samoopalacz Dax Cosmetics pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 22:20   #1
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37

samoopalacz Dax Cosmetics pytanie


Witam, pod koniec sierpnia wybieram się na wesele koleżanki i planowałam kupić sobie jutro samoopalacz DC.Z ciekawości popatrzyłam na allegro jakie tam są ceny tego samoopalacza i na jednej z tych aukcji jest napisane aby unikać kontaktu z oczami.Jeśli posmaruję całą twarz poza okolicami oczu to przecież będzie śmiesznie wyglądało.To będzie mój pierwszy samoopalacz do twarzy i nie wiem jak go aplikować omijając okolice oczu bo wtedy będzie przecież różnica.Please dziewczyny pomóżcie.

A może chodzi o to aby unikać przedostania się kosmetyku do oczu?Czyli do worka spojówkowego?
Pewnie to pytanie wydaje wam się głupie ale do tej pory nie miałam do czynienia z samoopalaczami do twarzy.

Edytowane przez betty29
Czas edycji: 2012-08-16 o 22:26
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:51   #2
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Cytat:
Napisane przez betty29 Pokaż wiadomość
Witam, pod koniec sierpnia wybieram się na wesele koleżanki i planowałam kupić sobie jutro samoopalacz DC.Z ciekawości popatrzyłam na allegro jakie tam są ceny tego samoopalacza i na jednej z tych aukcji jest napisane aby unikać kontaktu z oczami.Jeśli posmaruję całą twarz poza okolicami oczu to przecież będzie śmiesznie wyglądało.To będzie mój pierwszy samoopalacz do twarzy i nie wiem jak go aplikować omijając okolice oczu bo wtedy będzie przecież różnica.Please dziewczyny pomóżcie.

A może chodzi o to aby unikać przedostania się kosmetyku do oczu?Czyli do worka spojówkowego?
Pewnie to pytanie wydaje wam się głupie ale do tej pory nie miałam do czynienia z samoopalaczami do twarzy.
Moim zdaniem oczy co najwyżej będą łzawić jeśli się do nich dostanie kosmetyk (w sumie jakikolwiek) i o to zapewne chodziło. Można cieniej posmarować okolice oka, tam jest cieńsza skóra i efekt mógłby być mocniejszy niż w innych 'rejonach'.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:52   #3
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Ja zawsze omijałam okolice oczu, tzn miejsce pod łukiem brwiowym i cienie pod oczami i nie wiedziałam różnicy między tymi miejscami a "opaloną" twarzą
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:44   #4
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Dziękuję dziewczyny ogromnie za odpowiedz spróbuję jutro nałożyć omijając okolicę oczu a jeśli zobaczę jakąś różnicę to posmaruje cieniutką warstwą pierwszy raz będę nakładała samoopalacz na twarz i trochę się boję efektów ale jeśli się nie sprawdzi to najwyżej pójdę "nieopalona"
Jeszcze raz bardzo dziękuję
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 15:14   #5
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Możesz też na okolicę oczu nałozyć mieszankę kremu nawilżającego/pod oczy o samoopalacza. Ja tak właśnie robię i nie miałam nigdy problemów, kolor wychodzi ładny, nie odznacza się od reszty twarzy
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:31   #6
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Faktycznie aż się dziwie samej sobie, ze na to nie wpadłam! Czasami robiłam tak z samoopalaczami do ciała jak były za ciemne ale nie wpadłam na to, ze można to samo zrobić z samoopalaczem do buzi

Edytowane przez betty29
Czas edycji: 2012-08-18 o 22:29
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.