drobne krostki na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 11:31   #1
Ign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44

drobne krostki na twarzy


dzień dobry, moim problemem są małe krostki występujące na twarzy. Wyglądem przypominają potówki, jednakże są ropne. Wcześniej zmagałam się z dużymi gulami (głównie na brodzie) teraz gule ustąpiły a pojawiły się te drobne krostki które codziennie wyciskam a za chwilę znowu są (łatwo się wyciskają).Wieczorem kładę się spać bez krostek rano wstaję już z wypryskami. Myję twarz mydlem alleppo używam toniku, krem nawilżającego, stosuję maść skinoren, i już nie mam pomysłu skąd się to bierze. Może to jakaś alergia?
Ign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 18:04   #2
Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ
Raczkowanie
 
Avatar Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 30
Dot.: drobne krostki na twarzy

Cytat:
Napisane przez Ign Pokaż wiadomość
dzień dobry, moim problemem są małe krostki występujące na twarzy. Wyglądem przypominają potówki, jednakże są ropne. Wcześniej zmagałam się z dużymi gulami (głównie na brodzie) teraz gule ustąpiły a pojawiły się te drobne krostki które codziennie wyciskam a za chwilę znowu są (łatwo się wyciskają).Wieczorem kładę się spać bez krostek rano wstaję już z wypryskami. Myję twarz mydlem alleppo używam toniku, krem nawilżającego, stosuję maść skinoren, i już nie mam pomysłu skąd się to bierze. Może to jakaś alergia?
Pielęgnacja skóry ze skłonnością do zmian trądzikowych jest trudna, może być konieczne zastosowanie leczenia preparatami zawierającymi retinoidy, nadtlenek benzoilu czy kwas salicylowy, a w bardziej uporczywych przypadkach nawet antybiotykami doustnymi. Dlatego najlepiej zgłosić się do dermatologa, który zdiagnozuje problem i dobierze odpowiednie leczenie. Często trzeba zmienić dietę (w trądziku czasem pomaga eliminacja nabiału i słodyczy z diety) a także kosmetyki.
Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 19:04:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.