Eks gdzieś w tle. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 10:58   #211
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Eks gdzieś w tle.

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
o kurczę, ale się porobiło...
beliczku, byłam (i jestem) jedną z tych, które od poczatku radziły Ci, zebyś zachowała spokój, luz, dystans. Ale wybrałaś drogę jątrzenia. Nie wiem czemu...znowu dałaś się ponieść lękowi i zrobiłaś tamtą niedzielną awanturę. Gdzieś szwankuje Ci instynkt samozachowawczy.
Na przyszłość w podobnych sytuacjach polecam z całego serca lekturę rozdzialu 6 "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Rozdzial ten nosi tytuł: Koniec zrzędzenia.

wiedza spraktykowana, w 100% prawdziwa, dalszy komentarz zbedny, odsyłam do książki.

U Ciebie...Za dużo słów. Za mało czynów. Cisza, spokój, dystans, opanowanie. Tylko TO może przynieść w sytuacjach konfliktowych jakieś dobre owoce.
Ale najpierw uwierz w siebie i przestań porównywac się do innych, do kogokolwiek. Trzymam kciuki za Twoje dalsze losy.
p.s.Nie mierz wszystkich kobitek jedna miarką, proszę...że niby wizażanki chcą się wywyższyć i "wypłynąć" na czyimś problemie. Nie zawsze tak jest. Myślę, że zdecydowana większość z nas naprawdę bezinteresownie życzyła Ci dobrze.
Wandaweranda - Dziękuję Czy masz "zołzy" w e-booku? Pamiętam, że coś wspominałaś na PW, wysłałam Ci nawet swoj adres e-mail.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:14   #212
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Eks gdzieś w tle.

tak, mam , ale nie dostałam od Ciebie PW z adresem.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:34   #213
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Eks gdzieś w tle.

Dziewczyny mijają prawie 4 miesiące od mojego wątku. I cóż Sytuacja wyklarowała się, ustabilizowała. TŻ wreszcie uwolnił się od Eks, a ja uwolniłam się od podejrzeń i strachu. Jesteśmy szczęśliwi. Eks chyba też, bo z tego co wiem zaczęła żyć pełnią życia, rozpoczęła nowy projekt zawodowy, za który trzymam kciuki. Znajomi mówią, że dobrze sobie radzi. TŻ nie spotyka się z nią. Sama czasem mówię, że zadzownił i zapytał co z psem.Tak więc wyciszenie emocji było potrzebne i przyniosło skutek.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:53   #214
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Eks gdzieś w tle.

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mijają prawie 4 miesiące od mojego wątku. I cóż Sytuacja wyklarowała się, ustabilizowała. TŻ wreszcie uwolnił się od Eks, a ja uwolniłam się od podejrzeń i strachu. Jesteśmy szczęśliwi. Eks chyba też, bo z tego co wiem zaczęła żyć pełnią życia, rozpoczęła nowy projekt zawodowy, za który trzymam kciuki. Znajomi mówią, że dobrze sobie radzi. TŻ nie spotyka się z nią. Sama czasem mówię, że zadzownił i zapytał co z psem.Tak więc wyciszenie emocji było potrzebne i przyniosło skutek.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc
super! miło czytac takie pozytywy
dużo dobrego!!:roz a:
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 10:59   #215
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Eks gdzieś w tle.

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
super! miło czytac takie pozytywy
dużo dobrego!!:roz a:
Wandaweranda Wszystkiego dobrego dla Ciebie.

Układa się. I wiecie co? Trochę (no, możę więcej niz trochę) było też i mojej winy - wiercenie TŻ dziury w brzuchu i tak dalej. Czasem warto odpuścić. Teraz szkoda mi tego czasu zmarnowanego na awantury, zamartwianie się. Ale z drugiej strony nauczyłam się czegoś o sobie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:59   #216
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eks gdzieś w tle.

Bardzo mile wiesci. Zastanawialam sie co tam u ciebie .

Ja sie nie dziwie ze sie tak zachowywalas, ja nie byla bym lepsza. Dla mnie jak sie konczy jeden zwiazek to sie go konczy.
Zreszta wiesz, ze ja bym z nim wogole nie zaczynala jesli on by rok czasu dawal na odejscie od tamtej. ja to wogole pod tym wzgledem jestem bezkompromisowa.
Najwazniejsze ze twoj facet zrozumial ze sie tak nie da i ze eks odpuscila i tez zrozumiala ze go na nowo nie zdobedzie.
Fajnie ze sie ulozylo, czyli bylo warto o to walczyc i to najwazniejsze.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Bardzo mile wiesci. Zastanawialam sie co tam u ciebie .

Ja sie nie dziwie ze sie tak zachowywalas, ja nie byla bym lepsza. Dla mnie jak sie konczy jeden zwiazek to sie go konczy.
Zreszta wiesz, ze ja bym z nim wogole nie zaczynala jesli on by rok czasu dawal na odejscie od tamtej. ja to wogole pod tym wzgledem jestem bezkompromisowa.
Najwazniejsze ze twoj facet zrozumial ze sie tak nie da i ze eks odpuscila i tez zrozumiala ze go na nowo nie zdobedzie.
Fajnie ze sie ulozylo, czyli bylo warto o to walczyc i to najwazniejsze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.