pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-20, 23:20   #1
szyszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5

pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow


Mam mala prosbe, jak kazda dziewczyna chce odmainy! od lat kilku maluje wlosy na kolor czerwony, oczywiescie wiele eksperymentowalam ale ostatnio przez kilka farbowan stosowalam rubinowa czerwien. Jednakze moja siostra ciagle mi powtzrza ze wygladam nie naturalnie w takim kolorze i powinnam go zmienic, wiec sama nie wiem co robic! Dodam jeszcze ze lubie mocny makijaz oczu, czesciowo z powodu okularow minusow ale soczewki tez nosze (tak na zmiane, a przy tm lubie uzywac pomadek ktore sprawiaj ze moje usta sa takie bladziutkie. Poza tym ostatnio zmienilam ostatnio fryzurke, moje wloski maja dlugosc tak do ramion, ale nie mam jeszcze aktualnych zdjec. Jezeli macie jakies propozycje odnosnie koloru a takze i fryzury to bardzo chetnie poczytam! Z gory dziekuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mysia.jpg (4,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mysia1.jpg (12,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a.JPG (5,5 KB, 5 załadowań)
szyszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 23:20   #2
szyszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 5
pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

Mam mala prosbe, jak kazda dziewczyna chce odmainy! od lat kilku maluje wlosy na kolor czerwony, oczywiescie wiele eksperymentowalam ale ostatnio przez kilka farbowan stosowalam rubinowa czerwien. Jednakze moja siostra ciagle mi powtzrza ze wygladam nie naturalnie w takim kolorze i powinnam go zmienic, wiec sama nie wiem co robic! Dodam jeszcze ze lubie mocny makijaz oczu, czesciowo z powodu okularow minusow ale soczewki tez nosze (tak na zmiane, a przy tm lubie uzywac pomadek ktore sprawiaj ze moje usta sa takie bladziutkie. Poza tym ostatnio zmienilam ostatnio fryzurke, moje wloski maja dlugosc tak do ramion, ale nie mam jeszcze aktualnych zdjec. Jezeli macie jakies propozycje odnosnie koloru a takze i fryzury to bardzo chetnie poczytam! Z gory dziekuje!
szyszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 10:12   #3
Magi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Wyślij wiadomość przez ICQ do Magi GG do Magi
Re: pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

Co prawda, nie jestem fryzjerka, ale jak na moje oczko, to najladniej Ci na tym pierwszym zdjeciu. Wygladasz tam bardzo naturalnie. A jezeli chcesz zmienic kolor wloskow, to moze poeksperymentujesz z rudosciami ?

Pozdrowionka
Magi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 10:12   #4
Magi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Wyślij wiadomość przez ICQ do Magi GG do Magi
Re: pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

Co prawda, nie jestem fryzjerka, ale jak na moje oczko, to najladniej Ci na tym pierwszym zdjeciu. Wygladasz tam bardzo naturalnie. A jezeli chcesz zmienic kolor wloskow, to moze poeksperymentujesz z rudosciami ?

Pozdrowionka
Magi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 18:21   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

hej!
Według mnie na pierwszej fotce wyglądasz ciekawiej.Ja doradziłabym Ci kolory w odcieniach miedzi niz czerwieni lub tez dojrzałego kasztana, z refreksami jasnej tycjanowskie miedzi.W tym ciemnym kolorze na fotce2 nie wygladasz dobrze.Widze tez na fot1 ze masz lekko falujace włosy, sa sliczne powinnas nosic ta długość.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 18:21   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

hej!
Według mnie na pierwszej fotce wyglądasz ciekawiej.Ja doradziłabym Ci kolory w odcieniach miedzi niz czerwieni lub tez dojrzałego kasztana, z refreksami jasnej tycjanowskie miedzi.W tym ciemnym kolorze na fotce2 nie wygladasz dobrze.Widze tez na fot1 ze masz lekko falujace włosy, sa sliczne powinnas nosic ta długość.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 18:33   #7
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

nie jestem fryzjerką, tak tylko się wtrącę
podobaszmi się bardzo na wszystkich trzech zdjęciach
Najbardziej podoba mi się to, że zmieniasz się jak kameleon, na każdym inna śliczna dziewczyna
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-21, 18:33   #8
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: pilnie potrzebuje rady odnosnie koloru wlosow

nie jestem fryzjerką, tak tylko się wtrącę
podobaszmi się bardzo na wszystkich trzech zdjęciach
Najbardziej podoba mi się to, że zmieniasz się jak kameleon, na każdym inna śliczna dziewczyna
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.