Jak pokryc blond - help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 03:19   #1
reike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Unhappy

Jak pokryc blond - help


Czesc. Chcialam sprobowac byc blondynka. Po 4 miesiacach systematycznego "schodzenia" z koloru czarnego (naturalnie jestem szatynka) rozjasniaczami i farba platynowa, jestem blondynka. Ale efekt mi sie zupelnie nie podoba. Czuje sie w tych wlosach zle i zdecydowanie mam za jasna karnacje. Wygladam jak duszek kacperek Nastraszono mnie, ze jak zafarbuje wlosy na np ciemny blad to moga mi wyjsc zielone na tym platynowym blondzie. Jak to pokryc, czy jak kupie farbe w drogeri to grozi mi zielony efekt? Doradzcie prosze
reike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 07:12   #2
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: Jak pokryc blond - help

Najlepiej kup farbe w ciemniejszym odcieniu np. ciemy szatyn albo jasny brąz ale z tej samej firmy co farba blond, wtedy jest mniejsze ryzyko że włosy wyjdą w jakimś dziwnym kolorze, ponieważ komponetnty farby są zblizone.
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 10:20   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jak pokryc blond - help

polecam farby L'oreala nie ruszaj natomiast Pelette. Powinno być dobrze
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 15:13   #4
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak pokryc blond - help

nie sądzę żeby wyszło ci coś zielonego. Mam koleżanki,które tak cudują z włosami [ciemne->jasne->ciemne] i poza zniszczeniem włosów nic dziwnego im nie wychodzi. Zamiast tego radziłabym ci po czymś takim wrócić do naturalnego koloru [tzn. zafarbować na zbliżony do tego jaki miałaś] i dać włosom odpocząć [koleżance mojej mamy po jasnym blondzie włosy zaczęły dosłownie odpadać...tyle,że ona ze 20 lat farbuje się na blond]
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:11   #5
reike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pokryc blond - help

Dzis pojde do fryzjerki, podetne i zobacze co ona mi doradzi. Pokrycie calosciowe, czy pasemka. Dzieki
reike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:30   #6
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Jak pokryc blond - help

Cytat:
Napisane przez reike
Czesc. Chcialam sprobowac byc blondynka. Po 4 miesiacach systematycznego "schodzenia" z koloru czarnego (naturalnie jestem szatynka) rozjasniaczami i farba platynowa, jestem blondynka. Ale efekt mi sie zupelnie nie podoba. Czuje sie w tych wlosach zle i zdecydowanie mam za jasna karnacje. Wygladam jak duszek kacperek Nastraszono mnie, ze jak zafarbuje wlosy na np ciemny blad to moga mi wyjsc zielone na tym platynowym blondzie. Jak to pokryc, czy jak kupie farbe w drogeri to grozi mi zielony efekt? Doradzcie prosze
Zielone włosy zagrażają na pewno wtedy, gdy na blond o zdecydowanie żóltawym odcieniu nałozy się popiel. Nie sądzę, aby przy platynowym coś takiego się zdarzyło. Sądzę, że dobrze byłoby użyć farby tej samej firmy, która wyprodukowała tę platynę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 22:17   #7
reike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pokryc blond - help

problem w tym, ze nie mam mozliwosci zastosowania farby tej firmy co byla kladziona na wlosach. Bylam u fryzjerki. Podcielam wlosy. Sprobowala mi nalozyc toner, ale nie chwycil. Po prostu mam teraz jasne bardzo wlosy o zoltawym odcieniu. Kupilam loreal jasny braz. I sama nie wiem klasc czy nie na calosc. Boje sie ze zle zlapie a wlosy sie zniszcza ostatecznie
reike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 10:27   #8
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Jak pokryc blond - help

Cytat:
Napisane przez reike
problem w tym, ze nie mam mozliwosci zastosowania farby tej firmy co byla kladziona na wlosach. Bylam u fryzjerki. Podcielam wlosy. Sprobowala mi nalozyc toner, ale nie chwycil. Po prostu mam teraz jasne bardzo wlosy o zoltawym odcieniu. Kupilam loreal jasny braz. I sama nie wiem klasc czy nie na calosc. Boje sie ze zle zlapie a wlosy sie zniszcza ostatecznie
Wiesz, kiedyś na odbarwione włosy o takim odcieniu połozyłam jasny brąz z serii Recital Preference i niestety wyszło coś bardzo jasnego rudawego, więc uważaj. Może wyjdzie, a może nie. może lepiej, aby fryzjerka połozyła ci trochę pasemek w kolorze brązu, który specjalnie dobierze. To na pewno ochłodzi kolor włosów. No i nie zniszczy ich dodatkowo.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:27   #9
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Jak pokryc blond - help

Zawszew możesz spróbowac na pasemku czy przyjmie, ja też odwaliłam numer w piątek z ciemnego brązu zrobiłam się rudo-blond i na to połozyłam szatyn firmy Garnier Belle Color i jestem zadowolona, oczywiście włosy sie zniszczyła ale juz je regeneruje za pare m-cy powinno być dobrze, a co do koloru to mialam taki złotawy szatyn, nic zielonego, ta farba jest delikatna i po jednym myciu kolorek sie troszke sprał i wyszedł jakby jasny złoty brąz/szatyn wpadający w orzechowy brąz (tam gdzie były rudawe). Będzie dobrze, ale koniecznie zadbaj teraz o włosy, a kolorek powinien wyjść, tylko tak jak poprzedniczka pisała ŻADNA PALETTE I JOANNA!
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:13   #10
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Jak pokryc blond - help

o jejku ja wczoraj na swoje blond włosy położyłam sobie kolorek ciemny brąz oczywiście zmywalną na 4 mycia
a kolor to mi wyszedł niebiesko brązowo lila
jakie to szczęście że to szmponetka
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:11   #11
reike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Jak pokryc blond - help

Dziekuje za wszystkie rady. Wlasnie wysuszylam wlosy po polozeniu jasnego blondu. kolor wyszedl raczej jak ciemny braz ale pokryl wlosy rowno. Oczywiscie wlosy sa zniszczone i zajmnie mi troche czasu odratowanie ich, ale nie wypadly i jakos sie trzymaja Zanim polozylam farbe na calosc sprobowalam na jendym spodnim pasemnku. Ogolnie jest wporzadku, juz nigdy nie bede blondyna. Pozdrawiam
reike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 18:14   #12
reike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pokryc blond - help

..po polozeniu jasnego brazu...pomylka
reike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.