Fryzjer w Rzeszowie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 13:38   #151
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Przede wszystkim daruj sobie ta ironizujaca 'troske'.

Fajnie,ze nam polecilas swoj ulubiony salon, ale tak sie sklada,ze twoj ulubiony salon nie rowna sie ulubiony salon wszystkich rzeszowianek.

Ciesze sie,ze zgadzamy sie w kwestii farbowania, milo ze cenisz sobie naturalnosc,ale z mojej strony EOT.

Widzę, że masz troszkę mało kultury osobistej to już twój problem. Wszystko jest możliwe no i może być tak, iż zatrudnili cię na tym forum do krytyki heheheh lub po prostu nie masz, co robić.

Umieram z ciekawości, co to za ulubiony salon wszystkich rzeszowianek!!!!!!!! A tak w ogóle nie wypowiadaj się za wszystkich, bo rzeszowianek jest sporo a ty może miałaś do czynienia z garstką osób w porównaniu do liczebności Rzeszowa.
No, ale są tacy co dużo mówią a mało robią najwidoczniej należysz do takiego grona.

Z łaski swojej możesz sobie podarować cyniczne wypowiedzi do mnie, bo mnie to nie interesuje Szkoda mi mojego czasu na czytanie takich tekstów.

hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 18:16   #152
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hasska....to ty uwazasz ze "twoj "salon jest najlepszy i nie pozwalasz na wypowiedzi nie zadowonych osob, wiec moze skoncz faktycznie te ironiczne teksty" Nie zgadzam sie z tym, co piszesz. Mogę na to wszystko powiedzieć tyle ze chyba masz jakiś problem z sobą" z tego widac po twoich tekstach nie mozna sie z toba nie zgadzac...zastanow sie nad tym..
i ten -"A nie jak w tym salonie gdzie pracują na jednych z naj naj wyższej półki, czyli KADUS Nie wiem czy słyszałaś są bardzo drogie a włosy po nich sa wyśmienite Od ponad roku stosuje je w codziennym użytku i jeśli będę miała pieniądze na ich zakup to nie zamierzam zmieniać firmy." nie rozumiem... stosujesz je w codziennym uzytku...hmmm....ale jak bedziesz miala pieniadze na ich zakup to je kupisz.... hmmm... to mi jakos sie dziwnie wydaje ? czy moze sie myle? pracujesz w tym salonie?
a co do KADUSA.. nie sa to kosmetyki z naj naj naj wyzszej polki , jak piszesz, i nie sa tak bardzo drogie, to firam fryzjerska ze sredniej polki, moze pielegnacje maja dobra ale np farby nie sa dobrej jakosci, nie daja efektu kolorystycznego jako by sie oczekiwalo, kolory wychodza ciemniejsz nic na palecie , z blondami jest duzy problem, wiec moze to jest powodem tego fryzjera ktorego tak bronisz
a co do blondów... są i będa zawsze modne tak jak brazy i inne kolory
oczywiscie umietnoscia fryzjera jest to czy kolor bedzie pasowal do klientki czy nie, zeby uzyskac blond trzeba miec badzo duza wiedze teoretyczna i praktyczna, i nie ma wtedy mozliwosci oszpecenia klientki
wogole nie moze byc takiej mozliwosci dla szanujacego sie specjalisty
a ten tekst -"Wszystko jest możliwe no i może być tak, iż zatrudnili cię na tym forum do krytyki heheheh lub po prostu nie masz, co robić." daje ci narazie upomnienie!!
czy ty uwazasz ze na wizazu nie maja co robic? tylko zatrudniac osobydo krytykowania salonow fryzjerskich... to smiechu warte
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 19:37   #153
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Mogę na to wszystko powiedzieć tyle ze chyba masz jakiś problem z sobą, bo skoro decydujesz sie iść do fryzjera to chyba ci jeszcze mowy nie odjęło żeby powiedzieć ze temp wody ci troszkę nie odpowiada a juz tym bardziej mi sie w to wierzyć nie chce, bo zawsze sie pyta czy woda jest odpowiednia wiec wydaje mi sie ze powinnaś popracować nad swoja osoba .

Prosiłabym hasska o niesugerowanie innym użytkownikom rzekomych "problemów ze sobą" ponieważ nie jest to w dobrym tonie i źle świadczy o kulturze osobistej.
A na tym forum dbamy o wzajemny szacunek podczas wymiany poglądów
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 02:14   #154
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez mały_groszek Pokaż wiadomość
Prosiłabym hasska o niesugerowanie innym użytkownikom rzekomych "problemów ze sobą" ponieważ nie jest to w dobrym tonie i źle świadczy o kulturze osobistej.
A na tym forum dbamy o wzajemny szacunek podczas wymiany poglądów
Dokładnie:. Zupełnie niepotrzebne docinki i wzajemne ubliżanie sobie, szczególnie kiedy chodzi "tylko" o rady dotyczące salonów fryzjerskich. Kłótnia czy pan Rafał strzyże wolno czy szybko, albo czy blondynka farbowana wygląda gorzej niz brunetka i vice versa, lub czy woda była za gorąca albo za zimna jest poprostu śmieszna i świadczy o niedojrzałości. Kobiety wy chyba nie macie innych problemów w życiu. Rozbawiło mnie to zdanie: "Nie wiem czy Rafał jest kimś dla Ciebie, skoro tak za nim obstajesz, czy co!", więc dla zainteresowanych panem Rafałem śpieszę donieść, że jest on już zajęty zatem czas pozbyć się złudzeń.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:30   #155
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Nie rozumiem tego iz tak strasznie się na mnie jakoś rzuciłyście ze to ja niby pisze ironiczne teksty a to przecież "ptaszysko" sie mnie uczepiło i mi dogryzało, ale nie o to chodzi abym sie miała wybielać każdy potrafi czytać i może sobie wszystko doczytać Lecz nie należę do tych którzy będą siedzieć cicho jeśli ktoś na mnie najeżdża.

Wiem, po co jest to forum chciałam polecić salon, do którego chodzę. Skoro istnieje takie forum chciałam sie podzielnic a tu co mi z tego wyszło jedynie to iz po prostu naskoczono na mnie jak bym cos zległo zrobiła W dodatku ktoś mnie jeszcze obraża "Ptaszysko" cyt "Fajnie,ze nam polecilas swoj ulubiony salon, ale tak sie sklada,ze twoj ulubiony salon nie rowna sie ulubiony salon wszystkich rzeszowianek." - taki teks to naprawdę jest przesada mój ulubiony salon nie równa się do wszystkich rzeszowianek "

"Ptaszysko" tak strasznie wiedziała, co powiedzieć a nagle zamilkła jak zadałam jej pytanie to gdzie jest ten super salon ulubiony wszystkich rzeszowianek z miła chęcią chciałabym wiedzieć gdzie się znajduje
Najpierw wszczyna ostrą dyskusje a potem nawet nie raczy odpowiedzieć na pytanie.

To "Ptaszysko" napisało ze mój salon się nie równa !!!!!!!!!! A tu na forum dostało mi się ze ja tylko gadam o swoim salonie i nie dam powiedzieć nic innego na temat innych, salonow że niby krytykuje. Jeszcze wiem, co pisze, ale najwidoczniej zaniecham korzystania z tego forum, bo jak do tej pory nic ciekawego nie napisano odnośnie salonów fryzjerskich. Tylko jest kontynuowana dogryzka. Mnie sie to nie podoba i nie zamierzam w tym uczestniczyć.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:40   #156
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ODPOWIEDZ do GAGA

Mówisz o skończeniu ironicznych tekstów to przeczytaj sobie dokładnie, co napisałaś a potem dawaj wskazówki

Co do marki Kadus nie masz racji ale masz prawo do swojej opini.

Śmieszne cyt. twoja wypowiedz „twoj "salon jest najlepszy i nie pozwalasz na wypowiedzi nie zadowonych osob, wiec moze skoncz faktycznie te ironiczne teksty" NIC takiego nie napisałam i wszyscy ci, co są niezadowoleni maja do tego prawo

Nie wyłapuj słów z kontekstu całego zdania i nie rób z tych słów głównego tematu ZASTNÓW SIE !!!!!!!!!!!!!
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:41   #157
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hasska,
Ten konkretny wątek dotyczy salonów fryzjerskich w Rzeszowie, natomiast forum to całe mnóstwo innych wątków dotyczących zdrowia i urody, więc jeśli nie dowiedziałaś się nic konkretnego tutaj zawsze możesz poszukać gdzie indziej lub stworzyć nowy wątek. Oh...gadam oczywiste rzeczy, ale niektorzy może nie są świadomi rzeczy oczywistych. Radykalne opinie i docinki nikomu jeszcze nie przyniosły nic dobrego, to się tyczy nie tylko Ciebie, Ptaszyska ale każdego, zatem mniej ostrych komentarzy a więcej życzliwości, luzu i dystansu...po co sie gorączkować takimi bzdurami i tracić czas i energię na głupoty...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 20:43   #158
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
O boże, w jakich ty czasach żyjesz ze nie wiesz, co sie dzieje.
Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Mogę na to wszystko powiedzieć tyle ze chyba masz jakiś problem z sobą. Wydaje mi sie ze powinnaś popracować nad swoja osoba .


Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Wszystko jest możliwe no i może być tak, iż zatrudnili cię na tym forum do krytyki heheheh lub po prostu nie masz, co robić.

Umieram z ciekawości, co to za ulubiony salon wszystkich rzeszowianek!!!!!!!! A tak w ogóle nie wypowiadaj się za wszystkich, bo rzeszowianek jest sporo a ty może miałaś do czynienia z garstką osób w porównaniu do liczebności Rzeszowa.
No, ale są tacy co dużo mówią a mało robią najwidoczniej należysz do takiego grona.

Z łaski swojej możesz sobie podarować cyniczne wypowiedzi do mnie, bo mnie to nie interesuje Szkoda mi mojego czasu na czytanie takich tekstów.
Nie wiem czy ty rozumiesz co sie do ciebie pisze,ale wszystko co przytoczylam powyzej to twoje slowa a zarazem wycieczki osobiste, ktorych nie masz prawa tu stosowac dlatego z mojej strony jest EOT.
I nic nie poradze na to,ze nie zrozumialas tego co napisalam w zwiazku z 'ulubionym salonem rzeszowianek'.

EOT


EDYCJA: A zeby zakonczyc ten niemily epizod i nie offtopowac chcialam pochwalic salon fryzjerski Villa Park na Popieluszki (zaraz za SP 23)---taki maly niewinny salonik,ale dobrze tna. Bylam dzis z kolezanka, ktora jest marudna jesli chodzi o fryzury jak malo kto i wyszla z salono bardzo zadowolona. Zrobiono jej na glowie dokladnie to czego chciala, uwaznie jej sluchano, odradzono to co miala zamiar pierwotnie robic z wlosami. Bardzo pozytywne pierwsze wrazenie.
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 21:44   #159
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ptaszysko wszystko juz co mialo byc wytlumaczone kolezance jest zakonczone
bardzo prosilabym zeby wrocic do tematu a tego ktory wyniknąl pomiedzy juz nie poruszac dziekuje
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 23:26   #160
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Hasska,
Ten konkretny wątek dotyczy salonów fryzjerskich w Rzeszowie, natomiast forum to całe mnóstwo innych wątków dotyczących zdrowia i urody, więc jeśli nie dowiedziałaś się nic konkretnego tutaj zawsze możesz poszukać gdzie indziej lub stworzyć nowy wątek. Oh...gadam oczywiste rzeczy, ale niektorzy może nie są świadomi rzeczy oczywistych. Radykalne opinie i docinki nikomu jeszcze nie przyniosły nic dobrego, to się tyczy nie tylko Ciebie, Ptaszyska ale każdego, zatem mniej ostrych komentarzy a więcej życzliwości, luzu i dystansu...po co sie gorączkować takimi bzdurami i tracić czas i energię na głupoty...
Masz racje ze szkoda czasu i energii na głupoty naszczęście sama to tez zrozumiałam

Widziałam ze sa fajne watki równiez na inny temat Oczywiście znalazłam tam cos dla siebie co mnie zainteresowało
Dzieki
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 22:43   #161
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ptaszysko a jaki jest koszt ścięcia włosków w salonie Villa Park?
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 22:32   #162
sioneki
Przyczajenie
 
Avatar sioneki
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

teraz sprawdzam salon nadin przy ul. marszałkowskiej i nie jest zły (strzyżenie 30zł więc przystępnie) a pisze bo mam ogromną prośbę do wizażanek które coś wiedzą na temat tego pana fryzjera z salonu vogue przy ul.króla augusta, chodziłam do niego i byłam prze zadowolona lecz pewnego dnia chciałam się umówić na wizytę i dowiedziałam się że ten pan tam już nie pracuje ;/ jeśli wiecie gdzie on teraz pracuje to proszę dajcie znać plissss, pozdrawiam
__________________
"Moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie..."
sioneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 18:41   #163
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sioneki Pokaż wiadomość
teraz sprawdzam salon nadin przy ul. marszałkowskiej i nie jest zły (strzyżenie 30zł więc przystępnie) a pisze bo mam ogromną prośbę do wizażanek które coś wiedzą na temat tego pana fryzjera z salonu vogue przy ul.króla augusta, chodziłam do niego i byłam prze zadowolona lecz pewnego dnia chciałam się umówić na wizytę i dowiedziałam się że ten pan tam już nie pracuje ;/ jeśli wiecie gdzie on teraz pracuje to proszę dajcie znać plissss, pozdrawiam

Czesc
Co do tego pana to on po zwolnieniu z salonu Vogue nigdzie nie zaczał pracowac Obecnie bawi dziecko Czyli jego praca jest - opieka nad małym dzidziusiem. To co mi wiadomo to narazie nie ma zamiaru pracowac. Polecam Gosie z salonu vogue, jesli bedziesz chciała sie tam udac ponownie
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:21   #164
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Czesc
Co do tego pana to on po zwolnieniu z salonu Vogue nigdzie nie zaczał pracowac Obecnie bawi dziecko Czyli jego praca jest - opieka nad małym dzidziusiem. To co mi wiadomo to narazie nie ma zamiaru pracowac. Polecam Gosie z salonu vogue, jesli bedziesz chciała sie tam udac ponownie
Hej...a o którym panu z Vouge'a mówicie, czyżby chodziło o pana Rafała, bo właśnie w przyszłym tygodniu się do niego wybierałam?????
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 22:56   #165
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Hej...a o którym panu z Vouge'a mówicie, czyżby chodziło o pana Rafała, bo właśnie w przyszłym tygodniu się do niego wybierałam?????
Cześć
Mówimy o Damianie ktory nie pracuje juz w salonie prawie rok czasu. Gratuluje dobrego wyboru salonu fryzjerskiego Ja osobiście jestem bardzo zadowolona Buzka
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:55   #166
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Cześć
Mówimy o Damianie ktory nie pracuje juz w salonie prawie rok czasu. Gratuluje dobrego wyboru salonu fryzjerskiego Ja osobiście jestem bardzo zadowolona Buzka
Salon poleciła mi siostra, która oprócz siebie strzyże też tam swoją 5-letnią córeczkę, właśnie u rzeczonego wyżej pana Rafała. Nie muszę dodawać, że obie mają śliczne modne fryzurki, a jego powolność (która była poruszana w wątku) uznawana jest tylko za zaletę, a nie za wadę. Osobiście też wolę wolniejszych i dokładniejszych fryzjerów. Sama planuję radykalną zmianę, mam bardzo długie włosy ale muszę trochę obciąć bo makabrycznie mi wypadają, mam nadzieję, że będę zadowolona i nie wyjdę z salonu żałując, że tam wogóle weszłam, co miało już miejsce wiele razy w niektórych rzeszowskich salonach fryzjerskich...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 12:53   #167
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hmm, czy naprawde w rzeszowie jest tylko vouge godny polecienia? nie ma czegos takiego jak fajny i niedrogi fryzjer?? Ja dlugo chodzilam do Pani Basi w Akme (boczne mickiewicza) niestety wyjechala za granice pare miesiecy temu i mimo zapewnien innych fryzjerek jakos nie bardzo wierze ze wroci placilam u niej 20 zł i chociaz ukladala srednio i zawsze wychodzilam niezadowolona to po umyciu i uczesaniu "po swojemu" bylo super.Chyba jedyna fryzjerka do ktorej wracalam. Teraz poszlam do innej niedrogiej,poleconej ("zofeczka" na króla augusta) i wyszlam z fryzura taka jaka ma pol miasta buuu
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:35   #168
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczyny! Wiem tu powinno byc cos o wlosach,ale wpisuje to wszedzie gdzie jest mowa o rzeszowie.Mam nadzieje ze nie bedziecie zle;*
Wiem ze moze to nietypowa prosba-no ale jednak.Sluchajcie MUSZE wyrwac zeba-ósemke
Moze ktoras z was wie gdzie moglabym w Rzeszowie?
Tzn znam jednego goscia chirurga u ktorego wyrwalam w srode 1 takiego zeba,ale sobie gosc zawolal 250zl! Po prostu szukam kogos tanszego.Jakbyscie mogly mi pomoc ,bylabym dozgonnie wdzieczna!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 00:51   #169
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

nie ..no fakt ..pzresada..
wejdz na forum plotkowe .. chyab tam jest miesce takiego pytania
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 08:41   #170
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
nie ..no fakt ..pzresada..
wejdz na forum plotkowe .. chyab tam jest miesce takiego pytania
juz tam dalam przepraszam ale chodzilo mi o to zeby wpisac to tam gdzie zagladaja rzeszowianki po prostu barzdo mi zalezy
Sorki
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:23   #171
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam
Polecam chirurga na ul Hetmańskiej nazywa się Pomianek ale musze cie rozczarować bo płaciłam troszkę więcej i nie wiem czy znajdziesz cos tańszego Bo to jest zabieg chirurgiczny.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:12   #172
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc Moj chlopak chce sie obciac w Reszowie,ale nie wie gdzie.Znacie moze jakiegos fajnego meskiego fryzjera? ???
On sie bardzo boi bo ma dlugie wlosy i nie scinal ich od 8 lat,a przydaloby sie je sciac bo ma juz lekkie zakola.
Bardzo bede wdzieczna za pomysly
dziki i pozdrawiam
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 22:25   #173
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Smile Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Czesc Moj chlopak chce sie obciac w Reszowie,ale nie wie gdzie.Znacie moze jakiegos fajnego meskiego fryzjera? ???
On sie bardzo boi bo ma dlugie wlosy i nie scinal ich od 8 lat,a przydaloby sie je sciac bo ma juz lekkie zakola.
Bardzo bede wdzieczna za pomysly
dziki i pozdrawiam
Pan Rafał z Vouge'a, mój brat natomiast często ścina włosy w Remari na Nowym Mieście (ścinają go panie ale jest zadowolony i fajnie wygląda)
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 10:01   #174
sioneki
Przyczajenie
 
Avatar sioneki
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Czesc Moj chlopak chce sie obciac w Reszowie,ale nie wie gdzie.Znacie moze jakiegos fajnego meskiego fryzjera? ???
On sie bardzo boi bo ma dlugie wlosy i nie scinal ich od 8 lat,a przydaloby sie je sciac bo ma juz lekkie zakola.
Bardzo bede wdzieczna za pomysly
dziki i pozdrawiam
Jak ma długie włosy to może je zabrać ze sobą i sprzedać w teatrze Siemaszkowej słyszałam że tam skupują włosy i że dobrze płacą, jak macie czas to spytajcie się jak to wygląda
__________________
"Moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie..."
sioneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 11:05   #175
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sioneki Pokaż wiadomość
Jak ma długie włosy to może je zabrać ze sobą i sprzedać w teatrze Siemaszkowej słyszałam że tam skupują włosy i że dobrze płacą, jak macie czas to spytajcie się jak to wygląda
Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Pan Rafał z Vouge'a, mój brat natomiast często ścina włosy w Remari na Nowym Mieście (ścinają go panie ale jest zadowolony i fajnie wygląda)
dzieki
a gdzie jest ten Vouge???
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:11   #176
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Pan Rafał z Vouge'a, mój brat natomiast często ścina włosy w Remari na Nowym Mieście (ścinają go panie ale jest zadowolony i fajnie wygląda)
Jesli chce krotka fryzurke to zdecydowanie Remari tani salon, nawet bardzo, moj brat chodzi tam od lat i zawsze super

Cytat:
Napisane przez jula:)
dzieki
a gdzie jest ten Vouge???
na Krola Augusta, kolo Reduty (jadac od pilsudkiego, wjezdzasz na Okulickiego i przed Reduta zaraz w ul. Krola Augusta, druga w prawo juz wieeele razy bylo to pisane w tym watku
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:47   #177
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Czesc Moj chlopak chce sie obciac w Reszowie,ale nie wie gdzie.Znacie moze jakiegos fajnego meskiego fryzjera? ???
On sie bardzo boi bo ma dlugie wlosy i nie scinal ich od 8 lat,a przydaloby sie je sciac bo ma juz lekkie zakola.
Bardzo bede wdzieczna za pomysly
dziki i pozdrawiam
Hejka
Polecam salon Vouge na ul. Kr Augusta 29 Meskie sciecia sa super u Gosi ktora tam pracuje lub u RafalaPolecam
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:46   #178
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Hejka
Polecam salon Vouge na ul. Kr Augusta 29 Meskie sciecia sa super u Gosi ktora tam pracuje lub u RafalaPolecam
Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
Jesli chce krotka fryzurke to zdecydowanie Remari tani salon, nawet bardzo, moj brat chodzi tam od lat i zawsze super


na Krola Augusta, kolo Reduty (jadac od pilsudkiego, wjezdzasz na Okulickiego i przed Reduta zaraz w ul. Krola Augusta, druga w prawo juz wieeele razy bylo to pisane w tym watku
dzieki wielkie
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 23:04   #179
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczynki a wiecie kto w miare tanio przedluza wlosy w Rzeszowie albo okolicach?? Tylko nie salon Avangarda w Ameryce... plisss pozmozcie
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:40   #180
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A może któraś z dziewczyn ścinała się w salonie "Diuna" na rejtana ( salon znajduje się na dole w Respanie) ? Byłam tam kilka razy się czesać i byłam zadowolona, ale jeszcze się tam nie ścinałam i nie wiem czy iść tam czy gdzie indziej.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.