Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 13:01   #1
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287

Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania


Witam!
Czy możecie polecić jakąś salę na wesele - bardzo fajnie by było jakby to był pałacyk\karczma lub ciekawy hotel w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz?
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 13:47   #2
mona37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Hej nie wiem czy słyszałaś na trasie Gniezno - Mogilno jest małe miasteczko Trzemeszno niedaleko jego (ok 10km) jest ośrodek wypoczynkowy w Gołąbkach gdzie organizuja wesela. Naprawde bardzo fajne miejsce. Jestes z tych okolic??
mona37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 08:17   #3
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

o! Wiem gdzie to jest Co prawda nie widzialam nigdy tam ośrodka ale na pewno zajrze. dzieki

Interesowalaby mnie jeszcze jakas np fajna karczma.
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:53   #4
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

up!!
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:44   #5
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
up!!
ok bo nie zalapalam, tez szukasz miejsca na wesele w tych okolicach, jezeli tak to daj znac bo ja 10.10.mam slub i moge podzielic sie wrazeniami z poszukiwan
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:50   #6
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
ok bo nie zalapalam, tez szukasz miejsca na wesele w tych okolicach, jezeli tak to daj znac bo ja 10.10.mam slub i moge podzielic sie wrazeniami z poszukiwan
dokładnie tak
szukam miejsca na wesele!! a Ty gdzie będziesz miała?? czekam na info
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:58   #7
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
dokładnie tak
szukam miejsca na wesele!! a Ty gdzie będziesz miała?? czekam na info
a kiedy planujesz slub i skad jestes?

ja bede miala wesele w wiktorowie www.wiktorowo.com na stronie nie ma dekoracji naszej wiec wrzuce ci link http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1300 przejrzyj sobie ich strone i gdybys miala pytania to pisz, generalnie nam sie brdzo podoba bo osrodek w srodku lasu nad jeziorem, jest tez opcja wziecia slubu na pomoscie, osrodek ma zaprzyjaznionego ksiedza z pobliskiej parafii ktory udziela takiego slubu - my mamy w kosciele; ludzie rewelacyjni, sluza rada i sa bardzo pomocni

golabki sa super bo niedrogo i tez osrodek w lesie, dwie sale http://www.golabki.pl/ bylam tam na weselu i bylo ok, problem jest tylko taki ze to najtansza opcja w okolicy i maja terminy zabookowane az do 2011, przynajmniej jak my dzwonilismy w 2008 to tak mieli, ludzie z okolicy rezerwuja terminy jak corki dopiero co zaczynaja sie z kims spotykac

bylam tez ostatnio na weselu w arkadii w przyjezierzu i nie polecam, wlascielka dopiero od roku robi wesela i nie wszystko jest dopracowane http://aliendariusz.duu.pl/arkadia/oferta.html slaba obsluga, na przyklad desery nie wszyscy otrzymai, czasami brakowalo sokow na stolach i kolega kupil w barze sok na wlasny koszt zeby nie isc do mlodych i nie psuc im nastroju; minus jest taki ze na zewnatrz nie za bardzo jest gdzie wyjsc jest malutki taras i potem juz tylko uliczki w przyjezierzu; wystroj sali tez taki sobie- tak jak na zdjeciach

jest jeszcze pietrak w trzemesznie ale tam z kolei drogo i wszyscy narzekali ze malo jedzenia i podaja je na tzw. lustrzancyh talerzach plus fakt ze przed hotelem masz stacje benzynowa a po drugiej stronie komis samochodowy...

w mogilnie jest józefina i tez mozna te sale rozwazyc ale nie wiem jak tam jest, ja nie bralam pod uwage bo to centrum miasta i jak goscie wychodza to na chodnik

zdecydowanie odradzam karczme biskupinska, poczytaj w mecie opinie, albo spotkaj sie z wlascicielak to wystarczy, moi znajomi byli tam na imprezach i nie polecaja
__________________

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-09-24 o 14:59
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 12:22   #8
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
a kiedy planujesz slub i skad jestes?

ja bede miala wesele w wiktorowie www.wiktorowo.com na stronie nie ma dekoracji naszej wiec wrzuce ci link http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1300 przejrzyj sobie ich strone i gdybys miala pytania to pisz, generalnie nam sie brdzo podoba bo osrodek w srodku lasu nad jeziorem, jest tez opcja wziecia slubu na pomoscie, osrodek ma zaprzyjaznionego ksiedza z pobliskiej parafii ktory udziela takiego slubu - my mamy w kosciele; ludzie rewelacyjni, sluza rada i sa bardzo pomocni

golabki sa super bo niedrogo i tez osrodek w lesie, dwie sale http://www.golabki.pl/ bylam tam na weselu i bylo ok, problem jest tylko taki ze to najtansza opcja w okolicy i maja terminy zabookowane az do 2011, przynajmniej jak my dzwonilismy w 2008 to tak mieli, ludzie z okolicy rezerwuja terminy jak corki dopiero co zaczynaja sie z kims spotykac

bylam tez ostatnio na weselu w arkadii w przyjezierzu i nie polecam, wlascielka dopiero od roku robi wesela i nie wszystko jest dopracowane http://aliendariusz.duu.pl/arkadia/oferta.html slaba obsluga, na przyklad desery nie wszyscy otrzymai, czasami brakowalo sokow na stolach i kolega kupil w barze sok na wlasny koszt zeby nie isc do mlodych i nie psuc im nastroju; minus jest taki ze na zewnatrz nie za bardzo jest gdzie wyjsc jest malutki taras i potem juz tylko uliczki w przyjezierzu; wystroj sali tez taki sobie- tak jak na zdjeciach

jest jeszcze pietrak w trzemesznie ale tam z kolei drogo i wszyscy narzekali ze malo jedzenia i podaja je na tzw. lustrzancyh talerzach plus fakt ze przed hotelem masz stacje benzynowa a po drugiej stronie komis samochodowy...

w mogilnie jest józefina i tez mozna te sale rozwazyc ale nie wiem jak tam jest, ja nie bralam pod uwage bo to centrum miasta i jak goscie wychodza to na chodnik

zdecydowanie odradzam karczme biskupinska, poczytaj w mecie opinie, albo spotkaj sie z wlascicielak to wystarczy, moi znajomi byli tam na imprezach i nie polecaja

Dzięki bardzo mi pomogłaś j
a słyszałaś coś o Chomiąży Szlacheckiej??
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2011-01-25 o 07:58
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:17   #9
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo mi pomogłaś jestem właśnie z Mogilna .. o gołąbkach słyszałam różne opinie, w tym także że atmosfera jest jak na stołówce szkolnej.. Juz dawno tam nie byłam więc nie wiem jak wygląda...
a słyszałaś coś o Chomiąży Szlacheckiej??
wiesz co na golabkach sa dwie sale ja bylam na tej bardziej oddalonej, wesele bylo na 70 osob i stoly byly okragle, przy kazdym tak z 10 osob; nie wiem jak druga sala wyglada; dla mnei zdecydowanie wiktorowo bylo najlepsze ze wzgledu na otoczenie, klimat, podejscie do klienta itd.
co do chomiazy to nei mieli terminow jak dzwonilam w lipcu 2008 wiec nie bylismy, a od znajomych nic nie slyszalam
ja tez z mogilna , generalnie to jestem poznanianka i tylko czasowo tu mieszkamy
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:38   #10
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
wiesz co na golabkach sa dwie sale ja bylam na tej bardziej oddalonej, wesele bylo na 70 osob i stoly byly okragle, przy kazdym tak z 10 osob; nie wiem jak druga sala wyglada; dla mnei zdecydowanie wiktorowo bylo najlepsze ze wzgledu na otoczenie, klimat, podejscie do klienta itd.
co do chomiazy to nei mieli terminow jak dzwonilam w lipcu 2008 wiec nie bylismy, a od znajomych nic nie slyszalam
ja tez z mogilna , generalnie to jestem poznanianka i tylko czasowo tu mieszkamy
weszłam na stronkę wiktorowa i bardzo mi się podoba.. a zdradzisz tajemnicę ile sobie zyczą od talerzyka? w ogóle jaka cena.. ja dopiero zaczynam i nawet nie wiem co najpierw... gonię mojego Tż, że trzeba już załatwiać salę bo na prawdę nie będziemy mieli gdzie.. a on chce juz za półtora roku na wiosnę..czyli w 2011r
Tak sobie myślałam.. ze ludzie są przesądni.. Podobno nie bierze się ślubu w Maju i w miesiącach w których nie ma literki "R" ciekawa jestem czy ludzie na prawdę się tym kierują?
mi to na prawdę obojętne.. mówię mamie że jakby było miejsce to ja mogłabym w maju.. na co mama spojrzała na mnie z lekkim przerażeniem w oczach ;D
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2009-09-25 o 13:44
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:52   #11
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
weszłam na stronkę wiktorowa i bardzo mi się podoba.. a zdradzisz tajemnicę ile sobie zyczą od talerzyka? w ogóle jaka cena.. ja dopiero zaczynam i nawet nie wiem co najpierw... gonię mojego Tż, że trzeba już załatwiać salę bo na prawdę nie będziemy mieli gdzie.. a on chce juz za półtora roku na wiosnę..czyli w 2011r
Tak sobie myślałam.. ze ludzie są przesądni.. Podobno nie bierze się ślubu w Maju i w miesiącach w których nie ma literki "R" ciekawa jestem czy ludzie na prawdę się tym kierują?
mi to na prawdę obojętne.. mówię mamie że jakby było miejsce to ja mogłabym w maju.. na co mama spojrzała na mnie z lekkim przerażeniem w oczach ;D
my placimy 150pln od osoby ale jedzenia jest bardzo duzo, za dekoracje placi sie osobno, jezeli chcialabys wiejski stol to mozna u nich zamowic albo wypozyczyc a produkty samemu dostarczyc, my wypozyczamy stol i tata zalatwia wyroby od jakiegos znajomego rzeznika czy kto tam takie rzeczy robi, ponizej wklejam ci linka do posta gdzie opisywalam nasze menu http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1349
co do r w nazwie miesiaca to ja na to nie patrzylam, my mielismy slub brac w sierpniu ale poniewaz zmienialismy sale (zrezygnowalismy z karczmy biskup) to padlo na pazdziernik
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 11:09   #12
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
my placimy 150pln od osoby ale jedzenia jest bardzo duzo, za dekoracje placi sie osobno, jezeli chcialabys wiejski stol to mozna u nich zamowic albo wypozyczyc a produkty samemu dostarczyc, my wypozyczamy stol i tata zalatwia wyroby od jakiegos znajomego rzeznika czy kto tam takie rzeczy robi, ponizej wklejam ci linka do posta gdzie opisywalam nasze menu http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1349
co do r w nazwie miesiaca to ja na to nie patrzylam, my mielismy slub brac w sierpniu ale poniewaz zmienialismy sale (zrezygnowalismy z karczmy biskup) to padlo na pazdziernik
Faktycznie menu jest obfite a na ile osób robicie ??
Ciekawa jestem czy dałoby się trochę obniżyć cenę.. jeśli np. wzięłoby się inne menu.. Jak liczyłam to wyszło mi ok 100 gości nawet trochę ponad.. przeraziłam się.. chciałabym obniżyć koszty...
Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Faktycznie menu jest obfite a na ile osób robicie ??
Ciekawa jestem czy dałoby się trochę obniżyć cenę.. jeśli np. wzięłoby się inne menu.. Jak liczyłam to wyszło mi ok 100 gości nawet trochę ponad.. przeraziłam się.. chciałabym obniżyć koszty..

tak czytam sobie Październikowe PM i Twoją wypowiedź na temat ślubu na którym byłaś.. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1477 i tak się zastanawiam czy nie byłyśmy na tym samym weselu czasem
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2009-09-27 o 12:24
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 07:01   #13
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Faktycznie menu jest obfite a na ile osób robicie ??
Ciekawa jestem czy dałoby się trochę obniżyć cenę.. jeśli np. wzięłoby się inne menu.. Jak liczyłam to wyszło mi ok 100 gości nawet trochę ponad.. przeraziłam się.. chciałabym obniżyć koszty...
my mamy w sumie 70 gosci, nie wiem czy cene za menu mozna obnizyc, pew3nie wszystko jest kwestia dogadania - musialabys z nimi porozmawiac na ten temat
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 09:14   #14
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Odświeżam temat
Dziewczyny podzielcie się informacjami odnośnie sal na wesele w Bydgoszczy i okolicach.. jestem na etapie rekonesansu
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 13:21   #15
malazka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Ja też jestem na etapie "rozglądania się" Bardzo mi się podoba ten ośrodek w Wiktorowie Mógłby ktoś opowiedziec jak tam wygląda wesele? Chyba czas się tam przejechać i na własne oczy zobaczyć
malazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:47   #16
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Judith8 zapewne jesteś już po weselu więc zdradź nam proszę kilka szczegółów na temat tego miejsca w Wiktorowie?czy wszystko było tak jak miało być itpteż zastanawiam się nad wyborem sali, chociaż do ślubu jeszcze daleko ale wolałabym już się orientować gdzie jest fajnie a jakie miejsca lepiej omijać więc czekamy na relację
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 11:23   #17
funnygirl
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

Hej! Ja polecam poratal www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl, bo własnie tam znalazłam swoja sale. Na pewno znajdziesz i Ty odpowiadajacą Twoim gustom. pozdrawiam
funnygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 22:05   #18
marta981
Rozeznanie
 
Avatar marta981
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 565
Dot.: Sala w okolicach Gniezno - Mogilno - Inowrocław-Bydgoszcz- poszukiwania

to ja podrzucam do góry
marta981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.