krwawienie z odstawienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 15:29   #1
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Post

krwawienie z odstawienia


Czesc , od ponad roku biore Harmonet, w ubiegly wtorek wzielam ostatnia pigulke z opakowania czyli dwa dni temu skonczyl sie czas przeznaczony na krwawienie i nic , zrobilam dwa dni temu test , rano i wszyszedl negatywnie. Sama juz nie wiem w dodatku bylam u lekarza kazal mi sie nie przejmowac i przepisal Microgynon 30 (Harmonetu tu nie ma ) , no i nie wiem czy mam teraz brac czy nie bo w sumie nowe opakowanie powinnam zaczac we wtorek? A odnosnie krwawienia to poprzednie mialm bardzo skape , dwa dni tylko .. no i stracilam tak z 4 kilogramy ostatnio mam 47 teraz ...kupic nastepny test czy co???
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 15:33   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: krwawienie z odstawienia

no skoro lekarz kazał Ci sie nie przejmować... on sie zna najlepiej. ciaza jest raczej wykluczona, tak mi sie wydaje...
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 20:00   #3
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Dot.: krwawienie z odstawienia

No i zrobilam dzisiaj nastepny test Clear blue i negatywny znowu ...
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 21:01   #4
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: krwawienie z odstawienia

wiesz co no schudłaś, ja też od roku bire tabletki i okresu mam tyle co nic. pobrudze przez 2 dni i koniec. czasem jest tak ze krawienie poprostu nie występuje podczas przerwy.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 09:00   #5
marti_222
Raczkowanie
 
Avatar marti_222
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 90
Dot.: krwawienie z odstawienia

ja wczoraj bylam u lekarza...
skoro lekarz Ci powiedzial, ze nie powinnas sie martwic, to ma racje...
krwawienie powinno sie pojawic ok 3-4 naweti i 5 dnia....a dnia 8 powinnas zarzyc 1 tabletke, wlasnie nie zaleznie od tego czy mialas okres czy nie!
tak mi powiedzial lekarz wczoraj....

co do tego krwawienia a dokladnie plamienia to ja przez caly czas brania tabsów , czyli przez 21 dni mialam plamienia..nawet i takie obfitsze...wkurzające to jest na maksa.... no i lekarz mnie troszke ochrzanil, ze nie przyszlam do niego; no ale ja myslalam ze to normalne, tym bardziej ze są to moje pierwsze tabsy
no ale teraz po 7 dniowej przerwie jak tylko pojawia sie plamienia to od razu ide do gino
teraz mam 7 dni przerwy i w zwiazku z tym mam zapytanie!!
podczas tej przerwy jestem zabezpieczona??

pozdro
M.
__________________
"Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości"

Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy, kiedy dowiadujemy się, że ktoś nas KOCHA!!
marti_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:20   #6
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: krwawienie z odstawienia

tak. to pytanie i ta odpowiedz pada na formu średnio raz w tygodniu

chyba przygotuję sobie szablony odpowiedzi nas tego typu standardy :P
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:15   #7
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Unhappy Dot.: krwawienie z odstawienia

No i znowu ja , wczoraj wzielam w koncu pierwsza tabletke Microgynon. Dzisiaj rano...masakra, bylo mi tak nie dobrze ze lezalam przez dwie godziny zwinieta w lazience, moj Wspanialy chcial mie wiezc na ostry dyzur, do tego mialam goraczke. Chyba nie powinnam miez watpliwosci ze to od tabletek... pytanie takie:
lykac dalej i czekac az sie organizm przystosuje ( jakos sobie tego nie wyobrazam :/ ) czy probowac innych. Zaznaczam ze na poczatku gdy przyjmowalam Harmonet, tez mialam lekkie bole no ale takich jak dzisiaj to nie mialma jeszcze nigdy :/
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 14:37   #8
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: krwawienie z odstawienia

Cytat:
Napisane przez olalena
No i znowu ja , wczoraj wzielam w koncu pierwsza tabletke Microgynon. Dzisiaj rano...masakra, bylo mi tak nie dobrze ze lezalam przez dwie godziny zwinieta w lazience, moj Wspanialy chcial mie wiezc na ostry dyzur, do tego mialam goraczke. Chyba nie powinnam miez watpliwosci ze to od tabletek... pytanie takie:
lykac dalej i czekac az sie organizm przystosuje ( jakos sobie tego nie wyobrazam :/ ) czy probowac innych. Zaznaczam ze na poczatku gdy przyjmowalam Harmonet, tez mialam lekkie bole no ale takich jak dzisiaj to nie mialma jeszcze nigdy :/
No ja bym na twoim miejscu próbowała jeszcze chociaż jedną, dwie... no chyba, że jest faktycznie bardzo źle. Ja pamiętam, że jak wzięłam pierwszą tabletkę (wieczorem) to przeżyłam w nocy koszmar. Obudziłam się z takim bólem brzucha, że myslałam, że nie wytrzymam. Potem poszłam wymiotować do łazienki. Potem do kuchni po No-spę, ale po drodze zemdlałam. Rodzice zanieśli mnie do pokoju z powrotem. Nic nie wiedzieli... Ale brałam dalej i nigdy to się nie powtórzyło. Od tego czasu (już ponad 8 miesięcy) nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, a tabletki wydają się idealnie dobrane.

Możesz skontaktować się też z twoim lekarzem, jak sama nie wiesz.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.