Wiem że moja kobieta się masturbuje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-29, 11:22   #31
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Lol nie znacie jej. Piszę co było mówicie że nie umiem rozmawiać a to nie prawda. Jestem zawsze spokojny mówię co czuję a ona zaczyna się denerwować i zmienia temat ja jestem okrutne dziecko? bo chcę się kochać więcej nuż 1 raz z osobą która kocham? jak powiem o tym ze chciałbym z nią się tak bawić i to robić to ona odpowie co przysiegnie że tego nie robi i powie koniec tematu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

I nie boję się ze woli prysznic chciałbym żeby przy mnie też to robiła i że mną częściej proste

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dobrze, powiedziales jej to i co ona na to?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 11:25   #32
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Jak pow o prysznicu piwiedziala że tego nie robi i zmieniła temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 11:27   #33
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Jak pow o prysznicu piwiedziala że tego nie robi i zmieniła temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiec znow probuj wprost, wiem ze to robisz, chce zebyś robiła to ze mną.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 11:38   #34
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Lol nie znacie jej.
No brawo, to po co nas pytasz?
Cytat:
Piszę co było mówicie że nie umiem rozmawiać a to nie prawda. Jestem zawsze spokojny mówię co czuję a ona zaczyna się denerwować i zmienia temat ja jestem okrutne dziecko?
bo chcę się kochać więcej nuż 1 raz z osobą która kocham? jak powiem o tym ze chciałbym z nią się tak bawić i to robić to ona odpowie co przysiegnie że tego nie robi i powie koniec tematu
Po sposobie rozmowy w tym wątku pokazujesz, że nie umiesz rozmawiać. Jesteś zafiksowany na swoje i nie interesuje cię odpowiedź, z resztą sam mówisz, że nie umiesz drążyć tematu, powiedzieć szczerze co czujesz - nie wybielam twojej dziewczyny, bo ma swoje za uszami, ale też daleko ci do normalnego zachowania. Nie jesteś okrutny bo chcesz się kochać z nią częściej - jesteś okrutny, bo żeby to osiągnąć jesteś gotów ją skrzywdzić, łamać jej prywatność, kręcić filmiki bez jej zgody, szantażować - zamiast postawić sprawę jasno. to bardzo okrutne. Osobiście, gdybym dowiedziała się, że mój partner chciałby tak postąpić, prawdopodobnie więcej by mnie nie zobaczył nie tylko w łóżku, ale w całym swoim otoczeniu.
Przemyśl to poważnie - nie tylko co chcesz osiągnąć, ale jak. I czy warto.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 11:53   #35
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Do Hibiku : jeżeli rozmawiala by ze mną i np powiedziała ok robię to bo lubię a na seks nie mam siły po pracy czy coś innego ze np problem jest we mnie uwierz mi że wzialbym to na klatę jestem wyrozumiały i umiem słuchać wiem że nikt nie jest idealny a to z nagraniem to tylko chwilowa bezradność dlatego też się zapytałem co o tym sądzicie i jak mogę rozwiązać tą sytuację łatwo powiedzieć rozmową jednak Kiedy ja nie wiem już jak do niej dotrzeć tyle razy ją zapewnialem żeby otworzyła się bardziej na mnie jestem zawsze delikatny jak mówi tam nie chcę żebyś dotykal to tego nie robię dbam o nią jak tylko mogę kwiaty kupuję mówię dużo ciepłych słów ale w tym temacie ona mówi że tego nie robi przysięgą i zmienia temat więc nie naciskalem bardziej bo ona się szybko denerwuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 12:23   #36
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Do Hibiku : jeżeli rozmawiala by ze mną i np powiedziała ok robię to bo lubię a na seks nie mam siły po pracy czy coś innego ze np problem jest we mnie uwierz mi że wzialbym to na klatę jestem wyrozumiały i umiem słuchać wiem że nikt nie jest idealny a to z nagraniem to tylko chwilowa bezradność dlatego też się zapytałem co o tym sądzicie i jak mogę rozwiązać tą sytuację łatwo powiedzieć rozmową jednak Kiedy ja nie wiem już jak do niej dotrzeć tyle razy ją zapewnialem żeby otworzyła się bardziej na mnie jestem zawsze delikatny jak mówi tam nie chcę żebyś dotykal to tego nie robię dbam o nią jak tylko mogę kwiaty kupuję mówię dużo ciepłych słów ale w tym temacie ona mówi że tego nie robi przysięgą i zmienia temat więc nie naciskalem bardziej bo ona się szybko denerwuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to naciśnij i postaw sprawę jasno - "krzywdzisz mnie swoim zachowaniem". Serio i rozpieszczanie i nagrywanie filmików wbrew jej woli są skrajnościami pozbawionymi tego najistotniejszego środka - zaangażowania obu stron. Sam związku nie stworzysz.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 12:29   #37
bogulina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Według mnie dziewczyna ma jakieś zaburzenia, ale woli udawać greka i tyle.
bogulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 17:09   #38
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

do autora tematu,

jeśli masturbacja jest dla niej ważniejsza niż sex z tobą to coś jest nie w porządku, może się nie dobraliście i ten związek trwa choć nie powinien i może dobrze byłoby to skończyć zamiast się łudzić, że może być z tego coś fajnego,

może nie jest jej z tobą dobrze i dlatego woli sama,

może jest nimfomanką,

ale jak nie ma szczerości między wami to znaczy, że w związku coś jest nie tak i, że warto się zastanowić czy taki związek jest coś wart czy lepiej się rozstać,

może zamiast rozmawiać z nią o masturbacji lepiej porozmawiaj o tym czy ten związek ma sens skoro ona tak się zachowuje i skoro nie chce nawet szczerze powiedzieć dlaczego tak jest

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2014-05-29 o 17:11
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 17:58   #39
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Jak pow o prysznicu piwiedziala że tego nie robi i zmieniła temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To Ty zmień kobietę

Wizażanki radzą, a Ty wszystko na nie. Może po prostu jej na Tobie już nie zależy? Tak to wygląda.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 18:02   #40
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Wizazanki są bardzo miłe doceniam wszystkie porady i dziękuję za pomoc narazie znów porozmawialismy ona pow że nie wie czemu się tak dzieje że np nie lubi jak ja dotykam ze to jest w jej głowie ze serce myśli inaczej pow że postara się zmienić więc jeszcze cierpliwie będę czekał zobaczymy czy to będzie miało sens czas pokaże tak czy inaczej dziękuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 10:31   #41
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Ja będę miał prze☠☠☠ane? chyba bardziej powinno być jej głupio i za takie coś co odkryłem wydaje mi się ze ona może myśleć że ma przesrane bo po 1 mnie oklamala przysiegla a po 2 robiła takie rzeczy czyz nie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

A poza tym jak tego nie nagram ona się tego wyprze i będzie gadala że zmęczona jest po pracy dlatego nie chcę seksu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jakie rzeczy robi, które są godne pogardy, pietnowania i wspominała? Masturbacja przecież jest normą u obu płci. Jakby mnie facet z ukrycia filmowal, że się w łazience masturbuję, żeby mi coś wspominać i udowadniać,musiałby sam robić to samo lub poszukać innej, bo już by ze mną nie był.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 13:08   #42
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Dziewczynu jak zwykle przesadzaja to,że chłopak pisze bez ładu i składu to nie znaczy,ze jest złym człowiekiem czy partnerem. Autor chcę się częściej kochać z kobietą i jest zdesperowany, a nie, że potępia masturbacje.
Napisałeś,ze ona coś tam,ze nie lubi jak ja dotykasz? Może nie lubi.. Może niech Ci pokaże jak ona to sama robi , będziesz widział jak jej najlepiej, a i będzie fajna zabawa
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:13   #43
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Dziękuję biedroneczka chyba aż takim złym człowiekiem nie jestem ale nie mnie to oceniać zostalem pojechany trochę wcześniejszymi wypowiedziami ale przyjmuje na klatę moją winą bo z tym nagrywaniem to był głupi pomysł Ale przecież liczy się chyba realizacja a nie głupie plany? każdy ma głupie myśli w głowie i czasem plecie głupoty ja też nie jestem i nigdy nie będę idealny pozdrawiam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:34   #44
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Dla mnie z Tobą jest wszystko ok, chcesz seksu ze swoją partnerką, chcesz rozmowy, wyjaśnień a ona zachowuje się jak zakochana w sobie, nadęta księżniczka, pomysł z nagraniem jest zły i wgl to jest bezprawne , mogłaby nawet iść z tym na policje. Ja bym się spakowała lub ją i poszukała nowego mieszkania albo kobiety bo ona ma jakiś dziwny charakter po prostu.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 13:55   #45
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Niedługo jedziemy na wycieczke na Karaiby we 2 myślę że to będzie kluczowe jak będzie tam po niej powinienem już wszystko wiedzieć czy to ona ma z pracą lub otoczeniem problem czy sama ze sobą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:09   #46
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Wyjazd we dwoje to zawsze dobry na naprawienie czegoś w związku ( o ile robi się z głową, a nie żeby się kłócić). W sensie, że dizo czasu razem,romantycznie etc. GŁ! Ps: zazdroszcze wycieczki, może jak wygram w totka..
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:12   #47
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Zawsze można wyjechać za granicę tu taką wycieczka kosztuje 2 tygodniowe wypłaty w Pl jest fajnie ale ciężko się żyje niestety;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:36   #48
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez legend222 Pokaż wiadomość
Zawsze można wyjechać za granicę tu taką wycieczka kosztuje 2 tygodniowe wypłaty w Pl jest fajnie ale ciężko się żyje niestety;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie, jeszcze w Łodzi głównie zatrudniają do fabryk w których się zarabia 6 zł na h ;D
Więc jak ktoś nie lubi pracować po 16 h o wakacjach może zapomnieć.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:22   #49
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Dla porównania w Anglii zarabia się za pracę na magazynie 30 zł przez agencje a na kontrakcie 50 zł za 1h a takiej pracy tu pełno więc po co tyrac w Pl ? "_"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-30, 18:46   #50
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Ja sie masturbuje przy moim facecie szkoda chowac cipke Moze wstydzi sie masturbowac przy Tobie??
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:48   #51
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Kto ja tam wie ;p a minetke to normalne. Ze też nie lubi bo mówi np że to nie higieniczne? Tez tak macie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:51   #52
ProstoZMostu
Raczkowanie
 
Avatar ProstoZMostu
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 84
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

polska trudna jezyk, LOL? czlowieku gdzie ty do pracy chodzisz?
ProstoZMostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 18:54   #53
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Prosto z mostu "polska trudna jezyk,lol" o co chodzi? Może za długo w Pl nie byłem ze tego nie rozumiem co to znaczy :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:21   #54
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

To był przytyk,ze nie piszesz po polsku. Mnie nurtuje jedno. I to bardzo. Skąd wiesz,ze jak Cię nie ma to ona to robi?
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:38   #55
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Nie rozumiem niektórych komentarzy. Masturbacja w związku związana z rezygnacją z seksu jednej strony nie jest normalna.
Weź swoją kobietę, usiądź z nią twarzą w twarz i porozmawiaj! Nie ma, że boli. Co to wgl za dojrzała kobieta, która chowa głowę w piasek nie chce rozmawiać? Jeżeli ona jest nie zadowolona z waszego życia seksualnego, nie podoba jej się monotonia czy cokolwiek innego to nie może obarczać winą Ciebie skoro sama nie miała na tyle odwagi, żeby o tym porozmawiać.
Nie bawcie się w dzieci, cholera jasna!
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:43   #56
legend222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Tzn jak jestem i śpię a ona późnym wieczorem wraca z pracy i myśli ze śpię a kiedyś usłyszałem że zawsze długo stoi pod tym prysznicem nawet ponad 10. Min kiedyś wstałem jak się kapala i zaszedlem pi cichu do łazienki miała tam rękę i sprawiała wrażenie przestraszonej jak bym ją na czymś przylapal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Wydaje mi się ze ja jestem poważny, mogę rozmawiać o wszystkim a ona jak by się bała niektórych tematów poruszać kolega mi ostatnio mówił że prawie zawsze związki z pierwszą poważną miłością rozpadają się z czasem i zacząłem się zastanawiać czy faktycznie tu jest może problem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
legend222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 21:03   #57
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

A moze to ona ma kompleksy i nie akceptuje swojego ciała skoro nie chce żebyś ją dotykał? Porozmawiaj z nią szczerze i może postaraj się o jakąs fajną atmosferę to się rozluźni
__________________
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 21:18   #58
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Skoro raz ją przylapales to skąd wiesz,ze ona to zawsze robi w tygodniu?
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 07:51   #59
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

O matko, chłopie tak juz jest to normalna rzecz sie masturbować.. a ty się nie masturbujesz...?
większość to robi, owszem część się wstydzi przyznać ale to już ich sprawa..
Jeśli dla niej jest za rzadko sex albo może jej nudno może za często te same pozycje są.. może dlatego częściej to robi sama, dla odmiany.. zapytaj się jej, pogadaj.. jesteście obaj już dorośli żeby uprawiać sex, to też na tyle żeby o tym pogadać..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 14:38   #60
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Wiem że moja kobieta się masturbuje

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
O matko, chłopie tak juz jest to normalna rzecz sie masturbować.. a ty się nie masturbujesz...?
większość to robi, owszem część się wstydzi przyznać ale to już ich sprawa..
Jeśli dla niej jest za rzadko sex albo może jej nudno może za często te same pozycje są.. może dlatego częściej to robi sama, dla odmiany.. zapytaj się jej, pogadaj.. jesteście obaj już dorośli żeby uprawiać sex, to też na tyle żeby o tym pogadać..
Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Ja tak kiedyś miałam ze swoim facetem, że wolał sam niż ze mną ale to wywodziło się trochę z naszych problemów, przechodziliśmy kryzys, nie był pewny czy przetrwamy i nie chciał bym w razie czego poczuła się wykorzystana bo ma do mnie szacunek. Tak to wytłumaczył.

Ale fakt, dorosła kobieta a zachowuje się jak 15 latka, zmuś ją do rozmowy i tyle. Musisz postawić sprawę jasno, że nie życzysz sobie takie traktowania i chcesz szczerości.
Ano jakoś tak mam, że mimo wszystko kocham ten kraj ;P Chore ale co zrobić.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 21:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.