Urodziny dwulatka poza domem - Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 18:44   #1
kkwroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1

Urodziny dwulatka poza domem - Wrocław


Witam,
czy macie jakiś pomysł gdzie mogę we Wrocławiu zorganizować urodziny dla dwulatka. Rodzinę mam liczną - wśród najbliższej + chrzestni jest ośmioro dzieci w wieku 2-5 lat. Chodzi mi o to, żeby to była jakaś salka dosyć duża, gdzie dzieci się będą mogły pobawić a rodzice posiedzieć przy stole (i pobawić się z dziećmi). Chciałabym podać jakieś zdrowe przekąski dla dzieci i sałatki/ wędliny/ciasta dla dorosłych. Mogę to przygotować sama, albo zamówić na miejscu - byle mieli na czym podać. Co do zabaw z dziećmi to możemy pobawić się z nimi sami. Zabawki też mogę przynieść ale lepiej żeby były na miejscu. Jacyś animatorzy? Nie wykluczam ale max na 1 godzinę, bo myślę, że dzieci są za małe.

W zeszłym roku robiliśmy w swojskim jadle na Mińskiej. Dostaliśmy "surową" dużą salę + jedzonko. W wolnym miejscu wyłożyliśmy dywan i tonę zabawek przywiezionych z domu. Było super. Niestety swojskie jadło w tym miejscu i w tej postaci już nie istnieje. W każdej innej restauracji jaką znam przy zamówieniu imprezy dostaję salkę nie większą niż mój pokój w domu - dla rozbieganych dzieci z zabawkami nie ma tam miejsca. Z drugiej strony we wszystkich "salach zabaw" jakie znam miejsca dla rodziców jest tylko na kawkę i herbatę. Ja bym chciała jednak coś podać i zaprosić również dorosłych bez dzieci - np. dziadków
kkwroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-28 18:44:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.