Rozświetlacz na dekolcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 20:09   #1
KejtGrejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1

Rozświetlacz na dekolcie


Witam kochane! Wybieram się na wesele, mam dość spory dekolt w sukience i zastanawiam się nad... Rozświetlaczem. Czy uważacie że jest dobrym wykończeniem makijażu? My wydaje się że na zdjęciach bardzo postarza skórę i sprawia że nie do końca wygląda estetycznie. Jakie macie doświadczenia w tej kwestii. Co wyobraź, rozświetlacz, pyłek a może poprostu balsam z drobinkami? Czy nie będę miała od tego całej świecącej sumienki?

Ściskam Kejt
KejtGrejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 14:59   #2
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Rozświetlacz na dekolcie

Rozświetlacz dość powszechnie używany jest nie tylko do twarzy, ale i ciała - zwłaszcza na okolice obojczyka czy ogólnie dekolt.
Co do tego jak będzie wyglądał - wszystko zależy od konkretnego produktu i wprawności reki, którą będzie aplikowany .
Wg mnie rozświetlacz z zasady nie postarza, o ile jest nałożony umiejętnie, np. nie w miejsca, gdzie występują zmarszczki, rozszerzone pory itp., bo wtedy uwypukli te mankamenty.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to do rozświetlenia dekoltu możesz użyć zarówno rozświetlacza prasowanego, muskając pędzlem skórę dekoltu lub jego wybrane partie, albo też zastosować rozświetlający balsam. Takich jest bardzo dużo, o różnych formułach. Są takie, które zostawiają delikatną poświatę, jak i takie, w których występują dość spore brokatowe drobiny. Jeśli zdecydujesz się na formułę typu drobiny zanurzone w olejku, to musisz się liczyć z tym, że będą one migrować na ubranie. Ja mam np. coś takiego i wystarczy, że oprę rękę o spodnie i na materiale te skrzące drobiny są widoczne.
Przy tego typu balsamach rozświetlających opisanego wyżej problemu nie ma.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-07 15:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.