Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 20:43   #781
delloruso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Preciez zadałam pytanie i nikt mi jeszcze nie odpowiedział ale no nic spadam z tego forum...
delloruso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 13:05   #782
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Wrzucam tylko zdjęcie z piątku bo miałam dostęp do aparatu a na razie więcej nie mam,nie chciałam całych końcówek farbować tylko większe pasma bo nie podoba mi się każde ombre niektóre przypominają skunksa ,szczególnie jak jest za duża różnica w kolorze.Chciałam jak najbardziej naturalny efekt ,jak będę mieć aparat to wrzuce jeszcze jakieś dokładniejsze fotki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5110019.jpg (166,5 KB, 312 załadowań)
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:10   #783
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

cześć dziewczyny
jutro w końcu idę na ombre!
czaję się na nie już od roku chyba i stwierdziłam, że skoro nie szaleć teraz to kiedy?

może to nie będzie całkiem dokładnie takie ombre, ale bardziej blond końcówki, bo szkoda mi trochę większości włosów farbować, bo zapuszczam je i zapuszczam... jutro będę musiała je też trochę podciąć, ale może dzięki temu zaczną trochę rosnąć bo na razie od pewnego czasu stoją w miejscu. no i chcę zlikwidować ten takie dziwny "ogon" :p
poniżej zdjęcia moich włosów i włosów jakie chcę mieć

mam nadzieję, że jutro równie uradowana będę mogła przesłać zdjęcia moich włosów
trzymajcie kciuki by wyszło!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00599.jpg (141,9 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00601.jpg (46,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,9 KB, 316 załadowań)
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:45   #784
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja ombre zrobilam i niestety ale szybko sie nudzi a wlosy zniszczone na maxa...
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:15   #785
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
ja ombre zrobilam i niestety ale szybko sie nudzi a wlosy zniszczone na maxa...
Ja chcę niedługo zrobić Ale jak będą zniszczone to trudno - i tak planuję wrócić kiedyś do długości brody, więc jak ombre się znudzi to będzie idealna pora
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:25   #786
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny - odnośnie tematu czyli "moda na ombre".... No właśnie - czy ombre jest jeszcze modne? Ja swoje zrobiłam dokłądnie 29 kwietnia 2011, wtedy był na to szał również wśród "celebrytek", Sablewskie, Brodki, Mariny itd.... Ombre trzyma mi się ładnie do tej pory, profesjonalnie było zrobione i ładnie wyszło. Włosy mi sporo podrosły, a jednocześnie chce w końcu podciąc same końce, bo są bardzo zniszczone. I teraz się zastanawiam czy zrobic ombre jeszcze raz czy już machnąc włosy na 1 kolor....
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:29   #787
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - odnośnie tematu czyli "moda na ombre".... No właśnie - czy ombre jest jeszcze modne? Ja swoje zrobiłam dokłądnie 29 kwietnia 2011, wtedy był na to szał również wśród "celebrytek", Sablewskie, Brodki, Mariny itd.... Ombre trzyma mi się ładnie do tej pory, profesjonalnie było zrobione i ładnie wyszło. Włosy mi sporo podrosły, a jednocześnie chce w końcu podciąc same końce, bo są bardzo zniszczone. I teraz się zastanawiam czy zrobic ombre jeszcze raz czy już machnąc włosy na 1 kolor....
ja bym się nie kierowała tym co "modne" tylko tym co mi się podoba
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 09:26   #788
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Wrzucam tylko zdjęcie z piątku bo miałam dostęp do aparatu a na razie więcej nie mam,nie chciałam całych końcówek farbować tylko większe pasma bo nie podoba mi się każde ombre niektóre przypominają skunksa ,szczególnie jak jest za duża różnica w kolorze.Chciałam jak najbardziej naturalny efekt ,jak będę mieć aparat to wrzuce jeszcze jakieś dokładniejsze fotki.
pieknue ci wyszlo w koncu jakies ombre zrobione bardzo naturalnie a nie po linijce z wyrazna granica bardzo mi sie podoba i kolor i jak jest zrobione. a jak z tylu wyglada?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:10   #789
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
pieknue ci wyszlo w koncu jakies ombre zrobione bardzo naturalnie a nie po linijce z wyrazna granica bardzo mi sie podoba i kolor i jak jest zrobione. a jak z tylu wyglada?

Dzięki wielkie z tyłu tak samo ,może jutro będę mieć aparat to wrzuce jakieś fotki,zmiana nie jest drastyczna ale bardzo przyjemna dla oka i nie muszę się martwić o odrosty
a co do mody to tak jak powiedziała wizażanka wcześniej ważne to co się podoba.A ombre naprawdę wygląda naturalniej niż balejaż na całości.
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:48   #790
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Możecie mi powiedzieć ile trwa robienie ombre na ciemnych włosach? Ile rodzaji (rodzajów?) farb trzeba użyć?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 17:17   #791
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jutro w końcu idę na ombre!
czaję się na nie już od roku chyba i stwierdziłam, że skoro nie szaleć teraz to kiedy?

może to nie będzie całkiem dokładnie takie ombre, ale bardziej blond końcówki, bo szkoda mi trochę większości włosów farbować, bo zapuszczam je i zapuszczam... jutro będę musiała je też trochę podciąć, ale może dzięki temu zaczną trochę rosnąć bo na razie od pewnego czasu stoją w miejscu. no i chcę zlikwidować ten takie dziwny "ogon" :p
poniżej zdjęcia moich włosów i włosów jakie chcę mieć

mam nadzieję, że jutro równie uradowana będę mogła przesłać zdjęcia moich włosów
trzymajcie kciuki by wyszło!
ostatnie zdjęcie piękne ombre, takie delikatne i naturalne.
Czekam na fotki jak ci wyszło
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 21:48   #792
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

no i fryzjerka spieprzyła trochę sprawę z moim pięknym ombre :/
a specjalnie brałam laptopa, żeby mogła zobaczyć duże wyraźne zdjęcia, a nie jakieś wydrukowane czy z telefonu
chciałam blond końcówki, a wyszło że mam ombre od ucha :/ i do tego od połowy ucha są w kolorze miedzianego blondu, a końce są ładnie blond tylko to nie są końce tylko 1/3 włosów!!!

a nie chciałam tak bardzo niszczyć włosów po całości i zależało mi tylko na mocno rozjaśnionych końcach! teraz przez to wyglądam jak prawie blondynka i chce mi się płakać!
choć ładnie zrobiła przejścia między miedzią a blondem, to przejście między moim naturalnym kolorem a miedzią jest tragiczne!!
czuję, że sama to chyba zrobiłabym sobie lepiej
i 3 lata zapuszczania w dupę!!!

no ale nic, jutro sama pokombinuję z farbą żeby je trochę przyciemnić od góry, zrobić lepsze przejście.
no i wrzucę wam jakieś fotki, bo dziś już nie miałam siły.

tylko powiedzcie mi czy jak mam farbę orzechowy brąz, gdzie trzymać ją trzeba od 20 do 40 min, to czy jak potrzymam ją 10 to włosy wyjdą rude czy bardziej jasny brąz? bo właśnie boję się tego rudego, żeby już całkiem nie namieszać
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:02   #793
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

no to szkoda że nie jesteś zadowolona,a ten orzechowy brąz będziesz farbować od nasady czy tylko te rozjaśnione pasma?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć ile trwa robienie ombre na ciemnych włosach? Ile rodzaji (rodzajów?) farb trzeba użyć?

Na moich włosach rozjaśnianie trwało kilka minut nałożyła na lewą strone przeszła do prawej i strona lewa już była jasna także myśle ,ze jakieś 10 min (zdjęcie kilka postów wyżej )ale wszystko zależy od włosów niektórym chwyta szybko innym wolniej.
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:15   #794
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
no i fryzjerka spieprzyła trochę sprawę z moim pięknym ombre :/
a specjalnie brałam laptopa, żeby mogła zobaczyć duże wyraźne zdjęcia, a nie jakieś wydrukowane czy z telefonu
chciałam blond końcówki, a wyszło że mam ombre od ucha :/ i do tego od połowy ucha są w kolorze miedzianego blondu, a końce są ładnie blond tylko to nie są końce tylko 1/3 włosów!!!

a nie chciałam tak bardzo niszczyć włosów po całości i zależało mi tylko na mocno rozjaśnionych końcach! teraz przez to wyglądam jak prawie blondynka i chce mi się płakać!
choć ładnie zrobiła przejścia między miedzią a blondem, to przejście między moim naturalnym kolorem a miedzią jest tragiczne!!
czuję, że sama to chyba zrobiłabym sobie lepiej
i 3 lata zapuszczania w dupę!!!

no ale nic, jutro sama pokombinuję z farbą żeby je trochę przyciemnić od góry, zrobić lepsze przejście.
no i wrzucę wam jakieś fotki, bo dziś już nie miałam siły.

tylko powiedzcie mi czy jak mam farbę orzechowy brąz, gdzie trzymać ją trzeba od 20 do 40 min, to czy jak potrzymam ją 10 to włosy wyjdą rude czy bardziej jasny brąz? bo właśnie boję się tego rudego, żeby już całkiem nie namieszać
ja bym rzucila na to jakas farbe bez amoniaku ton w ton identyczny z twoim naturalnym albo szamponetka. po jakims czasie z ombre sama sie wyplucze farba.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:11   #795
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
no to szkoda że nie jesteś zadowolona,a ten orzechowy brąz będziesz farbować od nasady czy tylko te rozjaśnione pasma?
tylko na rozjaśnione pasma, bo nie chcę mieć dodatkowych odrostów za jakiś czas
dziś po południu zaczynam działać, ale najpierw wykonam jakąś małą próbę na włosach od spodu, by się przekonać jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja bym rzucila na to jakas farbe bez amoniaku ton w ton identyczny z twoim naturalnym albo szamponetka. po jakims czasie z ombre sama sie wyplucze farba.
wiesz, nie chcę już za dużo kombinować, szczególnie na ombre, niech końce zostaną jakie są, ale resztę muszą jakoś doprowadzić do porządku

Edytowane przez jus93tyna
Czas edycji: 2012-05-16 o 12:25
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 16:46   #796
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Wrzucam tylko zdjęcie z piątku bo miałam dostęp do aparatu a na razie więcej nie mam,nie chciałam całych końcówek farbować tylko większe pasma bo nie podoba mi się każde ombre niektóre przypominają skunksa ,szczególnie jak jest za duża różnica w kolorze.Chciałam jak najbardziej naturalny efekt ,jak będę mieć aparat to wrzuce jeszcze jakieś dokładniejsze fotki.

moim zdaniem wyglada to jakby ktos cie machanal razjasniaczem ale fryzjerka zrobila nieudane pasmo rozjasniaczem
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:41   #797
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Wrzucam tylko zdjęcie z piątku bo miałam dostęp do aparatu a na razie więcej nie mam,nie chciałam całych końcówek farbować tylko większe pasma bo nie podoba mi się każde ombre niektóre przypominają skunksa ,szczególnie jak jest za duża różnica w kolorze.Chciałam jak najbardziej naturalny efekt ,jak będę mieć aparat to wrzuce jeszcze jakieś dokładniejsze fotki.
Dobrze, że jesteś zadowolona, fajnie czasem coś zmienić w wyglądzie, choć mi się za bardzo nie podoba i dla mnie to średnio przypomina ombre, bardziej pasemka
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2012-05-16 o 22:04
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:50   #798
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Wrzucam tylko zdjęcie z piątku bo miałam dostęp do aparatu a na razie więcej nie mam,nie chciałam całych końcówek farbować tylko większe pasma bo nie podoba mi się każde ombre niektóre przypominają skunksa ,szczególnie jak jest za duża różnica w kolorze.Chciałam jak najbardziej naturalny efekt ,jak będę mieć aparat to wrzuce jeszcze jakieś dokładniejsze fotki.
A Ty masz to z wierzchu tylko? Bo na zdjęciu wygląda jakby pod spodem były ciemne i się zastanawiam czy tylko światło tak odbija
Ombre to chyba nie jest, ale jednego nie można Ci odmówić -blasku włosów
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 22:45   #799
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

No ja akurat jestem zachwycona swoim ombre i wszyscy mi mówią ,że wygląda lepiej niż u sławnych Pań na których się wzorowałam z tego typu farbowaniem i może dla niektórych wyglądać jak pasmo machnięte rozjaśniaczem ale za to dobrze machnięte i na moich cieniowanych włosach kolor rozkłada się po całości ,może tak na tym zdjęciu wyszło albo dlatego ze mam proste włosy a przy ombre wszyscy prawie mają falowane.
a Ja nie chciałam typowego ombre bo takowe mi się nie podoba.

Poniżej ombre ,którym się kierowałam bo tylko to mi sie podoba i właśnie podobnie wyglądają moje włosy jak są lekko pofalowane .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (26,7 KB, 160 załadowań)
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 22:52   #800
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
No ja akurat jestem zachwycona swoim ombre i wszyscy mi mówią ,że wygląda lepiej niż u sławnych Pań na których się wzorowałam z tego typu farbowaniem i może dla niektórych wyglądać jak pasmo machnięte rozjaśniaczem ale za to dobrze machnięte i na moich cieniowanych włosach kolor rozkłada się po całości ,może tak na tym zdjęciu wyszło albo dlatego ze mam proste włosy a przy ombre wszyscy prawie mają falowane.
a Ja nie chciałam typowego ombre bo takowe mi się nie podoba.

Poniżej ombre ,którym się kierowałam bo tylko to mi sie podoba i właśnie podobnie wyglądają moje włosy jak są lekko pofalowane .
Nikt nie mówi, że to źle, dla mnie po prostu to nie jest ombre, także tego u Biel nie nazwałabym do końca ombre, jak Tobie się podoba to ok
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:44   #801
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

po co robic cos co sie jednak nie podoba??....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:23   #802
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi, że to źle, dla mnie po prostu to nie jest ombre, także tego u Biel nie nazwałabym do końca ombre, jak Tobie się podoba to ok
osobiscie uwazam ze o wiele takie ombre lepiej wyglada niz wlosy malowane po calosci rownomiernie i stopniowo przechodzace w inny kolor. sa teakie wtedy....jednowymiarowe, plaskie. i co ukrrywac w pl poprostu fryzjerzy nie umieja tak farbowac a pozniej lataja po ulicach laseczki dumne jak paw "bo byly u fryzjera i maja profesjonalne ombre" a na glowie maja cos co jest podobne do niczego a napewno to ich nie zdobi. za duze kontrasty , zle stonowany kolor zupelnie nie pasujacy do urody, zbyt ostre przejscia. i strasza pozniej po ulicach nowe Drew Barryomre z mopem na glowie c;p czy np takie wychodzace z kanalow Olsenki.

a mistrzostwami sa takie ombre:
http://4.bp.blogspot.com/-tgs_T06VTE.../balayage4.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-_0QUIE4ayo...600/ombre3.png
http://3.bp.blogspot.com/-PsfhUgH9br...y-aldridge.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-NbovLnAq87...trend-lily.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-mbcJsM-_PL...Mila-Kunis.jpg
http://tribeofmannequins.files.wordp...ox-193x300.jpg
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2012-05-17 o 09:32
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 10:09   #803
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
osobiscie uwazam ze o wiele takie ombre lepiej wyglada niz wlosy malowane po calosci rownomiernie i stopniowo przechodzace w inny kolor. sa teakie wtedy....jednowymiarowe, plaskie. i co ukrrywac w pl poprostu fryzjerzy nie umieja tak farbowac a pozniej lataja po ulicach laseczki dumne jak paw "bo byly u fryzjera i maja profesjonalne ombre" a na glowie maja cos co jest podobne do niczego a napewno to ich nie zdobi. za duze kontrasty , zle stonowany kolor zupelnie nie pasujacy do urody, zbyt ostre przejscia. i strasza pozniej po ulicach nowe Drew Barryomre z mopem na glowie c;p czy np takie wychodzace z kanalow Olsenki.

a mistrzostwami sa takie ombre:
http://4.bp.blogspot.com/-tgs_T06VTE.../balayage4.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-_0QUIE4ayo...600/ombre3.png
http://3.bp.blogspot.com/-PsfhUgH9br...y-aldridge.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-NbovLnAq87...trend-lily.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-mbcJsM-_PL...Mila-Kunis.jpg
http://tribeofmannequins.files.wordp...ox-193x300.jpg
Co kto lubi Mi się podoba ombre Lauren Conrad,ładnie jest zrobione, choć sama wolałabym inne odcienie
Pytanie po prostu czy jaśniejsze pasma z przodu to ombre czy pasemka, mnie się wydaje, że raczej to drugie
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 11:02   #804
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
po co robic cos co sie jednak nie podoba??....
żebyś się głupio pytała




a tak w ogóle to pasemka się robi chyba raczej od nasady głowy a nie od połowy tak jak ombre właśnie.

Edytowane przez Chilli Pepper
Czas edycji: 2012-05-17 o 11:13
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:07   #805
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Co kto lubi Mi się podoba ombre Lauren Conrad,ładnie jest zrobione, choć sama wolałabym inne odcienie
Pytanie po prostu czy jaśniejsze pasma z przodu to ombre czy pasemka, mnie się wydaje, że raczej to drugie
kolezanka mowila ze z tylu tez ma a z owe wlascisielki ombre co zamiescilam to ma rowniez z tylu kolor ,niektore z nich maja wlosy zgarniete do przodu przed ranmiona i jest wrazenie jakby cale farbiwanie znajdowalo sie z przodu zaraz musze pogrzebac po necie to pokaze jak mi sie uda znalezc.

fajne ombre ma tez
http://www.karinainfashionland.com/
gdzies opisywala jak otrzymala ten kolor i z tego co pamietam ombre wyszlo jej przypadkiem a pozniej okazalo sie modne
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:30   #806
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

znalazlam wlasnie znow takie "pasemkowate ombre tylko ze znow wlosy zgarniete do przodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-52.jpg (165,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-48.jpg (124,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-50.jpg (115,7 KB, 78 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 15:39   #807
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to pasemka się robi chyba raczej od nasady głowy a nie od połowy tak jak ombre właśnie.
Nie muszą być od nasady Można zrobić pasemka od spodu, żeby nie było widać odrostów.

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
kolezanka mowila ze z tylu tez ma
Na zdjęciu tego nie widać, a z postów nie wyczytałam

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
znalazlam wlasnie znow takie "pasemkowate ombre tylko ze znow wlosy zgarniete do przodu
Megan ma piękne włosy, ale nie za bardzo podoba mi się połączenie czerni i brązu u niej Nadal upierałabym się, że to pasemka
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:06   #808
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A ja jutro idę do fryzjera "odnowic" ombre nie mogę się doczekac.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:15   #809
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
A ja jutro idę do fryzjera "odnowic" ombre nie mogę się doczekac.
Wkleisz zdjęcia?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:36   #810
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Wkleisz zdjęcia?
Oczywiście
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.