna słucham Eskaubei.. Muzycznie zróżnicowana mocno jestem


Edytowane przez An Ka
Czas edycji: 2015-04-05 o 18:46
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 15:10   #2707
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Die Antwoord lubię również, Donatana nie słucham bo to nie hh tylko hiphopolo .
A znacie Son of Kick? https://www.youtube.com/watch?v=iagb...qgJXY38UnjAcvA tutaj jedna z ich piosenek. Teledysk jak i sam utwór może trochę ,,zryć banie'' ale ja takie lubię
To ja do "ryjacych banke" dodaję FKA Twigs
https://youtu.be/kFtMl-uipA8
https://youtu.be/3yDP9MKVhZc
https://youtu.be/O8yix8PZKlw

Edytowane przez dzolinadzolina
Czas edycji: 2015-04-05 o 15:25
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 15:14   #2708
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Hey, to moja pierwsza rokowa miłość, właściwie od nich wszystko się zaczęło Pamiętam jak byłam mała i koleżanki śpiewały Natalke Kukulska, a ja walilam Kaską Nosowską
Hahaha oj taaaak, ja też jej będąc małą dziewczynką Ma baaardzo wiele dobrych kawałków, aż wspomnienia wracają

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Die Antwoord lubię również, Donatana nie słucham bo to nie hh tylko hiphopolo .
A znacie Son of Kick? https://www.youtube.com/watch?v=iagb...qgJXY38UnjAcvA tutaj jedna z ich piosenek. Teledysk jak i sam utwór może trochę ,,zryć banie'' ale ja takie lubię
Haha jaki teledysk Rzeczywiście ryje banie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 15:15   #2709
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

xPoziomkax musialam wyłączyc bo jazde juz przed oczami miałam
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 15:19   #2710
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
xPoziomkax musialam wyłączyc bo jazde juz przed oczami miałam
Ten teledysk co Never wrzuciła?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 16:05   #2711
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 16:16   #2712
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dzolinadzolina witaj w gronie zmieniających avatar To Ty? Czo tam pijesz? Jakiegoś winiacza?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 17:05   #2713
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzolinadzolina witaj w gronie zmieniających avatar To Ty? Czo tam pijesz? Jakiegoś winiacza?
Tak, to ja i winko
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 17:27   #2714
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Tak, to ja i winko
Jak to zrobiłaś, że na Twoim avatarze nie ma znaku wodnego "Wizaz"? Tez tak chcę... A nie umiem

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Zmieniłam na plik jako "gif" i działa

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-05 o 17:42
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 18:45   #2715
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ten teledysk co Never wrzuciła?
dokładnie Za duzo kolorów. Ale lale wymiatają
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 18:51   #2716
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, wiem, że nie świątecznie ani nie muzycznie, ale mam ważne i nurtujące mnie pytanie : czy wg Was puder MAC Mineralize Skinfinish Natural jest godny polecenia? czy dobrze się sprawdza, co z wydajnością, czy nie ciemnieje? Dodam, że mam cerę mieszaną, w miarę gładką, czasami pojawiają się jakieś niedoskonałości, ale generalnie nie mam się do czego przyczepić zastanawiam się nad nim albo nad MAC Blot Powder, co wg Was jest lepsze?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 19:54   #2717
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że nie świątecznie ani nie muzycznie, ale mam ważne i nurtujące mnie pytanie : czy wg Was puder MAC Mineralize Skinfinish Natural jest godny polecenia? czy dobrze się sprawdza, co z wydajnością, czy nie ciemnieje? Dodam, że mam cerę mieszaną, w miarę gładką, czasami pojawiają się jakieś niedoskonałości, ale generalnie nie mam się do czego przyczepić zastanawiam się nad nim albo nad MAC Blot Powder, co wg Was jest lepsze?
Jeśli chodzi o matowienie to on sobie jakoś super nie radzi.. Jeśli zależy Ci na trwałym macie to tylko i wyłącznie Blot Powder Mineralize to taki bardziej puder rozświetlający bym powiedziała.. Coś ala Ambient Lighting z Hourglass

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-05 o 20:22
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 20:47   #2718
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

widzę, ze zeszło teraz na muzykę .... i bardzo dobrze chociaż w święta nie żyjemy kosmetykami .... chyba hahahahah

korzystając z okazji to mokrego dyngusa Wam życzę
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 20:50   #2719
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak to zrobiłaś, że na Twoim avatarze nie ma znaku wodnego "Wizaz"? Tez tak chcę... A nie umiem

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Zmieniłam na plik jako "gif" i działa
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 21:00   #2720
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

No to zmieniłam i ja
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:04   #2721
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
No to zmieniłam i ja
Hahaha, witaj w klubie!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:10   #2722
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A znacie Ylvis (tych od What does the fox say? )? Jak mnie oni okropnie bawią wyśmiewając różne gatunki muzyczne

https://www.youtube.com/watch?v=ASywAfBAVrQ

A u mnie teraz te klimaty lecą => https://www.youtube.com/watch?v=zvSupIEOfHg jak ja tęsknię za Paryżem

No ale trzeba czekać na (uwaga, mogą być spojlery jak ktoś nigdy nie widział serialu ) => https://www.youtube.com/watch?v=SVaD8rouJn0 Valar Morghulis!
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:18   #2723
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A znacie Ylvis (tych od What does the fox say? )? Jak mnie oni okropnie bawią wyśmiewając różne gatunki muzyczne

https://www.youtube.com/watch?v=ASywAfBAVrQ

A u mnie teraz te klimaty lecą => https://www.youtube.com/watch?v=zvSupIEOfHg jak ja tęsknię za Paryżem

No ale trzeba czekać na (uwaga, mogą być spojlery jak ktoś nigdy nie widział serialu ) => https://www.youtube.com/watch?v=SVaD8rouJn0 Valar Morghulis!
Własnie słucham sobie tych Ylvis i są prześmieszni hahahaha
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:31   #2724
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja za pół godzinki wychodzę i będzie https://www.youtube.com/watch?v=LIOp5P0XJnU
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:34   #2725
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cześć dziewczynki U nas właściwie nie ma komu jeść tych wszystkich specjałów Wielkanocnych, każdy coś tam skubnął ze stołu, ale zostało tego właściwie tyle ile było, więc większość się zamrozi Ja to ogólnie niedużo jem teraz, dziś śniadanko dopiero w południe, drugi posiłek to żurek 2 godziny temu i dziś już nic więcej nie jem, ale pamiętam, że kiedyś to właściwie cały czas byłam głodna i mogłam co chwile coś podjadać
Muzycznie to ja jestem raczej rockowa i alternatywna, choć słucham też i innych gatunków muzycznych. Ja to od 10 lat Placebo. Pamiętam jak pierwszy raz ich usłyszałam i zobaczyłam klip do utworu Pure Morning, przepadłam i tak zostało do dziś poza tym jest mnóstwo zespołów, które równeż uwielbiam słuchać: Muse, Coldplay, Depeche Mode, David Gilmour i wielu innych. Ja uwielbiam słuchać utworów, które mają rozbudowaną warstwę melodyjną, lubię słuchać solówek gitarowych Dla mnie utwór może nie mieć wokalu, ale melodia musi mieć coś w sobie, co sprawia, że mnie wciąga w swój świat, dlatego lubię też słuchać chilloutu, jazzu i muzyki filmowej. Jednym z moich marzeń jest nauczyć się grać na gitarze, ale wiem, ze sama nie dam rady, a nie mam nikogo, kto by mnie poprowadził, dlatego wciąż to odkładam i jakoś nie wierzę, ze sama mogłabym podołać
Co do festiwali muzycznych, to marzy mi się taki wyjazd na Openera, Orange Warsaw Festiwal lub Coke Live Music Festiwal, ale nie udało mi się do tej pory nikogo namówić, chyba każdy żałuje kasy Dziewczyny jakby któraś była chętna na wyjazd na taki festiwal, to ja się piszę
Właśnie zobaczyłam, ze na Orange Warsaw Festiwal ma być Muse , Kamp też jest fajny. No nie i znowu nie pojadę, bo nie mam z kim
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-04-05 o 21:36
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:40   #2726
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja za pół godzinki wychodzę i będzie https://www.youtube.com/watch?v=LIOp5P0XJnU
Hahahahahaha

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki U nas właściwie nie ma komu jeść tych wszystkich specjałów Wielkanocnych, każdy coś tam skubnął ze stołu, ale zostało tego właściwie tyle ile było, więc większość się zamrozi Ja to ogólnie niedużo jem teraz, dziś śniadanko dopiero w południe, drugi posiłek to żurek 2 godziny temu i dziś już nic więcej nie jem, ale pamiętam, że kiedyś to właściwie cały czas byłam głodna i mogłam co chwile coś podjadać
Muzycznie to ja jestem raczej rockowa i alternatywna, choć słucham też i innych gatunków muzycznych. Ja to od 10 lat Placebo. Pamiętam jak pierwszy raz ich usłyszałam i zobaczyłam klip do utworu Pure Morning, przepadłam i tak zostało do dziś poza tym jest mnóstwo zespołów, które równeż uwielbiam słuchać: Muse, Coldplay, Depeche Mode, David Gilmour i wielu innych. Ja uwielbiam słuchać utworów, które mają rozbudowaną warstwę melodyjną, lubię słuchać solówek gitarowych Dla mnie utwór może nie mieć wokalu, ale melodia musi mieć coś w sobie, co sprawia, że mnie wciąga w swój świat, dlatego lubię też słuchać chilloutu, jazzu i muzyki filmowej. Jednym z moich marzeń jest nauczyć się grać na gitarze, ale wiem, ze sama nie dam rady, a nie mam nikogo, kto by mnie poprowadził, dlatego wciąż to odkładam i jakoś nie wierzę, ze sama mogłabym podołać
Co do festiwali muzycznych, to marzy mi się taki wyjazd na Openera, Orange Warsaw Festiwal lub Coke Live Music Festiwal, ale nie udało mi się do tej pory nikogo namówić, chyba każdy żałuje kasy Dziewczyny jakby któraś była chętna na wyjazd na taki festiwal, to ja się piszę
Właśnie zobaczyłam, ze na Orange Warsaw Festiwal ma być Muse , Kamp też jest fajny. No nie i znowu nie pojadę, bo nie mam z kim
Też mało co jem ostatnio, 3 posiłki to max haha Ale to datego że ćwiczę i staram się ograniczać (btw, porownałam sobie dzisiaj zdjęcia brzucha sprzed 3 miesiecy i teraz po 3 miesiacach cwiczen i niejedzenia slodyczy i kurcze, jest różnica Ale sie cieszę, nic tak nie motywuje jak efekty )
Kochana może poszukaj na wizażu takich wątków muzycznych/wyjazdowych? Na pewno takie coś jest! A jak nie to załóż wątek ogłoszeniowy i na pewno jakaś wizażanka z Tobą pojedzie

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-05 o 21:41
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:41   #2727
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja jak tylko się dowiedziałam, że Muse będzie to zakupiłam ze swoją ekipą bilety

Trochę pojeździłam po festiwalach w życiu, ale w tym roku to się ograniczam do Orange i wyjazdów tylko na naprawdę ukochane zespoły - no tak to jest jak się odkłada na własne mieszkanie w Wawie Bo totalnie nie jestem fanką kredytów Nawet już górnopółkowe kosmetyki denkuję i nie kupuję nowych, hahaha, nawet nie wchodzę już do Sephory czy Douglasa, żeby mnie nie kusiło, stron też nie odwiedzam Wszystko ma swoje priorytety, niestety

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-04-05 o 21:43
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:43   #2728
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja jak tylko się dowiedziałam, że Muse będzie to zakupiłam ze swoją ekipą bilety

Trochę pojeździłam po festiwalach w życiu, ale w tym roku to się ograniczam do Orange i wyjazdów tylko na naprawdę ukochane zespoły - no tak to jest jak się odkłada na własne mieszkanie w Wawie Bo totalnie nie jestem fanką kredytów Nawet już górnopółkowe kosmetyki denkuję i nie kupuję nowych, hahaha, nawet nie wchodzę już do Sephory czy Douglasa, żeby mnie nie kusiło, stron też nie odwiedzam
Woooow, super podejście Niejedna z nas powinna się od Ciebie uczyć
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:47   #2729
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Woooow, super podejście Niejedna z nas powinna się od Ciebie uczyć
No jak ja sobie pomyślałam, że do końca życia nie chcę wynajmować mieszkań, tylko mieć coś własnego i to coś własnego to jakieś pół miliona zł tak realnie patrząc, to się złapałam za głowę i moooocno okroiłam wszelkie zakupy, nie tylko kosmetyczne, także dopóki nie wyglądam jak lump jest okej . A bardzo nie chcę się zakopać w duże kredyty, które potem będę nie wiem jak długo spłacać, bo dziś mam fajną pracę, ale jutro nigdy nie wiadomo
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-05, 21:52   #2730
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No jak ja sobie pomyślałam, że do końca życia nie chcę wynajmować mieszkań, tylko mieć coś własnego i to coś własnego to jakieś pół miliona zł tak realnie patrząc, to się złapałam za głowę i moooocno okroiłam wszelkie zakupy, nie tylko kosmetyczne, także dopóki nie wyglądam jak lump jest okej . A bardzo nie chcę się zakopać w duże kredyty, które potem będę nie wiem jak długo spłacać, bo dziś mam fajną pracę, ale jutro nigdy nie wiadomo
Dokładnie, zgadzam się z Tobą Powodzenia życzę w zbieraniu pieniążków
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.