pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-22, 20:38   #1
pati1987
Raczkowanie
 
Avatar pati1987
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 31

pomocy!!!


mam ogromna prosbe.
3 tygodnie temu zafarbowalam wlosy farba welli safira kolor jedwabisty karmazyn(glupia jestem bo myslalam ze beda brazowe) no a wyszly ciemny braz ale z refleksami czerownymi!masakra,najgor zej przy skorze na czubku glowy, sa rude.moja fryzjerka probowala wrocic do mojego naturalnego koloru(ciemny blond) ale niestety ta czerwien przebila i jest jeszcze bardziej widoczna.prosze o rade co mam robic zeby zmyc ten kolor??uzywam szamponu przeciwlupiezowego,troche sie farba zmywa ale czerwien i tak pozostaje.co mam robic??moze znowu zafarbowac??jesli tak to jaki kolor farby powinnam wybrac??chodzi mi tylko o to zeby zbic ta czerwien.pomocy!
prosze o odpowiedz
z gory dziekuje
Pati
pati1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 21:06   #2
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: pomocy!!!

z tego co wiem to niestety czerwieni trudno sie pozbyc... mozesz sprobowac zafarbowac ja jakims srednim sztynem. powinnas wybrac farbe dobrej firmy zle koniecznie w zimnym odcieniu, szatyn, popielaty braz itp. wloski beda na pewno ciemniejsze ale szarosc zawarta w zimnych odcieniach farb powinna nieco(a moze zupelnie) zniwelowac rudosci

ja tez raz bylam czerwonawa i polozylam na to ciemny szatyn wlasnie z welli i efekt byl niezly bo rudosci zniknely ale wloski byly dosc ciemne. no ale farba z wierzchu sie splukiwala z kazdym myciem i ta uparta czerwien i tak w koncu wylazla ...

pozdrawiam i zycze udanych prob
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 21:13   #3
pati1987
Raczkowanie
 
Avatar pati1987
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 31
Dot.: pomocy!!!

wielkie dzieki Haalka za odpowiedz!
pati1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.