Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 17:02   #4981
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

NKJTiii zgadzam sie z Toba w 100%!! tez mnie wkurzaja ci polacy co nagle jezyka zapomnieli! jak widac ludzie ktorzy juz napewno perfekt po angielsku mowia bo mieszkaja juz tu troszke znaja polski a Ci ktorzy sa tu 5 minut sie nagle anglikami stali! ehhh.... no i ta pogoda.......
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:09   #4982
Muiee
Rozeznanie
 
Avatar Muiee
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 755
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez nie kazdy jest takiiii Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Muiee o tak masz 100%racji.Najlepiej zeby wszystko dzialo odrazu...
Nie lubie czekacJa zaczelam "chodowac"pazury juz chyba w 2 klasie gimnazjum(mialam zdrowe,twarde i szybko rosly) troche bylo z tym problemu z pania od chemi nie wiem co sie mnie uczepila a tam nie przejmowalam sie nia uwaga byla za uwaga,ale najwazniejsze ze mialam pazurki...W liceum to laski myslaly ze mam sztuczne,kurde byly naprawde super,kumpela mi wzorki robila wiec bylo coolNiestety przyjechalam do UK i sie skonczylo musialam je sciacGdyz pracowalam przy zywnosci...Poltora roku bez pazurowno i oststnio zaszalalm i sobie sztuczne zrobilam i koszmar po ich sciagnieciu juz chyba niegy nie bede miala takich jak przedtemAle mi sie zebralo na opowiesci
wiem co czujesz :P

Cytat:
Napisane przez nie kazdy jest takiiii Pokaż wiadomość
Wczoraj w pracy bylo okropnoe i beznadziejnie...Do tego bylo dwoch polakow,ktorzy(zreszta jak wiekszosc wstydzili sie chyba ze polakami sa matko zal mi takich i do mnie po angilesku gadal matko litosci....)
Jedna bardzo mila sytuacja mi sie przytrafila...podchodze do stolika i podaje jedzonko powiedzialam bardzo prosze(po angilesku)i nagle jednen starszy pan sie mnie pyta:"Where are you from"powiedzialm ze z polski a on do mnie "Ja tez polakiem jestem"i rozmawialam z nim chwilke.Mieszka w Anglii od 50 lat,a swietnie po Polsku rozprawialJeszcze zamienilismy kilka slow i musialam ucikac..ale naprawde mi sie humorek poprawil,ze posrod tych bogatych,zadufanych angoli sie znalaz mily pan na dodatek rodak
No niestety są tacy dziwni ludzie. Ja to jak byłam za granica to chwaliłam się, że jestem cudzoziemką W Stanach to wzbudzałam raczej zainteresowanie pewnie nawet większość nie wiedziała gdzie leży Polska W Niemczech to raczej mogłabym udawać miejscową, bo tak lubią pokazywac, że są lepsi od Polaków;/ ale jakto się mówi niech wiedzą, że: Polki są ładniejsze niż Niemki :P

a dziewczynki jak mieszkacie tam w Anglii to jak są Polacy postrzegani z tego co Wy słyszycie? Podobno są takie biura matrymonialne z Polkami był taki program o tym jak Anglicy poszukują tam żon
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Budząc się rano, pomyśl
jaki to wspaniały skarb żyć,
oddychać i móc się radować"


Marek Aureliusz
Muiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:14   #4983
nie kazdy jest takiiii
Raczkowanie
 
Avatar nie kazdy jest takiiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zza monitora;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

memka ooo wlasnie super to ujelas..niektorz y to mysla ze wszystkie rozumy pozjadali...Wielcy anglicy sie zrobili...

Muiee dzieki,ze sie ze mna laczysz w cierpieniach
I wiesz co ja tak samo sie chwalilam ze jestem cudzoziemka i nadal to robie!!!Wiecie jaka mi frajde sprawia to jak rozmawiam w swoim jezyku a Oni nie rozumieja.Aha i Polki to chyba najladniejsze sa na calym swiecie,bo angielki to...(no nie chce nikogo urazic ale...)
A co do tego jak nas postrzegaja Anglicy..hmmm no coz ja opowiem na swoich przykladach,ktorych doswiadczylam, gdyz pracowalam w wielu miejscach i wiem cos na ten temat...a wiec niektore angielki sa zazdrosne o Polki,takze nie wszystkie angielki sa przyjaznie nastawione do Polek(z czasem sie relacje zmieniaja ale zazwyczaj to ciezko)
Niektorzy nawet nie wiedza gdzie Polska lezy
Zdarza sie ze spotykam takich co mysla,ze ja czytac nie umiem(chociaz to zaczyna sie juz zmieniac)
Ogolnie uwazam(ale to moje zdanie)ze Anglicy sie nas troche boja.Jest nas tu mnostwo coraz wiecej polakow sie "wybija"!Co anglika nie spotkam i zapyta sie mnie skad jestem i odpowiadam ze z polski to on on na to"no tak"troche dziwnie.....
Ale oczywiscie nie wszyscy tacy sa...wiesz jest tak, dla mnie nie ma podzialu na rasy,narodowosci...bardzi ej na ludzi dobrych i zlych
(Niby zlych tez nie ma...ale dla mnie sa!!!)Takze czesc anglikow jest ok a czesc poprostu ma nas za prostakow,biedakow ,a co oni moga wiedziec skoro nie potrafia okreslic gdzie lezy polska!!!!

A co do biur matrymonialnych to pikus....Ja znam takich kolesi no z przeszloscia(tylko sobie nie pomyslcie o mnie oni sa naprawde spoko,poprostu narozrabiali troche)no co musieli z polski uciekac...Ja to sie nasluchalam opowiesci matko laski...o prostytutkach,takich co zrobia wszystko dla ciezkich narkotykow..no mniejsza...Sa w anglii takie polki ze hoho..Ci moi kumple maja kolesi w Londynie(tych akutrat bym poznac nie chciala bo nie dosc ze narozrabiali u nas to jeszcze tu przyjechali ciemne interesy robic)No wiec polki tam pracuja jako prostytutki...Opowiem wam taka historie..Kilku kolesi sprowadzilo sobie jedna polke,kazdy ja tam pokolei no wiecie..jak sie sprzeciwila to po pysku(sorki za zwrot)kazali jej robic najohydniejsze rzeczy nie wiem czy moge pisac o tym...ona jeszcze cos tam cpala..na koniec mieli ja odwiesc to ja wywiezli gdzies na autostrade i pokazli ze ma isc caly czas prosto to dojdzie.Czaicie w nocy...A ona taka odurzona cos tam o pieniadzach gada ze jej nie zaplacili to wiecie co koles zrobil....Rzucil jej £10 i wyzwal wsiedli i odjechali a ona na autostradzie zostala w nocy...
Rozumiecie co te dziewczyny z siebie robia...Sa ponizane, bite.a kolesie to nie to ze brutalni sa oni poprostu je maja za nic.Bo sa dziw....ami.I tak tez je traktuja...I takich Polek jest wszedzie pelno nie tylko w Londynie...Fuj jak ja to syszalam w pelnej wersji(bo tu nie moge wszystkiego opisac) to mi az oczy wyszly jak to naprawde wyglada...Mam kumpla ktory sie wyrwal z tego "swiatka ciemnego"i on czasem takie rzeczy opowiada ze glowa boli...Jeszcze jak w Polsce mieszkal no dziewczynki mowie wam...

Mam nadzieje,ze nie bedziecie zle,ze to napisalam...Ale co tu z siebie niektore polki robia to sie w glowie nie miesci...

Ja jutro na 6 rano do pracyzbieram sie pomalu hasku pa dziewczynki buzka
__________________
Nie tlumacz sie-przyjaciele tego nie potrzebuja,
a wrogowie i tak Ci nie uwierza.
nie kazdy jest takiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:42   #4984
Muiee
Rozeznanie
 
Avatar Muiee
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 755
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Nie no co Ty NKJTiii za co być złym szkoda tylko, że dziewczyny tak zmarnowały sobie życie. Kurcze no ostanio też na jakimś progamie (:P) czy w radio kurcze już nie wiem, gadali że w Anglii to seks na porzadku dziennym jest. Tam to każdy z każdym w sumie. Ma się ochotę to się idzie z kolegą do łóżka ;/ Różne rzeczy się słyszy w tym tv..
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Budząc się rano, pomyśl
jaki to wspaniały skarb żyć,
oddychać i móc się radować"


Marek Aureliusz
Muiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:19   #4985
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

straszna historia NKJTiii.... az takich losow naszych rodakow nie znam.... znam 2 grupy polakow tu przyjezdzajacych: tych co sie chwala ze sa lepsi od anglikow bo znaja lepiej matematyke (no ok mamy mate na lepszym poziomie ale to nie znaczy ze musimy sie tym chwalic i to po polsku czego oni i tak nie rozumieja), a jak juz sie naucza 3 slowek to zaraz zaczynaja ich w kolko uzywac i tych, ktorzy przyjechali sie tu dorobic/ zostac i po prostu byc spokojnie i czasem sa porownywani do tych 1wszych przez co sie czasami musza wstydzic. czesto spotykalam sie ze zdziwieniem kiedy mowilam cos madrego bo anglicy byli w szoku ze Polska jest tak rozwinieta! (tu jest pelno ciemnoskorych z Afryki, Azjii i oni, mimo ze bardzo sympatyczni w wiekszosci, jednak do najinteligentniejszych nie naleza) no i anglia mysli ze polska jest taka sama... a dziewczyny? masz racje NKJTiii! nie sa najpiekniejsze i wogule o siebie zadbac nie potrafia! jak widze jakas ladna dziewczyne to od razu wiem ze z Polski ew innego slowianskiego kraju. no a ja bedac wsrod tych totalnie nie potrafiacych sie ubrac lasek zaczynam sie do nich upodobniac.... tak wiem wstyd sie przyznac ale z 2 str. jak zaden o wyglad nie dba to mi nie wstyd wyjsc w dresie po chleb! no ale jak do pl na 3 dni przyjezdzam to ten sam blad popelniam... no to moze na tyle z moich spostrzezen.....
zbieram sie spac jutro sie wyyyyspie dzisiaj 7h w przedszkolu i chyba mi plecy zaraz odpadna! 3m cie sie dziewczynki
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:45   #4986
nie kazdy jest takiiii
Raczkowanie
 
Avatar nie kazdy jest takiiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zza monitora;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Czesc laseczki....

Memka i znow sie z Toba zgodze w 100%!!Kazde slowo ktroe napisalas to prawda kochanaPrawda jest ze angileki mimio ze maja kase to o siebie w ogole nie dbaja...Aha i nie ma w tym nic zlego ze wyskoczysz do sklepu w dresie matko bez przesady ja tez nie chodze non stop wymalowana,czy odwalona jak nie wiemA wlasnie z jednej strony mi sie to podoba ,ze tu kazdy sie nie przejmuje w jakich ciuchach chodzi....Nie ma czegos takiego jak w PL ,ze jak masz lepsze ciuchy to jestes lepszy.Tu czegos takiego nie ma!Kazdy sie ubiera jak chce...Tu nie ciuchy stanowia o wartosci czlowieka i to jest cool
Jak wrocisz do domciu to koniecznie niech Ci maz zrobi masaz pleckow

Muiee a ja czytalam w necie tekst po tytulem"bez hamulcow" o mlodziezy anglielskie co to wlasnie sobie wszystkiego uzywaja.Mam kumpla anglika Lewisa nawet spoko koles.Ma 19 lat iiii........dwojke dzieci..jak ja to uslyszalam to mi kopara opadla......ah tam..

Wiecie jaka jestem dzis wkur......Pisalam wczoraj,ze ide dzis na 6 rano do pracy...no wiec wstaje 4.30 moj chlopak mnie zawozil jakies 20 kilasow stad to bylo...po godzinie przyszedl szef i mowi ze moge jechac do domu!!!!!!Co to ma w ogole znaczyc kompletny brak szacunku do pracownikaA tak sie cieszylam ze ide tam bo za podwojna stawke w sobotePowiedzial ze ma ludzi do pracy i poprostu nie potrzebuja mojej pomocy i moge zadzwonic po chlopaka zeby po mnie przyjechal...no i jeszcze jestem w plecy!Kto mi za paliwo daKUR....co ja na zwiedzanie jechalamCzasem to naprawde nienawidze tych angoli....Jeszcze na dotatek cos mi zdrowko szfankuje ostatnio...straszny sters mnie dopada przed praca nie wiem co sie dzieje mam torsje i klucie w sercu nie mofe tego powstrzymac nie wiem ale zle sie z tym czuje...bo starsznie mi zoladek sciska i strasznie mdliOj cos mi ostatnio nic sie nie ukladaniech mnie ktos przytuli
Pozdrawiam milej sobotki a wlasnie ktoras sie wybiera na imprezke dzisaj..ja bym z checia poszla i sie wyszalala....
__________________
Nie tlumacz sie-przyjaciele tego nie potrzebuja,
a wrogowie i tak Ci nie uwierza.
nie kazdy jest takiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:08   #4987
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Smutne to troche co piszecie.. a troche tez miło

a ja zaliczyłam kolejny egzamin jeszcze tylko jeden!!! we wtorek i z głowy sesja w końcu...;/ tzn mam nadzieje ze tak bedzie :')
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 21:57   #4988
nie kazdy jest takiiii
Raczkowanie
 
Avatar nie kazdy jest takiiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zza monitora;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Irma to kolejne gratulacje dla CiebieI 3mam kciuki za wtorek,napewno dasz rade

A co tu tak pusto....czyzby wszystkie imprezowaly

A ja dzis zrobilam sobie piling z kawy...SUPE...gladziutka jak pupcia niemowlaczkaNaprawde plecam...Caly czas siedzie i sie glaskam
__________________
Nie tlumacz sie-przyjaciele tego nie potrzebuja,
a wrogowie i tak Ci nie uwierza.
nie kazdy jest takiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:39   #4989
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez nie kazdy jest takiiii Pokaż wiadomość

A co tu tak pusto....czyzby wszystkie imprezowaly
taaaa, imprezuja ja od czwartku do niedzieli w pracy a w miedzyczasie ucze sie do poprawki trzymajcie kciuki w poniedzialek
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 11:27   #4990
nie kazdy jest takiiii
Raczkowanie
 
Avatar nie kazdy jest takiiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zza monitora;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Czesc ....

Copykat to trzymam kciuki

U mnie dzis landnie sloneczko swieci ale wiaterek wieje dosc mocno...
No a mi caly czas jakos tak niedobrze i kluje mnie serduchoNie wiem co jest...Kumpela mowi ze moze sie nerwicy nabawialm nie wiem...
Nie wazne zreszta
Ide po batonika...poprawi mi humorek hiii ...
__________________
Nie tlumacz sie-przyjaciele tego nie potrzebuja,
a wrogowie i tak Ci nie uwierza.
nie kazdy jest takiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:21   #4991
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
taaaa, imprezuja ja od czwartku do niedzieli w pracy a w miedzyczasie ucze sie do poprawki trzymajcie kciuki w poniedzialek

To trzymam mocno! a ty trzymaj za mnie :P
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 14:22   #4992
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Hallo hallo kto zaczyna wątku część II? :P ten kto napisze ostatni post? tak chyba bedzie sprawiedliwie bo Kaldea matka nasza :P gdzieś sie nam zawieruszyła ;(
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 20:03   #4993
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez irmandara Pokaż wiadomość
Hallo hallo kto zaczyna wątku część II? :P ten kto napisze ostatni post? tak chyba bedzie sprawiedliwie bo Kaldea matka nasza :P gdzieś sie nam zawieruszyła ;(
z tego co się orientuję, to moderatorzy zamykają wątek, ale niekoniecznie jest to 5000 postów, nieraz jest to np. o 200 więcej
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:10   #4994
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

wydawało mi sie ze te co widziałam miały dokłądnie po 5000 :P moze przypadek
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 08:05   #4995
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

sa watki o ktorych zamknieciu sie chyba zapomina bo widzialam juz takie z ok 7000 postow...

i kolejny tydzien ciezkiej pracy sie zaczyna....
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:42   #4996
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Witam Dziewuszki

NkjT o faktycznie Cie wyrolowali z ta sobota... wrrr... tak czasami bywa nawet i w Polsce niestety... Chamstwo pracodawców jest straszne!
A ze zdrowiem jestesmy we dwie... mnie ostatnio tez cos kuło serce i do tego jajnik mnie bolał...

weekend spedzilam imprezowo... W czwartek Kuba skonczył roczek! Imprezki byly dwie, w czwartek dla mojej rodziny i w sobote dla Tzta. zrobilismy osobno bo wszystkich bym nie pomieścila w domu Na chrzciny musialam krzesła pozyczac od sasiadów

reszta pozniej - szef jest
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:41   #4997
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Teraz nie wiem czy mogę napisać coś skoro posty odliczamy hehe

freddy buziaki dla Kubusia i najlepsze życzenia! Dorosły facet już z niego prawie! Sprawdzaliście kim będzie w przyszłości? Za co sie chwycił? Pewnie za różaniec Najatrakcyjniejszy dla małych chłopców chociaż dla dużych już nie koniecznie

NkjT miło mi ze o mnie pamiętasz. Przeprowadziłam sie i chociaż jak sie dowiedziałam ze mi wypowiadają umowę to byłam zrozpaczona bo miałam fajne mieszkanie, to teraz jestem super zadowolona z tej zmiany. Mieszkam teraz z ludźmi z którymi sie tak dogaduję, jakbyśmy sie 100 lat znali. A mieszkanie mam jeszcze lepsze niż miałam i bliżej uczelni))

irmandara, Copykat
trzymam za was kciuki bardzo bardzo mocno. Nie zazdroszczę jeszcze męczyć sie z sesja, ja sie męczyłam 3 tyg i i tak miałam dosyć:/ Ale dzisiejsze egzaminy macie pozdawane, pogadałam z kim trzeba i traficie w pytania


Co do pytania o kremik avonu, nie ciągnie mi sie po nim buzia, nie myślimy chyba o tym samym kremie bo mi chodzi o ten 24h nawilżanie, nie ma wersji na dzień i na noc, ani to nie jest ten rozświetlający. Jest bardzo leciutki, ma dokładnie konsystencje thermal fixu wcześniejszą(zanim stał sie bardziej kremowy), taki lejący sie krem, albo lekko śmietankowy żel jeśli wolicie, błękitnawy i naprawdę super uczucie na buzi daje.
Mi chodzi o ten.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6661


Miłego dnia ja mykam na zajęcia.

P.S. W końcu sie odważyłam pomalować pazury na strażacką czerwień, świat wygląda teraz zuuuuuuuupełnie inaczej
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:57   #4998
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

teorytycznie jeszcze 2 posty...

Aimia chwycił za kalkulator kolorowa Biblie i różaniec ominał szerokim łukiem... Na kieliszek nawet nie spojrzał... Od razu zrobił zamach na kalkulator... Pieniedzy tez niestety nie wziął tak wiec wdał sie w moja rodzine matematyków... Tzet to raczej humanista

Szefo poszedl...

Nie bede mu Wizazem swiecic...

Uzywała moze ktoras kosmetyki Vipery?? Na Kwc nie maja najgorszych opinii... Puder brazujacy na drugim miejscu tak sie zastanawiam nad kupnem... Bo mialam wziaść z Avonu, ale ocena taka sama a o polowe tanszy... I nie wiem... Korzystala któras??
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:04   #4999
nie kazdy jest takiiii
Raczkowanie
 
Avatar nie kazdy jest takiiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zza monitora;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Czesc dziewczyny...

Freddy tak tak ja tez sie dolaczam do zyczyonek dla KubusiaAle zlecialo... juz roczek To w weekend urwanie glowy z tymi imprezkami mialas
I chyba juz czas sie do lakarzy wybrac co?Cos nas dopadlo kurcze...Ja z serduchem to mialam problemy wczesniej ,jezdzilam do kardiologa na badania,tylko ze to kilka lat temu bylo...a z tym zoladasem to nie wiem...
Freddy,a jak Cie jajnik bolal to do lekarza...

AimiA widzisz czasem zmiany sie oplacajaSuper Ci sie trafilo!Najwazniejsze,ze jestes zadowolnona...
Ogladalam ten kremik...kurcze jak dorwe Avon to go sobie zamowie..
Hmmm nigdy nie malowalam sobie pazurkow na czerwien...piszesz ,ze swiat inaczej teraz wyglada...To ja tez sie chyba odwaze

Pozdrowki

Freddy ja uzywalam pudru Vipery z takimi zlotymi drobinkami raczej na lato albo na impre ale zadowolona bylam nie skrzywdzil mnie bynajmniejI nie narzekam tez na inne produkty tej firmy......
__________________
Nie tlumacz sie-przyjaciele tego nie potrzebuja,
a wrogowie i tak Ci nie uwierza.
nie kazdy jest takiiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 11:06   #5000
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

NKJT No z jajnikiem ide w srode... przy okazji mam odebrac wyniki cytologii to pewnie sie wyjasni co i jak... a z serduchem cos tam mnie klulo ale to chwilowo... moze od stanika... za mocno mialam scisniete... bo zdjelam i takjakby lepiej...

Post nr 5000 !!!

ciekawe co bedzie dalej

Dziekujemy z Kubusiem za zyczonka... Serio zlecialo nawet nie wiem kiedy... ja niedawno wynik testu ciazowego czytalam a to juz rok chłopisko skończyl...

Aimia no widzisz jak sie fajnie układa... Dobrze ze Ci lepiej jest teraz na tej stancji niz wtedy... super
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 15:42   #5001
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

wszystkiego najlepszego dla Kubusia! tez sie dolaczam do zyczen! nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego jak sprawdzanie przyszlosci... ale fajne!

a co do waszych chorobek... nie straszcie mnie dziewczyny! mnie tez co chwilke przy sercu boli ale wydawalo mi sie ze to przez moja diete (chipsiki i czekoladki) i totalny brak ruchu a nie ze to od razu jakas choroba...
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 19:56   #5002
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
Aimia chwycił za kalkulator kolorowa Biblie i różaniec ominał szerokim łukiem... Na kieliszek nawet nie spojrzał... Od razu zrobił zamach na kalkulator... Pieniedzy tez niestety nie wziął tak wiec wdał sie w moja rodzine matematyków... Tzet to raczej humanista
a co to to? prosze mi opowiedziec i życzonka tez składam serdeczne

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość

irmandara, Copykat
trzymam za was kciuki bardzo bardzo mocno. Nie zazdroszczę jeszcze męczyć sie z sesja, ja sie męczyłam 3 tyg i i tak miałam dosyć:/ Ale dzisiejsze egzaminy macie pozdawane, pogadałam z kim trzeba i traficie w pytania
jezus i co teraz ;( jak ja jutro pisze a ty na dzisiaj pytania zamówiłas
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 20:49   #5003
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

no ale przecież dzisiaj pytania wymyślał:P
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 21:09   #5004
Muiee
Rozeznanie
 
Avatar Muiee
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 755
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Co do pytania o kremik avonu, nie ciągnie mi sie po nim buzia, nie myślimy chyba o tym samym kremie bo mi chodzi o ten 24h nawilżanie, nie ma wersji na dzień i na noc, ani to nie jest ten rozświetlający. Jest bardzo leciutki, ma dokładnie konsystencje thermal fixu wcześniejszą(zanim stał sie bardziej kremowy), taki lejący sie krem, albo lekko śmietankowy żel jeśli wolicie, błękitnawy i naprawdę super uczucie na buzi daje.
Mi chodzi o ten.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6661
A to nie wiem od czego to zalezy. Ja właśnie mysląłam dokładnie o tym kremie. Aż poleciałam na dół jeszcze się upewnić

Freddy ode mnie tez wszystkiego najlepszego dla Kubusia Ciotka przesyła buziaki

Dzisiaj dzien pełen doświadczeń Na fizykce nasz zespół wyznaczał częstość drgań widełek stroikowych metoda rezonansu. Waliliśmy przez połtorej godziny kamertonem i wsłuchiwaliśmy się, bo nie moglismy ustalic w którym miejscu nastąpiło wzmocnienie tonu. Głowę to mi rozsadzało, powaznie! Teraz też jeszcze nie doszłam do siebie.

NKJTiii jak tak często boli to faktycznie może wybierz się do lekarza.. lepiej pluć na zimne..i dmuchać też to samo tyczy sie freddy, ale jej nie trzeba do niczego nakłaniać :P

od razu kłade się spać, dobrej nocy Dziewczyny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Budząc się rano, pomyśl
jaki to wspaniały skarb żyć,
oddychać i móc się radować"


Marek Aureliusz
Muiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 22:21   #5005
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Muiee znasz sie na fizyce? Dlaczego atomy wodoru spinują?
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 22:22   #5006
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Cytat:
Napisane przez nie kazdy jest takiiii Pokaż wiadomość
Copykat to trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez irmandara Pokaż wiadomość
To trzymam mocno! a ty trzymaj za mnie :P
Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
irmandara, Copykat trzymam za was kciuki bardzo bardzo mocno. Nie zazdroszczę jeszcze męczyć sie z sesja, ja sie męczyłam 3 tyg i i tak miałam dosyć:/ Ale dzisiejsze egzaminy macie pozdawane, pogadałam z kim trzeba i traficie w pytania


P.S. W końcu sie odważyłam pomalować pazury na strażacką czerwień, świat wygląda teraz zuuuuuuuupełnie inaczej
Dzieki, zdalam na 3
Irm powodzenia jutro

a z czerwieni polecam lakier Inglota nr 36
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 09:09   #5007
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

irmuś ta zabawa z tymi rzeczami robi sie dziciom na roczek... rozsypujesz na podłodze jakies rozne rzeczy np: Rozaniec, Kieliszek, Banknot, Ksiazke, Pióro, Kalkulator itp. Ktore dziecko pierwsze chwyci to bedzie robił kariere związana z tym przedmiotem... Śmieszna zabawa... Balam sie ze chwyci Kielonka albo Rozaniec ale złapał kalkulator... Ufff...

Muiee fizyka.. Wow... W podstawówce bylam dobra i na tym koniec... hehe A co do pojscia do lekarza... z jajnikami lece jutro do gina... Niech zajrzy Zobaczymy co tam sie dzieje...

copykat Gratki za zdany egzamin!!!


AHA!!!
Oczywiscie z Kubusiem dziekujemy wszystkim za zyczonka...


Wracam do work's - a. Nie chce mi sie ale co zrobic... Praca to praca...
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:51   #5008
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Ja pierdziele boje sie jak jasna cholera.. 3mac kciuki o 17
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:28   #5009
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :)

Wątek zamykam ponieważ przekroczył 5000 postów. Proszę o kontynuację tematu tutaj(klik!)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.