Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 20:40   #601
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

ja kremow nivea na zmarszczki bym nie polecala.moja mama uzywala i efektow nie bylo tez mam juz zmarszczki na czole.nawet nie wiem kiedy mi wyskoczyly fakt,przy suchej skorze pojawiaja sie wczesniej.ja swoja skore nawilzam,a mimo to zmarszczki sa.

jest tez krem Nuxe na pierwsze zmarszczki.uzywala ktoras?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 08:35   #602
Eowyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Ja ze swoimi zmarszczkami walczę od roku. stosowałam wiele kremów, ale jak narazie nie widać żadnych efektów..:/ stosowałam Lirene lekki krem przeciwzmarszczkowy na twarz, a pod oczy Garnier ze słonecznikiem i AA 20+. Poza nawilżeniem efekty niestety żadne.. teraz kupiłam sobie Eveline ogród natury z oliwki. Dopiero zaczęłam używać i czekam na efekty. Moja mama używa kremów z tej firmy i bardzo sobie chwali, więc może..
Dziewczyny, jakbyście znały dobre kremy przeciwzmarszkowe pod oczy na twarz piszcie!
Eowyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 14:23   #603
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, ja też potrzebuję rady. Mam zmarszczki pod oczami i kurze łapki się zaczynają się robić
Wiem, że to wina mrużenia oczu. Mam wadę wzroku -8. Latem jest jeszcze gorzej, bo słońce razi, a niezbyt mogę nosić kontakty, bo mam permanentny zespół suchego oka z kolei ciemne okulary ze szkłami korygującymi wadę są poza zasięgiem mojego portfela... Czy macie może jakąś radę?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 15:47   #604
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też potrzebuję rady. Mam zmarszczki pod oczami i kurze łapki się zaczynają się robić
Wiem, że to wina mrużenia oczu. Mam wadę wzroku -8. Latem jest jeszcze gorzej, bo słońce razi, a niezbyt mogę nosić kontakty, bo mam permanentny zespół suchego oka z kolei ciemne okulary ze szkłami korygującymi wadę są poza zasięgiem mojego portfela... Czy macie może jakąś radę?
moze zaloz jakis kapelusz czy kaszkiecik ?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 16:35   #605
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Ja od jakiegos czasu pod oczy uzywalam kremu Ziaja oliwkowego. Ostatnio jakos bardziej sie sobie przyjrzalam i ze zdziwieniem musze stwierdzic, ze znajdujace sie pod nimi lekkie zmarszczki, zmiejszyly sie. A wcale tego nie oczekiwalam jako nastolatka, po prostu potrzebowalam jakiegos nawilzacza a tu takie zaskoczenie
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:19   #606
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

Mam Dziewczyny problem - mały-DUŻY problem.Mam dopiero 19 lat a już widzę,że pod oczami robią mi się małe zmarszczki (takie rowki),to są chyba te tzw zmarszczki mimiczne. Nie wiem co robić - owszem maluję się,ale makijaż zawsze staram się dokładnie zmywać,ponadto te zmarszczki chyba jak sama nazwa wskazuje nie powstają na skutek zaniedbań higienicznych ,tylko przez mimikę? Nie mam pojęcia,czy powinnam stosować jakieś specjalistyczne kremy? Boję się,że jak już teraz zacznę,to będę musiała je stosować ciągle,że to jeszcze bardziej "uwrażliwi" moja młodą skórę i że wzmoży mi się tendecja do powstawania zmarszczek.Podejrzewam,że przyczyną mojego problemu jest to,że chodząć do liceum przez ostatnie 3 lata ,bardzo mało spałam,uczyłam się do późna,wczęśnie wstawałam ze wzgl.na odległość,którą musiałam pokonać do szkoly.Ponadto mam rozszezrone pory w okolicach nosa ,niestety nie wiem,czym mogłabym je zamknąć raz na zawsze i sprawić ,by się nie zabrudzały.Najbardziej interesują mnie domowe sposoby.

Proszę o pomoc.
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:42   #607
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

Ja też mam 19 lat i również zauważyłam takie małe kreseczki pod oczami jak się uśmiecham..
Słyszałam, że kurację przeciwzmarszczkową można zacząć już od ok. 20 roku życia - np stosować krem przeciwzmarszczkowy 5 dni pod rząd co miesiąc.
Zastanawiam się nad tym.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 15:12   #608
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

mysle, ze lepszym wyjsciem byloby jej nawizlanie aby ja ujedrnic, nie Ty pierwsza i ostatnia... ja mam 22 i mam zmarchy, mam to w kiju... nic na to nei poradze, trzeba sie z tym pogodzic...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:10   #609
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

Ostatecznie wszystko rozbija sie o genetyke.. Jesli ktos ma konkretne sklonnosci, to bedzie mial zmarszczki nawet w wieku 19 lat. Kosmetyki cudow nie czynia, ale zdecydowanie pomagaja, ja uzywam kremow pod oczy chyba odkad skonczylam 18-19 lat. Najpierw byly to kremy nawilzajace a teraz przeciwdzialajace pierwszym oznakom starzenia. Mam lat 26 i wprawdzie zauwazylam pierwsze male zmarszczki pod oczami, ale obserwujac moje kolezanki - rownolatki, nie przychodzi mi do glowy zadna ktora mialaby pod oczami gladka skore. To po prostu niemozliwe.
Tak jak pisalam, po kosmetykach nie ma co oczekiwac cudow, ale jesli zacznie sie ich uzywac stosunkowo wczesnie, regularnie, to moga pomoc w dalszej perspektywie. A raczej na pewno pomoga.
__________________
I solemnly swear that I'm up to no good
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 23:36   #610
sara100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 241
Dot.: Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

ja mam teraz 18 lat i mam zmarszczki pod oczami od jakis 3 :P one mi sie zrobily w wieku ok. 15 lat, oczywiscie bardzo cierpialam, bo kolezanki nie mialy, ale od tamtego czasu nie powiekszyly sie chyba. uzywam kremu nawililzajacego, ale jakiegos kompleksu na punkcie zmarch nie mam. moja siostra jest niewiele starsza i tez ma, wiec mysle ze genetyka zadzialala
sara100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:34   #611
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

nawilżajcie skórę kremem pod oczy 20+ W żadnym wypadku kremem silnie przeciwzmarszczkowym...
Może za mocno przecieracie skórę w czasie demakijażu?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 13:52   #612
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Dot.: Pierwsze zmarszczki w wieku lat...19-stu ?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
nawilżajcie skórę kremem pod oczy 20+ W żadnym wypadku kremem silnie przeciwzmarszczkowym...
Może za mocno przecieracie skórę w czasie demakijażu?:cmok:
w moim przypadku - hmm być może, bo czasem aż mam zaczerwienie pod oczami
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:37   #613
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

To na pewno nie są zmarszczki wynikające ze starzenia się skóry, jesteś na to za młoda. To są zmarszczki mimiczne, powstają kiedy marszczysz czoło, śmiejesz się itp. Nie stosuj kremów przywracających młodość skórze tylko te przeciw ZMARSZCZKOM MIMICZNYM I nie martw się, moi koledzy już w gimnazjum mieli pełno mimicznych na czole.,
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:26   #614
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez violet_butterfly Pokaż wiadomość
To na pewno nie są zmarszczki wynikające ze starzenia się skóry, jesteś na to za młoda. To są zmarszczki mimiczne, powstają kiedy marszczysz czoło, śmiejesz się itp. Nie stosuj kremów przywracających młodość skórze tylko te przeciw ZMARSZCZKOM MIMICZNYM I nie martw się, moi koledzy już w gimnazjum mieli pełno mimicznych na czole.,
polecisz jakieś?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 13:24   #615
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez violet_butterfly Pokaż wiadomość
stosuj kremów przywracających młodość skórze tylko te przeciw ZMARSZCZKOM MIMICZNYM
a jest coś takiego..?
zmarszczki mimiczne wynikają jak sama nazwa mówi - z mimiki ruchów mięsni twarzy. mięsnie można najwyżej sparaliżowac czasowo botoksem...
jestem bardzo ciekawa tych kremów p/ciw zmarszczkom mimicznym, bardzo bardzo
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 22:01   #616
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Kremy przeciwzmarszczkowe dla dwudziestolatek ?

Mam 21 lat i chciałabym kupić sobie krem przeciwzmarszczkowy. Oczywiście, odpowiedni do mojego wieku. Nie mam jeszcze mocno widocznych zmarszczek- jak każda osoba w moim wieku, ale za parę lat z pewnoscią pojawia się większe, a więc doszłam do wniosku, że zapobiegać należy wcześniej.
Czy jest jakaś seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych, odpowiednia dla dziewczyn w moim wieku ?
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:31   #617
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kremy przeciwzmarszczkowe dla dwudziestolatek ?

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Mam 21 lat i chciałabym kupić sobie krem przeciwzmarszczkowy. Oczywiście, odpowiedni do mojego wieku. Nie mam jeszcze mocno widocznych zmarszczek- jak każda osoba w moim wieku, ale za parę lat z pewnoscią pojawia się większe, a więc doszłam do wniosku, że zapobiegać należy wcześniej.
Czy jest jakaś seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych, odpowiednia dla dziewczyn w moim wieku ?
większość kremów jest od 25 roku życia, nie widziałam chyba jeszcze kremu przeciwzmarszczkowego od 20roku życia.
Żeby zapobiegać wystarczy smarować kremem nawilżającym na dzień a na noc np. odżywczym ale i nawilżający też będzie dobry.
Do tego w słoneczne dni stosować pod oczy krem z filtrem, nosić okulary przeciwsłoneczne.
Jeśli nie masz zmarszczek to krem przeciwzmarszczkowy nie jest potrzebny. Dobre nawilżenie to podstawa.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:09   #618
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Kremy przeciwzmarszczkowe dla dwudziestolatek ?

Hej.Zgadzam się z przedmówczynią.Też mam prawie 21lat i uważam ,ze na krem przeciwzmarszczkowy jest za wcześnie.Zainwestuj w dobry krem z filtrem na dzień i nawilżający na noc.Możesz jeszcze zaopatrzyć się w kremik pod oczy.Ja na razie jedyne zmarszczki jakie mam to te naturalne pofałdowania pod okiem Za kilka lat obejrzyj się za przeciwzmarszczkowymi dopiero
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:22   #619
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Kremy przeciwzmarszczkowe dla dwudziestolatek ?

Hmmm, a seria z Avonu- 'niezależnie od wieku' Anew ??
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 18:32   #620
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Podciągam

Mam 15 lat i zmarszczki na czole, czasem bardziej, czasem mniej widoczne. Moja cera jest mieszana, czyli teoretycznie powinnam nie mieć tego problemu, bo to sucha skóra jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek. Ostatnio staram się bardziej nawilżać, ale mam wrażenie, że zamiast się spłycać, bruzdy się pogłębiają. Nigdy nie lubiłam się opalać.
Co może mi pomóc? Jakieś maseczki odżywcze może?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2010-11-20 o 18:34
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 16:16   #621
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18539-opis-Galanea-Relaksujacy-krem-nawilzajacy-pod-oczy.htm myslicie, że ten krem może stosować 20latka?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 16:21   #622
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Nie mam całego składu, ale składniki aktywne są bardzo fajne i wydaje mi się, że będzie nieźle nawilżał i odżywiał.

A czy ktoś może odpowiedzieć na mojego posta wyżej?
Na razie zaczęłam używać wit. A+E zewnętrznie i wewnętrznie, przybieram się też do delikatnych kwasów. Próbowałam kropelek z wit. C, ale mnie zapchały. Co jeszcze mogę zrobić?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 07:51   #623
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Nie mam całego składu, ale składniki aktywne są bardzo fajne i wydaje mi się, że będzie nieźle nawilżał i odżywiał.

A czy ktoś może odpowiedzieć na mojego posta wyżej?
Na razie zaczęłam używać wit. A+E zewnętrznie i wewnętrznie, przybieram się też do delikatnych kwasów. Próbowałam kropelek z wit. C, ale mnie zapchały. Co jeszcze mogę zrobić?
na pewno znajdziesz coś dla siebie w ofercie sklepu Biochemia Urody->
www.biochemiaurody.com
mają całe mnóstwo specyfików zapobiegających zmarszczkom - m.in serum z zieloną herbatą
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:17   #624
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Chyba zamówię któryś żel hialuronowy i olej arganowy, zrobię z tego serum.
Na razie po łykaniu wit A+E widać malutką poprawę Mam nadzieję, że nie jest tylko chwilowa...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:07   #625
siouxie3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
18-nastolatka ze zmarszczką :(

A ja mam 18 lat i już mam zmarszczkę. W sumie to mam ją już od ok. roku, taką pionową zmarszczkę pomiędzy brwiami od marszczenia czola - tylko że teraz mi się poglębila i jak wtedy widoczna byla tylko latem, pod slońce, to teraz ją widzę za każdym razem gdy spojrzę w lustro.Mialam dość dlugo począwszy do gimnazjum stany emocjonalnego rozchwiania tzw chustawke nastrojów i czesto plakalam.Teraz chociaż stan mojego samopoczucia znacznie się polepszy, nadal miewam chwile kiedy muszę odreagować napięcie(często dlugim i glębokim) placzem. Oprócz tego mam ciągle problemy laryngologiczne(katar,kas zel). Więc praktycznie codziennie zużywam masę chusteczek i jest to niestety niezbędne.Być może to są przyczyny pojawienia się tej zmarszczki.
Teraz codziennie rano i wieczorem myję twarz Physogelem. Kiedyś przez ok. 3-4 lata regularnie stosowalam Duac(krem przeciwtrądzikowy wypisany przez Dermatologa, gdyż zawsze wcześniej mialam cerę tlustą), ale już go nie używam. Od niedawna zaczelam smarować okolice tej zmarszczki kremem mocno nawilżającym. 2 razy w tygodniu robię tez sobie maseczkę nawilżająco-wygladzającą. Zastanawiam się jak dalej pięlęgnować skórę twarzy. Czy moglabym w tym wieku zacząć używać kremy przeciwzmarszczkowe czy lepiej nic nie robic? I czy w ogóle jest możliwe żeby stan tej zmarszczki ulegl poprawie, tzn żeby się troche ona pomniejszyla.
Proszę, pomóżcie!
Będę wdzięczna za każdą, najdrobniejszą odpowiedź...

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

ups, tam mialo być "począwszy od gimnazjum", a nie "do" - tak jakby co.
siouxie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:08   #626
Eowyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Rozmawiałam ostatnio z 3 kosmetyczkami i każda powiedziała mi to samo- grunt to mocno nawilżać skórę, a dodatkowo przez tydzień w miesiącu zaserwować skórze krem przeciwzmarszczkowy. Skóra nie rozleniwi się na składniki aktywne, tylko "weźmie" to czego potrzebuje. Ja zaczęłam tak robić i już widać efekty.
A tak poza tym jakich Wy kremów używacie dziewczyny?
Eowyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:49   #627
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Eowyn0 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam ostatnio z 3 kosmetyczkami i każda powiedziała mi to samo- grunt to mocno nawilżać skórę, a dodatkowo przez tydzień w miesiącu zaserwować skórze krem przeciwzmarszczkowy. Skóra nie rozleniwi się na składniki aktywne, tylko "weźmie" to czego potrzebuje. Ja zaczęłam tak robić i już widać efekty.
A tak poza tym jakich Wy kremów używacie dziewczyny?

Cieszę się, że pojawił się w końcu taki rozsądny post w tej dyskusji (nie dyskredytując innych dziewczyn).
Tak jak piszesz - ważne jest żeby w młodym wieku mocno nawilżać skórę i od czasu do czasu robić sobie kilkudniową tzw. kurację przeciwzmarszczkową. To naprawdę działa. Ja mam dziś 27 lat, od liceum używam kremów nawilżających na przemian z przeciwzmarszczkowymi i póki co nie mam żadnych zmarszczek

W kremach na dzień bardzo ważne są filtry - latem MIN. 30 SPF!!!
Pamiętajcie o peelingach i odwiedzinach u kosmetyczki (ja co najmniej raz w roku chodzę na serię 3 zabiegów mikrodermobrazji).
Latem zawsze noszę okulary przeciwsłoneczne, a na plaży twarz przykrywam chusteczką.

Wystarczy trzymać się kilku zasad i buzia będzie długo (co nie znaczy, że zawsze!) świeża i młoda

Aha, nie wierzcie w bzdury, że na krem przeciwzmarszczkowy jest za wcześnie!!! Sama nazwa wskazuje na to, że należy go stosować zanim zmarszczki się pojawią. Później cofniecie je juz tylko botoksem.
Tak jak pisała poprzedniczka - skóra się nie rozleniwia (co to za bzdura swoją drogą! ), tylko bierze z kremu to czego w danej chwili potrzebuje. Gdyby tak było to teraz wyglądałabym jak 70-latka


Eowyn, pytasz o kremy. Ja aktualnie (od ponad roku) jestem wierna marce Kanebo. Używam wiele ich kosmetyków. Ale lubię też AA, Oceanic, La Roche. Niestety, przekonałam się o tym, ze najlepsze kosmetyki przecwzmarszczkowe są drogie...
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.

Edytowane przez Karolinitka
Czas edycji: 2011-03-16 o 12:51
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:30   #628
Eowyn0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

Karolinitka zgadzam się z Tobą lepiej zapobiegać niż leczyć ja póki co na co dzień używam kremu z Flos Leku-bo prócz zmarszczek mam też sińce pod oczami. Nie jest drogi, a fajnie nawilża. Dodatkowo raz na jakiś czas mocniejszego kremu, efekty są widoczne. A póki co szukam sposobu na lekkie zmarchy na czole
Eowyn0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:08   #629
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

szkoda ze na tym watku jest taki maly ruch

ja sie zastanawialam nad kremem Nuxe Niverlasque (czy jakos tak). w kazdym razie musze sobie cos kupic. mam 26 lat i delikatne zmarszczki na czole
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 17:42   #630
Princeskka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY

witajcie
Co myślicie o płatkach kolagenowych pod oczy, w wieku 18 lat ? Pod oczami mam kilka zmarszczek (stawiam na sen a właściwie jego niedobór bo nie ma przysłowiowych 8 godzin...) czy w tym przypadku mogę je zastosować np raz na tydzień, częściej ? rzadziej?
pomysł wyszedł od koleżanki i nie wiem jak to ugryźć ale coś muszę zrobić z tymi krechami :P doradźcie
Princeskka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.