fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 19:08   #31
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Myślałam o Foto Hojdys-Barbara Niewiem z Rybnika lub o Foto Perła http://www.fotoperla.eu/ lub "Pixel" Studio Foto-Wideo Krzysztof Mechel z Rybnika
Co myślicie o tym? Jak wygląda oferta i oczywiście ceny?
Myślę że o ofertę i ceny to najlepiej zapytać wykonawców, a nas o opinie
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:45   #32
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Chodziło mi o Wasze opinie, ale też by ceny nie były kosmiczne...
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:58   #33
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o Wasze opinie, ale też by ceny nie były kosmiczne...
a do jakiej kwoty szukasz i co byś chciała mieć w cenie ?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:11   #34
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Chodziło mi o to, by zdjęcia były warte kwoty jaką sobie życzą.
Chciałabym poznać Wasze opinie na każdy z zakładów:
- Foto Hojdys-Barbara Niewiem z Rybnika
- Foto Perła
http://www.fotoperla.eu/
-
"Pixel" Studio Foto-Wideo Krzysztof Mechel z Rybnika
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:06   #35
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez dusia81 Pokaż wiadomość
Myślę że o ofertę i ceny to najlepiej zapytać wykonawców, a nas o opinie
Dokładnie najlepiej zapytać się fotografa o cenę
U mnie na całe woj. śląskie cena to 1600 zł za pakiet od przygotowań do oczepin, album ze zdjęciami, zdjęcia na płycie i prezentacje dvd z podkładem muzycznym.

W cenę jest wliczony dojazd więc czy to będą Katowice czy Gliwice cena nie ulega zmianie. Oczywiście cena może się zmniejszyć jeśli wesele odbywa się w inny dzień niż sobota lub w termin sobotni w mniej oblegane miesiące
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:53   #36
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

W internecie to wszystko ładnie wygląda, powybierane najlepsze zdjęcia itd.
Jakie są wasze opinie o powyższych studiach?
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:10   #37
rosemary123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Myślałam o Foto Hojdys-Barbara Niewiem z Rybnika lub o Foto Perła http://www.fotoperla.eu/ lub "Pixel" Studio Foto-Wideo Krzysztof Mechel z Rybnika
Co myślicie o tym? Jak wygląda oferta i oczywiście ceny?

ja wybrałam fotoperla, gdyz zdjecia mi sie podobaly i filmy tez. z facetem mozna sie dogadac o wszystko. na rozmowie wyszlo ze jest on nastawiony na zroznicowanie np. chcielismy aby robil nam zdjecia w jednym miejscu a on sam nas poprosil abysmy inne wybrali gdyz to jest obklepane juz. widac ze lubi czegos nowego poprobowac a nie ciagle te same pozycje te same miejsca na sesji. To mi sie najbardziej w nim podoba. Minus to ze trzeba dlugo czekac na plyte z wesela ale to mowi na pcozatku, ale warto
rosemary123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 21:18   #38
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
Marcin Orzołek www.marcinorzolek.com
pakiet I + plener w innym dniu płacimy 2000 zł

mieliśmy zamówionego miejscowego fotografa ale zrezygnowaliśmy na rzecz pana Marcina, straciliśmy 100 zł zaliczki ale mam nadzieję, że nie będziemy żałować
Czytałam ponownie ten wątek. Nasza Pani fotograf jest w ciąży i termin ma w dniu naszego ślubu.
Myślałam, czy już macie po ślubie, ale chyba macie ślub za tydzień. Chciałam zapytać o Waszego fotografa.
Kogo mieliście za miejscowego fotografa?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
my mamy BP z Czernicy
Zamiast czytać od początku, to zaczęłam od drugiej karty

Zaciekawił mnie pad Marcin Orzołek. Po ślubie daj znać. Inne osoby, które miały do czynienia z Panem Marcinem też proszę o opinie
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:17   #39
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

my już po ślubie
daję znać, że Marcin Orzołek spisał się świetnie mogę go z czystym sercem polecić!
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:08   #40
Roberto90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Gdzieś mam namiary mojego fotografa. Muszę tylko poszukać to wstawię naprawdę mogę go polecić i wcale nie było tak drogo.
Roberto90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 07:19   #41
bronislaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez rosemary123 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o fotoperła z krzanowic? ja ciągle nad nim się zastanawiam. Jakoś bardziej mi się podoba jego film nakręcony i zdjęcia niż od BP? Ktoś z was korzystał z ich usług albo widział i orientuje się jak to cenowo?
Witam - my w tym roku mieliśmy okazję dwa razy zobaczyć pracę i zaangażowanie oraz produkt finalny studia filmowego BP, raz u kuzynki w lipcu, płyty oglądaliśmy już we wrześniu, a drugi raz w sierpniu na weselu u koleżanki, film realizował pan Boguś, jeden film od drugiego różnił się bardzo, zresztą każde było bardzo ciekawe i z zainteresowaniem się go oglądało. Pierwszy film z lipca liczył 4 godziny filmu drugi z sierpnia jedną godzinę, bardzo nam się podobało i już zarezerwowaliśmy sobie to studio na czerwiec 2013. Jeżeli chodzi o zdjęcia to widziałam od kilku fotografów i najbardziej podobały się nam zdjęcia od pana Jacka Mielczarka.
Pozdrawiam Ania
bronislaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 15:24   #42
pszowik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

witam,

Ja na swoim Ślubie i weselu miałam ekipe fotoperla.eu, plener oczywiście innego dnia w niesamowicie ciekawym miejscu (coprawda ponad 200km) ale waaaaarto było,fotki wyszły mega naturalnie bo taka właśnie panowała atmosfera na sesji. Film krótki i treściwy (lekko ponad godzinę). LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO!!!
pszowik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:38   #43
rosemary123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez pszowik Pokaż wiadomość
witam,

Ja na swoim Ślubie i weselu miałam ekipe fotoperla.eu, plener oczywiście innego dnia w niesamowicie ciekawym miejscu (coprawda ponad 200km) ale waaaaarto było,fotki wyszły mega naturalnie bo taka właśnie panowała atmosfera na sesji. Film krótki i treściwy (lekko ponad godzinę). LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO!!!
a gdzie mialas dokladnie plener jesli mozna spytac?
rosemary123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 06:41   #44
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

A ja wiem W skalnym miasteczku u naszych południowych sąsiadów.
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 15:57   #45
pszowik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
A ja wiem W skalnym miasteczku u naszych południowych sąsiadów.
tak, dokładnie, tak jak pisze niusia_87
pszowik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:54   #46
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Ja też miałabym namiary na super fotografa z tych stron

Cena jaką bierze to 1600zł, dojazd na śląskie i opolskie w cenie. Plener preferowany w inny dzień, miejsce do wyboru, nie ma problemu, aby dojechać nawet za granicę I sesję narzeczeńską mieliśmy gratis. I nie czeka się dłużej niż 2 miesiące- taki zapis w umowie jest i na tym nam najbardziej zależało, bo koleżanka czeka nadal, a wesele miała w sierpniu...
Osobiście fotki są super, za taką cenę i nie zmieniłabym ich na inne

W cenie było:
- tradycyjny album na 100 zdjęć w rozmiarze połowa a4, kolor kart, jak i album wybieraliśmy sami, tak samo i tłoczenie albo fotoalbum- dla mnie ta pierwsza opcja lepsza Fotki wybieraliśmy sami z ok 400szt.
- w eleganckim etui z ekoskórki (kolor do wyboru) i 2 cd, jedna prezentacja z fotkami, jakie są w albumie i z wybraną przez nas muzyką a druga to fotki w pełnej rozdzielności z całego dnia wesela.
- 2 x mniejsze etui też w wybranej ekoskórce, w nim prezentacja i fotki, jak powyżej, dla jednych i drugich rodziców.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2015-11-09 o 21:48 Powód: link
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 18:17   #47
asia144
Raczkowanie
 
Avatar asia144
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 107
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze czasem zagląda w ten wątek. Chciałam się zapytać o wasze opinie na temat Foto Sycha z Rydułtów i FotoKojtek z Raciborza? Miałyście może z nimi do czynienia?
__________________
joawil1@wp.pl
asia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 11:06   #48
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez asia144 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze czasem zagląda w ten wątek. Chciałam się zapytać o wasze opinie na temat Foto Sycha z Rydułtów i FotoKojtek z Raciborza? Miałyście może z nimi do czynienia?
Ja bym Ci polecała mojego fotografa, bo też jest z tych okolic, link masz powyżej

Nie wiem, ile ci panowie biorą, ale z dwojga złego, zdecydowanie lepsze zdjęcia jak dla mnie są od FotoKojtka, bo ma przynajmniej kolory na tych zdjęciach, ciekawe kadry, chociaż na niektórych mi się nie podoba obróbka i doświetlenie lampą.

Od Sychy widziałam fotoksiążkę, bo koleżanka go miała na weselu. Dla mnie tragedia, bo były tam moje ulubione zdjęcia: wszystko czarno-białe, bukiet w kolorze W ogóle na swojej stronie nie ma zdjeć z kościoła i przygotowań, tylko sam plener, ciekawe czemu...?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 11:15   #49
rosemary123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość

Od Sychy widziałam fotoksiążkę, bo koleżanka go miała na weselu. Dla mnie tragedia, bo były tam moje ulubione zdjęcia: wszystko czarno-białe, bukiet w kolorze W ogóle na swojej stronie nie ma zdjeć z kościoła i przygotowań, tylko sam plener, ciekawe czemu...?

Musiała sobie tak wybrać twoja koleżanka. Ja także widziałam od koleżanki (i to nie jednej) album od Sychy i bardzo mi się podobał. Miała album w papierze perłowym (bardzo dobrze prezentował się) i miała zdjęcia z kościoła. A fotograf był tylko do zdjęcia grupowego a plener miała w innym dniu.

Ale ja najbardziej i tak polecam fotoperła. Miałam już ślub i jestem zadowolona z zdjęć i płyty. Ciągle wspominamy
rosemary123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 23:36   #50
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez rosemary123 Pokaż wiadomość
Musiała sobie tak wybrać twoja koleżanka. Ja także widziałam od koleżanki (i to nie jednej) album od Sychy i bardzo mi się podobał. Miała album w papierze perłowym (bardzo dobrze prezentował się) i miała zdjęcia z kościoła. A fotograf był tylko do zdjęcia grupowego a plener miała w innym dniu.
Dobra, tylko ja nie mówię, o jakości albumu, ale o zdjęciach i ich obróbce, bo na to klient rzadko kiedy ma wpływ. Przecież to nie ty decydujesz o tym, czy zdjęcie będzie czarno-białe, czy w sepii, a może jednak zostanie w kolorze z winietą lub z nadmiarem bluru.
Sam album był dobrze wykonany, okładka bardzo elegancka z tłoczeniem- tu mieli wybór. Moja koleżanka też w albumie miała zdjęcia z kościoła, ba nawet i z pleneru* Decyzję podjęli świadomie, będąc osobiście w Rydułtowach, oglądając na miejscu wszystko, ale końcowa obróbka mi się nie podobała i efekt końcowy ułożenia zdjęć w albumie, a na to wpływu raczej już nie mieli. Im się podoba, bo lubią takie "koniki", ja dziękuję

*chodzi mi o stronę internetową, bo tam jest tylko plener, nie ma fotek z przygotowań czy z kościoła.
Nie sztuką jest pokazać tylko najlepsze zdjęcia, jak to niektórzy robią, najlepiej pooglądać reportaż z całego dnia i to z różnych wesel
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 23:53   #51
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

u mnie taki fotograf miałby duży plus u którego nie ma fotek z przygotowań,akurat jestem jedną z nielicznych że takich fotek nie chcę i mieć nie będę
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 07:42   #52
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
u mnie taki fotograf miałby duży plus u którego nie ma fotek z przygotowań,akurat jestem jedną z nielicznych że takich fotek nie chcę i mieć nie będę
To tak jakbyś napisała u mnie kosmetyczka miałaby duży plus, która nie ma w swojej ofercie tego i tamtego bo ja tego nie chcę. Jeśli nie ma czegoś w ofercie to oznacza tylko tyle, że kosmetyczka tego jeszcze nie potrafi zrobić.

Robienie zdjęć podczas przygotowań nie jest obowiązkowe

Jeśli fotograf nie ma w swoim portfolio przygotowań znaczy to, że jest początkujący i ma wciąż ubogie portfolio.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2013-03-17 o 07:46
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 08:19   #53
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
To tak jakbyś napisała u mnie kosmetyczka miałaby duży plus, która nie ma w swojej ofercie tego i tamtego bo ja tego nie chcę. Jeśli nie ma czegoś w ofercie to oznacza tylko tyle, że kosmetyczka tego jeszcze nie potrafi zrobić.

Robienie zdjęć podczas przygotowań nie jest obowiązkowe

Jeśli fotograf nie ma w swoim portfolio przygotowań znaczy to, że jest początkujący i ma wciąż ubogie portfolio.
Bo ja spotkałam się z narzucaniem zdjęć z przygotowań,gdy mi fotograf powiedział ze zdjęcia z przygotowań powinny być ,to ja już dziękowałąm za usługę i szukałam innego fotografa.Dlatego na te zdjęcia jestem uczulona,jak takich nie widzę to mi lepiej.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 17:20   #54
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
u mnie taki fotograf miałby duży plus u którego nie ma fotek z przygotowań,akurat jestem jedną z nielicznych że takich fotek nie chcę i mieć nie będę
To, że by nie chcesz, to nie znaczy, że inni nie chcą mieć
Poza tym decydując się na jakąkolwiek usługę i to niekoniecznie ślubną, to też Ty decydujesz, ile czego chcesz i co to ma być.

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
To tak jakbyś napisała u mnie kosmetyczka miałaby duży plus, która nie ma w swojej ofercie tego i tamtego bo ja tego nie chcę. Jeśli nie ma czegoś w ofercie to oznacza tylko tyle, że kosmetyczka tego jeszcze nie potrafi zrobić.

Robienie zdjęć podczas przygotowań nie jest obowiązkowe

Jeśli fotograf nie ma w swoim portfolio przygotowań znaczy to, że jest początkujący i ma wciąż ubogie portfolio.
Zapomniałeś dodać jeszcze zdjęć z kościoła i samego wesela.
Początkujący może i tak, ale pójdzie na jedno wesele jako gość i coś tam narobi (głupio to brzmi, ale cóż...), bardziej pasuje opcja, że zdjęcia są kijowe, że nie warto ich pokazywać

Cytat:
Bo ja spotkałam się z narzucaniem zdjęć z przygotowań,gdy mi fotograf powiedział ze zdjęcia z przygotowań powinny być ,to ja już dziękowałąm za usługę i szukałam innego fotografa.Dlatego na te zdjęcia jestem uczulona,jak takich nie widzę to mi lepiej.
To najwidoczniej spotykałaś niewłaściwych ludzi na swoim miejscu.
Nikt nie ma prawa komuś coś narzucać, może jedynie powiedzieć, że zazwyczaj ludzie chcą przygotowania, ale jak nie chcesz, to ok, nie zrobi się ich i tyle, cena będzie niższa bądź plener dłuższy ...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 17:53   #55
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

To ja jestem następna która nie cierpi zdjęć z przygotowań,jak pani fotograf powiedziała ze zdjęcia z przygotowań są piękne to od razu skreśliłam z listy ,chociaż jest dobrym fotografem.
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:01   #56
asia144
Raczkowanie
 
Avatar asia144
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 107
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi ja sobie jakos tez nie wyobrazam zdjec z przygotowan, wiem ze bede mega zdenerwowana, bede sie martwic czy o niczym nie zapomnialam, moja mama bedzie szalec, a tu mi sie ma jeszcze jakis fotograf platac i zdjecia robic? chyba podziekuje ale generalnie co osoba to inne zdanie i zgadzam sie z tym ze dobry fotograf powinien dac wybor
__________________
joawil1@wp.pl
asia144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:16   #57
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Zapomniałeś dodać jeszcze zdjęć z kościoła i samego wesela.
Początkujący może i tak, ale pójdzie na jedno wesele jako gość i coś tam narobi (głupio to brzmi, ale cóż...), bardziej pasuje opcja, że zdjęcia są kijowe, że nie warto ich pokazywać
Przygotowania jest najtrudniej zrobić na początku, ja chyba dopiero po 15 ślubach miałem dość zdjęć na dział przygotowania.
Są 3 powody dla których najtrudniej to zrobić:
1. Nie każda para chce
2. Nawet jak chce to czasem nie ma warunków - np. bardzo małe mieszkanie i dużo osób w zeszłym roku miałem tak, że generalnie co mogłem to robić zdjęcia siedząc na wersalce ;-) inaczej bym przeszkadzał.

Natomiast z kościoła i wesela zawsze można coś wyciągnąć, szczególnie że jak słusznie zauważyłaś można nawet robić zdjęcia jako gość.
Tutaj przykład, ze ślubu mojego szwagra:
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...yna-ukasz.html
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 11:04   #58
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez asia144 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi ja sobie jakos tez nie wyobrazam zdjec z przygotowan, wiem ze bede mega zdenerwowana, bede sie martwic czy o niczym nie zapomnialam, moja mama bedzie szalec, a tu mi sie ma jeszcze jakis fotograf platac i zdjecia robic? chyba podziekuje ale generalnie co osoba to inne zdanie i zgadzam sie z tym ze dobry fotograf powinien dac wybor
Masz w tym wątku kilka linków do polecanych fotografów, napisz zapytanie z terminem ślubu i tego, co chcesz, będziesz przynajmniej mieć rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Przygotowania jest najtrudniej zrobić na początku, ja chyba dopiero po 15 ślubach miałem dość zdjęć na dział przygotowania.
Są 3 powody dla których najtrudniej to zrobić:
1. Nie każda para chce
2. Nawet jak chce to czasem nie ma warunków - np. bardzo małe mieszkanie i dużo osób w zeszłym roku miałem tak, że generalnie co mogłem to robić zdjęcia siedząc na wersalce ;-) inaczej bym przeszkadzał.

Natomiast z kościoła i wesela zawsze można coś wyciągnąć, szczególnie że jak słusznie zauważyłaś można nawet robić zdjęcia jako gość.
Tutaj przykład, ze ślubu mojego szwagra:
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...yna-ukasz.html
Pisząc, że zapomniałeś miałam na myśli fakt i odniesienie do pana fotografa, który na swojej stronce oferował tylko i wyłącznie plener
Niemniej jednak masz rację dt. przygotowań, bo zazwyczaj jest mało miejsca na cokolwiek, jak np. mieszkanie w bloku, pokój mały, a panią młodą ubiera matka i siostra, do tego ludzi pełno, wtedy jest sajgon...

Ja akurat miałam przygotowania na swoim ślubie, bo chciałam i mi się to podoba, ale nie wszyscy chcą, z czego zdaję sobie też sprawę. Zaś znam osoby, które nie chciały ich albo chcieli np. zdjęcia z wesela do krojenia tortu, a nie z całego dnia.
Dobry fotograf powinien iść MP na rękę, to ich decyzja, z czego chcą mieć zdjęcia, gdzie chcą mieć zdjęcia i kiedy (plener, jak jest innego dnia). Owszem można coś zasugerować, zaproponować, ale nie narzucać
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 20:21   #59
motylek911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez asia144 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi ja sobie jakos tez nie wyobrazam zdjec z przygotowan, wiem ze bede mega zdenerwowana, bede sie martwic czy o niczym nie zapomnialam, moja mama bedzie szalec, a tu mi sie ma jeszcze jakis fotograf platac i zdjecia robic? chyba podziekuje ale generalnie co osoba to inne zdanie i zgadzam sie z tym ze dobry fotograf powinien dac wybor
Mi osobiście umiarkowanie podobają się zdjęcia tych Panów, których sugerujecie.... wiadomo każdy ma inne gusta, a powiedźcie co sądzicie o tej firmie? www.rajchelart.pl
Wiem, że Pakiet premium + jaki tam mają na stronie kosztuje ok 1900 zł.
To dużo czy mało Waszym zdaniem? Koleżanka zachwalała tego fotografa, ale chciałabym szerszej opinii. Z góry dzięki!
motylek911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:48   #60
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: fotograf i kamerzysta - okolice Raciborza, Wodzisławia

Cytat:
Napisane przez motylek911 Pokaż wiadomość
Mi osobiście umiarkowanie podobają się zdjęcia tych Panów, których sugerujecie.... wiadomo każdy ma inne gusta, a powiedźcie co sądzicie o tej firmie? www.rajchelart.pl
Wiem, że Pakiet premium + jaki tam mają na stronie kosztuje ok 1900 zł.
To dużo czy mało Waszym zdaniem? Koleżanka zachwalała tego fotografa, ale chciałabym szerszej opinii. Z góry dzięki!
Skąd Ty w ogóle jesteś?
Piszesz w wątku śląskim- Racibórz, Wodzisław oraz Kraków, a fotograf z linku wyżej jest z Lublina, trochę mała rozrzutność Zazwyczaj dla każdego fotografa dojazd nie stanowi problemu, bo dodatkowo sobie za to policzy, więc nie lepiej poszukać fotografa z okolic, skąd Ty jesteś, bo masz jeszcze przecież czas? Niektórzy mają na ościenne województwa w cenie.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.