Najlepsze balsamy do ciała - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 19:21   #211
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja mam bardzą suchą skórę- próbowałam wielu balsamów. Nawet intensywnie nawilżających, a i tak czasem czułam jak "ciągnie" mnie skóra. Ostatnio znalazłam nowy balsam i gorąco polecam- nie dośc, że super nawilża, to jeszcze cudnie pachnie Balsam firmy FM Group- polecam
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 22:40   #212
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie mam Dove supreme body silk ten w białym pudełeczku i narazie chyba to mój faworyt chociaż lubie owocowe zapachy to jednak stawiam na ten. Świetnie sie wchłania a skóra pachnie po nim cały dzień. Bosski. I wydajny.

Wlasnie pisalam o nim tez go lubisz !!naprawde jest super jesli ktos lubi swieze zapachy .
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:04   #213
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Oj, ja mam suchą skórę i fioła na punkcie balsamów
Ale mało jest dla skór naczynkowych, właściwie chyba tylko masło Bielendy i balsam Flos leku. Znacie jeszcze może jakieś?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:17   #214
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

dla mnie dobry balsam to taki ktory nawilza skore na dluzej. ciagle zastanawiam sie czy istnieje taki balsam ktory spelni warunki:
-na drugi dzien po posmarowaniu skora bedzie nadal nawilzona, nie napieta, poprostu widac bedzie ze jest jak po nabalsamowaniu ( balsamy ktorych uzywalam sprawialy ze gdy budzialam sie rano skora byla znowu sucha a moze nawet bardziej suchsza niz po kapieli bez nakremowania sie)
-balsam ktory tak nawizly skore ze nawet gdy sie go przestanie uzywac skora bedzie nawilzona

Ale pewnie to tez zalezy od odzywiania sie? wiec pewnie taki balsam nie istnieje?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:16   #215
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

z tego co wiem to sposob na przesuszona skore nie pomoze tylko dobry balsam ale moze wspomoc picie duzej ilosci wody mineralnej czyli wspomaganie od srodka..
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:00   #216
malutka243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 181
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
dla mnie dobry balsam to taki ktory nawilza skore na dluzej. ciagle zastanawiam sie czy istnieje taki balsam ktory spelni warunki:
-na drugi dzien po posmarowaniu skora bedzie nadal nawilzona, nie napieta, poprostu widac bedzie ze jest jak po nabalsamowaniu ( balsamy ktorych uzywalam sprawialy ze gdy budzialam sie rano skora byla znowu sucha a moze nawet bardziej suchsza niz po kapieli bez nakremowania sie)
-balsam ktory tak nawizly skore ze nawet gdy sie go przestanie uzywac skora bedzie nawilzona

Ale pewnie to tez zalezy od odzywiania sie? wiec pewnie taki balsam nie istnieje?
A może spróbuj masełko z Bielendy awokado?
Na KWC ma świetne opinie, sama je mam i poleciłam kilku koleżankom, moje z natury suche łydki na drugi dzień po wieczornym smarowaniu są naprawdę gładkie i nawilżone
Tu masz opinie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-do-ciala.htm
malutka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:24   #217
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez malutka243 Pokaż wiadomość
A może spróbuj masełko z Bielendy awokado?
Na KWC ma świetne opinie, sama je mam i poleciłam kilku koleżankom, moje z natury suche łydki na drugi dzień po wieczornym smarowaniu są naprawdę gładkie i nawilżone
Tu masz opinie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-do-ciala.htm

no rzeczywiscie ma dobre opinie napewno sprobuje i mam nadzieje ze mi sie spodoba...

ja sie strasznie rozczarowalam balsamami Garniera, duzo osob je lubi a moje nogi suche jak wior nawilzaly przez kilka godzin. oliwki rowniez mi nie pomagaja na nogi.

kiedys nie uzywalam balsamow i bylo ok, ale gdy zaczelam uzywac to juz nie moge przestac podobno wlasnie tak to jest z nimi, skora sie przyzwyczaja, ale zreszta jak ze wszystkim
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 13:46   #218
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
dla mnie dobry balsam to taki ktory nawilza skore na dluzej. ciagle zastanawiam sie czy istnieje taki balsam ktory spelni warunki:
-na drugi dzien po posmarowaniu skora bedzie nadal nawilzona, nie napieta, poprostu widac bedzie ze jest jak po nabalsamowaniu ( balsamy ktorych uzywalam sprawialy ze gdy budzialam sie rano skora byla znowu sucha a moze nawet bardziej suchsza niz po kapieli bez nakremowania sie)
-balsam ktory tak nawizly skore ze nawet gdy sie go przestanie uzywac skora bedzie nawilzona

Ale pewnie to tez zalezy od odzywiania sie? wiec pewnie taki balsam nie istnieje?

Ja Ci polecam ultra bogate mleczko do ciała z oriflame
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...o-do-ciala.htm
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 05:49   #219
Maniurrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bromberg
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Uwielbiam zapachowe balsamy. Bielenda - Pożegnanie z Afryką, chyba póki co najbardziej oryginalny i niesamowicie orientalny zapach
A jakiś dobrze ujędrniający możecie polecić?
__________________
Sztuka to kłamstwo, które pozwala uświadomić sobie prawdę.
Maniurrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:41   #220
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Nie próbowałam tych masełek bielendy, muszę sobie kupić to avokado A w tej chwili używam już któryś z kolei balsam garniera hydro-urea w tej gęściejszej wersji do skóry bardzo przesuszonej i bardzo polecam. Świetnie nawilża
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:55   #221
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Smile Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja mogę polecić mleczko do ciała Hipp. Mimo wskazania do niemowlęcej skóry, nadaje się jak najbardziej tez dla wrażliwej skóry dorosłych. Ja mam sucha skórę i to mleczko fajnie nawilża. Zapach jest delikatny.

Drugim produktem, który mogę polecić jest truskawkowe masło do ciała firmy Joanna. Pachnie obłędnie i zapach długo się utrzymuje na skórze.

Oba kosmetyki nie uczulają, nie podrażniają i co najważniejsze nie lepią się, nie pozostawiają tłustej warstwy, także*nie trzeba czekać w nieskończoność, aż się wchłoną.

Oceniam je na duży plus!
__________________
tatuaż z emocji wypalany...
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 15:00   #222
malutka243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 181
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez calineczka87 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić mleczko do ciała Hipp. Mimo wskazania do niemowlęcej skóry, nadaje się jak najbardziej tez dla wrażliwej skóry dorosłych. Ja mam sucha skórę i to mleczko fajnie nawilża. Zapach jest delikatny.

Drugim produktem, który mogę polecić jest truskawkowe masło do ciała firmy Joanna. Pachnie obłędnie i zapach długo się utrzymuje na skórze.

Oba kosmetyki nie uczulają, nie podrażniają i co najważniejsze nie lepią się, nie pozostawiają tłustej warstwy, także*nie trzeba czekać w nieskończoność, aż się wchłoną.

Oceniam je na duży plus!
Ja ze swojej strony polecę też kawowe masełko joanny, właściwości nawilżające fajne, a zapach
malutka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:04   #223
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja się mogę dołączyć do pozytywnych opinii nt Bielendy, wyjątkowo tę firmę lubię z maseł miałam oliwkowe a mój ulubiony balsam to Marokańskie złoto, niestety wycofany
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 13:19   #224
Strongmenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: austria
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Wyprȯbowalam już dziesiątki balsamȯw, ale zawsze wracam do masełek z body shopuJ dla mnie to kwc, choć jeśli akurat nie dysponuje odpowiednią gotȯwką to kupuje sobie zwykłą oliwkę do ciała dla niemowlakȯw i efekty też są rewelacyjne
Strongmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:59   #225
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

No tak , wszystko ok , oliwka to oliwka i jest świetna. Tylko że uważam że najlepszy jest balsam taki , który dobrze nawilża ale i błyskawicznie się wchłania bo rano nie ma czasu na czekanie wiec kąpiel , balsam i od razu zakładam ciuchy , mi sie sprawdził w tej sytuacji najlepiej Dove. Wczoraj sprawiłam sobie Masło Awokado , jest świetne ale nie na rano tylko na noc , bo jak rano sie obudziłam to czułam je dalej na sobie, a w dzień byłoby to nie przyjemne. Wiec na noc masełko awokado a na dzień dove. I tak narazie uważam będe robiła dopóki nie wylecze swoich suchych nóg i rąk. A jeszcze czasem na noc stosuje Dax Cosmetics Serum na rozstępy bo uwielbiam jego działanie , szczególnie jak jest mi gorąco. Nasmaruje się nim poczekam z 5 minut i czuje mrowienie zimna na całym ciele. Świetne działanie , a po tygodniu stosowania moja skóra jest dużo bardziej napięta

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Maniurrra Pokaż wiadomość
Uwielbiam zapachowe balsamy. Bielenda - Pożegnanie z Afryką, chyba póki co najbardziej oryginalny i niesamowicie orientalny zapach
A jakiś dobrze ujędrniający możecie polecić?

Kurcze, nie zauważyłam Twojego wpisu. Właśnie tak jak wyżej pisałam do ujędrnienia polecam Dax Cosmetics Perfecta Extra Slim Serum do szybkiej redukcji rozstępów. No powiedzmy tak , nie wierze że rozstępów można sie pozbyć (takich już w stadium zaawansowanym) wieć uważam że serum co do rozstępów nie działa ale ujędrnienie jest świetne , zużyłam chyba ( w tamtym roku) z 5 opakowań i byłam bardzo zadowolona efektami. Tylko nie każdemu może odpowiadać zapach bo jest mocno miętowy , taki az prawie łzawiący jak sie mocniej powącha ale to tylko chwila, później na skórze zostaja taka odświeżająca mgiełka. Czasem działanie jest ogromne i po wklepaniu w siebie serum-balsamu musze zanużyć sie pod koc i przeczekać zimno. Ale jest świetne , bardzo polecam , szczególnie na mnie zrobił ogromne wrażenie i dla mnie jest totalnym KWC do ujędrniania. (kiedyś czytałam też że jest coś podobnego tylko rozgrzewające ale nie próbowałam bo bardziej chyba wole zimno) :brzyda l: sie rozpisałam
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:07   #226
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moje ulubione balsamy: dwufazowy balsam z linii SSS Avon(niebieski), Planeta SPA śródziemnomorski z oliwka( Avon) oraz spodobał mi się mleczko utrwalające opaleniznę Sopot Sun( Ziaja)- może mało utrwala opaleniznę ale dobrze odżywia i nawilża moją skórę

Mam zamiar kupić też: Nivea body ryż i lotos i Faromona Tutti Frutti melon i arbuz. Gdzie można ten ostatni kupić??
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:05   #227
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość

Mam zamiar kupić też: Nivea body ryż i lotos i Faromona Tutti Frutti melon i arbuz. Gdzie można ten ostatni kupić??
W Rossmanie są na pewno, w Naturze też powinny być.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:44   #228
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Myśle że w niektórych supermarketach też będą. Ja przynajmniej widziałam wiele płynów do kąpieli z farmony.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:40   #229
Davidoffka
Raczkowanie
 
Avatar Davidoffka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 191
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

jak dla mnie jedne z najlepszych balsamów jakie do tej pory miałam to Nivea, te mleczka do ciała, bardzo odpowiada mi ich zapach i konsytstencja. Dove też są bardzo dobre, jak dla mnie troszkę za gęste ale na lato zawsze kupuje Dove zielony, jest nieoceniony na upalne dni! Po prostu rządzi ;D. Zawsze po jego zastosowaniu jest takie fajne delikatne uczucie chłodu... a czy trzeba czegoś lepszego po całym dniu spędzonym na słoneczku??? pozdrawiam
Davidoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 11:40   #230
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja używam obecnie balsamu Soraya Firming SPA Body Balm - Ujędrniający balsam do ciała z minerałami morskimi. Piszą, że intensywnie ujędrnia, modeluje sylwetkę, odpręża i relaksuje. Mnie skusiła cena - ok 12zl za 400ml w promocji. W domu okazało się że świetnie nawilża, szybko się wchłania i ma śliczny zapach. Co do właściwości ujędrniających zauważyłam małą poprawę ale stosuję go niecaly tydzień więc nic więcej na razie nie mogę powiedzieć POLECAM!
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:24   #231
malwerre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

ja także uwielbiam balsamy, jednak nie trafiłam nigdy na taki , który w 100% by mnie zadowolił, tzn. rozświetlający, modelujący i nawilżający , miałam już wiele rodzajów m. in. nivea, johnson, dove, ziaja i żaden mnie nie oczarował
malwerre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:58   #232
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

dla mnie bezkonkurencyjny jest różowy balsam do ciała babydream fur mama z Rossmanna. Ostatnio wzbogacam go porcją wit. C w proszku w ramach działania ujędrniającego, a czasami dodawałam też panthenol (wtedy była wersja po opalaniu). Używałam wielu różnych balsamów do ciała, ale do tego zawsze wracam
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:15   #233
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja ze swojej strony moge polecić mleczko do ciała z Ziaji oliwkowe. Fajnie nawilża, skóra jest po nim mięciutka, ma ładny delikatny zapach i fajne opakowanie z pompką Obecnie używam kokosowo-bananowego musu z Farmony, konsystencja jest rzadka i nie nawilża na długo jedyny duży plus to boski zapach.
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:48   #234
pam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Saarland
Wiadomości: 110
GG do pam26
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moja mala corcia kremowana jest Hippem zawsze po kapieli ,jak mama rowniez zauwazylam balsam ktory jest wzbogacony olejkami jest o wiele lepszy w nawizaniu wiec zostaje przy nim na dluzej jak i polecam.
__________________
Zycie jest takie piekne ,tylko ludzie zyc nie umieja.
pam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:40   #235
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

U mnie od roku rządzi oliwkowe serum ujędrniająco-modelujące Verony. Po ciąży się zawzięłam i właśnie nim się codziennie smaruję. I jestem bardzo zadowolona. Z efektów i ceny, bo kosztuje niecałe 10 zł, a to duża tuba. Bardzo polecam.
polutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:10   #236
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Wpadłam tu pochwalić krem ujędrniający z Isany, jakieś 8 zł za 300 ml i moje suche łydki są w końcu nawilżone. Zakochałam się
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:05   #237
babicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ....za siedmioma górami, za siedmioma lasami...
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Dziewczyny, a ja polecam taniutki balsam, bo ok. 7 zł za 400 ml z ekstraktem z ananasa firmy rilanja (biały z blado-brzoskwiniową nakrętką) - jest to marka robiona dla sklepów schlecker, coś w rodzaju isany rossmana.
Mam ciągły problem z suchą skórą, a ten balsam super nawilża i skóra jest taka jedwabiście miękka, a jak bosssko pachnie....po prostu go uwielbiam
babicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:39   #238
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Coś tu cicho... próbowałyście ostatnio czegoś nowego?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 14:54   #239
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Smile Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Hej, ja na obecną chwilę używam balsamu Garniera w czerwonej butli z wyciągiem z klonu. Mogę go polecić, fajnie nawilża i co najważniejsze jak dla mnie - nie lepi się, nie pozostawia tłustej warstwy, dosyć szybko wysycha.
Posiadam też ujędrniający balsam brązujący o zapachu kawy z Lirene. Muszę przyznać, że nie oczekiwałam od niego zbyt wiele - kupiłam go w pośpiechu, bo chciałam sie trochę opalić przed weselem i zaskoczył mnie.
Co najważniejsze - nie czuć smrodu samoopalacza nawilża i nie tworzy smug czy efektu pomarańczy .
__________________
tatuaż z emocji wypalany...
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 15:06   #240
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja właśnie wykończyłam butlę nawilżającego Body Care z Oriflame i wykańczam miód z Bielendy. Mam ochotę na masełka z Joanny i Ziaji, ale obiecałam sobie odwyk kosmetyczny
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 10:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.