Nadmiar skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 15:56   #1
nierozpoznana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Unhappy

Nadmiar skóry


Witam!

Jako nastoletnia dziewczyna dorobiłam się sporej nadwagi, którą to zrzuciłam później w dość szybkim czasie. Łącznie straciłam na wadze dobre 20 kg. Obecnie jestem szczupłą osobą, niestety moją zmorą stała się skóra. Jest ona miękka i obwisła i mam wrażenie, że jest jej za dużo (szczególnie dotyczy to pośladków). Po schudnięciu dość długi czas wydawało mi się, że nadmiar ciała jaki mi pozostał to tłuszcz, kontynuowałam więc odchudzanie (wpędzając się przy okazji w anoreksję i bulimię--->obrecnie są już zaleczone), jednak mój problem nie znikał. W moim ciele nie było już prawie w ogóle tłuszczu, a ciało pozostało takie jak przedtem. Zgodnie z radami dermatologów ćwiczyłam, wmasowywałam w swoją skórę kremy ujędrniające, stosowałam naprzemiennie zimny i gorący prysznic. Zabiegi te nic nie dały. Czuję się w mojej skórze jak w zbyt dużym worku. Kiedy jej dotykam mam wrażenie, że dotykam do połowy nadmuchanej piłki plażowej Proszę o radę, co można zrobić z tym problemem i jakie byłyby koszty ewentualnego zabiegu.
nierozpoznana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 16:32   #2
mimi764
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 414
Dot.: Nadmiar skóry

Radze zabiegi ujedrniajace w gabinetach typu: Guam itd. Oprocz tego masaze jak Cie stac a jak nie to zafunduj sobie dobra maszynke do masazu i masuj sie w domu. Widzialam gdzies takie z dluga raczka. Pomoze, przynajmniej mi pomaga. Pozdrawiam.
mimi764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:18   #3
nierozpoznana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmiar skóry

Sęk w tym, że ja już stosowałam wiele różnego rodzaju zabiegów (może nie w specjalistycznych gabinetach, ale na własną rękę) i nic mi one nie pomogły. Poza tym wydaje mi się, że problem leży w tym, że pozostało mi zbyt wiele skóry i ona nie jest już się w stanie wstąpić (jakaś część się wstąpiła) i jakiekolwiek masaże bym robiła nie odniesie to pożądanego skutku. Muszę zaznaczyć, żę moja skóra przed schudnięciem była naprawdę znacznie rozciągnęta, gdyż miałam bardzo dużą nadwagę. Prosiłabym o wypowiedź specjalistę w tej dziedzinie, gdyż mój problem ciągnie się już z dobre 7 lat, a moja frustracja osiągnęła apogeum.
nierozpoznana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 21:28   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Nadmiar skóry

Witam Panią,

Jeżeli to Panią pocieszy to powiem, że jest bardzo dużo osób z problemem takim jak Pani. Ostatnio dotyczy on coraz większej grupy Pacjentów, zarówno Pań jak i Panów. Zawsze warto spróbować korekcji zachowawczej (kremy, a szczególnie masaże). Jeżeli nie widac satysfakcjonujących efektów to pozostaje tylko korekcja chirurgiczna. Nadmiar skóry jest korygowany wykonując odpowiednia plastykę. Podaje przykładowe ceny zabiegów w naszej klinice:
- plastyka ramion - 3500
- plastyka ud - 5000
- plastyka pośladków - 6000
- plastyka brzucha - 7000

Pozdrawiam Panią

Piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.