Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-30, 09:02   #1
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422

Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!


mam problem bo nie wiem w jakich kolorach ubran jest mi dobrze. np gdy ktos ma ciemne wlosy oczy i cere (to jest chyba zima) to slicznie mu w ubraniach czarnych z dodatnkiem czerwieni lub rozu, np czarny golf i spodnie a na to jasna rozowa kurteczka albo czerwona. rudym wlosom i zielonym oczom slicznie w zieleni, blondynkom jasnym w rózu itd. a ja mam problem bo mam w zime jasna cere niebieskie oczy i popielaty blond wlosy,a w lato cere raczej ciemna. Wiem ze "lato"ktorym podobno jestem powinno nosic kolory przygaszone ale jakie te kolory? Pomozcie mi jakies dobrac. W jakich jest ladnie Pani Lato?
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 09:37   #2
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass
Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

Witaj!
Sama jestem lato o podobnej urodzie, więc może choc trochę Ci pomogę. Ja sama często stawiam na łagodne szarości, grafity, czarny podobno zbyt postarza lata, więc z nim z daleka od twarzy. Te moje bazowe kolorki "rozbijam" bladziutkim chłodnym różem,lila, ciemną, niemal bordową(dosyć intensywną) czerwienią lub delikatnym błękitem. Ostatnim odkryciem jest bladziutka, cytrynowa żółć, która w postaci szala świetnie ożywia całość. Latem za to stawiaj na kolor mięty i kremową biel i właśnie błękit i róż. Całorocznym kolorkiem jest niezawodny indygo - ciemny dżins. Jeśli cos jeszcze mi się przypomni, to dopiszę. Póki co mam nadzieję, że na coś Ci się przydałam.
Pozdrawiam
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 09:49   #3
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

Ja się na tym nie znam ale właśnie czytałam w "Przyjaciółce" że hitem sezonu jest FIOLETOWY i co najważniejsze pasuje do każdego typu urody
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 05:13   #4
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

a moze jeszcze ktos jakies zaproponuje? prosze prosze prosze...
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 09:09   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!


Witaj

Kobieta-lato doskonale się prezentuje w strojach o spokojnych barwach. Pasują do niej odcienie lekko rozmyte, złamane podobnie jak wypalony słońcem letni pejzaż.
Kobieta o letnim typie urody w oprawie takich pastelowych kolorów jest niezwykle atrakcyjna
Pani lato nie powinna nosić kolorów jaskrawych, w ich otoczeniu karnacja lata wygląda sino. Pani lato powinna unikać czerni. Lato jest chłodną, kolorystycznie, porą roku i powinna zrezygnować zatem z wszelkich złocistych odcieni: łososiowego, pomarańczowego, brzoskwiniowego, rudego. Jeśli lato zakłada strój w kolorze czerwonym, ma to być raczej czerwień zbliżona do arbuza niż pomidora.
Najpiękniejsze kolory lata, najbardziej zdobiące, to opisane na początku błękit i jasny lila, złamana biel, kamienisty beż, chłodne zieleń i czerwień, beż i brąz, aż do odcienia gorzkiej czekolady. Czernią lata jest zgaszony granat. Beże wyglądają trochę smutno, należy je zatem ożywić. Może to być szalik, apaszka albo malutka chusteczka w kieszonce żakietu. Znakomicie wyglądają dwie chusteczki w różnych odcieniach np.: cyklamenu, cytrynowego lub turkusowego. Warto podkreślić, że turkus jest stworzony dla lata. Kolory lata powinny być jak ono - delikatne. Wszystkie jakby rozbielone mlekiem albo lekko przyprószone fioletem bądź różem.

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 09:25   #6
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

hmmm,podepne się pod te pytanie, jeśli ktoś jest połączeniem lata i zimy, to jakie kolory ma nosić?? Ja dla przykładu jestem lato, które ma czarne brwi i rzęsy - więc oprawę typową dla zimy. W takim razie czy nosić ubrania o mocno nasyconej barwie czy nie?


Pozdrawiam
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 22:52   #7
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: Re: Jakie kolory ubran dla "lata"? Pomocy!!!

to jakie mi pasuja jestem latem kolory?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.