wybór therm line - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 14:45   #1
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249

wybór therm line


Trochę się waham co do wyboru therm line i przydałaby mi się porada.

Otóż, chcę schudnąć ok. 6 kg. Jestem wegetarianką i moja dieta jest dość w porządku, więc chciałabym tylko zażywać suplementy i zacząć trochę ćwiczyć. Mam zamiar też popracować nad mięśniami.

Skłaniałam się ku Therm Line Forte, bo kuszą szybkie efekty, ale chyba nie mam, aż tak dużo do zrzucenia, więc może jednak powinnam zacząć stosować Therm Line II?

Jest jakaś zasada dotycząca wyboru? Czy to generalnie nie robi większej różnicy?
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:09   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Trochę się waham co do wyboru therm line i przydałaby mi się porada.

Otóż, chcę schudnąć ok. 6 kg. Jestem wegetarianką i moja dieta jest dość w porządku, więc chciałabym tylko zażywać suplementy i zacząć trochę ćwiczyć. Mam zamiar też popracować nad mięśniami.

Skłaniałam się ku Therm Line Forte, bo kuszą szybkie efekty, ale chyba nie mam, aż tak dużo do zrzucenia, więc może jednak powinnam zacząć stosować Therm Line II?

Jest jakaś zasada dotycząca wyboru? Czy to generalnie nie robi większej różnicy?
Caroliiine, sugerujemy abyś zaczęła od Therm Line Forte - jest to preparat nowszy i mocniejszy. Po pierwszym opakowaniu będziesz mogła ocenić, czy jest on dla Ciebie odpowiedni pod kątem jego przyswajania przez Twój organizm. Jeśli będziesz odczuwać jakikolwiek dyskomfort, możesz "zejść" na Therm Line II, lub ewentualnie Therm Line S.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:05   #3
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: wybór therm line

Dziękuje za odpowiedź. Przy okazji nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie - jak therm line ma się do cellulitu? Cellulit to teoretycznie złogi tłuszczu, więc czy therm line wspomaga jego usuwanie?
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:31   #4
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź. Przy okazji nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie - jak therm line ma się do cellulitu? Cellulit to teoretycznie złogi tłuszczu, więc czy therm line wspomaga jego usuwanie?
Caroliiine, na cellulit powinnaś stosować preparaty zawierające sprzężony kwas linolowy CLA, najlepiej w połączeniu z L-karnityną. Niezwykle dobre efekty daje suplementacja tym preparatem. Therm Line nie został zaprojektowany bezpośrednio z myślą o redukcji celulitu i nie da w tym temacie tak dobrych efektów jak polecany przez nas preparat.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 07:31   #5
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: wybór therm line

Ja już próbowałam TLII i efekty były super, schudłam 10 kg w krótkim czasie. Potem jednak, jakoś po roku znów chciałam schudnąc i znów kupiłam TLII , niestety już mi nie pomógł. Dlaczego? czy może mam kupić sobie TL forte?
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:48   #6
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Ja już próbowałam TLII i efekty były super, schudłam 10 kg w krótkim czasie. Potem jednak, jakoś po roku znów chciałam schudnąc i znów kupiłam TLII , niestety już mi nie pomógł. Dlaczego? czy może mam kupić sobie TL forte?
pendrive, a w tym drugim przypadku pilnowałaś regularności przyjmowania? To istotna sprawa, brak regularności wpływa na efekty działania TL.

Pytanie też do jakiej wagi chciałaś schudnąć za drugim razem. Wszystko ma swoje granice i organizm też broni się przed spadkiem wagi poniżej rozsądnych poziomów. Należałoby dokładniej przeanalizować co działo się za tym drugim razem ale potrzebna była by do tego większa ilość informacji..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:08   #7
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: wybór therm line

Witam
Mam do zrzucenia 5-6 kg.
Staram się ograniczać w jedzeniu i jeść w miarę regularnie.
Niestety nie mam czasu ma ćwiczenia.
Jedyne moje ćwiczenie to droga do pracy pieszo około 25minut i czasem droga powrotna też pieszo.
Oczywiście standardowe obowiązki domowe. Żony i matki
Czy Therm Line jest dla mnie i jaki?
Pozdrawiam
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 14:46   #8
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez mbbrzoska Pokaż wiadomość
Witam
Mam do zrzucenia 5-6 kg.
Staram się ograniczać w jedzeniu i jeść w miarę regularnie.
Niestety nie mam czasu ma ćwiczenia.
Jedyne moje ćwiczenie to droga do pracy pieszo około 25minut i czasem droga powrotna też pieszo.
Oczywiście standardowe obowiązki domowe. Żony i matki
Czy Therm Line jest dla mnie i jaki?
Pozdrawiam
mbbrzoska, oczywiście że Therm Line jest dla Ciebie. Kobiety często nie doceniają aktywności fizycznej przy codziennych obowiązkach. Zdażają się przecież tak intensywne dni, że można je porównać do zmęczenia po sesji na aerobiku.

Zacznij od Therm Line Forte. Jeśli będzie Ci odpowiadał to pozostań przy nim. Jeśli nie, możesz spróbować też TL II lub TL S.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:44   #9
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: wybór therm line

ja bym Ci poradziła Cla z Zieloną herbata olimp super suplement i dobrze działa na cellulit a także l-carnitynę olimp. ważna tez jest dieta, nie jedz zbyt tłustych i pęczniejących pokarmów a zobaczysz efekty- oczywiście w połączeniu z dietką. Na mnie działa dobrze peeling kawowy (fusy z kawy mieszam z fusami z herbaty oczywiście juz zaparzone ) wcieram w uda (miejce problematyczne) i owijam folia spożywcza na ok 30 min po czym zmywam. Tani, domowy sposób a działa. Zdradziła mi go moja znajoma kosmetyczka
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 19:52   #10
claudyn
Raczkowanie
 
Avatar claudyn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 56
Dot.: wybór therm line

Dlaczego Therm Line Forte jest określany jako najmocniejszy i najbardziej skuteczny? Co ma, czego reszta preparatów tej marki nie posiada?

Czy jako osoba, która chce zrzucić 10 kg w krótkim czasie przy wysiłku fizycznym i dość nieregularnymi posiłkami mogę zacząć odchudzanie z tym preparatem?
__________________
61*60*59*58*57*56*55*54*53*52*51*50*49*48
158cm (Maleństwo...:P)
!jogging, 8min ABS, 8min Buns, aerobic!

Nowy kierowca
claudyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 05:54   #11
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez claudyn Pokaż wiadomość
Dlaczego Therm Line Forte jest określany jako najmocniejszy i najbardziej skuteczny? Co ma, czego reszta preparatów tej marki nie posiada?

Czy jako osoba, która chce zrzucić 10 kg w krótkim czasie przy wysiłku fizycznym i dość nieregularnymi posiłkami mogę zacząć odchudzanie z tym preparatem?
zawiera sinetrol, oczywiscie, ze mozesz zaczac z Therm Line Forte, później ew przerzucisz sie na TL II bądź TL S
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 09:29   #12
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez claudyn Pokaż wiadomość
Dlaczego Therm Line Forte jest określany jako najmocniejszy i najbardziej skuteczny? Co ma, czego reszta preparatów tej marki nie posiada?

Czy jako osoba, która chce zrzucić 10 kg w krótkim czasie przy wysiłku fizycznym i dość nieregularnymi posiłkami mogę zacząć odchudzanie z tym preparatem?
Claudyn, najważniejsza róznica pomiędzy TL II, a TL Forte jest taka, że TL II nie posiada w swoim składzie jednego ze składników - Sinetrolu. TL Forte ma więc najbogatszy skład ale jest jednocześnie nieco droższy niż TL II

Z kolei Therm Line S został zaprojektowany z myślą o osobach, których organizmy są szczególnie wrażliwe na tego typu preparaty. Ze względu na niską zawartość kofeiny z guarany Therm Line S nie pobudza i nie podwyższa ciśnienia.
Opis poszczególnych preparatów oraz ich składników znajdziesz tutaj

Jak najbardziej możemy polecić Ci Therm Line Forte. Staraj się jednak mimo wszystko dbać o regularność posiłków. To naprawdę sprawa ważniejsza niż nam się wydaje..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:48   #13
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Trochę się waham co do wyboru therm line i przydałaby mi się porada.

Otóż, chcę schudnąć ok. 6 kg. Jestem wegetarianką i moja dieta jest dość w porządku, więc chciałabym tylko zażywać suplementy i zacząć trochę ćwiczyć. Mam zamiar też popracować nad mięśniami.

Skłaniałam się ku Therm Line Forte, bo kuszą szybkie efekty, ale chyba nie mam, aż tak dużo do zrzucenia, więc może jednak powinnam zacząć stosować Therm Line II?

Jest jakaś zasada dotycząca wyboru? Czy to generalnie nie robi większej różnicy?
Therm Line zawiera żelatynę. Szkoda że ekspert pominął to że jesteś wegetarianką. Sama brałam długo Therm Line, niestety ze względu na żelatynę w składzie zrezygnowałam. A szkoda, bo efekty były. Może Olimp mógłby pomyśleć o wegetarianach i zastąpić składniki odzwierzęce czymś co nie szkodzi zwierzakom?
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:00   #14
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Therm Line zawiera żelatynę. Szkoda że ekspert pominął to że jesteś wegetarianką. Sama brałam długo Therm Line, niestety ze względu na żelatynę w składzie zrezygnowałam. A szkoda, bo efekty były. Może Olimp mógłby pomyśleć o wegetarianach i zastąpić składniki odzwierzęce czymś co nie szkodzi zwierzakom?
caroliiine, paniKa88, fakt, racja umknęło nam, że jesteś wegetarianką caroliiine. Bijemy się w piersi.

Kapsułka w której zamkniety jest Therm Line zawiera m.in. śladowe ilości żelatyny. Wegetarianom polecamy wysypać zawartość kapsułki np. do jogurtu, a samą kapsułkę wyrzucić. Sam preparat w środku kapsułki oczywiscie żelatyny nie zawiera

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-28 o 16:01
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 23:47   #15
Dagulka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: wybór therm line

Także chciałabym się poradzić, który preparat wybrać.
chciałabym zrzucić z max 10 kg, moim koszmarem są uda i brzuch ...
o mnie : nie uprawiam żadnych sportów, całe dnie spędzam w pracy lub przy książkach, nieregularne spożywanie posiłków a czasem posiłku jednego, kosmiczne ilości kawy i papierosów, zero ruchu / długie spacery jedynie w weekendy/ ...
Dagulka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 05:59   #16
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez Dagulka27 Pokaż wiadomość
Także chciałabym się poradzić, który preparat wybrać.
chciałabym zrzucić z max 10 kg, moim koszmarem są uda i brzuch ...
o mnie : nie uprawiam żadnych sportów, całe dnie spędzam w pracy lub przy książkach, nieregularne spożywanie posiłków a czasem posiłku jednego, kosmiczne ilości kawy i papierosów, zero ruchu / długie spacery jedynie w weekendy/ ...
taki sam schemat Therm Line forte gdy bedzie za mocny TL LL lub TL S
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:09   #17
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez Dagulka27 Pokaż wiadomość
Także chciałabym się poradzić, który preparat wybrać.
chciałabym zrzucić z max 10 kg, moim koszmarem są uda i brzuch ...
o mnie : nie uprawiam żadnych sportów, całe dnie spędzam w pracy lub przy książkach, nieregularne spożywanie posiłków a czasem posiłku jednego, kosmiczne ilości kawy i papierosów, zero ruchu / długie spacery jedynie w weekendy/ ...
Dagulka27, nie będą to optymistyczne wiadomości, ale naszym zdaniem, przy takim trybie życia, zrzucenie 10 kg tylko przy pomocy suplementacji Therm Line jest mało prawdopodobne. Najprawdopodobniej przy długotrwałej suplementacji uda Ci się stracić 4, max 5 kg ale brak ruchu, zła dieta, papierosy zapewne spowodują, że część tych kilogramów i tak wróci po pewnym czasie po odstawieniu TL.

Po tym jak preparat wykona swoją "pracę" i rezygnujemy z jego przyjmowania, należy choć trochę zmienić swoje nawyki żywieniowe i ruchowe. W przeciwnym razie nie ma cudów - organizm zacznie w końcu na powrót gromadzić tkankę tłuszczową.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 09:17   #18
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: wybór therm line

Ja szczerze polecam zmienic nawyki zywieniowe i zaczać cwiczyc chociaz troche. Cwicze 2 razy dziennie, rano i wieczore, nie jest fastfoodow i pije wode i mam mnostwo energii!chociaz w pierwszej chwili po treningu jestem zmeczona, ale szczesliwa i gdy pierwsze zmeczenie minie energii pod dostatkiem mam
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:49   #19
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: wybór therm line

ponadto gdy tylko zaczniesz cwiczyc polubisz to ja mam tak samo, po wysilku zmeczona ale usmiechnieta i dumna
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 10:20   #20
Dagulka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: wybór therm line

racja ! muszę zacząć o siebie dbać i zmienić przede wszystkim nawyki żywieniowe a także wprowadzić odrobinę sportu, zakupiłam sobie stepper, postaram się codziennie na nim z 30 min spacerować - podpowiecie mi czy lepiej rano czy wieczorem? Ma to jakąś różnice?? Do tego zacznę używać TL FORTE bo rozumiem ze jest to najsilniejszy z dostępnej w gamie preparatów tego typu tej firmy ??
Dagulka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:07   #21
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez Dagulka27 Pokaż wiadomość
racja ! muszę zacząć o siebie dbać i zmienić przede wszystkim nawyki żywieniowe a także wprowadzić odrobinę sportu, zakupiłam sobie stepper, postaram się codziennie na nim z 30 min spacerować - podpowiecie mi czy lepiej rano czy wieczorem? Ma to jakąś różnice?? Do tego zacznę używać TL FORTE bo rozumiem ze jest to najsilniejszy z dostępnej w gamie preparatów tego typu tej firmy ??
Dokładnie tak. Therm Line Forte jest najsilniejszy z linii preparatów Therm Line.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:30   #22
kdagmara79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: wybór therm line

Witam
Ja też potrzebuję schudnąć ok 5 kg w ciągu 2 miesięcy. Ważę obecnie 63 a chciałabym 58. Mam rozpisaną dietę i staram się ćwiczyć ale narazie jestem w stanie tylko raz, max 2 razy wygospodarować czas na ćwiczenia. Niestety nie umiem się zmobilizować w domu, przy trzylatce mam tyle zajęć, że wieczorem padam. Czy w wypadku diety i rzadkich jednak ćwiczeń preparat będzie działał. Dodam, że dieta nie jest całkiem niskotłuszczowa.
kdagmara79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 10:49   #23
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez kdagmara79 Pokaż wiadomość
Witam
Ja też potrzebuję schudnąć ok 5 kg w ciągu 2 miesięcy. Ważę obecnie 63 a chciałabym 58. Mam rozpisaną dietę i staram się ćwiczyć ale narazie jestem w stanie tylko raz, max 2 razy wygospodarować czas na ćwiczenia. Niestety nie umiem się zmobilizować w domu, przy trzylatce mam tyle zajęć, że wieczorem padam. Czy w wypadku diety i rzadkich jednak ćwiczeń preparat będzie działał. Dodam, że dieta nie jest całkiem niskotłuszczowa.
kdagmara79, tak jak najbardziej. Ćwiczenia są elementem pożądanym, ale nie niezbędnym, dla działania Therm Line.

Efekty badań nad Sinetrolem, jednym z głównych składników Therm Line znajdziesz tutaj. Są to wykresy pokazujące efekty przyjmownia Sinetrolu przez kobiety i mężczyzn przez okres 90 dni.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:37   #24
pancia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 97
GG do pancia
Dot.: wybór therm line

witam

jak sie ma stosowanie tego preparatu podczas karmienia piersią?
raczej nie powinno się prawda?

prosze o opinie
dzięki
__________________
ania.haft83@gmail.com
pancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 12:29   #25
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: wybór therm line

Witam,

A ja ostatnio zakupiłam Thermo Stim (polecono mi jako nową wersję Thermo Speed Extreme, którego kiedyś używałam), biorę od tygodnia (oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami i dietą) i jestem zadowolona. Waga poszła w dół Raczej nie mam nadwagi, chudnę raczej z kaprysu, po prostu lubię siebie w bardzo szczupłej wersji, więc mam nieco utrudnione zadanie. Z nadwagi udało mi się zejść 1,5 roku temu (wtedy też wspomagałam się termogenikami).

Zauważyłam, że Therm Line Forte ma trochę większą dawkę Sinetrolu niż Thermo Stim, który biorę Czym różnią się te dwa produkty? Który jest lepszy dla osoby, która ćwiczy kilka razy w tygodniu? Z jakich względów Thermo Stim został zakwalfikowany do grupy produktów dla profesjonalistów?

Z góry dzięki za pomoc
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:12   #26
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez pancia Pokaż wiadomość
witam

jak sie ma stosowanie tego preparatu podczas karmienia piersią?
raczej nie powinno się prawda?

prosze o opinie
dzięki
pancia, w okresie karmienia piersią nie można używać Therm Line. Musisz poczekać aż przestaniesz karmić.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 11:23   #27
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: wybór therm line

Przechodzę klimakterium. Czy mogę stosować therm line? W osotnich latach przytyla ok. 7kg i źle mi z tym. Chciałaym wrócic do swojej wagi, czyli 52kg/157cm i wieku 51lat. Dodam, że chchiałabym osiągnąć to w 2,5 m-ca.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 12:39   #28
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez ewka49 Pokaż wiadomość
Przechodzę klimakterium. Czy mogę stosować therm line? W osotnich latach przytyla ok. 7kg i źle mi z tym. Chciałaym wrócic do swojej wagi, czyli 52kg/157cm i wieku 51lat. Dodam, że chchiałabym osiągnąć to w 2,5 m-ca.
ewka49, klimakterium nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Therm Line. Możesz go więc przyjmować.

W okresie klimakterium naturalną rzeczą są jednak uderzenia gorąca. Therm Line, z uwagi na działanie wzmacniające termogenezę, może te uderzenia wzmacniać. Na poczatek kup więc jedynie jedno opakowanie na próbę i sprawdź jak wyglądać będzie to Twoim przypadku.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:04   #29
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: wybór therm line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
ewka49, klimakterium nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Therm Line. Możesz go więc przyjmować.

W okresie klimakterium naturalną rzeczą są jednak uderzenia gorąca. Therm Line, z uwagi na działanie wzmacniające termogenezę, może te uderzenia wzmacniać. Na poczatek kup więc jedynie jedno opakowanie na próbę i sprawdź jak wyglądać będzie to Twoim przypadku.
A które mi polecasz?


Z uderzeniami gorąca jakoś sobie radzę choc nie ukrywam, że jest to pewien dyskomfort.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:37   #30
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: wybór therm line

Warto zacząć od Therm Line Forte. Jeśli przy jego stosowaniu będziesz odczuwać jakikolwiek dyskomfort, możesz "zejść" na Therm Line II, lub Therm Line S. Mają one nieco słabsze składy.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.