Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 10:14   #1
nickniewazny
Raczkowanie
 
Avatar nickniewazny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 68
Dziewczyny proszę o pomoc, bo już sama ze sobą nie mogę Chcę coś zmienić, głównie kolor ale fryzurę też. Ogólnie mam dość ciemną karnację, ciemne oczy, brwi, rzęsy, opalam się też szybko i na ciemny brąz. Odkąd pamiętam miałam włosy takie, że jak je zostawiłam, tylko uczesałam po suszeniu, były dośc proste. Od jakiś 5 lat zauważyłam, że zaczynają falować i wgniatam w nie piankę tak, że mam mniejsze bądź większe fale (zależy od dnia jak się ułożą). Tylko, że ostatnio w ogóle nie chcą, ciągle są przyklapnięte i już dostaję z nimi szału, dlatego chcę coś zmienić. Mysłałam o trwałej, ale tu wiadomo- ryzyko Myślałam też o bobie, bo kiedyś miałam i dobrze się w nim czułam, ale to były czasy, kiedy miałam prostsze włosy i kiedy mogłam je normalnie rozczesać, bo teraz po rozczesaniu wyglądają tragicznie-przyklapnięty pusz. Jeśli chodzi o ścięcie to nie mam wiecej pomysłow. W kwestii koloru- a to dla mnie najważniejsze, sprawa wygląda tak, że od zawsze przyciemniałam swoje włosy i w sumie wydaje mi sie, ze dobrze mi było w takim kolorze, zresztą większośc tak mówiła, ale obecnie od jakiś 2 lat mam swój naturalny. W zależności od światła, jest to raczej średni brąz, w pomieszceniach bardziej ciemny, w świetle i na zewnątrz myszo-rudy i nie mogę na niego patrzeć. Nie chcę chyba znowu farbować się na ciemno, bo mi sę znudziło i właśnie nie mam żadnego pomysłu, dlatego bardzo proszę o wszelkie pomysły Rozważam każdą propozycję, łącznie z blondami, balejażami, rudym itp Pozdrawiam

1 foto- coś jak bob, dawno temu, przyciemnione
2 foto- moje 'gniotki', przyciemnione, średniej długości
3 foto - też moje włosy na piankę, dosyć skrócone i naturalny kolor
4 foto- obecne, kolor także naturalny
5 foto - też obecne, rozpuszczone, pod słońce, właśnie z tego powodu muszę coś zmienić, bo tak potrafią wyglądać Wycięłam twarz, bo zdjęcie okropne

Ps. Przepraszam za błąd ortograficzny w tytule Dopiero zauważyłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg af877481e5.jpg (28,5 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewelka i ja 062l.jpg (24,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17022012070.jpg (67,1 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21072012388.jpg (124,5 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01642.jpg (35,3 KB, 152 załadowań)
__________________
29.10.2010


Moje małe nieba to Ty

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-30 o 14:43 Powód: post pod postem
nickniewazny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:38   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

pierwsze zdjęcie z grzywką na bok
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:39   #3
Diditka
Raczkowanie
 
Avatar Diditka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Mi się podoba drugie zdjęcie Masz naturalny ładny kolor włosów tak w ogóle! Nie ścinaj, wszystko jest ok! Pozdrawiam
Diditka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 21:04   #4
hope927
Raczkowanie
 
Avatar hope927
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 49
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Mi najbardziej podobają się na drugim zdjęciu. Ten kolor ładnie współgra z Twoją karnacją i oczami Jeśli Ci zależy na zmianie fryzury to może mocno pocieniować? I jeśli już naprawdę chciałabyś zmiany na coś jaśniejszego to szłabym w stronę miodowego brązu.. coś jak drugie zdjęcie od końca u mnie w wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=640990
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
hope927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 04:20   #5
wieczos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Podobasz mi się najbardziej na zdjęciu nr 3 - dobrze dobrana długość włosków, nadaje lekkości twarzy i dziewczęcości - supeer sprawa ew. fryzura, jak na zdjęciu 1, a generalnie to lepiej Ci w krótszych włoskach. Co do odcienia na ostatnim zdjęciu to nic innego, jak odrosty:P

---------- Dopisano o 05:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

i mnie te odrosty się nawet podobają
__________________
Dnia trzeciego nad rzekę mnie zabrał i rzekł:
''Kwiaty są nieśmiertelne, więc w różę się zamień''
Kładł mnie czule całując pod kwitnący krzew.
Gdy się schylił, ujrzałam, że w ręce ma kamień...
wieczos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 08:16   #6
nickniewazny
Raczkowanie
 
Avatar nickniewazny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 68
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Cytat:
Napisane przez wieczos Pokaż wiadomość
Podobasz mi się najbardziej na zdjęciu nr 3 - dobrze dobrana długość włosków, nadaje lekkości twarzy i dziewczęcości - supeer sprawa ew. fryzura, jak na zdjęciu 1, a generalnie to lepiej Ci w krótszych włoskach. Co do odcienia na ostatnim zdjęciu to nic innego, jak odrosty:P

---------- Dopisano o 05:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

i mnie te odrosty się nawet podobają
Właśnie najlepsze jest to, że włosy mam niefarbowane od baardzo dawna, a zawsze jak farbowałam to szamponem do 24 myć i to nijak nie mogą być odrosty, właśnie pod światło moje włosy tak wyglądają i to mnie strasznie denerwuje, bo wg mnie kiepsko to wygląda. Dzięki dziewczyny za odwez, tak myślę, ze może się skuszę i zetnę trochę włosy, tylko szkoda mi trochę
__________________
29.10.2010


Moje małe nieba to Ty
nickniewazny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:56   #7
Czerwony Tulipan
Raczkowanie
 
Avatar Czerwony Tulipan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 39
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Moim zdaniem pierwsze zdjęcie bezkonkurencyjne! Fryzura, długość i kolor, wyglądasz super! Kobieco, z charakterem, wyraźnie Farbowanie nie jest takie strasznie, wystarczy dbac o włosy, maseczki itp i będzie git
Czerwony Tulipan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 13:11   #8
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

ja bym trochę podcięła
też mi się najbardziej podobasz na 1 zdjęciu - super kobieco i kolor fajny!
z drugiej strony Twoje loczki też są śliczne, ale chyba będą w lepszej kondycji jak je podetniesz i albo jakoś zadbasz o nie odżywką, olejem i będziesz miała swój naturalny kolorek albo przyciemnisz i będą w jednym odcieniu (wg mnie lepiej ciemniejszy)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 18:12   #9
kana_91
Raczkowanie
 
Avatar kana_91
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 79
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Przejdź na pielęgnację CG (curly girl) w dziale dla kręconowłosych jest mnóstwo wątków, na pewno znajdziesz coś dla siebie, a pomoże Ci to wydobyć skręt włosów
Co do koloru to na drugim zdjęciu mi się najbardziej podoba, na Twoim miejscu nie ścinałabym włosów, ewentualnie końcówki jeśli jest taka potrzeba. Natomiast zaczęłabym włosy zapuszczać, kręcone i długie bardzo pięknie się prezentują
Fryzurka na pierwszym zdjęciu też mi się podoba, ale przy takiej długości i takim cięciu to chyba musiałabyś je katować prostownicą, żeby taki efekt osiągnąć.
__________________
Plany:
*zapuszczam włosy i o nie dbam
*zdrowo się odżywiam i cwiczę
*tańczę
*gram w tenisa
*dbam o swój wygląd
kana_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:58   #10
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Ostatnie zdjęcie - taki kształt fal jest moim niedoscignionym marzeniem! Więc całkowicie egoistycznie i z wielką zazdrością - zostaw tę fryzurę tylko poczytaj forum kręconowłosych i dobierz odpowiednią pielęgnację. Puch zniknie i uzyskasz piękne, krecone włosy. Co do koloru - podoba mi się ten na trzecim zdjęciu, zdecydowanie pasuje Ci wyraźny brąz.
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:54   #11
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

równiez mam takie zdanie- fale , kręcone są marzeniem nie jednej dziewczyny.
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 20:06   #12
danielka88
Raczkowanie
 
Avatar danielka88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

a jaki masz kolor oczu?takie brąz ciemne fot 1 czy czarne fot2 ale naprawdę czarne?

bo jeśli nr1 to włosy powinnaś mieć lepiej czekoladowy brąz albo ciemny brąz z fioletowym błyskiem
moja koleżanka ma taki typ i właśnie pasują jej te kolory

a jeśli nr 2 czyli czarne oczy to włosy powinny być jaśniejsze od oczu bo się 'zleją' (no innego słowa nie mogłam wymyślić) tak jak u Gomez na tym zdjęciu
a moja druga koleżanka ma takie oczy czarne a włosy koloru brąz wpadajacy w oberżynę burgund i wygląda tak pięknie


do typu 1 kolory - fot 2,3
do typu 2 kolory - fot 5,6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 133452_dziewczyna-piwne-oczy-czarne-wlosy.jpg (82,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna-m-color-szamponetka-11-kawowy-braz_0_b.jpg (23,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna_szamponetka_013_hebanowa_czern_multi_color_effect.jpg (30,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32042.$.jpg (24,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna-multieffect-szamponetka-7-gleboki-burgund.jpg (35,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna-multi-color-effect-.jpg (16,3 KB, 1 załadowań)
danielka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:00   #13
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

ciepłe jasne brązy, na pewno nie ciemne - mimo że ładnie na zdjęciach wyglądasz w ciemniejszych , ale w ciepłych odcieniach byłoby Ci super. Rude, może nie do końca, Może ciemniejszy karmel
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:11   #14
Piramida88
Raczkowanie
 
Avatar Piramida88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 61
GG do Piramida88
Dot.: Fryzura a przdewszystkim kolor - pomocy !!

Moim zdaniem bardzo ładnie Ci w ciemnym brązie. Jeśli koniecznie chcesz coś zmieniać, to proponuje jasne brązowe lub/i miodowe refleksy. Jeśli chodzi o fryzurę, to zapuszczałabym i potem ewentualnie poeksperymentowałabym z jakąś grzywką, lub niezbyt fikuśnym ścięciem.
Taka moja uwaga, jeżeli zostaniesz przy ciemnym brązie, lub brązie jako takim, to bardzo ładnie było by Ci przyciemnić brwi również brązową henną(będzie widać), możesz też zrobić regulacje. Nadało by to twarzy charakteru. Trzymaj się i pozdrawiam
Piramida88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.