plamienie ciąża czy okres? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 13:34   #1
ladyanaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ladyanaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 304

plamienie ciąża czy okres?


Okres powinnam dostać 7 września. Z mężem staramy się od kilku miesięcy o drugie dziecko. 7 września miałam egzamin na prawo jazdy (mega stres)... i miałam takie śluzawo brązową wydzieliną... Bardzo malutko tylko taki ślad. 8 wrzesień nic a od dzisiaj troszkę więcej tej samej brązowawej wydzieliny... Czy to okres? Zawszę miałam strasznie obfity... Kupiłam już test ciążowy ale strasznie się boję go zrobić, bo już nastawiła się pozytywnie na dziecko... Jest możliwość takiego plamienia na początku ciąży? Test zrobić już teraz zaraz czy rano???
ladyanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:57   #2
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Cytat:
Napisane przez ladyanaaa Pokaż wiadomość
Okres powinnam dostać 7 września. Z mężem staramy się od kilku miesięcy o drugie dziecko. 7 września miałam egzamin na prawo jazdy (mega stres)... i miałam takie śluzawo brązową wydzieliną... Bardzo malutko tylko taki ślad. 8 wrzesień nic a od dzisiaj troszkę więcej tej samej brązowawej wydzieliny... Czy to okres? Zawszę miałam strasznie obfity... Kupiłam już test ciążowy ale strasznie się boję go zrobić, bo już nastawiła się pozytywnie na dziecko... Jest możliwość takiego plamienia na początku ciąży? Test zrobić już teraz zaraz czy rano???
test mozesz juz teraz zrobic, przyczyny moga byc dwie, albo rzeczywiscie jestes w ciazy albo niestety ale te plamienie poprzedza normalny @ wiec zrob test i jak bedzie pozytywny to migiem do ginka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:58   #3
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Podziwiam za cierpliwość. Myślę, że bardziej wiarygodny od rad wizażanek będzie test ciążowy. Choć i ten może nie dać prawdziwego wyniku, bo mi II krechy pokazał dopiero w 7 tygodniu ciąży, choć wcześniej robiłam ich kilka. Życzę powodzenia!
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:01   #4
kitka2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Witaj!
jak tak maiłam na początku ciąży, obawiałam się nawet że to poronienie ale wszystko było ok i za 15 dni mam termin
Jednak moja przyjaciółka w ten sposób właśnie poroniła:-(
Zrób ten test i leć do lekarza, nie ma na co czekać i ryzykować!
Powodzenia!!
kitka2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:35   #5
ladyanaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ladyanaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 304
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Test negatywny... I co teraz???
ladyanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:43   #6
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

czekac na okres...albo powtorzyc test za kilka dni

powodzenia w starankach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:45   #7
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Ja bym radzila udac sie do gina, bo pomimo negatywnego testu mozesz byc np w ciazy pozamacicznej . Moja siostra plamila 2 tygodnie nikogo nie chciala sluchac az w koncu wyladowala na pogotowiu i okazalo sie ze jest w 6 tyg ciazy pozamacicznej . Usuneli jej jajowod , bo juz prawie pekl, a lekarz jej powiedzial ze jakby czekala jeszcze dzien czy dwa to by ja nogami do przodu wywizli .

Wiec ja bym nie zwlekala.
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 15:34   #8
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Ja bym radzila udac sie do gina, bo pomimo negatywnego testu mozesz byc np w ciazy pozamacicznej . Moja siostra plamila 2 tygodnie nikogo nie chciala sluchac az w koncu wyladowala na pogotowiu i okazalo sie ze jest w 6 tyg ciazy pozamacicznej . Usuneli jej jajowod , bo juz prawie pekl, a lekarz jej powiedzial ze jakby czekala jeszcze dzien czy dwa to by ja nogami do przodu wywizli .

Wiec ja bym nie zwlekala.
Moim zdaniem to nie jest ciaza pozamaciczna u niej, bo nie ma zadnych objawow. Ja takie plamienia miewalam czesto nawet na 3 dni przed okresem - spadal poziom progesteronu i dlatego bylo plamienie, a potem przemienialo sie w normalny @. Jak nie ma boli brzucha mocnych (mocniejszych niz na @) ani innych dziwnych objawow to bym nie kombinowala tylko poczekala na @ spokojnie a o ile sie nie myle to nawet przy pozamacicznej testy wychodza pozytywnie,albo?

ps wspolczuje siostrze takich przezyc
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:08   #9
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nie jest ciaza pozamaciczna u niej, bo nie ma zadnych objawow. Ja takie plamienia miewalam czesto nawet na 3 dni przed okresem - spadal poziom progesteronu i dlatego bylo plamienie, a potem przemienialo sie w normalny @. Jak nie ma boli brzucha mocnych (mocniejszych niz na @) ani innych dziwnych objawow to bym nie kombinowala tylko poczekala na @ spokojnie a o ile sie nie myle to nawet przy pozamacicznej testy wychodza pozytywnie,albo?

ps wspolczuje siostrze takich przezyc
No tak siostra niezle wedy to przezyla mimo tego ze ma juz 2 synkow, to i tak byla podlamana , bo to byla jej dzidzia. A myslala nad 3 dzieckiem, a teraz sie boi
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:25   #10
Fioletowa Malinka
Przyczajenie
 
Avatar Fioletowa Malinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 29
Dot.: plamienie ciąża czy okres?

Ciąża pozamaciczna ma to w sobie,że masz bóle trwające ok 15minut lub dłuzej i nospa pomaga dopiero po poł godzinie. W czasie tych boli nie jesteś w stanie nic robić i skręca Cię z bolu ,ale wiadomo lepiej niech lekarz ginekolog zbada,gdy macie takie podejżenie,żeto ona. Tylko UWAŻAJCIE moja siostra, gdyby cnie pojehała na pogotowie nie dożyła by wizyty u ginekologa .. pół litra krwii w żołądku.. Ciąża pozamaciczna zagraża życiu kobiety!I nie dajcie się spławić z przychodni.
Fioletowa Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.