Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 13:51   #1
marandile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 135

Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?


Czy mozna nauczyc sie lubic sie meczyc? Czy cos was motywuje tak, ze mimo, ze nie znosicie cwiczyc, to je robicie? Co zrobic, jak chce sie schudnac, ale nie znosi sie cwiczyc, bo to rowna sie z bolem i zmeczeniem?
marandile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 15:15   #2
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

http://mojemetamorfozy.wordpress.com/
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:41   #3
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

No mnie właśnie motywuje chudnięcie i piękna sylwetka
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...



Edytowane przez dorka_tw
Czas edycji: 2010-10-31 o 17:42
dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:51   #4
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Mnie motywują EFEKTY, żadne zdjęcia obcych osób mi nie pomogą.
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 08:01   #5
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

piękna sukienka,która planuję na sylwestra zalożyć,a jak przytyję to nie zapnę jej na plecach motywuje i to bardzo .
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:53   #6
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

1. Endorfiny po treningu. Czuję takie pozytywne zmęczenie po dobrze spełnionym obowiązku wobec własnego ciała. Nie cierpię ćwiczeń siłowych, ale naprawdę lubię to uczucie
2. Tapeta z Evangeline Lilly na pulpicie (zakochałam się w jej ramionach )
3. Wspomnienie czasów gdy byłam drugą najgrubszą dziewczynką w klasie. Pamiętam rozmowę dwóch mijających mnie chłopaków:
- W 7B są najładniejsze dziewczyny.
- Tak... [spojrzenie na mnie] Wyjątek potwierdza regułę.
5. Spojrzenie na narzeczonego, który ma taką, hm, elficką sylwetkę.
6. Świadomość, że przy okazji obejrzę odcinek "Sex and the City" - kiedy ćwiczę na stepperze
7. Babcia mówiąca:
"Asiulek, modlę się do Boga, żebyś już zawsze miała taką figurę."
"Boże, jakie ty masz chudziutkie te ręce"
"Gdybym miała takie łydki, moje życie byłoby inne!"
No dobrze, babcia mnie nie motywuje, ale te teksty przypominają mi się czasem kiedy myślę o treningu i poprawiają mi humor
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-11-02 o 11:54
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 10:33   #7
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:08
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 18:10   #8
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Jak zaczniesz ćwiczyć to polubisz to. Najgorzej jest się zebrać, potem leci a jak skończysz czujesz radość, że dałaś radę.

Mnie motywuje, oprócz endorfin - które dają dobre samopoczucie po ćwiczeniach, fakt, że mogę się odstresować od/po pracy. Pracę mam stresującą, a jak się zmęczę porządnie to od razu mi lepiej na duszy i ciele.

Motywują mnie też zakwasy po treningu, bo daja poczucie dobrze spełnionej pracy.

Motywuje mnie fakt, że od kiedy ćwiczę nie boli mnie kręgosłup, nawet jak siedzę długo przed komputerem.

Wyniki mnie mało motywują, bo nie ćwiczę, aby schudnąć z wagi (co najwyżej spadek BF mnie raduje).

Motywuje mnie to, że od kiedy ćwiczę ani razu nie byłam chora, przeziębiona, nie miałam nawet kataru, a wkoło każdy kaszle, kicha i gorączkuje. A ja nic, null, zero

Motywują mnie przyjaciele - 3-ech chodzi na siłownię co dzień, 3 dziewczyny na aerobic, dance, tbc, jedna gra w siatę (mój zresztą mąż też - i gra i trenuje), jedna trenuje piłkę ręczną, przyjaciel prowadzi zajęcia MMA, kolega chodzi na karate, koleżanka na capoeirę... W takim gronie az głupio jest nic nie ćwiczyć

Zdjęcia - nieeee, ciuchy-nieeee, jakaś impreza-nieee. Te rzeczy są dla mnie za mał motywacją, aby naprawdę załapać ćwiczeniowego bakcyla
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:42   #9
Anya_86
Raczkowanie
 
Avatar Anya_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: róznie to bywa
Wiadomości: 455
GG do Anya_86
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

To jeszcze moja historia, jeśli pozwolicie zacznę od tego że wcale nie wyglądam jakoś grubo, owszem mam małą oponkę wokół brzuszka, i to chcę zlikwidować, mało jędrny tyłek i uda no i chyba na tym lista się kończyogólnie ruszałam się sporo ale nie były to konkretne ćwiczenia, ot od czasu do czasu basen, spacer po mieście zamiast autobusu; ale niedawno przyjęłam oświadczyny TŻ, no i zmobilizowała mnie suknia ślubna przymierzałam już różne i tak sobie pomyślałam że może to ta pora żeby regularnie zacząć o siebie dbać, no i zapisałam się na fitness, klub tylko dla kobiet, urządzenia zaprojektowane specjalnie dla kobiet z oporem hydraulicznym, trening tylko 30 min, łatwo wygospodarować taką ilosć czasu, nazwy nie bedę tu pisać żeby nie było reklamy, gdyby ktoś potrzebował to pw, a żeby było raźniej to zapisałam się z współlokatorką i przyszłą szwagierką, jest miła atmosfera, dopingujemy się nawzajem podczas ćwiczeń także z innymi kobitkami ćwiczącymi, po każdym treningu wychodzimy z uśmiechami jak banany endorfiny wyprodukowane no i dzięki temu mamy podwyższony metabolizm nawet przez 48hteraz tylko czekam na konkretne efektypozdrawiam wszystkie fitness'owe dziewczyny
Anya_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 15:05   #10
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Tylko zacznij i to wszystko. Trenuj regularnie przez dwa, trzy miesiące a po tym czasie okaże się, że nie możesz już bez tego żyć. To uzależnia a ból i zmęczenie stają się frajdą.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 15:48   #11
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

W tym teledysku znalazłam motywację ... Ciało Ciary jest po prostu idealne!!

http://www.youtube.com/watch?v=Lp6W4aK1sbs&ob=av2e
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 15:53   #12
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
W tym teledysku znalazłam motywację ... Ciało Ciary jest po prostu idealne!!

http://www.youtube.com/watch?v=Lp6W4aK1sbs&ob=av2e
uwielbiam to i Ją
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:17   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

próbowałam wielu ćwiczeń i w tym momencie skoncentrowałam się na tych które dają mi satysfakcję kiedy je wykonuję, a że przy okazji się męczę...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:20   #14
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Miałam zamiar napisać, że w momencie w którym ćwiczenia fizyczne nie sprawiają Ci absolutnie żadnej przyjemności, w takiej sytuacji zawsze będziesz do nich podchodzić jak do konieczności, ale... przed chwilą zobaczyłam ten teledysk i mimo tego, że sama byłam dziś na siłowni znowu zachciało mi się ćwiczyć. Nie wiem jak ona by mogła kogoś nie zmotywować.

Dawno już nie widziałam tak rewelacyjnie wyeksponowanego ciała i rusza się wspaniale!

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:22
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:29   #15
kraina czarow
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 102
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

wsytarczy włączyć pozytrywne myślenie i pomyśleć, że możesz być super hot! Zmotywować sie nie jest aż tak ciężko jak pomyślisz ile może dać ci ćwiczenie.

Damy wszysteki rade! A tu fajny filmik, mnie osobiście motywuje
http://www.youtube.com/user/JonesMys.../0/olHjzCfR868
kraina czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 12:49   #16
Shadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Można ćwiczyć z innymi kobietami, najlepiej ulubioną formę tańca, której czujemy się piękne. Ja uwielbiam flamenco. Moje uczennice taniec brzucha
Shadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 12:21   #17
_Bathory_
Raczkowanie
 
Avatar _Bathory_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 96
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

a mnie motywuje rywalizacja... chodze na siłownie i poznałam tam wielu kolegów oczywiscie nie ćwiczę na tych samych obciążeniach co oni, ale pilnują żebym chodziła itd. tekst o tym, że kobiety szturmują siłownie )) http://fitness.wp.pl/fitness/silowni...m-kobiety.html
_Bathory_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:06   #18
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

mnie motywuje tz on chce miec zgrabna i szczupla dziewczyne, niestety mam brzuch i boczki i wiemy ze powinnam to zlikwidowac. ex-owie nie zwracali na moja figure uwage, albo mowili : jestes okragla, albo iestes normalna (i tyle gadania)
jak powiedzialam ide na silownie - "ok idz"

a moj jest inny i ma inne opinie : jestes okragla (czy jak wolicie, masz kilka cm wiecej), i jesli chcesz sie podobac mnie i facetom powinnas cos zrobic, bo zaden facet nie lubi grubej dziewczyny(oczywiscie nie jestem gruba ale mam troche cm tu i owdzie), jesli mowie : ide na silownie, on odpowiada : i bardzo dobrze, cwiczenia to podstawa. ogranicz slodycze, fast fody, i tluszcze i bedzie ok


powiedzial ze regularne codziennie plywanie pomaga -ja powiedzialam ze lubie plywac - ja sie nie mecze i cwicze a ost uslyszalam po ok 10 wizytach na basenie ze widac poprawe
2 dni z tego tyg zaniedbalam

robie brzuszki zeby zrzucic oponke bo on mi doradzil to. obejrzal filmiki z insanity i dodal ze moge to robic, te cwiczenia rob ktore mozesz - wie ze pompki nie zrobie, to zamiast tego zaproponowalam przysiady, przytaknal na tak. a zamiast pajacykow ze zgietymi nogami powiedzialam ze zrobie normalne, bo ost na orbitreku czulam dyskomfort podczas zginania i nie chce ich obciazac, powiedzial - ok
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:46   #19
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
mnie motywuje tz on chce miec zgrabna i szczupla dziewczyne, niestety mam brzuch i boczki i wiemy ze powinnam to zlikwidowac. ex-owie nie zwracali na moja figure uwage, albo mowili : jestes okragla, albo iestes normalna (i tyle gadania)
jak powiedzialam ide na silownie - "ok idz"

a moj jest inny i ma inne opinie : jestes okragla (czy jak wolicie, masz kilka cm wiecej), i jesli chcesz sie podobac mnie i facetom powinnas cos zrobic, bo zaden facet nie lubi grubej dziewczyny(oczywiscie nie jestem gruba ale mam troche cm tu i owdzie), jesli mowie : ide na silownie, on odpowiada : i bardzo dobrze, cwiczenia to podstawa. ogranicz slodycze, fast fody, i tluszcze i bedzie ok


powiedzial ze regularne codziennie plywanie pomaga -ja powiedzialam ze lubie plywac - ja sie nie mecze i cwicze a ost uslyszalam po ok 10 wizytach na basenie ze widac poprawe
2 dni z tego tyg zaniedbalam

robie brzuszki zeby zrzucic oponke bo on mi doradzil to. obejrzal filmiki z insanity i dodal ze moge to robic, te cwiczenia rob ktore mozesz - wie ze pompki nie zrobie, to zamiast tego zaproponowalam przysiady, przytaknal na tak. a zamiast pajacykow ze zgietymi nogami powiedzialam ze zrobie normalne, bo ost na orbitreku czulam dyskomfort podczas zginania i nie chce ich obciazac, powiedzial - ok
No to rzeczywiscie masz za***istego faceta skoro przez kilka dodatkowy centymetrow mu sie nie podobasz i aby mu sie spodobac/ lub innym facetom musisz cos z tym zrobic Fajnie,ze sie wypowiada za wszystkich facetow

Tak przy okazji, odchudzac powinno sie dla siebie, nie dla innych

Moj Tz tez mnie motywuje ale dlatego ,ze to ja chce schudnac, a jemu sie podobam taka jaka jestem

Autorko, aby sie z motywowac , powioes sobie zdjecie na ktorym sie sobie nie podobasz, za ciasne ubranie itd i cwicz co jakis czas patrzac na nie. Jak tylko zaczniesz to od razu sama w sobie lepiej sie poczujesz. Niestety nic w zyciu za darmo nie przychodzi ale czasem warto wlozyc w cos duzo wysilku

Powodzenia
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 19:29   #20
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Dla mnie mega motywacją było..rozpoczęcie ćwiczeń przez mojego Ukochanego
On zaczął ćwiczyć na atlasie.. a ja koło niego.. albo wiosłuje.. albo..pedałuje..
Albo po prostu się wyginam koło niego
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 05:56   #21
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
mnie motywuje tz on chce miec zgrabna i szczupla dziewczyne, niestety mam brzuch i boczki i wiemy ze powinnam to zlikwidowac. ex-owie nie zwracali na moja figure uwage, albo mowili : jestes okragla, albo iestes normalna (i tyle gadania)
jak powiedzialam ide na silownie - "ok idz"

a moj jest inny i ma inne opinie : jestes okragla (czy jak wolicie, masz kilka cm wiecej), i jesli chcesz sie podobac mnie i facetom powinnas cos zrobic, bo zaden facet nie lubi grubej dziewczyny(oczywiscie nie jestem gruba ale mam troche cm tu i owdzie), jesli mowie : ide na silownie, on odpowiada : i bardzo dobrze, cwiczenia to podstawa. ogranicz slodycze, fast fody, i tluszcze i bedzie ok


powiedzial ze regularne codziennie plywanie pomaga -ja powiedzialam ze lubie plywac - ja sie nie mecze i cwicze a ost uslyszalam po ok 10 wizytach na basenie ze widac poprawe
2 dni z tego tyg zaniedbalam

robie brzuszki zeby zrzucic oponke bo on mi doradzil to. obejrzal filmiki z insanity i dodal ze moge to robic, te cwiczenia rob ktore mozesz - wie ze pompki nie zrobie, to zamiast tego zaproponowalam przysiady, przytaknal na tak. a zamiast pajacykow ze zgietymi nogami powiedzialam ze zrobie normalne, bo ost na orbitreku czulam dyskomfort podczas zginania i nie chce ich obciazac, powiedzial - ok
Przykro mi, ale uważam, że taki tekst świadczy o nim jak najgorzej. Partnera powinno się akceptować. Co innego wspierać go w decyzjach ("kochanie, podziwiam Cię że tak konsekwentnie ćwiczysz!"), co innego ciosać sobie dziewczynę na miarę i jeszcze wypowiadać się za WSZYSTKICH facetów. Bzdura! Nie wszyscy lubią chude, nie wszyscy lubią grube tak jak nie wszyscy lubią blondynki/brunetki/rude itd.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:24   #22
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Jak polubic cwiczenia, jak znalezc dobra motywacje?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka
mnie motywuje tz on chce miec zgrabna i szczupla dziewczyne, niestety mam brzuch i boczki i wiemy ze powinnam to zlikwidowac. ex-owie nie zwracali na moja figure uwage, albo mowili : jestes okragla, albo iestes normalna (i tyle gadania)
jak powiedzialam ide na silownie - "ok idz"

a moj jest inny i ma inne opinie : jestes okragla (czy jak wolicie, masz kilka cm wiecej), i jesli chcesz sie podobac mnie i facetom powinnas cos zrobic, bo zaden facet nie lubi grubej dziewczyny(oczywiscie nie jestem gruba ale mam troche cm tu i owdzie) , jesli mowie : ide na silownie, on odpowiada : i bardzo dobrze, cwiczenia to podstawa. ogranicz slodycze, fast fody, i tluszcze i bedzie ok

powiedzial ze regularne codziennie plywanie pomaga -ja powiedzialam ze lubie plywac - ja sie nie mecze i cwicze a ost uslyszalam po ok 10 wizytach na basenie ze widac poprawe
2 dni z tego tyg zaniedbalam

robie brzuszki zeby zrzucic oponke bo on mi doradzil to. obejrzal filmiki z insanity i dodal ze moge to robic, te cwiczenia rob ktore mozesz - wie ze pompki nie zrobie, to zamiast tego zaproponowalam przysiady, przytaknal na tak. a zamiast pajacykow ze zgietymi nogami powiedzialam ze zrobie normalne, bo ost na orbitreku czulam dyskomfort podczas zginania i nie chce ich obciazac, powiedzial - ok
agusiu - czytając twój wpis tu w wątku przeżyłam dosyć niemiłe dejavu... dawno, dawno temu miałam chłopaka... wprawdzie do mojego wyglądu nie miał zastrzeżeń - a nigdy nie byłam jakoś szczególnie chuda - mawiał, że worek kości, to sobie z cmentarza może przynieść...

ale nie o to chodzi, miał inną wadę - otóż uznał, że musi sobie nie wychować i usilnie starał się to zrobić - metody były właśnie takie - psychologicznie jak to ten twój powiedział: jeśli chcesz się podobać mnie i facetom powinnaś ....
1. skoro jesteście razem, to chyba mu się podobasz - no nie?
2. podejrzane, jeśli facet tak otwarcie mówi do swojej dziewczyny/narzeczonej, że - parafrazując - ma się podobać innym facetom - to seksistowskie
3. jeśli on jest z tobą tylko dla wyglądu i ewentualnie możliwości manipulacji Tobą - zastanów się, takie związki mają swoje określenie - toksyczne i nikomu jeszcze nie pomogły w niczym - ani w schudnięciu, ani w nabraniu pewności siebie...
najczęściej kończą się depresją. Wiem, bo to przerobiłam, ciężko się to odbiło na moim żołądku, wadze, psychice...
i o ile potrafię powiedzieć swojemu TŻ żeby schudł - to raczej w kontekście nie podobania się komukolwiek, a niezgniatania mnie, bądź zdrowia własnego...

a sama - biegam na saunę 3x w tygodniu i do tego yoga 1 raz zajęcia 2 godziny i 4 razy w domu po ok 1-1,5h ciut bardziej lajtowo... do tego własna wersja tai-chi , dzienne spacery wieczorne i właściwie to by było na tyle
i coś jest na rzeczy z tymi endorfinami... po pilatesie byłam zwykle tak naładowana energią, że nie mogłam spać - musiałam zrezygnować - a szkoda (zaczynało się o 20:00 - godzinka ćwiczeń, a potem nie mogłam spać do 3-4 nad razem a na 8 do pracy... szukam dobrego pilatesu w rozsądniejszych godzinach, bo to fajne było.
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2011-01-24 o 11:29
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.