Nie zdałam matury :(( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 11:51   #31
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Nie zdałam matury :((

Drogie Dziewczyny, którym nie poszło. To naprawdę nie jest koniec świata, jest to jakaś przeszkoda, ale nie jest to tragedia. Ja osobiście nie dostałam się za pierwszym razem na studia, bo oblałam egzamin. I dla mnie to było jednoznaczne z rokiem do tyłu, bo kierunek, na który zdawałam miał tylko tryb dzienny (prywatne uczelnie mnie nie interesowały). I wiecie co? To był jeden z najlepszych czasów, jakie w życiu miałam i teraz patrząc z perspektywy wiem, że bardzo dużo mi to doświadczenie dało. Przemyślałam wszystko jeszcze raz, a potem zakasałam rękawy i ciężko pracowałam na dostanie się za drugim razem.

A dzisiaj - pierwszy kierunek skończyłam (pracuję teraz nad mgr ), drugi w trakcie. W perspektywie mam studia podyplomowe. Od trzech lat mam stałą pracę + jakieś dorywcze. I fakt, że wtedy oblałam, w żadnym stopniu nie skreślił niczego, z mojej dalszej drogi.

Także głowa do góry! Dajcie sobie czas na otrząśnięcie się z szoku i do roboty! Wszystko jeszcze przed Wami
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 00:46   #32
7567caeca61aeb9dad021d9112342a855734c57d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Nie zdałam matury :((

.

Edytowane przez 7567caeca61aeb9dad021d9112342a855734c57d
Czas edycji: 2019-03-09 o 19:02
7567caeca61aeb9dad021d9112342a855734c57d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 13:21   #33
Hapsiiiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Unhappy Dot.: Nie zdałam matury :((

Głowa do góry, to tylko jeden przedmiot, w sierpniu porawisz. Ja wszystko zdałam ale mój chłopak nie i w dodatku nie zdał 2 przedmiotów więc może pisać dopiero za rok a wybieralismy sie razem na studia, mieliśmy razem zamieszkać... Wszystko sie zawaliło ;( z ang zabrakło mu 1 pkt !! boże , co za pech tak miałby tylko poprawke z polskiego ... Nie wiem jak to będzie, strasznie to przeżywam i nawet nie potrafie sie cieszyc z moich wyników, a przy nim to nawet mi głupio sie cieszyc....
Hapsiiiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:56   #34
ania2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Nie zdałam matury :((

Witajcie, mój brat nie zdał matury z dwóch przedmiotów... jest załamany a ja razem z nim... szczerze to nie wiem co zrobić teraz. Swoją mature zdawalam kilka lat temu wiec w nowej sie "nie łapie" jest szansa zeby jeden przedmiot poprawił w sierpniu a drugi w przyszłym roku??
ania2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 22:49   #35
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: Nie zdałam matury :((

Ja zawaliłam matme. 28 % więc także brak mi 1pkt.
Ale, tuż po maturze, sprawdzalam wyniki na internecie i tak mniej wiecej wychodziło mi że z samych zadań zamkniętych bedzie z 40%. Także dziś wysłałam fax do OKE i czekam na odpowiedź, na jaki termin mam się wstawić w Poznaniu (jestem ze Szczecina, to trochę drogi mam :/).
Ale jedyna możliwość jaka mi świta, to może coś źle zaznaczyłam na karcie odpowiedzi ale nie wydaje mi się...
Hmmm, jakby udało mi się znaleźć błąd i zdobyć ten jeden punkcik...

Ehhh zobaczymy
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:27   #36
ewelina9193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nie zdałam matury :((

ja też miałam 28% i zastanawiam się czy napisać te podanie do OKE.

Edytowane przez ewelina9193
Czas edycji: 2010-07-05 o 13:51
ewelina9193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:50   #37
ewelina9193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nie zdałam matury :((

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
Ja zawaliłam matme. 28 % więc także brak mi 1pkt.
Ale, tuż po maturze, sprawdzalam wyniki na internecie i tak mniej wiecej wychodziło mi że z samych zadań zamkniętych bedzie z 40%. Także dziś wysłałam fax do OKE i czekam na odpowiedź, na jaki termin mam się wstawić w Poznaniu (jestem ze Szczecina, to trochę drogi mam :/).
Ale jedyna możliwość jaka mi świta, to może coś źle zaznaczyłam na karcie odpowiedzi ale nie wydaje mi się...
Hmmm, jakby udało mi się znaleźć błąd i zdobyć ten jeden punkcik...

Ehhh zobaczymy
Cześć mam pytanie jak składałaś te podanie o wgląd do swojej pracy do OKE to szybko ci odpisali?? i na kiedy ustalili ci termin wglądu do pracy ?? bo ja również chcę złożyć takie podanie i nie wiem czy długo trzeba czekać aż wyznaczą ci termin.
ewelina9193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 15:01   #38
adasia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nie zdałam matury :((

jeśli macie problem z maturą a chcecie się dalej uczyć sprawdźcie tę stronę [url]www.niezdalemmatury.pl
adasia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:34   #39
kasia_mak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nie zdałam matury :((

Nie zdałaś matury? To nie koniec świata... www.oblalemmature.pl‏
kasia_mak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 16:34:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.