Problem z makijażem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 10:34   #1
Dimejla91
Raczkowanie
 
Avatar Dimejla91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 41

Problem z makijażem


Witam Was serdecznie,a zarazem proszę o pomoc
Kupiłam sobie profesjonalne pędzle firmy Lancrone,ale kiedy próbuje malować oczy i wyciągam delikatnie cień zawsze robią mi się duże plamy, wygląda,to okropnie. Nie potrafie zrobić najprostszego makijażu Zastanawiam się czy to wina pędzli,czy może cieni do oczu. Mam małe powieki a te pędzelki są dość duże, może w tym tkwi problem? Bardzo Was proszę o pomoc
Dimejla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:11   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Problem z makijażem

Mogłabyś pokazać jakie to pędzle i powiedzieć co dokładnie próbujesz nimi robić Wina to raczej nie, choć zdarza się, że niektóre pędzle z niektórymi cieniami nie współgrają ze sobą, ale to raczej związane jest z osypywaniem, ale mogą też nie chcieć się ładnie rozprowadzać.

Mogą faktycznie być za duże lub Tobie brakuje wprawy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:36   #3
Dimejla91
Raczkowanie
 
Avatar Dimejla91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z makijażem

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Mogłabyś pokazać jakie to pędzle i powiedzieć co dokładnie próbujesz nimi robić Wina to raczej nie, choć zdarza się, że niektóre pędzle z niektórymi cieniami nie współgrają ze sobą, ale to raczej związane jest z osypywaniem, ale mogą też nie chcieć się ładnie rozprowadzać.

Mogą faktycznie być za duże lub Tobie brakuje wprawy

Dziękuje ślicznie za odpowiedź Otóż mam opadającą powiekę i chciałabym delikatnie wyciągnąć cień do góry,ale tak szczerze,to nic nie umiem ładnie zrobić. Na dole cienie się obsypują, a na górze potrafię zrobić tylko kleksa. Nie wiem,czy to jest tak trudne,czy ja jestem całkowitym beztalenciem Dołączam zdjęcia pędzli. I jeszcze mam jedno pytanie,czy da się zrobić ładny makijaż bez bazy pod cienie? Z góry bardzo dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,5 KB, 51 załadowań)
Dimejla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:55   #4
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Problem z makijażem

Cytat:
Napisane przez Dimejla91 Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie za odpowiedź Otóż mam opadającą powiekę i chciałabym delikatnie wyciągnąć cień do góry,ale tak szczerze,to nic nie umiem ładnie zrobić. Na dole cienie się obsypują, a na górze potrafię zrobić tylko kleksa. Nie wiem,czy to jest tak trudne,czy ja jestem całkowitym beztalenciem Dołączam zdjęcia pędzli. I jeszcze mam jedno pytanie,czy da się zrobić ładny makijaż bez bazy pod cienie? Z góry bardzo dziękuje
Nie ma za co Powiem Ci, że pędzelki masz dobre

1. Jak cienie się obsypują, to może za dużo nabierasz. Rób tak: jak nabierzesz cień na pędzelek, to albo strzepnij raz pędzelkiem, odpadnie nadmiar, albo dotknij wierzchniej części dłoni pędzelkiem z cieniem (z obu stron) - cień lepiej się wbije w pędzelek i nie będzie się tak sypał. Lub masz mizerne cienie.

2. Baza - baza ma utrwalić, jeżeli cienie dobrze się bez niej trzymają, to nie jest Ci potrzebna.

3. Spróbuj makijaż robić w ten sposób - patrz w lusterko na wprost i 2 pędzelkiem od lewej zaznacz sobie w zewnętrznym kąciku lekko miejsce (wystarczy kropeczka) zaraz nad tym, gdzie masz załamanie powieki - jakiś ciemniejszy cień, brąz np. Teraz zamknij oczko i na szerokość tego pędzelka zrób kreskę nad rzęsami w zewnętrznym kąciuku, wyciągnij ją do góry tak, aby się połączyła z tą zaznaczoną kropeczką - może to być zaokrąglone jak C lub szpiczaste jak V, a następnie pociągnij jeszcze cień lekko w załamanie. Potem pędzelkiem 5 od lewej rozetrzyj delikatnie tą krechę i pędzelkiem 1 od lewej możesz nałożyć nieco więcej ciemnego cienia w kąciku. Na środek nałóż coś jaśniejszego a do wewnętrznego kącika coś najjaśniejszego.

Mamusiu, czy to rozumiesz coś z tego co nabazgroliłam
Łatwiej się pokazuje niż tłumaczy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:16   #5
Dimejla91
Raczkowanie
 
Avatar Dimejla91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z makijażem

Jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcenie dla mnie czasu i za Twoje cenne rady Bardzo mi miło. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyłaś więc będę próbowała do, skutku, kiedyś musi się udać Pozdrawiam
Dimejla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:18   #6
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Problem z makijażem

Hej dziewczyny Czy znacie jakieś dobre tusze do rzęs ? Chciałabym taki który by dawał taki jakby efekt sztucznych rzęs a jednocześnie nie sklejał za bardzo. No i oczywiście w jakiś przystępnych cenach ???
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:26   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Problem z makijażem

Cytat:
Napisane przez Dimejla91 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcenie dla mnie czasu i za Twoje cenne rady Bardzo mi miło. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyłaś więc będę próbowała do, skutku, kiedyś musi się udać Pozdrawiam
Nie ma za co, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy znacie jakieś dobre tusze do rzęs ? Chciałabym taki który by dawał taki jakby efekt sztucznych rzęs a jednocześnie nie sklejał za bardzo. No i oczywiście w jakiś przystępnych cenach ???
Zerknij na KWC A ja od siebie jak zawsze polecę mój ukochany LashQueen Felline Black Najlepszy tusz na świecie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 08:48   #8
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Problem z makijażem

Zerknij na KWC A ja od siebie jak zawsze polecę mój ukochany LashQueen Felline Black Najlepszy tusz na świecie [/QUOTE]

Dzieki za informacje Narazie kupiłam sobie Maybelline Falsies, który ma dawać efekt sztucznych rzęs. Zobaczymy ile w tym prawdy. Napiszę poźniej swoją opinię. Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.