Prezent dla 2latka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 18:59   #1
Justyna1505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
GG do Justyna1505

Prezent dla 2latka


Choć do urodzin mojego dwuletniego siostrzeńca zostały jeszcze dwa miesiące to już zastanawiam się co mu podarować. Nie chcę kupować na ostatnią chwilę. Macie jakieś pomysły? Dodam, że z zabawkami może być cieżko, bo rzadko którą interesuje sie dłużej niż 2 minuty.
__________________
"Uśmiech bywa aktem męstwa, smutek to słabość i postawa zbyt wygodna. Być radosnym i dobrym, kiedy świat jest smutny i zły, to dopiero odwaga "
Justyna1505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:52   #2
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Prezent dla 2latka

Cytat:
Napisane przez Justyna1505 Pokaż wiadomość
Dodam, że z zabawkami może być cieżko, bo rzadko którą interesuje sie dłużej niż 2 minuty.
Raczej jak każde dziecko.
Ja mam dwuletnią kuzynkę, której ostatnio kupiliśmy wózek, no ale dla chłopca... hmm? Myślę jednak, że zabawka najbardziej ucieszy dziecko. No bo co innego można kupić takiemu maluchowi... Może do tego jakieś ubranko? Albo zabawkę, która uczy dziecko? Na allegro poszukaj, tam jest mnóstwo bardzo fajnych zabawek.
Ewentualnie, jeśli to jest twój siostrzeniec i chcesz wydać więcej kasy to kup mu samochód na akumulator. Też świetna rzecz.
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:24   #3
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Post Dot.: Prezent dla 2latka

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Raczej jak każde dziecko.
Ja mam dwuletnią kuzynkę, której ostatnio kupiliśmy wózek, no ale dla chłopca... hmm? Myślę jednak, że zabawka najbardziej ucieszy dziecko. No bo co innego można kupić takiemu maluchowi... Może do tego jakieś ubranko? Albo zabawkę, która uczy dziecko? Na allegro poszukaj, tam jest mnóstwo bardzo fajnych zabawek.
Ewentualnie, jeśli to jest twój siostrzeniec i chcesz wydać więcej kasy to kup mu samochód na akumulator. Też świetna rzecz.
Zgadzam się.
Samochód na akumulator świetna rzecz. Mój młodszy braciszek dostał i bardzo mu się spodobał. Co prawda dziadek miał większy ubaw, ale to szczegół .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:06   #4
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Prezent dla 2latka

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Samochód na akumulator świetna rzecz. Mój młodszy braciszek dostał i bardzo mu się spodobał. Co prawda dziadek miał większy ubaw, ale to szczegół .
Jak byłam mała, to do mnie na podwórko przyjeżdżał facet z paroma takimi samochodami i za 2 zł można się było przejechać - uwielbiałam to Co prawda krótko się tym mogłam cieszyć, bo takie samochodziki zaczęły się pojawiać kiedy ja już powoli za duża się robiłam - ale parę razy się przejechać zdążyłam

No ale to droga rzecz, więc jeśli nie masz kasy, to musisz pomyśleć nad czymś tańszym (chyba, że np. dogadacie się w rodzinie, że kupujecie wspólnie jeden, ale za to wypasiony prezent).
W sumie 2-latkowi to chyba nic ciekawego poza jakąś zabawką czy ubrankiem nie można kupić... wiadomo, że większością szybko się znudzi, ale taki wiek. A jak chcesz żeby jakiś pożytek z tego był, to tak jak napisała _Lena_: kup jakąś zabawkę edukacyjną

A zanim coś kupisz, to najlepiej zrób rozeznanie czy dzieciak już czegoś takiego nie ma (bo teraz te małolaty to tyle tych zabawek mają, że szok ) - siostra mojej przyjaciółki ma rocznego synka i młody co chwila dostaje w prezencie rzeczy, które już ma
__________________

Edytowane przez Lea_ny
Czas edycji: 2011-02-06 o 19:09
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 20:33   #5
annonim
Rozeznanie
 
Avatar annonim
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 982
Dot.: Prezent dla 2latka

Cytat:
Napisane przez Justyna1505 Pokaż wiadomość
Dodam, że z zabawkami może być cieżko, bo rzadko którą interesuje sie dłużej niż 2 minuty.
Dla 2-latka?
Możesz mu kupić jakąś fajną maskotkę - dzieciaki w tym wieku już je doceniają, uwielbiają przytulać etc. (wśród dzieciaków bardzo popularny jest teraz Elmo - ale to wśród tych, które czasem oglądają bajki)
2-letniemu chłopcu możesz tez kupić autko - takie zwykłe do zabawy (tylko nie szalej z Chuckiem ), najlepiej wywrotkę albo koparkę, coś, co ma ruchome części, plastikowe oczywiście (polecam zabawki firmy Wader). Ewentualnie, jeśli masz trochę więcej gotówki - garaż / parking na autka
Lego duplo ma jakieś serie od 1,5 roku. To nawet jak ma - klocków czy autek nigdy za dużo
Zestaw do piasku Tego też nigdy za wiele
Jesteś z Poznania... W Ikei są takie fajne drewniane pociągi (zestaw - wagoniki + ciuchcia + tory)
O, albo zestaw zwierzątek albo książkę
Wszystko zależy od dziecka :P

Odnośnie znudzenia się - owszem, jednego dnia znudzi się po kilkunastu minutach, ale wróci do niej nastepnego dnia. 2-latki już całkiem nieźle się bawią i niektórymi zabawkami potrafią się bawić długo
__________________
Twoje ramiona – nie kruszące się ciasto
Nie pachną miętową maścią
Ja w twoich ramionach – nieistotny dysonans...

Edytowane przez annonim
Czas edycji: 2011-02-06 o 20:35
annonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 10:20   #6
duskiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Luton UK
Wiadomości: 127
Dot.: Prezent dla 2latka

a moze kup mu taki duzy garaz na samochody, moj brat kiedys dostal i za kazdym razem jak dostal nowy maly samochodzik wstawial go do tego garazu, ktory mial zjezdzalnie, myjnie, stacje paliw,mysle ze to dobry pomysl
duskiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 18:26   #7
ptakassia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 101
Dot.: Prezent dla 2latka

Samochód zdalnei sterowany, dzwig albo koparka tez na pilota, jakas zabawka edukacyjna własnie, ciastolina!!!! są fajne duze zestawy jak i małe ( kupowałam tez dwulatkowi i wiem że minął rok a ona jeszcze mu się nie znudziła trzeba tylko dokuypwac samą ciastolinę)
__________________
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.



ptakassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 12:04   #8
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Prezent dla 2latka

wiedziałam że na wizażu jest wszystko
ja mam ten sam problem- w kwietniu mam 2 urodziny chrześnicy i nie mam pojęcia co mogę kupić
Zwłaszcza, że dla mnie etapy rozwoju dzieci są totalnie obce i wydawało mi się że takie małe dziecko to na wiele zabawek jest jeszcze za małe, a tu jednak nie
rzadko ją widuję, zabawek ma wiele, ogólnie nic jej nie brakuje i ....sama nie wiem wolę chyba jakąś zabawkę niż ubranko bo uważam, ze chrzestna jest od rozpieszczania, a rodzice od kupowania ubrań, butów itd. Zwłaszcza jeśli chodzi o prezenty urodzinowe
pomóżcie może jakieś mamy się wypowiedzą?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:20   #9
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Prezent dla 2latka

Teraz dzieciaki są tak przysypane dosłownie zabawkami że nie mam pojęcia co kupić. Może coś do korzystania, wystroju pokoju? A film - bajka na płycie czy słuchowisko? Są takie rzeczy?
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.