depilacja, bikini,pomocyymam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o kroski po - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 08:29   #1
rybkag123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5

depilacja, bikini,pomocyymam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o kroski po


mam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o krostki po depilacji bikini, ktore mam na 2 cm od granicy majtek... zle sie do wszytskiego zabrałam od poczatku- zamiast kremami, okolice bikini depilowalam maszynke do golenia i teraz cala okolica jest chropowata i widać ślady.. nie wiem jak to "naprawic".. czy ktos moze udzielic mi jakiejs skutecznej rady??
rybkag123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:17   #2
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: depilacja, bikini,pomocyymam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o kro

Też miałam ten problem. Znalazłam kilka rozwiązań, które - w połączeniu ze sobą - dają naprawdę widoczne efekty.
Po pierwsze, jeśli zdarzy Ci się golić maszynką, od razu po goleniu przemyj te miejsca żelem do higieny intymnej, a następnie po osuszeniu ręcznikiem, wsmaruj nieco kremu Sudocrem, dobrze działa na skórę i zapobiega powstawaniu krostek, a gdy już są - przyspiesza w nocy ich "chowanie się"
Kremy do depilacji nie są zbyt dokładne, dlatego ja zainwestowałam też w golarkę elektryczną. Nie robi krzywdy, gdyż ostrza nie zaciągają skóry, a depilacja jest na tyle dokładna, że efekt jest zadowalający.
Mam nadzieję, że to pomoże Ci choć troszkę.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:45   #3
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: depilacja, bikini,pomocyymam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o kro

Miałam taki sam problem z górną częścią bikini i po prostu zaczęłam stosować depilator. Równie dobrze sprawowały się u mnie plastry i ewentualne poprawianie pensetą. Co prawda trochę boli, ale ja już się przyzwyczaiłam i bez tego nie wyobrażam sobie golenia
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 12:30   #4
aprilmoon9
Raczkowanie
 
Avatar aprilmoon9
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 77
Dot.: depilacja, bikini,pomocyymam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o kro

ja wpadłam na pomysł żeby na okolice bikini użyć olejka pichtowego, który dałam na wacik/ płatek kosmetyczny ^^
aprilmoon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 13:41   #5
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: depilacja, bikini,pomocyymam dosc wstydliwy problem, as mianowicie chodzi o kro

Cytat:
Napisane przez forysica Pokaż wiadomość
ja miałam okroopne problemy z okolica bikini..wieczorem goliłam rano już odrastaly, wrastaly...ale w końcu pozbyłam się tego problemu... depilacja laserowa! naprawdę warto w to zainwestować. ja robiłam w estime polecam tam zajrzeć
nie dość że robisz reklamę za którą nie płacisz, to jeszcze wprowadzasz w błąd wizazanki, nie tłumacząc jak długotrwały jest efekt ani predyspozycji by wogole laser dał EFEKT ;/ ogarnij sie kobieto
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.