ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-15, 13:44   #1261
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Na acne derm lepiej nic nie nakładać, bo zniweczymy jego lecznicze właściwości.
Używaj go tylko na noc. Kwasy w słoneczny dzień to za duże ryzyko powstania plam.
Dzięki że mnie uswiadomiłaś
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 21:40   #1262
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
Dzięki że mnie uswiadomiłaś
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 18:07   #1263
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy ktos może mi poradzić czy w moim przypadku zaczynać kurację acne dermem i czy jest sens robić to pod koniec kwietnia (coraz więcej słońca)???
Mam skórę tłustą-przesuszoną, z rozszerzonymi porami, miejscami przebarwienia i od czasu do czasu wyskoczy jakiś drobny pryszcz.
Na codzień stosuję Sorayę Care&Control, dzięki której całkiem pozbyłam się pryszczy, gorzej z przebarwieniami (znikają ale bardzo powoli),
najbardziej marzy mi się skóra całkiem gładka z zamkniętmi porami lub przynajmniej zmniejszonymi i w związku z tym chciałabym sie dowiedzieć, czy po stosowaniu acne dermu nie zniszczę efektów dotychczasowej pielęgnacji skóry i nie nabawię się pryszczy??
Mam też drugą prośbę : czy L_V mogłabyś mi zanalizować skład tego kremu i rozszyfrować, jaki składnik w nim zawarty powoduje że pryszcze mi po nim nie wychodzą??
Składniki:
aqua, ethyhexyl stearate, sorbitan stearate, sucrose cocoate, propylene glycol, sqalane, canola oil, tocopherol, centella asiatica extract, darutoside, 10-hydroxydecanoic acid, sebacic acid, cymbopogon nardus, carbomer, methyloparaben, propylparaben, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, DMDM hydantoin, parfum, benzyl alcohol, citral, eugenol, iso eugenol, benzyl salicylate, coumarin, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, benzyl cinnamate, butylphenyl methylopropional, linalool, benzyl benzoate, citronellol, d-limonene.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 19:20   #1264
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Myślę nad Antheliosem DP, ma dobre opinie na KWC. O Biodermie nie wiedziałam ze to lekki filtr, muszę o nim poczytać Alkohol w kosmetykach raczej mi nie przeszkadza. Wolę alkohol niż paraffinum liquidum czy caprylic/capric trigliceride... Iwostinu chyba nie kupię, boję się tego zapychania... A 2,5 ml czegokolwiek w twarz na pewno nie wklepię, nie ma szans. Moja skóra tego po prostu nie przyjmie...
Oj chyba mam podobna cere, alkohol toleruje ale trojglicerydow ani parafinum ani troche. Dlatego ze szczerego serca odradzam Iwostin- mam tendencje do zapychania a on to mnie tak zapchal ze nie wiedzialam co ze soba zrobic. No i bieli tez, ale to jeszcze moglabym wybaczyc gdyby nie to ciagle zapychanie, i tak teraz ten filtr zuzywam do ciala i rak. szukam wlasnie czegos lekkiego i niezapychajacego-Bioderma ma takie cos?
__________________
"...i temu jednemu mężczyźnie byłabym oczywiście absolutnie wierna. W ten sposób, w ten chyba jedyny sposób byłabym też sobie wierna. Byłabym taka, jaka chcę być i jaka naprawdę jestem. Ja to wiem. Ja to czuję..."
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 20:27   #1265
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

wiecie co o ile ktos tu jeszcze zaglada...

dzis uznalam ze jestem strasznie, strasznie blada! wiadomo acne derm+filtr + to ze ogolnie jestem raczej jasniutkiej karnacji...
tylko nie wiem czy z taka az bladoscia mi do twarzy..?

ale to nie wazne
chcialam tylko powiedziec, ze cera wyglada lepiej, nie przesusza sie ciesze sie. mam nadzieje ze te plamy niebawem tez zejda
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 20:45   #1266
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
wiecie co o ile ktos tu jeszcze zaglada...

a zagląda, zagląda

Ja ostatnio nie używałam AD, ale za kilka dni wracam do niego. Nie mogłam wyjść z przesuszu po peelingu migdałowym no i wcześniej jeszcze trochę sie łuszczyłam.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 11:32   #1267
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
a zagląda, zagląda

Ja ostatnio nie używałam AD, ale za kilka dni wracam do niego. Nie mogłam wyjść z przesuszu po peelingu migdałowym no i wcześniej jeszcze trochę sie łuszczyłam.
wlasnie tak sobie pomyslalam, ze moze powinnam sie bardziej zluszczyc, tak raz a porzadnie ale przy samym AD to raczej niemozliwe.. tym bardziej ze raczej ladnie sie nawilzam,przynajmniej na to wyglada. uzywam teraz AD codziennie. moze zaczne do tego raz w tygodniu peeling enzymatyczny(mam z ziai calma hlc), albo maske aspirynowa? tylko ona tez nawilza, tak samo jak ten peeling
no nic, moze skoro jest widoczna poprawa, to nie bede narazie nic zmieniac i poczekam na dalsze efekty.. trzeba byc cierpliwym!

tylko wkurza mnie ta bladosc. ogolnie nigdy nie bylam czekoladowa, ale teraz jestem bielsza niz zwykle i troche mi sie to nie podoba. moze sie przyzwyczaje. albo latem po AD, zmniejsze filtr
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 15:24   #1268
rossetka
Przyczajenie
 
Avatar rossetka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Question Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

no własnie! teaz sie zastanawiam czy wiosna to odpowiedni moment do rozpoczynania kuracji acne dermem dzis zakupilam go w aptece i sie zastanawiam czy go wogole teraz zaczynac? pewnie bym go stosowala tylko na noc ale nie lubie stosowac kremow z filtrem bo zawsze mam problem zeby na nie fluid nalozyc dlatego robie to sporadycznie ale domyslam sie ze nawet przy wieczornym stosowaniu bez filtrow ani rusz???????
rossetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 21:44   #1269
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy ktoras z Was miala moze Acne mat krem ??
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 23:05   #1270
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja zaczelam kuracje AD dokladnie dwa tygodnie temu, stosuje go tylko na noc, a rano nakladam iwostin nawilżający SPF20 i ta mieszanka spowodowala u mnie tak ogromny wysyp grudek w okolicach żuchwy, oraz ropnych bolących krost w innych miejscach, ze nie wiem, czy dalej mam to kontynuowac! jestem zalamana, zamiast lepiej, jest o wiele wiele gorzej, nie wiem, moze to przejsciowe, a moze po prostu zapycha mnie ten Iwostin?? kurcze, ale jestem zła, no!!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 23:07   #1271
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A czy ktoras z Was miala moze Acne mat krem ??
acne mat krem stosowala niedawno moja siostra, jest to krem na recepte z antybiotykiem o ile sie nie myle. czy ja wiem, czy jej to pomoglo?? nie zauwazylam specjalnej poprawy
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 15:29   #1272
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A czy ktoras z Was miala moze Acne mat krem ??
ja mam
Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
ja zaczelam kuracje AD dokladnie dwa tygodnie temu, stosuje go tylko na noc, a rano nakladam iwostin nawilżający SPF20 i ta mieszanka spowodowala u mnie tak ogromny wysyp grudek w okolicach żuchwy, oraz ropnych bolących krost w innych miejscach, ze nie wiem, czy dalej mam to kontynuowac! jestem zalamana, zamiast lepiej, jest o wiele wiele gorzej, nie wiem, moze to przejsciowe, a moze po prostu zapycha mnie ten Iwostin?? kurcze, ale jestem zła, no!!
a używałaś tego Iwostinu wcześniej? bo jeżeli nie, to mógł Cię zapchać (ja używam już 2 tubkę i jestem nim zachwycona). AD sam w sobie powoduje wysyp, więc ja bym trochę poczekała z odstawieniem

ale za niski ten filtr w Iwostinie. nie masz czegoś innego?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 15:50   #1273
paula1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 32
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

MAm pytanko które mnie bardzo dręczy. Po trądziku mam przebarwienia na polikach w postaci drobnych kropeczek. z daleka wygląda to jak bym miala przebite igłą a tak na prawde skóra jest gładziusieńka jak sie z bliska popatrzy. Jak nakładam puder to te plamki jeszce bardziej ciemnieją. Czy w moim wypadku poskutkuje acne derm czyli zlikwiduje te przebarwienia?? Prosze odpisujcie może ktos juz próbował ad na przebarwienia....piszcie czy działa czy też nie.....
paula1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 16:38   #1274
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

fuksjaa i jak sie sprawuje acne mat ?
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 18:59   #1275
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
fuksjaa i jak sie sprawuje acne mat ?
średnio.
baardzo mnie piecze i pali, mam chyba zbyt delikatną skórę do niego. daje masakrycznie płaski mat, jak dla mnie aż za bardzo matuje. używam go tylko na noc - na dzień obowiązkowo filtry.

AD jest 100 razy lepszy, ale nie da się tego tak porównać bo to inne specyfiki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:08   #1276
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy ten Acne mat tez ma w swoim skladzie kwasy ??
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:22   #1277
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ja mam

a używałaś tego Iwostinu wcześniej? bo jeżeli nie, to mógł Cię zapchać (ja używam już 2 tubkę i jestem nim zachwycona). AD sam w sobie powoduje wysyp, więc ja bym trochę poczekała z odstawieniem

ale za niski ten filtr w Iwostinie. nie masz czegoś innego?
no to w takim razie poczekam jeszcze troche, mam nadzieje, ze ten wysyp to jak mówisz po AD a nie po Iwostinie, bo bardzo fajnie nawilża buźke i szkoda by bylo jakby mnie zapychal. no nie mam wyższego filtra w swoich zasobach niestety, a na razie brak kaski by kupic cos dobrego ale nie wystawiam w ogóle buzi na słonce, unikam go jak moge, choć kusi strasznie, teraz jeszcze tak ładnie cieplutko... ale jakm juz zaczelam kuracje, to chce ja dokonczyc, mam nadzieje wytrwac przynajmniej dwa miesiace, zobaczymy!

aha, nie używalam wczesniej iwostinu, dopiero teraz zaczelam razem z AD
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 17:48   #1278
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a powiedzcie mi dziewczyny, po jakim czasie(i czy w ogóle) zaczeła Wam sie złuszczac skóra, ale tak widocznie?? ja wlasnie dzis zaobserowowałam(11 kwietnia zaczelam stosowac AD), ze mój nos dosłownie cały obłazi ze skóry, i mam ogólny susz na twarzy! te syfki co mi powyłaziły wszystkie sobie pooczyszczałam(wiem, ze nie powinnam, ale nie mogłam sie powstrzymac) i teraz wszystko powolutku sie goi, mam nadzieje, ze te przebarwienia potradzikowe mi rozjaśni, bo mam tego sporo:/
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 19:10   #1279
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny, po jakim czasie(i czy w ogóle) zaczeła Wam sie złuszczac skóra, ale tak widocznie?? ja wlasnie dzis zaobserowowałam(11 kwietnia zaczelam stosowac AD), ze mój nos dosłownie cały obłazi ze skóry, i mam ogólny susz na twarzy! te syfki co mi powyłaziły wszystkie sobie pooczyszczałam(wiem, ze nie powinnam, ale nie mogłam sie powstrzymac) i teraz wszystko powolutku sie goi, mam nadzieje, ze te przebarwienia potradzikowe mi rozjaśni, bo mam tego sporo:/
skóra nie schodziła mi w ogóle. jak już to jakoś miejscowo. ale bardzo dbam o nawilżenie, więc to pewnie przez to
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 22:54   #1280
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

no ja wlasnie skobie dzis zakupilam bedac na zakupkach maseczke nawilżająco-kojącą, wiec sobie jutro użyje, bo iwostin choc dobry, to jednak troche nie daje rady z tym wysuszeniem i to rzeczywiscie moze byc powodem mojego złuszczania. dzieki za odp.
pozdrawiam
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 08:42   #1281
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
Mam też drugą prośbę : czy L_V mogłabyś mi zanalizować skład tego kremu i rozszyfrować, jaki składnik w nim zawarty powoduje że pryszcze mi po nim nie wychodzą??
Składniki:
aqua, ethyhexyl stearate, sorbitan stearate, sucrose cocoate, propylene glycol, sqalane, canola oil, tocopherol, centella asiatica extract, darutoside, 10-hydroxydecanoic acid, sebacic acid, cymbopogon nardus, carbomer, methyloparaben, propylparaben, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, DMDM hydantoin, parfum, benzyl alcohol, citral, eugenol, iso eugenol, benzyl salicylate, coumarin, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, benzyl cinnamate, butylphenyl methylopropional, linalool, benzyl benzoate, citronellol, d-limonene.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

Zaznaczyłam na czarno emolienty -zarówno te pochodzenia rośłinnego, jak np. oleje, jak i te "zwykłe", chemiczne. Jak widać, jest tego dosyć sporo. Zapychac może cie np. skwalan, skądinnąd bardzo dobry skłądnik, tyle że tłusty. Chroni łaszcz lipidowy skóry, natłuszczając ją lekko, jeśłi ktoś ma tłustą skórę może pozapychać. Nie wykluczam też olejów pochodzenia roślinnego.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 10:52   #1282
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A czy ten Acne mat tez ma w swoim skladzie kwasy ??
kwasów nie ma
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 18:12   #1283
p0w3rk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczyny. Przeczytalam tylko 8 stron bo wiecej nie mialam sily wiec tak:
1. jakie filtry beda dobre a tanie bo nie mam zbyt duzo kasy a chce sie pozbyc tych przebarwien bo mam je juz od 3 miesiecy i nie znikaja
2. orientuje sie ktos ile teraz kosztuje acne derm ?

pozdrawiam *
p0w3rk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 22:14   #1284
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez p0w3rk4 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Przeczytalam tylko 8 stron bo wiecej nie mialam sily wiec tak:
1. jakie filtry beda dobre a tanie bo nie mam zbyt duzo kasy a chce sie pozbyc tych przebarwien bo mam je juz od 3 miesiecy i nie znikaja
2. orientuje sie ktos ile teraz kosztuje acne derm ?

pozdrawiam *
1. Iwostin Solecrin emulsja SPF 40 (ok. 35zł/100ml)
Iwostin Solecrin krem SPF 50+ (ok. 25zł/75ml)
2. zależy w jakiej aptece, ale od 14-20zł.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 09:58   #1285
p0w3rk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

..

Edytowane przez p0w3rk4
Czas edycji: 2008-06-12 o 13:16
p0w3rk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 15:05   #1286
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez p0w3rk4 Pokaż wiadomość
dziekuje

mam jeszcze pytanie czy po nocy jak naloze troche fluidu na nos (mam tam wagry ;x) to cos sie stanie ?
proszę.
musisz zmyć AD po nocy, nałożyć filtr i dopiero potem podkład.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 15:09   #1287
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

już od jakiegos czasu poluje na acne derm i kurde dostac nie moge......... czy u Was w aptekach tez takie pustki?? jak obecnie ksztaltuje sie cena tego specyfiku??
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 15:10   #1288
p0w3rk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
proszę.
musisz zmyć AD po nocy, nałożyć filtr i dopiero potem podkład.

dziekuje
p0w3rk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 15:15   #1289
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez p0w3rk4 Pokaż wiadomość
dziekuje
nie ma sprawy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 20:53   #1290
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mrówka_zeta Pokaż wiadomość
już od jakiegos czasu poluje na acne derm i kurde dostac nie moge......... czy u Was w aptekach tez takie pustki?? jak obecnie ksztaltuje sie cena tego specyfiku??

Nigdy nie miałam problemu z kupnem AD. Ostatnio kupowałam ponad miesiąc temu. Kosztował 21 zł z groszami.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.