Kosmetyki naturalne - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 09:39   #751
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej, ponawiam moje pytanie, bo ostatnio trochę się przejęzyczyłam.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy.html&next=1
Czy wiecie gdzie można kupić to w internecie?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 09:42   #752
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Hej, ponawiam moje pytanie, bo ostatnio trochę się przejęzyczyłam.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy.html&next=1
Czy wiecie gdzie można kupić to w internecie?
Alverde jest dostępna w Niemczech, nie ma jej w Polsce. Czasami ludzie, którzy mieszkają w Zgorzelcu (miasto graniczące z Niemcami) kupują tam kosmetyki i sprzedają potem na allegro, więc jedynie gdzie możesz szukać to właśnie tam. Możesz też poszukać niemieckim sklepów z naturalnymi kosmetykami, może będą mieli te kosmetyki i jednocześnie wysyłkę poza obszar Niemiec.
A tak na marginesie, bo też już mówiłam. Moja babcia teraz jedzie do Niemiec na minimum rok i czasem będzie mi robić paczki, więc będę mogła wtedy wziąć od was zamówienia jak coś, ale to dopiero za jakiś czas.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-03-27 o 09:43
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:05   #753
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Alverde jest dostępna w Niemczech, nie ma jej w Polsce. Czasami ludzie, którzy mieszkają w Zgorzelcu (miasto graniczące z Niemcami) kupują tam kosmetyki i sprzedają potem na allegro, więc jedynie gdzie możesz szukać to właśnie tam. Możesz też poszukać niemieckim sklepów z naturalnymi kosmetykami, może będą mieli te kosmetyki i jednocześnie wysyłkę poza obszar Niemiec.
A tak na marginesie, bo też już mówiłam. Moja babcia teraz jedzie do Niemiec na minimum rok i czasem będzie mi robić paczki, więc będę mogła wtedy wziąć od was zamówienia jak coś, ale to dopiero za jakiś czas.
Szukałam już wszędzie, gdzie mi przyszło do głowy. W maju prawdopodobnie będę miała konwesatorium w Berlinie, to wtedy może uda mi się to nabyć, ale podkładu potrzebuję już teraz.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:16   #754
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Kosmetyki naturalne

hej,chciałam się zapytać czy taki olej lniany z oleofarmu-kupiony w litrowej butli rożni się od tego z mazideł,bu i innych? bo chciałabym wypróbować i zastanawiam się czy ten może być
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:10   #755
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
hej,chciałam się zapytać czy taki olej lniany z oleofarmu-kupiony w litrowej butli rożni się od tego z mazideł,bu i innych? bo chciałabym wypróbować i zastanawiam się czy ten może być
Nie wiem jaka jest różnica we właściwościach kosmetycznych, natomiast olej lniany do spożycia powinno się przechowywać tylko w lodówce. Myślę że nie jest on gorszy od tych z mazideł itp.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:33   #756
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Krolowo Zurawin jezeli olej o ktorym piszesz jest zimnotloczony to bedzie taki sam, wiec nie ma co przeplacac.

Henieczka fajnie ze kupilas sobie cos. Ja natomiast kupilam sobie Debbenhamsie maslo do ciala przecenione 70% (pozbywaja sie chyba tej firmy) z firmy SPA Paradisa z jasminem i yliang yliang za 2,40!!!
http://www.spaparadisa.com/ to jest to fioletowe maslo

Dziewczyny do czego moge uzywac olejku arganowego poza wlosami? Nie zapcha mi buzi? Przyjaziolka twierdzi, ze ja zapchal. Jak on wogole powinien pachniec? Trzeba go trzymac w lodowce?

Lece dzis do Polski... Ekscytacji kosmetycznych co niemiara... Trzymajcie kciuki, zebym wszystko kupila! Muuuuah!!!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:14   #757
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Z naturalnych kremów do rąk najlepszy jaki do tej pory miałam to z La Claree. Krem doskonale nawilża nawet bardzo przesuszone dłonie. Wydajny ładnie pachnie.

Do ciała polecam masło Karite (shea) fajne są też balsamy z Lavery, ostatni miałam Lotion do ciała z Logony z szałwią i morelą, delikatny bardzo dobrze się wchłania, doskonale nawilża skórę i ma przyjemny zapach http://www.kosmetyki-natury.eu/Lotio...200_ml-87.html

teraz do ciała używam olej kokosowy

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Krolowo Zurawin jezeli olej o ktorym piszesz jest zimnotloczony to bedzie taki sam, wiec nie ma co przeplacac.

Henieczka fajnie ze kupilas sobie cos. Ja natomiast kupilam sobie Debbenhamsie maslo do ciala przecenione 70% (pozbywaja sie chyba tej firmy) z firmy SPA Paradisa z jasminem i yliang yliang za 2,40!!!
http://www.spaparadisa.com/ to jest to fioletowe maslo

Dziewczyny do czego moge uzywac olejku arganowego poza wlosami? Nie zapcha mi buzi? Przyjaziolka twierdzi, ze ja zapchal. Jak on wogole powinien pachniec? Trzeba go trzymac w lodowce?

Lece dzis do Polski... Ekscytacji kosmetycznych co niemiara... Trzymajcie kciuki, zebym wszystko kupila! Muuuuah!!!
olej arganowy można stosować do buzi, polecany jest on też do leczenia tradziku wiec raczej nie powinien zapychać
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 20:38   #758
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

A co myślicie o nakladaniu na buzię niektórych balsamów, mleczek i lotionów do ciala oprócz tych dziecięcych BD? Próbowala któraś? Ja wlaśnie ostatnio kupilam balsam Schellera do ciala i jak spojrzalam na sklad to myślę sobie, czemu by nie wypróbowac na twarz. Jak pomyślalam tak zrobilam. Efekt jest super, nawet pod makijażem sie ten balsam sprawdzil, nie nablyszczal i nie rolowal się, nawet poczulam, że mam mniej wysuszoną buzie po umyciu, bo ten balsam jest anti-drying. Więc teraz mam za 30 zl ekologiczny kremik do twarzy o pojemności 200 ml, ale do konca nie wiem czy tak można? Nie widzę w zasadzie w skladzie żadnych zapychaczy no ale już sama nie wiem. Czy to nie jest aż nazbyt piękne?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:09   #759
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co myślicie o nakladaniu na buzię niektórych balsamów, mleczek i lotionów do ciala oprócz tych dziecięcych BD? Próbowala któraś? Ja wlaśnie ostatnio kupilam balsam Schellera do ciala i jak spojrzalam na sklad to myślę sobie, czemu by nie wypróbowac na twarz. Jak pomyślalam tak zrobilam. Efekt jest super, nawet pod makijażem sie ten balsam sprawdzil, nie nablyszczal i nie rolowal się, nawet poczulam, że mam mniej wysuszoną buzie po umyciu, bo ten balsam jest anti-drying. Więc teraz mam za 30 zl ekologiczny kremik do twarzy o pojemności 200 ml, ale do konca nie wiem czy tak można? Nie widzę w zasadzie w skladzie żadnych zapychaczy no ale już sama nie wiem. Czy to nie jest aż nazbyt piękne?
Czytałam gdzieś, że te podziały na krem pod oczy, krem do twarzy, balsam do ciała, itd. to często chwyt marketingowy, żebyśmy więcej kupowały jako konsumentki. Myślę, że skoro balsam niczego złego nie robi buzi, to nie ma się czego obawiać, zwłaszcza ze znasz skład i wiesz, czego się spodziewać. Sama zmieniam czasami przeznaczenie kosmetyków. Właśnie wrzuciłam swój aktualny zbiór pielęgnacja i pisałam, że maseczkę nawilżającą stosuję też jako krem na noc i krem do rąk
Ponoć kosmetyki pod oczy są bardziej delikatne niż do twarzy, a kremy do ciała po prostu droższe, bo w mniejszym opakowaniu niż do ciała.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-27 o 21:12
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:34   #760
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

mnie sie wydaje ze mozna.. skor sklad sie nadaje


ja wlasnie zgubilam portfel eh..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:36   #761
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że te podziały na krem pod oczy, krem do twarzy, balsam do ciała, itd. to często chwyt marketingowy, żebyśmy więcej kupowały jako konsumentki. Myślę, że skoro balsam niczego złego nie robi buzi, to nie ma się czego obawiać, zwłaszcza ze znasz skład i wiesz, czego się spodziewać. Sama zmieniam czasami przeznaczenie kosmetyków. Właśnie wrzuciłam swój aktualny zbiór pielęgnacja i pisałam, że maseczkę nawilżającą stosuję też jako krem na noc i krem do rąk
Ponoć kosmetyki pod oczy są bardziej delikatne niż do twarzy, a kremy do ciała po prostu droższe, bo w mniejszym opakowaniu niż do ciała.

Ech, dzięki, no tak wlasnie myślalam. Będe w takim razie kupowac balsamy o uniwersalnych skladach. Następne mam zamówione z Alverde wlasnie pod takim kątem skladowym. Wciaż czekam na przesylkę już drugi tydzień.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 21:38   #762
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że te podziały na krem pod oczy, krem do twarzy, balsam do ciała, itd. to często chwyt marketingowy, żebyśmy więcej kupowały jako konsumentki. Myślę, że skoro balsam niczego złego nie robi buzi, to nie ma się czego obawiać, zwłaszcza ze znasz skład i wiesz, czego się spodziewać. Sama zmieniam czasami przeznaczenie kosmetyków. Właśnie wrzuciłam swój aktualny zbiór pielęgnacja i pisałam, że maseczkę nawilżającą stosuję też jako krem na noc i krem do rąk
Ponoć kosmetyki pod oczy są bardziej delikatne niż do twarzy, a kremy do ciała po prostu droższe, bo w mniejszym opakowaniu niż do ciała.
To co piszesz jest bardzo ciekawe i dużo w tym racji. Z tego wszystkiego naprawdę wynika, że należy przede wszystkim opierać się na składzie i wyłączyć się na reklamy.
Ja dodam od siebie, że delikatny płyn do kąpieli dla dzieci bardzo dobrze służy mi jako żel do mycia twarzy.
Stosowanie maseczki nawilżającej jako krem na noc, to fajna alternatywa, ale gdzie tu znaleźć jakąś 100% niekomendogenną dla mojej cery.
Aaa, zapomniałabym dodać - jako preparat do demakijażu oczu bardzo dobra jest oliwka dziecięca.
Korah na jakiej stronie zamawiałaś coś z alverde?
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-03-27 o 21:39
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:39   #763
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje ze mozna.. skor sklad sie nadaje


ja wlasnie zgubilam portfel eh..

No nie gadaj, ja wlaśnie dziś zgubilam okulary przeciwsloneczne, za które w zeszlym roku nieźle zabulilam, akurat kiedy coraz wiecej sloneczka jest, oczy mi strasznie lzawia, autem się nie da jeździć, ech...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:43   #764
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No nie gadaj, ja wlaśnie dziś zgubilam okulary przeciwsloneczne, za które w zeszlym roku nieźle zabulilam, akurat kiedy coraz wiecej sloneczka jest, oczy mi strasznie lzawia, autem się nie da jeździć, ech...
no to jestesmy we dwie
ja prtfel z kasa idokumentami ;( jestem taka zla i mi smutno bo to byl taki glupi przypadek eh (

i wiem gdzie go zgubilam, wrocilam i juz go nie bylo.. pewnie nikt mi nie odda a na policji mnie olali

przepraszam za zboczenie z tematu
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:15   #765
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100069
dziewczyny, czy na tej stronce opłaca się kupować glinki?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:39   #766
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100069
dziewczyny, czy na tej stronce opłaca się kupować glinki?


Cenowo na pewno się oplaca. Niestety nic nie wiem na temat tego sklepu, może poszukaj opinii przez google.o nim.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
no to jestesmy we dwie
ja prtfel z kasa idokumentami ;( jestem taka zla i mi smutno bo to byl taki glupi przypadek eh (

i wiem gdzie go zgubilam, wrocilam i juz go nie bylo.. pewnie nikt mi nie odda a na policji mnie olali

przepraszam za zboczenie z tematu

A powiem Ci, że może ten ktoś odeśle portfel jeśli znajdzie adres na Twoich dokumentach. Mojej znajomej tak ktos odeslal, tyle, że już bez pieniędzy w środku, ale portfel i dokumenty odzyskala.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Korah na jakiej stronie zamawiałaś coś z alverde?

Zamawialam na Allegro, tyle że wciąż nie mam przesylki. Już drugi tydzień Najgorsze, że nikt mi nie raczy odpisać na meile z zapytaniem o przesylkę. Zero, nic, glucha cisza, a negatywów ma coraz wiecej ten sprzedawca. Jednak z tego co widzę, to ludzie dostaja to za co zaplacili. Pocieszam się......
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:07   #767
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100069
dziewczyny, czy na tej stronce opłaca się kupować glinki?
Wow, szalenie tanie te glinki.

Dziewczyny, jaką glinkę wybrać, żeby miała działanie oczyszczające twarz?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:53   #768
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Wow, szalenie tanie te glinki.

Dziewczyny, jaką glinkę wybrać, żeby miała działanie oczyszczające twarz?


Mialam dwie, bialą i zieloną montmorillonite i zielona lepsza, ale one wszystkie oczyszczają.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 09:27   #769
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jaką glinkę wybrać, żeby miała działanie oczyszczające twarz?
Właśnie, oczyszczają wszystkie, zależy jeszcze jaki masz typ cery Zielona bardziej do tłustej. Ja do wrażliwej, naczyniowej i suchej używam białej i czerwnej. Poczytaj sobie ich opisy, tam powinno być wszystko wyjaśnione (a na pewno jest na stronie ZKS)
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 11:40   #770
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki naturalne

godna uwagi jest też błekitna glinka krymska.
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:12   #771
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah, mam nadzieję, że przesyłka dotrze.
phenomena Illite polecałabym do cery młodej, a Montmorillonite do dojrzałej. Polecam ten sklep.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:21   #772
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

W moim przypadku powinna sprawdzić się chyba różowa. Zobaczę, może zamówię

A dzisiaj doszły do mnie produkty z BU- olejek myjacy i hydrolat oczarowy. Zaraz wypróbuje
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:47   #773
rybka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Wow, szalenie tanie te glinki.

Dziewczyny, jaką glinkę wybrać, żeby miała działanie oczyszczające twarz?

Duży wybór glinek znajdziesz również tutaj www.kosmetyki-natury.eu

ja polecam błękitną, ma szerokie spectrum działania i możną ja również stosować do wewnątrz podobnie jak te sypie z Argiletz.
rybka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:04   #774
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziewczyny, a czego uzywacie do demakijażu oczu?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:43   #775
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czego uzywacie do demakijażu oczu?
Ja używam (tak już napisałam wcześniej) oliwki dla dzieci babydream lub dla kobiet w ciąży.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-03-28 o 16:45
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:55   #776
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja używam (tak już napisałam wcześniej) oliwki dla dzieci babydream lub dla kobiet w ciąży.

Ja też. Ale przymierzam się do zakupu plynu micelarnego naturalnego rzecz jasna, oleje są dobre, rzęsy są po nich takie mięciutkie i mocniejsze, zmarszczki wygladzone, ale jednak niektóre tusze cięzko się zmywa olejem roślinnym bez pocierania.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:21   #777
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hmm, a używacie do tego wacika? Próbowałam olejku dla mam z Rossmanna na waciku, ale nie chciało mi w ten sposób zmyć tuszu...
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:58   #778
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Do demakijażu oczu mogę polecić płyn micelarny Living Nature (bez alkoholu!). Zmywa wszystko dokładnie. Kupiłam na feelunique. com (przesyłka doszła po kilka dniach, jak obiecali, przesyłka gratis!). Oliwki ciążowej bd też używałam, ale mnie trochę szczypała w oczy, więc zaprzestałam.

Słuchajcie, mam taki pomysł: może założymy wątek nasze zbiory kosmetyczne (jest taki dla wszystkich kosmetyków pielęgnacyjnych), ale tylko naturalne, bez zamieszczania żadnych chemicznych i takich, których nie tolerujemy tutaj. I jak?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-28 o 18:00
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:03   #779
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Do demakijażu oczu mogę polecić płyn micelarny Living Nature (bez alkoholu!). Zmywa wszystko dokładnie. Kupiłam na feelunique. com (przesyłka doszła po kilka dniach, jak obiecali, przesyłka gratis!). Oliwki ciążowej bd też używałam, ale mnie trochę szczypała w oczy, więc zaprzestałam.

Słuchajcie, mam taki pomysł: może założymy wątek nasze zbiory kosmetyczne (jest taki dla wszystkich kosmetyków pielęgnacyjnych), ale tylko naturalne, bez zamieszczania żadnych chemicznych i takich, których nie tolerujemy tutaj. I jak?
myślę, ze chętnie zaglądałabym na taki wątek. sama jednak dopiero zaczynam moja przygode z 'dobrymi' kosmetykami i nie mam się czym pochwalić
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:43   #780
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Do demakijażu oczu mogę polecić płyn micelarny Living Nature (bez alkoholu!). Zmywa wszystko dokładnie. Kupiłam na feelunique. com (przesyłka doszła po kilka dniach, jak obiecali, przesyłka gratis!). Oliwki ciążowej bd też używałam, ale mnie trochę szczypała w oczy, więc zaprzestałam.

Słuchajcie, mam taki pomysł: może założymy wątek nasze zbiory kosmetyczne (jest taki dla wszystkich kosmetyków pielęgnacyjnych), ale tylko naturalne, bez zamieszczania żadnych chemicznych i takich, których nie tolerujemy tutaj. I jak?

Rany, uważam to za znakomity pomysl Moglybyśmy tam wstawiać nasze zasoby, fotki, mydelka, żele, kremy, oleje, no te cuda wszystkie, wklejać fotki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.