Fryzura a la Shakira - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-04, 15:24   #1
Arissay
Przyczajenie
 
Avatar Arissay
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 21

Fryzura a la Shakira


Ide w sobote na imprezke i chciałabym zrobić sobie takie włoski jak ma shakira w teledysku do piosenki tortura(http://storage.msn.com/x1pc_jqddVOWR...N8FWqIvmOFKwLc
http://home.arcor.de/renatotec/images/sh-tor-1.jpgNie chodzi mi oczywiscie o trwałą tylko ułożenie tymczasowe Moja siostra twierdzi ze żadne papiloty i wałki nie dadza takiego efektu . Dodam że mam bardzo gęste wosy. A co wy o tym myslicie? Czy uda mi sie ułozyć taka fryzurke??
Arissay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:06   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Fryzura a la Shakira

ja mysle ze tak jak wezmiesz na cieniutkie pasemka to powinny wyjsc,ale przedtem powinnas po umyciu wlosow dac im troche wyschnac zeby byly wilgotne, troche pianki i nakladac na wilgotne cieniutkie pasma wlosow na papiloty i chodzic w nich 4/5 godzin ,na koncu zdeimujesz ukladasz palcami i spryskujesz lakierem najlepszy jest z Taff granatowy lub srebny i powinno trzymac caly dzien.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:19   #3
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Fryzura a la Shakira

Oczywiście, że dadzą , bo sama nieraz to robiłam A robi się to tak. Jesli masz geste włosy kupujesz dwa opakowania średniogrubych papilotów z gabki - wląsnie nie za cienkiech, ale takich o średnicy 3-4 cm. Myjesz głowę , stosujesz normalna odzywkkę (byle bez silikonu!!!), nastepnei suszysz włosy normalnie- jiedy są juz tylko lekko wilgotne bierzesz trochę pianki(nie za dużo!) i smarujesz każde pasmo z osobna, następnei nawijasz gabkowy papilot i kolejne. Zostajesz z tymi papilotami na głowie , jak anjdłuzej - ideał to 8 godzin - np. w nocy, nastepnie odwijasz kazdy , spryskujesz lakierem i już I dział u mnie bezbłędnie , choć na jakieś 12 godzin
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:30   #4
Arissay
Przyczajenie
 
Avatar Arissay
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzura a la Shakira

Dziekuje wam . Już sie biorę za papiloty
Arissay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.