Nowa fryzura i kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 15:06   #1
papilocik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2

Nowa fryzura i kolor?


Witam!
Zwracam się z prośbą, a w zasadzie z zapytaniem... mam dylemat nad swoją "głową" Chciałabym sobie zrobić taką fryzurkę która jest na zdjęciu czarno-białym

i nie jestem pewna czy będzie mi ona pasowała...chciałabym również zmienić kolor włosów, bo mój naturalny już mi się znudził, chciałabym jakieś odmiany, czegoś nowego, co sprawi, że będę świetnie wyglądać Bardzo proszę o poradę co do fryzurki i kolorku włosów

Obecnie wyglądam tak jak na kolorowej fotce


Edytowane przez papilocik
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:11
papilocik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:27   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Nowa fryzura i kolor?

hmm...a potrafisz ocenić jaki masz kształt buzi? bo mam wrażenie, że kształt jest obły ale nie woem na 100% gdyż grzywka mi przeszkadza do stwierdzenia w 100%..co do fryzurki może nie ścinaj włosków tylko zacznij od zmiany koloru(tylko nie radykalnie zmieniaj kolor bo mozesz źle wyglądać) dlatego może pierw zmień lekko kolor potem możesz np. zapuścić grzywkę, możesz np. zmienić styl ubierania się i np. makijaż..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 16:38   #3
catfish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa fryzura i kolor?

Dziewczyno masz prześliczny kolor włosów, po za tym po co potem męczyć się z odrostami? Jeśli jednak chcesz zmiany to ja zaproponowałabym pasemka. Co do fryzury bardzo odważna Myślę, że będzie Ci pasować, jednakże po zdjęciu nie można określić czy jesteś szczupła czy okrągła. Moim zdaniem okrągłe dziewczyny z krótką fryzurą wydają się jeszcze bardziej pulchne.
catfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:02   #4
papilocik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa fryzura i kolor?

Obły? Chyba tak...pociągły i zaokrąglony. A co do mojej sylwetki...raczej "klepsydra"- szerokie biodra, wcięcie w talii...tylko mały problem:/... nie wielki ale jak na moje oko duży brzuszek:/ Więc chyba można powiedzieć na mnie PUSZYSTA:P A skoro proponujesz tylko zmianę kolorku to na jaki? Kiedyś zrobiłam sobie ciemny brąz- nawet ładny mi wyszedł, tylko jeszcze mi mało:P
A może jakieś pasemka? Sama już nie wiem... liczę na waszą pomoc!!!
papilocik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 23:01   #5
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Nowa fryzura i kolor?

Myślę że ta fryzura, którą chcesz zrobić to nie bardzo, takie moim zdaniem pasują do dziewczyn o określonym stulu i urodzie, Ty jesteś słodka i urocza.Może pokombinuj coś z kolorem, mimo iż swój masz super, jakbym taki miała to bym się nie farbowała.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:30   #6
justynciat
Raczkowanie
 
Avatar justynciat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Nowa fryzura i kolor?

oj nie, fryzurka na nie ale ciemniejszy kolor chyba będzie pasował nie czerń, jednolity brąz. jaśniejszy też by pasował, ale nie taki jak pani na obrazku.
justynciat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:24   #7
carmen14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Nowa fryzura i kolor?

Będzie ci pasował ciemniejszy,kolor,jak czekolada lub kasztan tylko ciemny,ta fryzura niestety też nie dla ciebie bo masz okrągłą buzię.
carmen14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.