milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-03, 20:35   #1
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Unhappy

miliony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??


tak jak w tytule
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 20:42   #2
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

anecia musiałabyś coś więcej naoisać, nikt cie nie widzi i w ten sposób nie jest Ci w stanie pomóc, określ po prostu jak to wygląda
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:54   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Dokładnie Podaj też jaki rodzaj cery masz i w jaki sposób ją pielęgnujesz. To tez może być pomocne, bo może używasz specyfików, które Ci szkodzą...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 06:38   #4
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

no więc mam cere mieszaną zaraz po przebudzeniu w sumie wygląda najlepiej jest gładka ale w ciągu dnia coraz widoczniejsze stają sie takie małe krostki jakby podskórne coś jakby kaszka są na czole policzkach i w okolicach żuchwy:/ stosuje Clearasil totalcontrol delikatny żel do twarzy na zmiane z takim nowym żelem z soraya oraz krem kolastyny najwilżająco/matujący czasmi punktowo nakładam termentiol żeby wysuszyć pryszcze dodam że mam 16lat poradźcie..
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:37   #5
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Thumbs up Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

up up up
chciałabym usłyszeć chcociaż jedna opinie bo nie wiem czy te kosmetyki moga mi szkodzić
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:38   #6
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

mam to samo co ty - tyle ze ja mam 20 lat i trądzik młodzieńczy?? w dodatku w ogóle nie uzywam pudrów w żadnej postaci - i to od dobrych 3-4 lat.....ale te grudki na czole mnie osłabiają - co ja mam z nimi robić? koleżanka poradziła żebym wzięła zwykłe nydło i szczoteczke do zębów i tarła ile wejdzie - zrobiłam - jakby troszeczkę pomogło.
W ogóle to stosowałam sudocrem, benzacne, codziennie myje twarz peelingiem z clearasil...a laszka pozostaje - najgorzej to wszystko wychodzi po imprezie......czasem nie moge patrzeć a siebie
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 22:16   #7
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez funky_girl
mam to samo co ty - tyle ze ja mam 20 lat i trądzik młodzieńczy?? w dodatku w ogóle nie uzywam pudrów w żadnej postaci - i to od dobrych 3-4 lat.....ale te grudki na czole mnie osłabiają - co ja mam z nimi robić? koleżanka poradziła żebym wzięła zwykłe nydło i szczoteczke do zębów i tarła ile wejdzie - zrobiłam - jakby troszeczkę pomogło.
W ogóle to stosowałam sudocrem, benzacne, codziennie myje twarz peelingiem z clearasil...a laszka pozostaje - najgorzej to wszystko wychodzi po imprezie......czasem nie moge patrzeć a siebie
Piszesz, że to wychodzi Ci po imprezie?? To możebyć jakieś uczulenie. Nie wiem np. na słodycze, alkochol czy papierosy. Wielu osobom wychodzi taka kaszka na rękach, bo są właśnie uczuleni na czekoladę, kakao itp.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 22:31   #8
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

przez wakacje nie tknęłam alkoholu i papierosów - kaszka na czole i tak była - co prawda mniejsza, ale zawsze.
Uczulenie raczej nie - z tego co mi wiadomo i co juz przeszlam to nie mam szczególnych skłonności do uczuleń. Te grudki pod skóra po prostu sa i koniec..... są lekko białe - niektóre chcą się wycisnąć, ale nawet po tym pozostaje nierówność nie wiem jak sobie z tym radzić....
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 09:34   #9
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

To chyba najlepiej będzie jak udasz się do kosmetyczki albo dermatologa, niech chociaż to zdiagnozują i podadzą ewentualną przyczynę
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 10:34   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez Aneta(anecia)
up up up
chciałabym usłyszeć chcociaż jedna opinie bo nie wiem czy te kosmetyki moga mi szkodzić
Wydaje mi się, że tymi kosmetykami raczej sobie nie szkodzisz. Może jednak warto wybrać się do dermatologa. Ja sama mam problem z takimi grudkami w kolorze skory na czole. Ostatnio stosuję acne-derm. Jak narazie rezultatow nie widzę...

Jeżeli to jest mnóstwo malutkich krosteczek to może to być jakieś uczulenie. Przyjrzyj się dokładnie temu co zjadasz w ciagu dnia. Może jednak jakiś produkt Ci szkodzi. Oprócz czekolady, słodyczy itp. niektórzy źle reagują na nabiał. Może ogranicz spożywanie produktu, który zjadasz w bardzo dużych ilościach i obserwuj swoją skórę. Może to coś pomoże
Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 10:42   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez funky_girl
mam to samo co ty - tyle ze ja mam 20 lat i trądzik młodzieńczy?? w dodatku w ogóle nie uzywam pudrów w żadnej postaci - i to od dobrych 3-4 lat.....ale te grudki na czole mnie osłabiają - co ja mam z nimi robić? koleżanka poradziła żebym wzięła zwykłe nydło i szczoteczke do zębów i tarła ile wejdzie - zrobiłam - jakby troszeczkę pomogło.
W ogóle to stosowałam sudocrem, benzacne, codziennie myje twarz peelingiem z clearasil...a laszka pozostaje - najgorzej to wszystko wychodzi po imprezie......czasem nie moge patrzeć a siebie
Po imprezie to pewnie od tego dymu. Ja tez nie wyglądam zaciekawie po szalonej imprezce

Jestem w tym samym wieku co Ty i też walczę z grudkami na czole Zaczęłam stosować ostatnio acne-derm. Nie wiem czy pomoże, bo mam też problemy z hormonami, więc to pewnie ich wina. Gdybym mogła to bym je Nie wiem czy dobrze postępujesz z tym mydłem. Może ono bardzo przesłuszyć Ci buźkę i nabawisz się dodatkowych podrażnień. I takie tarcie przyczynia się do powstawania zmarszczek, bo rozciągasz podczas niego skórę. Oczywiście to zależy jak bardzo mocno tarłaś.

Jeśli stan Twojej skóry jest bardzo zły, to może też warto zbadać sobie hormonki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 11:04   #12
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez funky_girl
mam to samo co ty - tyle ze ja mam 20 lat i trądzik młodzieńczy?? w dodatku w ogóle nie uzywam pudrów w żadnej postaci - i to od dobrych 3-4 lat.....ale te grudki na czole mnie osłabiają - co ja mam z nimi robić? koleżanka poradziła żebym wzięła zwykłe nydło i szczoteczke do zębów i tarła ile wejdzie - zrobiłam - jakby troszeczkę pomogło.
W ogóle to stosowałam sudocrem, benzacne, codziennie myje twarz peelingiem z clearasil...a laszka pozostaje - najgorzej to wszystko wychodzi po imprezie......czasem nie moge patrzeć a siebie
po imprezie jest się niewypanym, w końcu zarwana noc skóra nie jest wypoczęta w nocy zamiast się regenerować to jest wystawiona na działanie i to w dużym stężeniu dymu papierosów...Dzień po imprezie wygląda sie nieciekawie, ale po następnej nocy wraca wszystko do "normy" o ile można te grudki nazwać normą
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 11:53   #13
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Nie wyciskaj ich!Zastosuj jakiś peeling,maseczke albo coś w tym stylu.A jak nie,to pójdź do dermatologa.
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 15:57   #14
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

chyba jednak pójdę do dermatologa - chociaż znam trochę osób, które już były i nic im nie pomógło. Więc moje nastawienie jest od razu negatywne
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:03   #15
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Popytaj wśród znajomych. Może ktoś poleci Ci dobrego dermatologa choć ja z autopsji wiem, że trudno za pierwszym razem do dobrego trafić
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:24   #16
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Ja byłam tydzień temu u dermatologa i doktor powiedziała mi, że to co mam na twarzy to kaszka, przepisała krem na noc purritin, żel do mycia twarzy purritin, isotrex co drugi dzień na noc i klindacin T do stosowania punktowo na pojedyncze ropne wypryski.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:59   #17
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez Durga
Ja byłam tydzień temu u dermatologa i doktor powiedziała mi, że to co mam na twarzy to kaszka, przepisała krem na noc purritin, żel do mycia twarzy purritin, isotrex co drugi dzień na noc i klindacin T do stosowania punktowo na pojedyncze ropne wypryski.
Mam nadzieje, że ta kuracja Ci pomoże Jakiś fajny ten dermatolog? Jesteś może z Krakowa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 17:05   #18
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

no cóż..czeka mnie tylko dermatolog "przychodniowy"
może ktoś zna dobrego dermatologa z Rzeszowa ??
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 15:48   #19
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez Milka19
Mam nadzieje, że ta kuracja Ci pomoże Jakiś fajny ten dermatolog? Jesteś może z Krakowa
Dzięki, ja też mam nadzieję, że pomoże. Jestem z Wrocławia A ten dermatolog to taki zwykły przychodniowy, pierwszy raz u niego byłam.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 16:46   #20
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

polecam ostatnio odkrytą rewelacyjną maseczke z drozdzy!!!jest super i opakowanie za ok 70 groszy starcza na 4 razy!a więc tak cwiartke drozdzy mieszam z kilkoma kropelkami ciepłego mleka i nakładam na ok 20 minut, po prostu super maseczka!u mnie efekty są, oprocz tego używam też zachwalanego dr. Hauskcha olejek do twarzy i acnofan, widze efekty, oby nie zapeszyc!
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 18:36   #21
Ironlady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Durga ja też jestem z Wrocłaiwa I akurat raczej nie trafiam na odpowiednich dermatologów. Może byś mi jakiegoś poleciła? Jedyny lek, który mi pomógł to był Zineryth, ale niestety jest na receptę (pomimo też nie niskiej ceny warto było).
Ironlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 19:34   #22
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Aneta, z twojego opisu wygląda mi to na tzw. skazę białkową. Parę moich znajomych też to ma (tyle że jedna na twarzy, inne na ramionach). Pijesz mleko? Może spróbuj je odstawić na dłuższy czas i obserwuj reakcje skóry. No i najlepiej byłoby iść do dermatologa, zamiast testować na skórze wszystkie antytrądzikowe specyfiki, bo bardzo możliwe, że to wcale nie jest trądzik.

pozdrawiam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:48   #23
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez Kajol
Aneta, z twojego opisu wygląda mi to na tzw. skazę białkową. Parę moich znajomych też to ma (tyle że jedna na twarzy, inne na ramionach). Pijesz mleko? Może spróbuj je odstawić na dłuższy czas i obserwuj reakcje skóry. No i najlepiej byłoby iść do dermatologa, zamiast testować na skórze wszystkie antytrądzikowe specyfiki, bo bardzo możliwe, że to wcale nie jest trądzik.

pozdrawiam
jakbyś mogła to napisz coś wiecej na temat tej skazy jak sie to objawia jutro ide sie zapisać do dermatologa ale nie wiem kiedy przyjdzie mój termin ehhh
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:52   #24
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

hej, popytaj też mamy czy w dzieciństwie dobrze tolerowałaś mleko- ale krowie- nie mamine . moja siostra ma taką skazę właśnie od urodzenia- na policzkach i ramionach- to są właśnie takie drobne białe twarde podskórne krosteczki- jak grysik, albo jakaś kaszka- nie wygląda to jak zwykłe wypryski, skóra jest taka chropowata. Znika jej to, jak przestaje pić mleko (a rzadko je w sumie odstawia, więc problem istnieje cały czas). Z tego, co powiedział lekarz, jak jeszcze była mała, to pamiętam, że jedynym wyjsciem z sytuacji było nie pić mleka- nie da się tej kaszki zlikwidować w inny sposób (chyba, że coś odkryli niedawno)- to jest, o ile się dobrze orientuję, taki rodzaj alergii. Ale 2 mije znajome zaczęły na to cierpieć dopieroo jak już przestały być dziećmi (mleko w kartonach też pewnie ma na to wpływ, nie wiem czy inny nabiał też pod to podchodzi).
Tu masz link z wizażu, ale o skazie było bardzo mało: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35802

Ale to co ty masz, może być równie dobrze innym uczuleniem. Ja mam na przykład fotoalergię: za dużo słońca i też mam mnóstwo takich malutkich drobnych białych podskórnych krosteczek, tyle, że one są raczej miękkie, nie jak kaszka. A z tą "kaszką" na twarzy to może być też tak, że są to po prostu jakieś nieprawidłowości w rogowaceniu naskórka (chyba?)

pozdrawiam i zyczę szybkiego znalezienia rozwiązania tego problemu.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 17:46   #25
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Cytat:
Napisane przez Kajol
hej, popytaj też mamy czy w dzieciństwie dobrze tolerowałaś mleko- ale krowie- nie mamine . moja siostra ma taką skazę właśnie od urodzenia- na policzkach i ramionach- to są właśnie takie drobne białe twarde podskórne krosteczki- jak grysik, albo jakaś kaszka- nie wygląda to jak zwykłe wypryski, skóra jest taka chropowata. Znika jej to, jak przestaje pić mleko (a rzadko je w sumie odstawia, więc problem istnieje cały czas). Z tego, co powiedział lekarz, jak jeszcze była mała, to pamiętam, że jedynym wyjsciem z sytuacji było nie pić mleka- nie da się tej kaszki zlikwidować w inny sposób (chyba, że coś odkryli niedawno)- to jest, o ile się dobrze orientuję, taki rodzaj alergii. Ale 2 mije znajome zaczęły na to cierpieć dopieroo jak już przestały być dziećmi (mleko w kartonach też pewnie ma na to wpływ, nie wiem czy inny nabiał też pod to podchodzi).
Tu masz link z wizażu, ale o skazie było bardzo mało: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35802

Ale to co ty masz, może być równie dobrze innym uczuleniem. Ja mam na przykład fotoalergię: za dużo słońca i też mam mnóstwo takich malutkich drobnych białych podskórnych krosteczek, tyle, że one są raczej miękkie, nie jak kaszka. A z tą "kaszką" na twarzy to może być też tak, że są to po prostu jakieś nieprawidłowości w rogowaceniu naskórka (chyba?)

pozdrawiam i zyczę szybkiego znalezienia rozwiązania tego problemu.

ehh dzięki mam nadzieje że coś uda sie zrobić miałam testy alergiczne ale nie wyszło mi że jestem uczulona:/akurat na mleko mam alergie na roztocza i kurz zaqżywam lekarstwa możliwe że to od nich?? już sama nie wiem
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:57   #26
reniusia
Przyczajenie
 
Avatar reniusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: swinoujscie
Wiadomości: 1
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

czesc ja tez mam ten sam problem z krostkami i u mnie nasilaja sie wraz z pierwszymi majowymi promieniami slonecznymi i to moze byc wlasnie to musiala bys zwrocic na to uwage albo to moze tez byc zwiazane z twoja alergia na kurz i roztocza choc moze sie myle mi pomaga wysuszenie ich w solarium a dermatolog mi powiedzial ze jak mam problemy z cera to powinnam isc do kosmetyczki mam doslownie cale czolo w takich malutkich pryszczykach i wyglada to jak kaszka sa ropne i jak dojrzewaja robia sie biale i pekaja a wlasnie latem bardzo sie to nasila pozdrawiam
__________________
Renuisia to ja
reniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 16:25   #27
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

idź do dermatologoa ja wyleczyłam trazik !! opłaca sie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:11   #28
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Pamietaj, że alergia sie przenosi, tzn. dzis możesz być uczulona na jeden alergen (np. kurz), jutro na inny (np. mleko)...
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:13   #29
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Idź do dermatologa!!!!!!!!!
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:24   #30
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

byłam już prawie dwa tygodnie temu lekarka przepisała mi ISOTREXIN i jakoś nie widze większych efektów próbuje sie nie jeść czekolady i chipsów ale też nie zawsze wychodzi
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.