Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 17:53   #1261
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Po serum najlepiej jest klasc zel ha wymieszany z olejem lub krem nawilzajacy. Z tym,ze trzeba czytac po ktorym serum bo z tego co sie orientuje to nie po kazdym jest taka koniecznosc.

Odnosnie serum migdalowego to ja jestem po drugim uzyciu i... jestem w szoku. Mam cere jak z photoshopa. Tak wygladzona , jednolita to nigdy nie byla. Pomijam juz fakt uniewidocznienia mi wszelkich niedoskonalosci. Luszczenia narazie brak, chociaz czasami odczuwam takie uczucie goraca po uzyciu i nawet na drugi dzien. Podraznien nie mam. Tez tak macie?
Jeśli chodzi o to co kłaść po serum to kwestia indywidualna. Pierwsze dwa użycia nie widziałam potrzeby nakładania czegokolwiek na migdałka, po następnych użyciach jednak lekko mnie przesuszało (pewnie za sprawa HA).

Jeśli chodzi o wygląd skóry - niedługo będą 2 tygodnie jak używam i... ZREZYGNOWAŁAM Z PODKŁADU! Nawet w lecie musiałam się kamuflować, a teraz tylko filtr, korektor i bambus Może nie jest jeszcze idealnie, ale nie mam na twarzy nawet jednej krosty, a wszelkie przebarwienia i blizny potrądzikowe zbladły. Dawno nie miałam takiej skóry.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 17:59   #1262
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to co kłaść po serum to kwestia indywidualna. Pierwsze dwa użycia nie widziałam potrzeby nakładania czegokolwiek na migdałka, po następnych użyciach jednak lekko mnie przesuszało (pewnie za sprawa HA).

Jeśli chodzi o wygląd skóry - niedługo będą 2 tygodnie jak używam i... ZREZYGNOWAŁAM Z PODKŁADU! Nawet w lecie musiałam się kamuflować, a teraz tylko filtr, korektor i bambus Może nie jest jeszcze idealnie, ale nie mam na twarzy nawet jednej krosty, a wszelkie przebarwienia i blizny potrądzikowe zbladły. Dawno nie miałam takiej skóry.
Ehh jak czytam te opinie to sama mam ochotę je kupić, ale nie mogę bez filtra a tego dla siebie nie znalazłam
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:04   #1263
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to co kłaść po serum to kwestia indywidualna. Pierwsze dwa użycia nie widziałam potrzeby nakładania czegokolwiek na migdałka, po następnych użyciach jednak lekko mnie przesuszało (pewnie za sprawa HA).

Jeśli chodzi o wygląd skóry - niedługo będą 2 tygodnie jak używam i... ZREZYGNOWAŁAM Z PODKŁADU! Nawet w lecie musiałam się kamuflować, a teraz tylko filtr, korektor i bambus Może nie jest jeszcze idealnie, ale nie mam na twarzy nawet jednej krosty, a wszelkie przebarwienia i blizny potrądzikowe zbladły. Dawno nie miałam takiej skóry.
Zazdroszczę, ja używam produktów z BU już 3 lata ale z podkładem chyba nigdy się nie rozstanę :P
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:21   #1264
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja używam produktów z BU już 3 lata ale z podkładem chyba nigdy się nie rozstanę :P
Nie wiem jakie masz problemy z cerą, ale może potrzebny jest lekarz?
Widzisz ja mam dopiero 19 lat i tylko jedną malutką zmarszczkę mimiczną na czole, więc bardzo chciałam zrezygnować z podkładu bo na to będzie czas. Blizny ukrywam korektorem, a naczynkami się nie przejmuję, bo przecież nikt nie jest idealny. Głowa do góry Owszem na wyjścia podkład musi być. Planuję zakup minerałów żeby mieć coś lekkiego, nieobciążającego na codzień.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Ehh jak czytam te opinie to sama mam ochotę je kupić, ale nie mogę bez filtra a tego dla siebie nie znalazłam
Teraz mam LRP SPF30 w spray'u, może to nie jest bardzo wysoka ochrona, ale ja na dworzu prawie nie przebywam. Nie kupię go (ten dostałam od znajomej farmacutki za darmo - tester które apteki dostają ), bo drogi, a du*y nie urywa. Zaintrygowała mnie Soraya. http://aptekaslonik.pl/prod_info.php...rny-100ml.html Zamierzam po nowym roku zamówić. Jak mnie nie zapcha to będę używać, bo 20 zł za 100 ml fotostabilnego filtra bez Parasola to jak za darmo. A jak zapcha to się powieszę
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:10   #1265
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja tydzień temu zrobiłam moje pierwsze zamówienie na BU, koleżanka miała konto i zamówiłyśmy wspólnie. czekałyśmy prawie miesiąc na realizację. ale w końcu paczka przyszła, zamówiłam tonik z kwasem BHA/AHA 10% i okazało się że zapomnieli dołożyć najważniejszy kwas mlekowy.
Czy któraś z was miała taką sytuację ? I czy nie będę robić problemów z dosłaniem ? Bo wiecie każdy może sobie stwierdzić że czegoś mu brakuje i ich naciągnąć.
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:15   #1266
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to co kłaść po serum to kwestia indywidualna. Pierwsze dwa użycia nie widziałam potrzeby nakładania czegokolwiek na migdałka, po następnych użyciach jednak lekko mnie przesuszało (pewnie za sprawa HA).

Jeśli chodzi o wygląd skóry - niedługo będą 2 tygodnie jak używam i... ZREZYGNOWAŁAM Z PODKŁADU! Nawet w lecie musiałam się kamuflować, a teraz tylko filtr, korektor i bambus Może nie jest jeszcze idealnie, ale nie mam na twarzy nawet jednej krosty, a wszelkie przebarwienia i blizny potrądzikowe zbladły. Dawno nie miałam takiej skóry.

W kazdym razie jedno jest pewne po uzyciu serum lepiej nie uzywac innego serum, bo mozna sobie zrobic ZA dobrze Ale wiekszosc z nas uzywa tutaj przewaznie HA w polaczeniu z wybranym olejem, wiec ciezko mowic o indywidualnej kwestii

Po migdale zawsze cos nakladam, bo gdy nie nalozylam mialam takie delikatne uczucie sciagniecia za ktorym nie przepadam ;d

Odnosnie efektu koncowego to tak jak napisalam mam to samo co Ty. Tzn moja cera juz wczesniej byla ladnie wygladzona za sprawa kremu Azelo i Toniku BHA ale po uzyciu migdalka przeszla sama siebie. Dzisiaj wyszlam bez podkladu, jedynie machnelam sie pudrem bambusowym. Jestem zachwycona i az dziwie sie,ze tak malo osob odkrylo to serum ;d

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie masz problemy z cerą, ale może potrzebny jest lekarz?
Widzisz ja mam dopiero 19 lat i tylko jedną malutką zmarszczkę mimiczną na czole, więc bardzo chciałam zrezygnować z podkładu bo na to będzie czas. Blizny ukrywam korektorem, a naczynkami się nie przejmuję, bo przecież nikt nie jest idealny. Głowa do góry Owszem na wyjścia podkład musi być. Planuję zakup minerałów żeby mieć coś lekkiego, nieobciążającego na codzień.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Teraz mam LRP SPF30 w spray'u, może to nie jest bardzo wysoka ochrona, ale ja na dworzu prawie nie przebywam. Nie kupię go (ten dostałam od znajomej farmacutki za darmo - tester które apteki dostają ), bo drogi, a du*y nie urywa. Zaintrygowała mnie Soraya. http://aptekaslonik.pl/prod_info.php...rny-100ml.html Zamierzam po nowym roku zamówić. Jak mnie nie zapcha to będę używać, bo 20 zł za 100 ml fotostabilnego filtra bez Parasola to jak za darmo. A jak zapcha to się powieszę
Mam dokladnie ten sam filtr z SOraya i jestem nim zachwycona, dlatego nie zastanawiaj sie tylko lec do sklepu i go czem predzj zakup. Uwielbiam w nim to,ze zachowuje sie jak ... krem wiec nie ma koniecznosci nakladac kremu czy zelu HA z olejem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 20:31   #1267
agnes74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny mam zamiar jutro złożyć zamówienie i byłam już zdecydowana na tonik BHA ale skoro tak zachwalacie to serum migdałowe to chyba się na nie skusze ,pseudofeministko zwłaszcza twojej opini jestem ciekawa bo wiem że ty chwaliłaś ten tonik .

Ado tego chcę jeszcze zamówić żel hialuronowy peptydowy i serum odmładzające z retinolem 1% tylko nie wiem czy nie będzie za mocne jak na pierwszy raz ,bo jeszcze nigdy nie stosowałam retinolu.

Edytowane przez agnes74
Czas edycji: 2011-12-04 o 20:33
agnes74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 21:28   #1268
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Aż mnie świerzbi żeby zamówić to serum migdałowe... Ale dopiero co kliknęłam zamówienie i wzięłam nowe opakowanie serum oliwkowe Renew

Kusicielki!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 03:13   #1269
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez agnes74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zamiar jutro złożyć zamówienie i byłam już zdecydowana na tonik BHA ale skoro tak zachwalacie to serum migdałowe to chyba się na nie skusze ,pseudofeministko zwłaszcza twojej opini jestem ciekawa bo wiem że ty chwaliłaś ten tonik .

Ado tego chcę jeszcze zamówić żel hialuronowy peptydowy i serum odmładzające z retinolem 1% tylko nie wiem czy nie będzie za mocne jak na pierwszy raz ,bo jeszcze nigdy nie stosowałam retinolu.
Oj Kochana Tonik BHA, migdal, retinol to za duzo szczescia jak na jeden raz. Zdecyduj sie na jeden konkretny produkt. Wszystkie maja potencjal podrazniajacy wiec sobie tylko krzywde zrobisz. Ja juz teraz przy kremie azelo, toniku BHA i serum migdalowym mam dylemat bo nie wiem gdzie co i jak upchac.

Tonik BHA...coz uwazam,ze jest to bardzo dobry produkt. Z tym,ze w moim przypadku kluczowe okazalo sie przyzwyczajanie cery do wyzszych stezen. Tj. jak nalozylam tonik BHA odrazu bez wczesniejszego stosowania kwasow to cera bardzo mi sie zbuntowala i odwiedzczyla bezkresnym podraznieniem i pryszczami, ktore ciezko bylo mi zwalczyc,wiec toniku sie wystraszylam. Odstawilam na jakis czaas.

Pozniej zaczelam uzywac kremu azelo i po jakims miesiacu stosowania tego kremu zaczelam pomalu,stopniowo wprowadzac tonik BHA. I to okazalo sie strzalem w dziesiatke.

Tonik uwazam za naprawde dobry produkt. Pomogl mi sie uporac z uporczywymi krostkami wokol brody ktore meczyly mnie od dobrych szesciu lat. Dzieki czemu moglam swobodnie wychodzic bez podkladu.

Tonik swietnie oczyszcza cere (pory, zaskorniki, grudki) , ujednolica koloryt, zweza pory i wygladza. Chociaz mam swiadomosc tego,ze w porownaniu z migdalem to slabo wypada, ale mysle,ze w tym przypadku tez zadzialalo prawo stopniowania kwasow z wyzszym stezeniem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 10:33   #1270
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam ochotę na serum migdałkowe. Cena średnia półka, poleciła mi dziewczyna z forum... Zależy mi na wyrównaniu kolorytu i ogólnemu polepszeniu cery. A wiem , że bardziej przydałby mi się prosty peeling enzymatyczny.. Co tu robić?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-12-05 o 10:34
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 10:42   #1271
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Pseudofemnistko na ten filtr jestem już zdecydowana, ale muszę zużyć mój LRP, bo ważny jest 12 miesięcy od otwarcia, a boje się, że jak będę miała tą Soraykę to już nie będę chciała do niego wracać. Ja z tej strony zamówię, bo z doświadczenie wiem, że w zimę z filtrami bywa ciężko

Wy mówicie o tym toniku BHA 2%? Bo mnie bardzo kusi AHA/BHA10%, ale tym razem zamówiłam migdała żeby skórę przygotować do tego toniku, bo na BU napisali, że to silna kuracja złuszczająca. Sylwester idzie i nie miałam ochoty ze schodzącą skórą teraz łazić, ale wiem, że jak po nowym roku będę zamawiać to będzie on pierwszą rzeczą jaką wrzucę do koszyka

Agnes74 zobacz sobie te dwa linki http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html
Jeśli nigdy nie stosowałaś kwasów, ani retinolu to polecam na początek migdałka i produkt z retinolem góra 0,5%. Jak będziesz stosować zamiennie góra po 2 razy w tygodniu to nic się nie stanie. 1% tak od razu i do tego kwasy mogłoby zrobić więcej złego niż dobrego.

Cala-w-trawie napisz do nich maila. Jak przeszukiwałam wątek to czytałam, że którejś z dziewczyn zapomnieli czegoś wysłać, napisała do nich i w 2 dni dosłali
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 12:02   #1272
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie serum migdalowego to ja jestem po drugim uzyciu i... jestem w szoku. Mam cere jak z photoshopa. Tak wygladzona , jednolita to nigdy nie byla. Pomijam juz fakt uniewidocznienia mi wszelkich niedoskonalosci. Luszczenia narazie brak, chociaz czasami odczuwam takie uczucie goraca po uzyciu i nawet na drugi dzien. Podraznien nie mam. Tez tak macie?
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wygląd skóry - niedługo będą 2 tygodnie jak używam i... ZREZYGNOWAŁAM Z PODKŁADU! Nawet w lecie musiałam się kamuflować, a teraz tylko filtr, korektor i bambus Może nie jest jeszcze idealnie, ale nie mam na twarzy nawet jednej krosty, a wszelkie przebarwienia i blizny potrądzikowe zbladły. Dawno nie miałam takiej skóry.
Migdał taki dobry serio serio?
Oj kusicie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 12:19   #1273
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mam ochotę na serum migdałkowe. Cena średnia półka, poleciła mi dziewczyna z forum... Zależy mi na wyrównaniu kolorytu i ogólnemu polepszeniu cery. A wiem , że bardziej przydałby mi się prosty peeling enzymatyczny.. Co tu robić?
Przy serum potrzebujesz filtr - więc najpierw musisz dobrac odpowiedni do swojej cery, a później możesz się bawić kwasami
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:09   #1274
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Moja paczka została dziś wysłana A to dopiero 6. dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty Taki mikołajkowy prezent
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:58   #1275
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

To dokładnie, tak jak u mnie. Też właśnie minął 6 dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty i paczka w drodze. Hip hip hura!

Edytowane przez bursztynka007
Czas edycji: 2011-12-05 o 18:38
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:13   #1276
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ciekawe czy moją pakę tak szybko wyślą . Obawiam się tylko jednego... Czy otrzymam pełne zestawy czy czegoś zapomną zapakować...

Zamówiłam 2 maski błotne - podzielę się opinią
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:31   #1277
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Migdał taki dobry serio serio?
Oj kusicie
U mnie sprawdza się super, dla mnie cudo
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:43   #1278
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej chcę dokonać swojego pierwszego po ok 3 latach (kiedy to skusiłam się jedynie na hydrolaty i chyba nie "dorosłam" do ogarnięcia tematu) na BU. Mam cerę wrażliwą, zanieczyszczoną, od ok 3 miesięcy (od czasu wystawienia w te wakacje buzi na słońce, mimo tego że z filtrem i za bardzo się nie opaliłam) borykam się z wypryskami. Od września stosuję Effaclar K, już mi się kończy, pomógł mi ale nie w 100%.
Planuję kupić:
- olej z tamanu
- hydrolat oczarowy
- peeling enzymatyczny
- puder bambusowy z jedwabiem (kończy mi się puder Vichy i chcę go zastąpić czymś innym)
- serum migdałowe
Czy dokonuję dobrego wyboru? Myślałam o kremie Azelo, ale z tego co wyczytuję to lepiej zdecydować się na jedną rzecz: serum migdałowe lub Azelo.
Przeczytałam w ciągu kilku dni kilkanaście/dziesiąt stron (co jakiś czas podczytuję ten wątek) i niby coś tam wiem, ale to kropla w morzu (zwłaszcza jeśli chodzi o stopień zaawansowania wiedzy). Czy polecacie mi coś jeszcze na początek (wybrałam produkty chyba najbardziej popularne), czy też powinnam z któregoś zrezygnować? Za każdą wskazówkę będę baardzo wdzięczna
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:06   #1279
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Migdał taki dobry serio serio?
Oj kusicie
Ehhh, mnie migdał też na początku tak poprawił cerę (stosowałam rok temu na przełomie zimy i wiosny), że pierwszy raz w życiu miałam naprawdę nadzieję, że rozstanę się z podkładem!!! Ale niestety jego działanie z czasem słabnie, przez około 2-3 miesiące jest super, a potem zero efektów.. Ale i tak zamówiłam go ponownie , warto nawet na te 2 miesiące

Oraz chciałam napisac, że mnie też dzis zaskoczyl mail o wysłanej paczce - 6. dzień roboczy . Tak się ciesze, bo dziś rano wyskrobałam resztkę kremu anty-oksy

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Dyplomatka Pokaż wiadomość
Planuję kupić:
- olej z tamanu
- hydrolat oczarowy
- peeling enzymatyczny
- puder bambusowy z jedwabiem (kończy mi się puder Vichy i chcę go zastąpić czymś innym)
- serum migdałowe
Czy dokonuję dobrego wyboru? Myślałam o kremie Azelo, ale z tego co wyczytuję to lepiej zdecydować się na jedną rzecz: serum migdałowe lub Azelo.
Przeczytałam w ciągu kilku dni kilkanaście/dziesiąt stron (co jakiś czas podczytuję ten wątek) i niby coś tam wiem, ale to kropla w morzu (zwłaszcza jeśli chodzi o stopień zaawansowania wiedzy). Czy polecacie mi coś jeszcze na początek (wybrałam produkty chyba najbardziej popularne), czy też powinnam z któregoś zrezygnować? Za każdą wskazówkę będę baardzo wdzięczna
Myślę, że to dobry wybór na początek, choć polecałabym jeszcze żel hialuronowy plus jakiś olej (np. serum ROSE) do nawilżania po serum migdałowym. I uważaj na olej tamanu, to jest wyjątkowy lek, działa bardzo zaskakująco (pisałam o tym wcześniej, jak niesamowicie wyleczyl zmiany skórne na stopkach mojej córeczki, na które nic nei działało), jednak u mnie na wypryski działa wrecz odwrotnie - okropnie je rozognia . próbowałam kilka razy, bo tyle jest pozytywnych opinii, a jednak u mnie nie działał zupełnie..
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 21:40   #1280
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Myślę, że to dobry wybór na początek, choć polecałabym jeszcze żel hialuronowy plus jakiś olej (np. serum ROSE) do nawilżania po serum migdałowym. I uważaj na olej tamanu, to jest wyjątkowy lek, działa bardzo zaskakująco (pisałam o tym wcześniej, jak niesamowicie wyleczyl zmiany skórne na stopkach mojej córeczki, na które nic nei działało), jednak u mnie na wypryski działa wrecz odwrotnie - okropnie je rozognia . próbowałam kilka razy, bo tyle jest pozytywnych opinii, a jednak u mnie nie działał zupełnie..
Właśnie chcę go punktowo stosować i bardzo liczę na jego pozytywne działanie, ale jeśli mi nie przypasuje, to wymyślę inny sposób na jego stosowanie

A kwas hialuronowy np z olejem z pestek malin czy też olejem (maceratem) z kocanki? Oba połączenia brzmią dla mnie atrakcyjne i nawet słynny okropny zapach jestem w stanie znieść. Do końca z "tradycyjnych" kosmetyków nie zrezygnuję, aktualnie używam kremów Mineral Flowers, Yes To Carrots, i myślę że na dzień będę używać "normalnych" kremów (zwłaszcza w okresie mrozów potrzebuję konkretów). Tak samo z żelem do mycia twarzy- póki co mam zamiar skończyć co mam (Bioderma), a potem zobaczę czy się wkręcę wystarczająco w kosmetyki naturalne i czy będzie mi to służyć. Od razu kompletnie przestawić się na coś innego nie jestem w stanie

Mam jeszcze pytanie- w lutym przez tydzień będę się wygrzewać, na jaki czas przed powinnam zrezygnować z serum migdałowego? 2 tygodnie starczą czy lepiej miesiąc?
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 22:02   #1281
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Moja paczka została dziś wysłana A to dopiero 6. dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty Taki mikołajkowy prezent
Zależy im po prostu na klientach.
Albo przynajmniej na tych lojalnych, do których się niewątpliwie zaliczasz !

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Przy serum potrzebujesz filtr - więc najpierw musisz dobrac odpowiedni do swojej cery, a później możesz się bawić kwasami
Hmmm. Przecież teraz zima... no dobrze, rozumiem, że się znasz i filtrowanie jest konieczne bez względu na pogodę. Więc oczywiście filtry by się sprawdziły tutaj najlepiej. Ale tak ciężko coś fotostabilnego dobrze chroniącego kupić w niskiej cenie. O tych z avene jak na razie mogę zapomnieć.

Powinn
am na początek wybrać jakiś lekki, delikatny, prawda?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ciekawe czy moją pakę tak szybko wyślą . Obawiam się tylko jednego... Czy otrzymam pełne zestawy czy czegoś zapomną zapakować...

Zamówiłam 2 maski błotne - podzielę się opinią
Maski błotne! mój wish od roku.. wciąż niespełniony.
Dobry wybór koleżanko!

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-12-05 o 22:03
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 22:13   #1282
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Hmmm. Przecież teraz zima... no dobrze, rozumiem, że się znasz i filtrowanie jest konieczne bez względu na pogodę. Więc oczywiście filtry by się sprawdziły tutaj najlepiej. Ale tak ciężko coś fotostabilnego dobrze chroniącego kupić w niskiej cenie. O tych z avene jak na razie mogę zapomnieć.

Powinn
am na początek wybrać jakiś lekki, delikatny, prawda?
Przy kwasach, tym bardziej nakładanych regularnie filtry trzeba cały czas. Dlatego ja kwasów nie stosuje, bo nie znalazłam filtru dla siebie. Ale mnie zapycha dosłownie wszystko.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:32   #1283
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się super, dla mnie cudo
Cyba zamówię to cudo


Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ehhh, mnie migdał też na początku tak poprawił cerę (stosowałam rok temu na przełomie zimy i wiosny), że pierwszy raz w życiu miałam naprawdę nadzieję, że rozstanę się z podkładem!!! Ale niestety jego działanie z czasem słabnie, przez około 2-3 miesiące jest super, a potem zero efektów.. Ale i tak zamówiłam go ponownie , warto nawet na te 2 miesiące
To tak jak u mnie z serum lemon - najpierw super, potem jakby mniej, ale działa Kiedy pierwszy raz je kupiłam, z dnia na dzień moja skóra piękniała, dosłownie błyskawicznie nastąpił zwrot o 360 stopni, cera jak u niemowlaka, a potem wiadomo - skóra też się przyzwyczaja i efekty nie są już takie spektakularne jak na początku. Ale tak jak Ty kupiłam serum po raz drugi i właśnie używam
A teraz po Waszych achach i ochach rozważam zakup serum migdałowego
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 10:46   #1284
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dostałam paczkę Niczego nie brakuje
Zabieram się za kręcenie
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:10   #1285
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ehhh, mnie migdał też na początku tak poprawił cerę (stosowałam rok temu na przełomie zimy i wiosny), że pierwszy raz w życiu miałam naprawdę nadzieję, że rozstanę się z podkładem!!! Ale niestety jego działanie z czasem słabnie, przez około 2-3 miesiące jest super, a potem zero efektów.. Ale i tak zamówiłam go ponownie , warto nawet na te 2 miesiące

Oraz chciałam napisac, że mnie też dzis zaskoczyl mail o wysłanej paczce - 6. dzień roboczy . Tak się ciesze, bo dziś rano wyskrobałam resztkę kremu anty-oksy
Nie strasz mnie kobieto Najwyżej zawsze można odstawić na 2-4 tygodnie i potem wrócić. Wtedy chyba powinno znowu zacząć działać jak należy. A druga sprawa, że może ono po prostu potem nie działa, bo wyczerpało swoje możliwości i już nic więcej nie jest w stanie zrobić?

Miałam w tym roku już nic nie zamawiać, ale tak piszecie o szybkiej wysyłce i teraz sama nie wiem. Miałam kupić kilka rzeczy na ZSK, ale teraz to już nie wiem.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:06   #1286
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę Niczego nie brakuje
Zabieram się za kręcenie
Szczęściara
Miłego kręcenia
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:00   #1287
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ehhh, mnie migdał też na początku tak poprawił cerę (stosowałam rok temu na przełomie zimy i wiosny), że pierwszy raz w życiu miałam naprawdę nadzieję, że rozstanę się z podkładem!!! Ale niestety jego działanie z czasem słabnie, przez około 2-3 miesiące jest super, a potem zero efektów.. Ale i tak zamówiłam go ponownie , warto nawet na te 2 miesiące

Oraz chciałam napisac, że mnie też dzis zaskoczyl mail o wysłanej paczce - 6. dzień roboczy . Tak się ciesze, bo dziś rano wyskrobałam resztkę kremu anty-oksy

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------


Ohhh to mnie troche rozczarowalas... Chcialabym Cie dopytac co rozumiesz pod pojeciem "zero efektow" ? Bo jak dla mnie to nie jest wcale takie oczywiste :P Mam rozumiec to tak,ze cera sie poprawila ale juz nastepnych niedoskonalosci ktore powstaly nie zredukowal? Czy stan cery wrocil do tego sprzed uzywania serum?

Rownie dobrze moze byc tak,ze ten brak efektow wynika z poprawy cery i juz nie mamy takiego wymiernego porownania.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:03   #1288
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Szczęściara
Miłego kręcenia


Już nie mogę się doczekać aż krem antyoksydacyjny "dojrzeje" i będzie gotowy do użycia
Wypróbowałam na razie tylko hydrolat oliwkowy, ma trochę dziwny zapach
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 19:15   #1289
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Nowość: Ekologiczny olej z pestek opuncji - jaka cena!

Modraszka,
zapach hydrolatu oliwkowego rzeczywiście dziwny, ale właściwości rewelacyjne . Mam nadzieję, że krzywdy nie wyrządzi (jak inne...).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 19:46   #1290
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Nowość: Ekologiczny olej z pestek opuncji - jaka cena!

Modraszka,
zapach hydrolatu oliwkowego rzeczywiście dziwny, ale właściwości rewelacyjne . Mam nadzieję, że krzywdy nie wyrządzi (jak inne...).
Aby otrzymać 1 litr oleju z pestek opuncji potrzeba zużyć 1 milion pestek opuncji, żmudnie wydobywanych z pulpy 470 kg świeżych owoców opuncji. Więc cena uzasadniona w sumie.

A które hydrolaty Ci krzywde zrobiły?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.