Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-24, 10:56   #2521
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ja też Wam życzę Wesołych, Radosnych i Magicznych Świąt Bożego Narodzenia
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.

Edytowane przez nutusia16
Czas edycji: 2013-12-24 o 19:49
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:36   #2522
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Obiecane 613
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1387888575636.jpg (67,0 KB, 73 załadowań)
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 13:04   #2523
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czasami tu tak cicho.....

No, ale dobra......Ostatnio pisałam jakie kolorki chcę użyć w nadchodzącym roku i niestety przyszły małe zmiany.....

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie

A ja w przyszłym roku wypróbuję kilka kolorów, których jeszcze nie miałam i wrócę do tych, które użyłam dawno temu.
Tych co nie miałam:
656 - Terracotta
642 - Ognisty Kasztan
664 - Czerwone Jabłko - nad tym się jeszcze zastanawiam.
603 - Czekoladowy Nugat

Te do których wrócę:
645 - Bursztyn
613 - Mroźne Mochaccino
634 - Miodowy Karmel

Nie wracam do 5 bo są dla mnie za ciemne.
Nie wiem też czy wrócę do blondów tych z poziomy 8, gdyż nie dość iż zimne refleksy szybko się wypłukiwały to kolor robił się coraz jaśniejszy
Tak miało być, ale będzie ciut inaczej.
Piątki w 99 %wracają do gry, gdyż miejscami włosy są tak jasne, że 6 nie jest wstanie wyrównać koloru. Poza tym tam gdzie włosy są jaśniejsze, kolor szybciej płowieje.
W lutym zamierzam użyć nowej wersji farby NATURIA PERFECT COLOR w kolorze Naturalny Blond marki Joanna i położyć ją tylko na te części włosów gdzie są za jasne i na odrost. A tak z 4-6 dni później nałożyć Casting.
A po jakie Castingi sięgnę w 2014?
Na pewno to będzie w mocnej tonacji czerwieni. Mam dwa typy 550 Mahoń lub 656 Terracotta. Waham się, ale mam jeszcze czas bo najbardziej prawdopodobnie ten kolor wybiorę dopiero na lato.

Będzie też czekolada za równo w wersji hot jak i ice
Jeśli chodzi o hot to tutaj mam straszną ochotę na 554 Ognista Czekolada. Na pewno sięgnę po 503 Czekoladowe Toffi i 642 Ognisty Kasztan.
Natomiast kolor w tonacji ice będzie 613 Mroźne Mochaccino lub 513 Mroźne Trufle. Coś czuję, że padnie na 513.

W chwili obecnej to tyle. Liczę na to, że Loreal jak co roku wpuści do sprzedaży nowe kolory
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 21:29   #2524
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Który Casting wybrać - Ciemną Czekoladę 323 czy Ciemny Brąz 300?

Witam wszystkich
Czy ktoś mógłby mi udzielić porady? Przeszukałam forum,ale nie znalazłam nic co by mi pomogło.
3 miesiące temu swoje włosy (średni brąz)zafarbowałam Castingiem Mroźny Kasztan. Chciałam mieć ładny brąz. Wyszedł ładny ciemny brąz, ale niestety z bordowym połyskiem. Spłukał się po jakimś czasie. Obecnie mam ładny średni brąz (to co się wypłukało) i chcę na stałe mieć bardzo ciemny brąz, błyszczący, ale bez żadnego bordowego połysku i żeby trzymał dłużej, więc muszę wybrać kolor ciemny i nie wiem, który mocniej złapie. A jednocześnie boję się, że wyjdzie czarny. Doradźcie coś proszę. Koniecznie chcę farbować Castingiem, bo pięknie się błyszczą. Najlepiej jeden z tych dwóch odcieni. Sprawdziłam w internecie znaczenie farb: 323- ciemny brąz, odcień opalizujący, ze złocistym połyskiem
300- ciemny brąz, odcień naturalny, połysk naturalny. Niewiele mi to pomaga. Poza tym czy nie powinnam wybrać farby z "2" na przodzie, jeśli chcę bardzo ciemny brąz?
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 13:02   #2525
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Który Casting wybrać - Ciemną Czekoladę 323 czy Ciemny Brąz 300?

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Czy ktoś mógłby mi udzielić porady? Przeszukałam forum,ale nie znalazłam nic co by mi pomogło.
3 miesiące temu swoje włosy (średni brąz)zafarbowałam Castingiem Mroźny Kasztan. Chciałam mieć ładny brąz. Wyszedł ładny ciemny brąz, ale niestety z bordowym połyskiem. Spłukał się po jakimś czasie. Obecnie mam ładny średni brąz (to co się wypłukało) i chcę na stałe mieć bardzo ciemny brąz, błyszczący, ale bez żadnego bordowego połysku i żeby trzymał dłużej, więc muszę wybrać kolor ciemny i nie wiem, który mocniej złapie. A jednocześnie boję się, że wyjdzie czarny. Doradźcie coś proszę. Koniecznie chcę farbować Castingiem, bo pięknie się błyszczą. Najlepiej jeden z tych dwóch odcieni. Sprawdziłam w internecie znaczenie farb: 323- ciemny brąz, odcień opalizujący, ze złocistym połyskiem
300- ciemny brąz, odcień naturalny, połysk naturalny. Niewiele mi to pomaga. Poza tym czy nie powinnam wybrać farby z "2" na przodzie, jeśli chcę bardzo ciemny brąz?

mi 513 wyszło jak ciemny chłodny brąz. z 2 na przodzie to będą kruczoczarne.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 16:30   #2526
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja wczoraj farbowałam 300. Kolor jak zawsze ładny, ale mniej czarne mi wyszły jakoś Pewnie dlatego, że trzymałam na oko.
mi też po miesiącu mam znowu brąz a chcę czarne... następnym razem chyba zafarbuję 200



Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Czy ktoś mógłby mi udzielić porady? Przeszukałam forum,ale nie znalazłam nic co by mi pomogło.
3 miesiące temu swoje włosy (średni brąz)zafarbowałam Castingiem Mroźny Kasztan. Chciałam mieć ładny brąz. Wyszedł ładny ciemny brąz, ale niestety z bordowym połyskiem. Spłukał się po jakimś czasie. Obecnie mam ładny średni brąz (to co się wypłukało) i chcę na stałe mieć bardzo ciemny brąz, błyszczący, ale bez żadnego bordowego połysku i żeby trzymał dłużej, więc muszę wybrać kolor ciemny i nie wiem, który mocniej złapie. A jednocześnie boję się, że wyjdzie czarny. Doradźcie coś proszę. Koniecznie chcę farbować Castingiem, bo pięknie się błyszczą. Najlepiej jeden z tych dwóch odcieni. Sprawdziłam w internecie znaczenie farb: 323- ciemny brąz, odcień opalizujący, ze złocistym połyskiem
300- ciemny brąz, odcień naturalny, połysk naturalny. Niewiele mi to pomaga. Poza tym czy nie powinnam wybrać farby z "2" na przodzie, jeśli chcę bardzo ciemny brąz?
polecam 300

kolory z 00 na końcu wychodzą najbardziej naturalnie, nie ufam już innym, wszystkie są dla mnie albo za rude, albo za ciepłe albo za czerwone
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 17:44   #2527
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Pofarbowałam wczoraj włosy Castingiem Creme Gloss, odcień czerwone jabłko.
Wyglądam fatalnie, a kolor mimo wielu myć nie chce zejść...
Czy mogę teraz pofarbować też Castingiem ale na kolor zbliżony do mojego, ewntualnie trochę ciemniejszy? Czy to złapie? Błagam o pomoc, jestem zrozpaczona...
__________________
3.02.15 - Mam prawko
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 18:04   #2528
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ziqu Pokaż wiadomość
Pofarbowałam wczoraj włosy Castingiem Creme Gloss, odcień czerwone jabłko.
Wyglądam fatalnie, a kolor mimo wielu myć nie chce zejść...
Czy mogę teraz pofarbować też Castingiem ale na kolor zbliżony do mojego, ewntualnie trochę ciemniejszy? Czy to złapie? Błagam o pomoc, jestem zrozpaczona...
Do póki nie zmyje się większość lepiej nie farbuj bo czerwień będzie przebijać albo wyjdą niechciane refleksy.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 11:39   #2529
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
mi też po miesiącu mam znowu brąz a chcę czarne... następnym razem chyba zafarbuję 200





polecam 300

kolory z 00 na końcu wychodzą najbardziej naturalnie, nie ufam już innym, wszystkie są dla mnie albo za rude, albo za ciepłe albo za czerwone
Dziękuję za odpowiedź Czyli 300 na pewno wyjdzie jak ładny ciemny brąz, a nie czarny? I jak długo ten kolor się utrzyma? Raz farbowałam tym Mroźnym Kasztanem, jeszcze go wypłukiwałam szamponem przeciwłupieżowym przez ten bordowy odcień, dlatego sama nie wiem jak długo się trzyma kolor.
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 16:24   #2530
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Czyli 300 na pewno wyjdzie jak ładny ciemny brąz, a nie czarny? I jak długo ten kolor się utrzyma? Raz farbowałam tym Mroźnym Kasztanem, jeszcze go wypłukiwałam szamponem przeciwłupieżowym przez ten bordowy odcień, dlatego sama nie wiem jak długo się trzyma kolor.
Ja wrzucałam tu już kilkukrotnie zdjęcia 300 bo farbuję nią permanentnie. Wychodzi czarno czasami Ale naturalnie. 400 bardziej daje efekt ciemnego brązu, ale po pierwszym myciu głowy kolor jest dla mnie za jasny.
300 trzyma się ok. 4 tygodni u mnie.

Przy okazji życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i udanej zabawy sylwestrowej
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 15:31   #2531
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Czyli 300 na pewno wyjdzie jak ładny ciemny brąz, a nie czarny? I jak długo ten kolor się utrzyma? Raz farbowałam tym Mroźnym Kasztanem, jeszcze go wypłukiwałam szamponem przeciwłupieżowym przez ten bordowy odcień, dlatego sama nie wiem jak długo się trzyma kolor.
u mnie na początku jest czarny ale zmywa się szybko do ładnego ciemnego brązu

jeśli nie chcesz czerni to spróbuj 400 lub 500
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 19:06   #2532
Wiktoria90
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 37
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny, jako nowicjusz w farbowaniu włosów mam do was kilka pytań. Przede wszystkim : czy te kolory dzielą się na odcienie ciepłe i zimne ?

Posiadam zielone oczy i oliwkową cerę dlatego wydaje mi się, że dobrze bym wyglądała w ciepłym brązie.
Mój naturalny kolor to ciemny brąz.
Wiktoria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:24   #2533
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny który kolor z Castinga bedzie pasował do koloru włosów Evy Longorii, chciałabym uzyskać taki wlasnie kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 718.jpg (26,5 KB, 40 załadowań)
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:40   #2534
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiktoria90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jako nowicjusz w farbowaniu włosów mam do was kilka pytań. Przede wszystkim : czy te kolory dzielą się na odcienie ciepłe i zimne ?

Posiadam zielone oczy i oliwkową cerę dlatego wydaje mi się, że dobrze bym wyglądała w ciepłym brązie.
Mój naturalny kolor to ciemny brąz.
Kolory ciepłe to te z mieszanką refleksów 2-opalizujących, 3-złocistych, 4-miedzianych, 5-mahoniowych. np. 554, 634, 645, 603, 642,


Kolory zimne to te z mieszanką refleksów 1-popielatych, 2-opalizujących, 3-złocistych, 5-mahoniowych. np. 412, 415, 513, 353.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny który kolor z Castinga bedzie pasował do koloru włosów Evy Longorii, chciałabym uzyskać taki wlasnie kolor.
Obstawiam 634.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 20:11   #2535
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Orientuje się ktoras z Was czy casting w tym roku wprowadzi jakies nowe kolorki?
Podoba mi się 1013 i myslalam że byłoby fajnie jakby był np. 813
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 20:35   #2536
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoras z Was czy casting w tym roku wprowadzi jakies nowe kolorki?
Podoba mi się 1013 i myslalam że byłoby fajnie jakby był np. 813
Dowiemy się z czasem
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 22:42   #2537
Wiktoria90
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 37
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

[QUOTE=nutusia16;44378272]Kolory ciepłe to te z mieszanką refleksów 2-opalizujących, 3-złocistych, 4-miedzianych, 5-mahoniowych. np. 554, 634, 645, 603, 642,


Kolory zimne to te z mieszanką refleksów 1-popielatych, 2-opalizujących, 3-złocistych, 5-mahoniowych. np. 412, 415, 513, 353.


A czy na opakowaniu jest napisane jakie są refleksy czy sama powinnam rozpoznawać ?
Z tyłu opakowania jest napis 'grupa I' lub też 'grupa II' czym te farby się różnią ?

Z góry dziękuję
Wiktoria90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 00:05   #2538
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja wrzucałam tu już kilkukrotnie zdjęcia 300 bo farbuję nią permanentnie. Wychodzi czarno czasami Ale naturalnie. 400 bardziej daje efekt ciemnego brązu, ale po pierwszym myciu głowy kolor jest dla mnie za jasny.
300 trzyma się ok. 4 tygodni u mnie.

Przy okazji życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i udanej zabawy sylwestrowej
Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim! Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi.

znalazłam zdjęcia i: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1368699430 na tym zdjęciu ten kolor całkiem ok, ale może być za jasny do tych włosów. a może Casting 323 Ciemna Czekolada byłby dobry?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1368699360 tutaj już, chyba dlatego, że bardziej w świetle wyglądają na dość wypłukane.a to jest po pierwszy myciu brązu 400 z Castinga. z kolei piszesz, że 300 może wyjść czarny. czytałam wątki i niektórym dziewczynom też 400 wychodził czarny Moje włosy to wypłukany brąz, taki średni (Casting)

Teraz mam dylemat, ponieważ kupiłam doczepiane bardzo ciemnobrązowe włosy(nie będę ich farbować) i chciałabym dopasować moje kolorem. Jak wyjdą mi czarne na dłużej to będzie tragedia,bo nie chcę stosować rozjaśniaczy czy dekoloryzatorów, ani potem się ratować u fryzjera no i chciałabym żeby od razu to pasowało. Z jednej strony lepiej żeby wyszły trochę za jasne i je dofarbować, niż męczyć się z czarnymi, ale nie chcę farbować włosów co miesiąc. Czy jak użyłabym brązu 400 z Castinga kilka razy,to ten kolor złapałby trochę mocniej? Boję się ryzykować z tym 300

potrzebowałabym mniej więcej coś takiego jak ona ma na górze:
http://4.bp.blogspot.com/-DuzvIA6SIG...com-fp5w8x.jpg

Edytowane przez elisabeth9noire
Czas edycji: 2014-01-02 o 00:46
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 07:34   #2539
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim! Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi.

znalazłam zdjęcia i: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1368699430 na tym zdjęciu ten kolor całkiem ok, ale może być za jasny do tych włosów. a może Casting 323 Ciemna Czekolada byłby dobry?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1368699360 tutaj już, chyba dlatego, że bardziej w świetle wyglądają na dość wypłukane.a to jest po pierwszy myciu brązu 400 z Castinga. z kolei piszesz, że 300 może wyjść czarny. czytałam wątki i niektórym dziewczynom też 400 wychodził czarny Moje włosy to wypłukany brąz, taki średni (Casting)

Teraz mam dylemat, ponieważ kupiłam doczepiane bardzo ciemnobrązowe włosy(nie będę ich farbować) i chciałabym dopasować moje kolorem. Jak wyjdą mi czarne na dłużej to będzie tragedia,bo nie chcę stosować rozjaśniaczy czy dekoloryzatorów, ani potem się ratować u fryzjera no i chciałabym żeby od razu to pasowało. Z jednej strony lepiej żeby wyszły trochę za jasne i je dofarbować, niż męczyć się z czarnymi, ale nie chcę farbować włosów co miesiąc. Czy jak użyłabym brązu 400 z Castinga kilka razy,to ten kolor złapałby trochę mocniej? Boję się ryzykować z tym 300

potrzebowałabym mniej więcej coś takiego jak ona ma na górze:
http://4.bp.blogspot.com/-DuzvIA6SIG...com-fp5w8x.jpg
Wzajemnie i dziękuje Na tym zdjęciu co wrzuciłaś włosy są bardzo ciemne. Taki efekt daje 300 jak przytrzyma ją się dłużej niż zalecano ok 25 min w moim przypadku. 400 będzie za jasna. Po drugie każdy casting wypłukuje się, a obecnie 300 jest jakaś słabsza jak zauważyła Fixi_Pixi. Ja mam teraz na głowie 300 po 2 myciach farbowaną tydzień temu, zaraz wrzucę Ci foto

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
u mnie na początku jest czarny ale zmywa się szybko do ładnego ciemnego brązu
jeśli nie chcesz czerni to spróbuj 400 lub 500
Zgadzam się Ostatnio jakaś słabsza ta 300 jest. Jednak mi się wydaje, że 400 i 500 będa za jasne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 07:52   #2540
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wiktoria90 Pokaż wiadomość
A czy na opakowaniu jest napisane jakie są refleksy czy sama powinnam rozpoznawać ?
Z tyłu opakowania jest napis 'grupa I' lub też 'grupa II' czym te farby się różnią ?

Z góry dziękuję
Na opakowaniu jest numeracja i nią powinnaś się kierować

W załączeniu 300. Może wygląda na czarną, ale w rzeczywistości na czarnej bluzce widać, że to ciemny brąz. W miniaturce też mam 300, ale już wypłukaną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 300a.jpg (47,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 300b.jpg (33,2 KB, 71 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:18   #2541
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Na opakowaniu jest numeracja i nią powinnaś się kierować

W załączeniu 300. Może wygląda na czarną, ale w rzeczywistości na czarnej bluzce widać, że to ciemny brąz. W miniaturce też mam 300, ale już wypłukaną.
Dziękuję ale martwię się, że to będzie za ciemne... Ale skoro piszecie,że już ta 300 nie jest taka mocna to ją kupię i spróbuję najpierw na kontrolnym pasemku

Edytowane przez elisabeth9noire
Czas edycji: 2014-01-02 o 16:18
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:22   #2542
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Dziękuję ale martwię się, że to będzie za ciemne... Ale skoro piszecie,że już ta 300 nie jest taka mocna to ją upię i spróbu ję anajpierw na kontrolnym pasemku
Może właśnie to najlepszy pomysł, ale nie trzymaj dłużej niż 15 min.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:08   #2543
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Może właśnie to najlepszy pomysł, ale nie trzymaj dłużej niż 15 min.
Ok a jak długo utrzymuje się ten kolor? I czy na pewno nie zostanie mi czarny, którego nie da się zmyć?
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:20   #2544
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Ok a jak długo utrzymuje się ten kolor? I czy na pewno nie zostanie mi czarny, którego nie da się zmyć?
Mi się trzyma 4 tygodnie, ale ja cały czas farbuje 300. Więc z końcówek w ogóle mi nie schodzi już. Próbowałam 400 to końcówki jedynie refleks inny miały. To zalezy też od włosów. Lepiej spróbuj na kosmyku, zobaczysz jak się będzie spłukiwał.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Fixi_Pixi też farbuje tym odcieniem może coś doradzi ze swojego punktu widzenia
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 16:15   #2545
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi się trzyma 4 tygodnie, ale ja cały czas farbuje 300. Więc z końcówek w ogóle mi nie schodzi już. Próbowałam 400 to końcówki jedynie refleks inny miały. To zalezy też od włosów. Lepiej spróbuj na kosmyku, zobaczysz jak się będzie spłukiwał.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Fixi_Pixi też farbuje tym odcieniem może coś doradzi ze swojego punktu widzenia
Ciekawe jak u mnie wyjdzie Właśnie siedzę z pofarbowanym pasmem. Bardzo podoba mi się, że Castingi tak błyszczą, ale czy farbowanie nimi np. co 1,5 miesiąca nie niszczy za bardzo? Wiem, że to tylko szampon koloryzujący, no ale jednak wszystko wpływa na włos. Czy lepiej zamiast Castingów używać już normalnych farb z Loreal?
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:28   #2546
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Moim zdaniem najwięcej zależy od typu włosów... Jednym dziewczynom kolor szybko i równomiernie się spłukuje a zaś drugie narzekają, że jest nie do zmycia i mają odrost. Ciężko coś doradzić... Te włosy Kim co pokazałaś wg mnie wyglądają na prawie czarne i tak u mnie wygląda 300 po kilku myciach. Dużo również zależy od światła, w dziennym wyglądają czasem na czarne wręcz smoliste, zaś w sztucznym widać, że to brąz. Ja na Twoim miejscu spróbowałabym 400, a potem ewentualnie po miesiącu przyciemniła 300 jeśli nie bedziesz zadowolona. Albo 300 ale potrzymaj tylko 15 min.

Ja gdy zmieniłam kolor włosów z jasnego brązu na ciemny/czarny to na początku miałam taki jakby szok i nawet 500 wydawał mi się czarny potem przesiadłam się na 400, był przepiękny ale tylko przez kilka pierwszych myć i gdy się już przyzwyczaiłam do prawie czarnych włosów przesiadłam się na 300 i ogólnie jestem zadowolona z tego koloru ale ostatnio coś szybciej mi się wypłukał. Nie wiem czy to włosy tak reagują czy może ja się juz tak przyzwyczaiłam do czarnych włosów że te ciemnobrązowe są za jasne? Teraz chyba spróbuję 200 (hebanowa czerń) ale najpierw muszę podciąć końcówki żeby włosy troche odżyły. Casting jest fajny ale wg mnie niszczy włosy... Chętnie znalazłabym jakiś zamiennik, który dłużej utrzyma kolor ale ich nie będzie tak niszczył. Ogólnie staram się farbować co 3 miesiące (powinnam co 2 żeby zachować ładny kolor ale szkoda mi włosów) gdy casting się wymyje to odrost nie rzuca się mocno w oczy bo naturalne mam taki średni brąz, no ale jednak widać i po tych 2 miesiacach zaczyna mnie denerwować Może polecicie jakiś zamiennik Castinga, mniej niszczący włosy?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:37   #2547
marieann
Raczkowanie
 
Avatar marieann
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ja ostatnio się skusiłam na Ognisty Bursztyn 743, wcześniej to była Mroźna Czekolada 515, w której bardzo podobały mi się jej refleksy. Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Farbowałam Castingiem dopiero 3 raz, ale w odstępach min. 3 miesiące. Uwielbiam to, że moje włosy są po niej miękkie i lśniące, póki co jest z nimi lepiej, nie to co po szamponetkach, które strasznie wysuszały.

elisabeth9noire właśnie też mnie zastanawia jak to wygląda przez dłuższy okres czasu... Ktoś bardziej doświadczony?
__________________


Myśląc o sobie
marieann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:44   #2548
elisabeth9noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najwięcej zależy od typu włosów... Jednym dziewczynom kolor szybko i równomiernie się spłukuje a zaś drugie narzekają, że jest nie do zmycia i mają odrost. Ciężko coś doradzić... Te włosy Kim co pokazałaś wg mnie wyglądają na prawie czarne i tak u mnie wygląda 300 po kilku myciach. Dużo również zależy od światła, w dziennym wyglądają czasem na czarne wręcz smoliste, zaś w sztucznym widać, że to brąz. Ja na Twoim miejscu spróbowałabym 400, a potem ewentualnie po miesiącu przyciemniła 300 jeśli nie bedziesz zadowolona. Albo 300 ale potrzymaj tylko 15 min.

Ja gdy zmieniłam kolor włosów z jasnego brązu na ciemny/czarny to na początku miałam taki jakby szok i nawet 500 wydawał mi się czarny potem przesiadłam się na 400, był przepiękny ale tylko przez kilka pierwszych myć i gdy się już przyzwyczaiłam do prawie czarnych włosów przesiadłam się na 300 i ogólnie jestem zadowolona z tego koloru ale ostatnio coś szybciej mi się wypłukał. Nie wiem czy to włosy tak reagują czy może ja się juz tak przyzwyczaiłam do czarnych włosów że te ciemnobrązowe są za jasne? Teraz chyba spróbuję 200 (hebanowa czerń) ale najpierw muszę podciąć końcówki żeby włosy troche odżyły. Casting jest fajny ale wg mnie niszczy włosy... Chętnie znalazłabym jakiś zamiennik, który dłużej utrzyma kolor ale ich nie będzie tak niszczył. Ogólnie staram się farbować co 3 miesiące (powinnam co 2 żeby zachować ładny kolor ale szkoda mi włosów) gdy casting się wymyje to odrost nie rzuca się mocno w oczy bo naturalne mam taki średni brąz, no ale jednak widać i po tych 2 miesiacach zaczyna mnie denerwować Może polecicie jakiś zamiennik Castinga, mniej niszczący włosy?
Dzięki za odpowiedź Teraz 2 razy farbowałam próbne pasemka (raz 15 min, drugi 25), kolor TYLKO lekko się przyciemnił... Byłam wkurzona...

Umyłam włosy, bo pomyślałam, że może to przez tą ogromną ilość lakieru, której nie zmyłam po Sylwestrze specjalnie żeby trochę przetrzymać (przetłuścić) włosy do farbowania. Za 3 razem dałam już na całe, umyte włosy, bo nie mogłam się doczekać. Trzymałam 25 minut i ten Ciemny Brąz 300 wyszedł mi bardzo ciemny, wpadający w czerń, ale widać, że to brąz

Jestem zadowolona. Mogłyby być tylko ciut ciemniejsze, ponieważ noszę doczepiane włosy i te co teraz mam są troszkę ciemniejsze, ale praktycznie tego nie widać, ale wiadomo, że farba z moich włosów zacznie się wypłukiwać. Gdzieniegdzie prześwituje mi taki cieplejszy odcień brązu, choć ogólnie jest zimny, ale to chyba dlatego, że nie umiem jeszcze tak super dokładnie nakładać farb. To mój drugi raz

Chcę jakoś za miesiąc pofarbować znowu tym samym kolorem żeby mi to mocniej złapało, a potem będę rzadziej. Zwykle nie farbowałam włosów albo chodziłam z dużym odrostem, ale teraz chcę się zmobilizować

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez marieann Pokaż wiadomość
Ja ostatnio się skusiłam na Ognisty Bursztyn 743, wcześniej to była Mroźna Czekolada 515, w której bardzo podobały mi się jej refleksy. Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Farbowałam Castingiem dopiero 3 raz, ale w odstępach min. 3 miesiące. Uwielbiam to, że moje włosy są po niej miękkie i lśniące, póki co jest z nimi lepiej, nie to co po szamponetkach, które strasznie wysuszały.

elisabeth9noire właśnie też mnie zastanawia jak to wygląda przez dłuższy okres czasu... Ktoś bardziej doświadczony?
Też podoba mi się, że włosy po Castingu są takie miękkie. A połysk jest boski. Ta odżywka dołączona do opakowania też jest świetna. Szkoda, że nie jest większa i dostępna osobno.

Moich włosów dawno nie farbowałam i teraz wypadło mi trochę tych najdłuższych. Dość duży "kłębek" wyciągnęłam z wanny. Ale nie przejmuję się, bo ogólnie mam je w dobrym stanie Widocznie były osłabione i i tak by wypadły. No i trzymałam farbę 25 minut, ale na opakowaniu jest napisane, że można 5 minut dłużej.
elisabeth9noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:30   #2549
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny który kolor z Castinga bedzie pasował do koloru włosów Evy Longorii, chciałabym uzyskać taki wlasnie kolor.
Mi się zdaje że najbardziej zbliżony odcień do włosów Evy będzie odcień nr.500 czyli jasny brąz, który wychodzi trochę ciemniej i w efekcie końcowym wychodzi brąz.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 07:37   #2550
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Ciekawe jak u mnie wyjdzie Właśnie siedzę z pofarbowanym pasmem. Bardzo podoba mi się, że Castingi tak błyszczą, ale czy farbowanie nimi np. co 1,5 miesiąca nie niszczy za bardzo? Wiem, że to tylko szampon koloryzujący, no ale jednak wszystko wpływa na włos. Czy lepiej zamiast Castingów używać już normalnych farb z Loreal?
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najwięcej zależy od typu włosów... Jednym dziewczynom kolor szybko i równomiernie się spłukuje a zaś drugie narzekają, że jest nie do zmycia i mają odrost. Ciężko coś doradzić... Te włosy Kim co pokazałaś wg mnie wyglądają na prawie czarne i tak u mnie wygląda 300 po kilku myciach. Dużo również zależy od światła, w dziennym wyglądają czasem na czarne wręcz smoliste, zaś w sztucznym widać, że to brąz. Ja na Twoim miejscu spróbowałabym 400, a potem ewentualnie po miesiącu przyciemniła 300 jeśli nie bedziesz zadowolona. Albo 300 ale potrzymaj tylko 15 min.

Ja gdy zmieniłam kolor włosów z jasnego brązu na ciemny/czarny to na początku miałam taki jakby szok i nawet 500 wydawał mi się czarny potem przesiadłam się na 400, był przepiękny ale tylko przez kilka pierwszych myć i gdy się już przyzwyczaiłam do prawie czarnych włosów przesiadłam się na 300 i ogólnie jestem zadowolona z tego koloru ale ostatnio coś szybciej mi się wypłukał. Nie wiem czy to włosy tak reagują czy może ja się juz tak przyzwyczaiłam do czarnych włosów że te ciemnobrązowe są za jasne? Teraz chyba spróbuję 200 (hebanowa czerń) ale najpierw muszę podciąć końcówki żeby włosy troche odżyły. Casting jest fajny ale wg mnie niszczy włosy... Chętnie znalazłabym jakiś zamiennik, który dłużej utrzyma kolor ale ich nie będzie tak niszczył. Ogólnie staram się farbować co 3 miesiące (powinnam co 2 żeby zachować ładny kolor ale szkoda mi włosów) gdy casting się wymyje to odrost nie rzuca się mocno w oczy bo naturalne mam taki średni brąz, no ale jednak widać i po tych 2 miesiacach zaczyna mnie denerwować Może polecicie jakiś zamiennik Castinga, mniej niszczący włosy?
Cytat:
Napisane przez marieann Pokaż wiadomość
Ja ostatnio się skusiłam na Ognisty Bursztyn 743, wcześniej to była Mroźna Czekolada 515, w której bardzo podobały mi się jej refleksy. Moje naturalne włosy to ciemny brąz. Farbowałam Castingiem dopiero 3 raz, ale w odstępach min. 3 miesiące. Uwielbiam to, że moje włosy są po niej miękkie i lśniące, póki co jest z nimi lepiej, nie to co po szamponetkach, które strasznie wysuszały.

elisabeth9noire właśnie też mnie zastanawia jak to wygląda przez dłuższy okres czasu... Ktoś bardziej doświadczony?
Ja używam Castingu od 4 lat. Wczęśniej były wszelkiego rodzaju szampony koloryzujące. Fakt, że włosy wypadają trochę, ale wcale nie więcej niż normalnie. Jak dla mnie to jest farba, która do tej pory najmniej mi zniszczyła włosy. Wiadomo, że każda niszczy.
Przez te 4 lata skakałam między ciemny brązem, brazem, mroźną truflą, czekoladą itd. czyli od poziomu 3 do 5. Moje końcówki już na stałe złapały kolor, jedynie odcień się zmienia. Druga sprawa, że ja mam naturalnie ciemne włosy
Co do odżywki to faktycznie jest rewelacyjna, teraz jest w nowej wersji. O ile jestem zadowolona z jej obecnej wielkości to nie podoba mi się pojemnik do mieszania farby. Za duży otwór ma obecnie.

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Teraz 2 razy farbowałam próbne pasemka (raz 15 min, drugi 25), kolor TYLKO lekko się przyciemnił... Byłam wkurzona...

Umyłam włosy, bo pomyślałam, że może to przez tą ogromną ilość lakieru, której nie zmyłam po Sylwestrze specjalnie żeby trochę przetrzymać (przetłuścić) włosy do farbowania. Za 3 razem dałam już na całe, umyte włosy, bo nie mogłam się doczekać. Trzymałam 25 minut i ten Ciemny Brąz 300 wyszedł mi bardzo ciemny, wpadający w czerń, ale widać, że to brąz

Jestem zadowolona. Mogłyby być tylko ciut ciemniejsze, ponieważ noszę doczepiane włosy i te co teraz mam są troszkę ciemniejsze, ale praktycznie tego nie widać, ale wiadomo, że farba z moich włosów zacznie się wypłukiwać. Gdzieniegdzie prześwituje mi taki cieplejszy odcień brązu, choć ogólnie jest zimny, ale to chyba dlatego, że nie umiem jeszcze tak super dokładnie nakładać farb. To mój drugi raz

Chcę jakoś za miesiąc pofarbować znowu tym samym kolorem żeby mi to mocniej złapało, a potem będę rzadziej. Zwykle nie farbowałam włosów albo chodziłam z dużym odrostem, ale teraz chcę się zmobilizować

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------



Też podoba mi się, że włosy po Castingu są takie miękkie. A połysk jest boski. Ta odżywka dołączona do opakowania też jest świetna. Szkoda, że nie jest większa i dostępna osobno.

Moich włosów dawno nie farbowałam i teraz wypadło mi trochę tych najdłuższych. Dość duży "kłębek" wyciągnęłam z wanny. Ale nie przejmuję się, bo ogólnie mam je w dobrym stanie Widocznie były osłabione i i tak by wypadły. No i trzymałam farbę 25 minut, ale na opakowaniu jest napisane, że można 5 minut dłużej.

Cieszę się, że jesteś zadowolona Casting to jest jedna z niewielu farb, którą się kładzie na umyte włosy. Co dziwne gdy raz nałożyłam na nie umyte włosy farba nie złapała tak jak powinna. Ja też lubię casting trzymać ok 30 min I uwielbiam go za tą miękkość
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.