Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 18:28   #4381
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

informuje ze w S. w Galerii Baltyckiej w Gdansku sa juz nowe kulaski
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:29   #4382
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[QUOTE=Corii;20209168]Problem w tym, ze fiolety aj chętnie w kazdej ilosci, niewazne Guerlain, czy Dior A te juz pare razy ogladalam i tak mnie sie podobały


To jak coś to wiesz gdzie szukać
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:30   #4383
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Problem w tym, ze fiolety aj chętnie w kazdej ilosci, niewazne Guerlain, czy Dior A te juz pare razy ogladalam i tak mnie sie podobały


To jak coś to wiesz gdzie szukać
Pytam się za co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:35
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:38   #4384
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pytam się za co
daj linka do wątku, może coś wybiorę
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:40   #4385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
daj linka do wątku, może coś wybiorę
proszę bardzo https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441056
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:44   #4386
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

muszę podumać nad kilkoma rzeczami u Ciebie, wieczorkiem dam znać u Ciebie w\wątku co by tu nie bałaganić

już przeniosłam się na targ

Edytowane przez asia3000
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:47
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:54   #4387
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mi się jednak podobają, takie delikatne są i pudrowe. No i maty, a ja maty kocham
fakt, że może i ciut mało wyraziste, ale zawsze przecież można się wspomóc innymi jakby co (ech, gdyby ten pojedynczy brązowy był ze dwa tony ciemniejszy, byłoby cudnie) , a na lato przecież lekki makijaż w sumie powinien być
oto dowody
kolejne cudne oczyska
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 18:55   #4388
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
muszę podumać nad kilkoma rzeczami u Ciebie, wieczorkiem dam znać u Ciebie w\wątku co by tu nie bałaganić

już przeniosłam się na targ
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:06   #4389
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na Twoich oczach bardzo ładnie wyglądają, na moich nie, dałam w sumie sam ciemny i wyszła d**** blada

to było na d..pkę też ciemnego cienia dać i już by nie była blada
ale fakt, leciutkie te cienie są bardzo i w tym cały z nimi problem. Ja nie wiem jak ta laska co ciągle ramię różnościami maluje taki efekt u siebie osiągnęła, chyba na mokro tymi cieniami po ręku jechała

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
kolejne cudne oczyska
mru
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:13   #4390
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mi się jednak podobają, takie delikatne są i pudrowe. No i maty, a ja maty kocham
fakt, że może i ciut mało wyraziste, ale zawsze przecież można się wspomóc innymi jakby co (ech, gdyby ten pojedynczy brązowy był ze dwa tony ciemniejszy, byłoby cudnie) , a na lato przecież lekki makijaż w sumie powinien być
oto dowody
woowww... pasuja idelanie... super podkreslaja kolor okow... cudo...

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
kolejne cudne oczyska
prawda... cudne ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:16   #4391
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

dzięki śliczne
czyli mówicie że warto było wczoraj wszystkie 5 sklepów w okolicy obskoczyć zeby gdzies w końcu dorwać ostatnie pudełeczko ?
tyle tylko że trzeba się nad nimi trochę napracować ale moze z bazą będzie lepiej, te tu na sucho palnęłam
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 19:17   #4392
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

zdecydowanie warto
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:22   #4393
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
zdecydowanie warto
powiem to tym przemiłym czterem paniom z dillards, które w zastępstwie guerlainowskiej koleżanki która na chwilę wybyła, trzepały przez pół godziny wszystkie szafy żeby mi je znaleźć

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:30
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:20   #4394
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Teraz są nowe nowe czyli fioletowe i czerwone trzonki mają
Czerwone trzonki!! Jak kupowałam kulki, to chyba byłam w amoku i nie widziałam. Muszę obejrzeć w najbliższym czasie. Chyba wygenerowała mi się nowa potrzeba:brzydal :
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:23   #4395
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Czerwone trzonki!! Jak kupowałam kulki, to chyba byłam w amoku i nie widziałam. Muszę obejrzeć w najbliższym czasie. Chyba wygenerowała mi się nowa potrzeba:brzydal :
Oglądałam i macałam je dzisiaj, jedne fioletowe, drugie malinowe, to tylko fajnie wygląda wzrokowo i tylko tyle, pyndzelki te same
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:26   #4396
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
moniq, gratuluję nowe 01 bardzo podobne do mythiców, także faktycznie mogłoby to być przegięciem ja swoje co jakiś czas wyjmuję i... rozkoszuję się zapachem
Też je co chwilę wyjmuję i porównuję kolory z posiadanymi już wcześniej kulkami . Oczywiście wszystkie porównania wypadają na korzyść nowych, chociaż niekoniecznie tak jest naprawdę. Mąż patrzy na mnie z życzliwym pobłażaniem i rozczuleniem i mówi, że cieszę się jak dziecko, a to przecież tylko jakieś kulki. Nie zna się
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:30   #4397
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z letnimi cienami definitywnie przygodę testową skończyłam, nie dla mnie nie po drodze nam w ogóle.. Za to Pani umówiła mnie w piatek po pracy na makijaż u wizażysty Guerlaina, ciekawam, czy poznam siebie, jak mi facjatę przerobi
w zeszłym roku miałam makijaż u wizażysty Guerlain'a i byłam w szoku! chciałabym umieć się tak malować...

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko się pochwalic że nabyłam dziś kulasy 01 i 02. Więc już mam komplet . Miła Pani w S mi odłożyła i czekały na mnie, gdyby nie to, to musiałabym teraz polowac na 01, bo już nie było .

Przy okazji zrobiłam szybki test nowych czwórek na oczach, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie wyglądały na mnie tak ciepło jak się spodziewałam, mają cudowną aksamitną konsystencję i lekki blink. Mogłyby byc troszkę intensywniejsze bo chyba nawet jak dla mnie, są za delikatne .

Kiss kiss baby z letniej kolekcji sobie definitywnie odpuszczam, bo choc kolorki ładne, letnie, to pomadki za twarde jak na mój gust .
gratuluję kulek!
mi te kiss kiss się bardzo podobają, ale czas na wakacje odłożyć fundusze mam jedną z jesieni i ta twarda konsystencja wcale mi nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mi się jednak podobają, takie delikatne są i pudrowe. No i maty, a ja maty kocham
fakt, że może i ciut mało wyraziste, ale zawsze przecież można się wspomóc innymi jakby co (ech, gdyby ten pojedynczy brązowy był ze dwa tony ciemniejszy, byłoby cudnie) , a na lato przecież lekki makijaż w sumie powinien być
oto dowody
no no, bardzo ładnie tym cieniom w Twoich zielonych oczach a myślałam, że nie będą pasować do tego koloru a tu proszę jaki piękny efekt

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Też je co chwilę wyjmuję i porównuję kolory z posiadanymi już wcześniej kulkami . Oczywiście wszystkie porównania wypadają na korzyść nowych, chociaż niekoniecznie tak jest naprawdę. Mąż patrzy na mnie z życzliwym pobłażaniem i rozczuleniem i mówi, że cieszę się jak dziecko, a to przecież tylko jakieś kulki. Nie zna się
dobrze wiedzieć, że nie jestem sama czyli wcale nie jest ze mną źle
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:40   #4398
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Yup Tym bardziej, że w ogóle nie mam ani futra ani złota Złota- tego zwykłego, żółtego wprost nie cierpię. We futrze też się nie widzę. Zwłaszcza latem.

Swoją drogą, to ja tam zawsze zwracam uwagę jak mi coś nie pasi, nie szczypię się w ogóle. Miałam kiedyś podobną sytuację - też babeczka przede mną została zasypana cudami - z rozmowy jakie prowadziły panie wywnioskowałam, że sie znają. Jak skończyły, przyszła moja kolej, zapłaciłam i zorentowałam się, że za moje zkupy przekraczające trzy stówy mam szansę otrzymać za chwilę 5 próbek kremu dla pań w wieku 50+ zaoponowałam i poprosiłam o takie same cuda jak dostała pani przede mną. Było wywalanie gał i jakieś komentarze pod nosem (też dopytałam, ale pani nie chciała powtórzyć głośniej), ale dostałam fajne gratisy. Dodałam jeszcze z przekąsem, że możemy przejść z panią konsultantką na ty jeżeli to ma jej cokolwiek ułatwić Załapała aluzję.
Ja tam uważam, że nie ma się co szczypać i ogień zwalczać ogniem.

A w temacie - mam nowe 02. Fajne aczkolwiek jak dla mnie za dużo w nim pomarańczowych kulek. Część wywaliłam
Widzę bratnią duszę. Też nie mam problemu z wyrażeniem swoich oczekiwań i dostaję zawsze to, o co grzecznie acz stanowczo proszę. Jednocześnie jeśli panie chcą mi dać coś, czego nie używam (np. podkłady czy cienie - te to za granicą tylko), to również grzecznie dziękuję, nie biorę i proszę o coś innego.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
I tak trzymać

Też wolę miniaturki od pełnowymiarowych produktów. Z tych względów na wszelkich bezcłówkach, w morzu miniatur i wersji podróżnych, dostaję kićka czy tam małpiego rozumu

I cały czas twierdzę, że Guerlain powinien te swoje Meteoryty w miejszej wadze wypuszczać. Teraz zjechali do 30 g ale to przecież ciągle nie do zużycia jest. I 20 g byłoby za dużo. Nie da się zużyć zwłaszcza jak ma się tych wersji zgromadzonych z pierdylion Czyli jak się jest tzw. kolekcjonerem kulek

-
Miniatury byłyby fajnym rozwiązaniem. U mnie ostatnio pojawiła się na krótko myśl, że moich kulek nigdy nie uda mi się zużyć, ale ją pogoniłam. Kończę właśnie (naprawdę kończę) pełnowymiarowe pudło Mythic. Jestem z siebie dumna, w ich miejsce kupiłam sobie nowe 01. Inne czekają, czekaj, czekają na swoją kolej.

Spodobały mi się jeszcze z nowej kolekcji błyszczyko-szminki, a właściwie jedna - coral (były w sumie tylko dwa kolory). Czy któraś z was miała z nimi do czynienia i może wyrazić na jej temat opinię??
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:43   #4399
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Monia czekam na foty i wiedze że jak jestes z malżem to skrzydeł dostałaś, zabierasz go do Pl tym razem?
fotki się robią, na razie je otwieram, wącham, miziam, przekładam, znowu wącham i tak w kółko
myślę że to już jest choroba i trzeba by ją jakoś nazwać ...
KULKOFILIA chyba najbardziej podchodzi
skrzydeł dostałam bo wiedziałam ze tu kuleczki są, a że od tego czekania na nie już małpiego rozumu dostałam, to trochę wczoraj ogólnie wydałam ale że to moje zaskórniaczki były to mąż nie mógł bardzo protestować hehe
jeszcze go na trochę tu zostawiam, będziemy się odwiedzać jakby co, i jakoś to zleci...
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:46   #4400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
w zeszłym roku miałam makijaż u wizażysty Guerlain'a i byłam w szoku! chciałabym umieć się tak malować...
To może jednak nie pójdę, bo jak mam potem płakać, ze jak tak nie umiem się malować, to ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:49   #4401
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oglądałam i macałam je dzisiaj, jedne fioletowe, drugie malinowe, to tylko fajnie wygląda wzrokowo i tylko tyle, pyndzelki te same
To się nie napalam. Te, co posiadam, sprawują się świetnie.

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość

dobrze wiedzieć, że nie jestem sama czyli wcale nie jest ze mną źle
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:56   #4402
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Corii, Ty pojętna bestia jesteś to raz dwa załapiesz i jeszcze nas będziesz oświecać potem idź idź koniecznie, tylko rób notatki i zdjęcia najlepiej !!!
a to zapalenie już Ci przeszło że możesz?
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:08   #4403
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii, Ty pojętna bestia jesteś to raz dwa załapiesz i jeszcze nas będziesz oświecać potem idź idź koniecznie, tylko rób notatki i zdjęcia najlepiej !!!
a to zapalenie już Ci przeszło że możesz?
Leczę jeszcze, chociaż większość objawów już ustała, ale nie wiem, bo jak wizazystka ma pedzelki wspoldzielone to ja się na to nie piszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:15   #4404
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

no właśnie, żądaj jednorazówek albo dezynfekcji a najlepiej idź ze swoimi, nauczysz się co i jak możesz nimi cudować
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:16   #4405
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mi się jednak podobają, takie delikatne są i pudrowe. No i maty, a ja maty kocham
fakt, że może i ciut mało wyraziste, ale zawsze przecież można się wspomóc innymi jakby co (ech, gdyby ten pojedynczy brązowy był ze dwa tony ciemniejszy, byłoby cudnie) , a na lato przecież lekki makijaż w sumie powinien być
oto dowody
Na Tobie pięknie się prezentują
Ale widzę, że one nie dla mnie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:23   #4406
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

dziękuję yasiu
a dlaczego nie dla Ciebie? Może kwestia połączenia ich z jednym ciemniejszym i dałoby radę?
ja sie nadal zastanawiam czy ta jedynka brązowa nie byłaby do nich dobrym posunięciem, trochę by jeszcze wzmocniła efekt końcowy ...
ale z drugiej strony jak je wzięłam na rękęobok siebie to nie było wielkiej różnicy, o ton ciemniejsza była może ta jedynka
chyba poszukam czegoś co już mam, bo tyle kasy na jedynkę to chyba nie warto
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:35   #4407
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

kupiłam kulki jednak 03 a nie 01, w tych 01 jakoś dużo różowych było... w ogóle w pierwszej S. pani powiedziała, że nowych nie ma, a mnie wydawało mi się, że w testerach są właśnie nowe, ale doszłam do wniosku, że może jakieś zwidy mam... dopiero w drugiej dostałam, co chciałam

co do próbek do zakupu - oczywiście dostałam coś na zmarszczki, mimo, że jestem troszkę po 20stce...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:43   #4408
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a mi się jednak podobają, takie delikatne są i pudrowe. No i maty, a ja maty kocham
fakt, że może i ciut mało wyraziste, ale zawsze przecież można się wspomóc innymi jakby co (ech, gdyby ten pojedynczy brązowy był ze dwa tony ciemniejszy, byłoby cudnie) , a na lato przecież lekki makijaż w sumie powinien być
oto dowody
Moniczko muszę powiedzieć, że masz przepiękne oczy tylko zazdrościć i te kolorki bardzo Ci pasują
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:50   #4409
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dziękuję yasiu
a dlaczego nie dla Ciebie? Może kwestia połączenia ich z jednym ciemniejszym i dałoby radę?
ja sie nadal zastanawiam czy ta jedynka brązowa nie byłaby do nich dobrym posunięciem, trochę by jeszcze wzmocniła efekt końcowy ...
ale z drugiej strony jak je wzięłam na rękęobok siebie to nie było wielkiej różnicy, o ton ciemniejsza była może ta jedynka
chyba poszukam czegoś co już mam, bo tyle kasy na jedynkę to chyba nie warto
Lepiej się zdecydowanie czuję w mocniejszych kolorach (oczywiście wszystko w granicach rozsądku).Delika tne makijaże też lubię, ale mam wrażenie że moje oczy są wtedy przygaszone. Może na moich studiach się nauczę się innego podejścia do moich "gałek"
Pytanko: są może podobne do Teddy Bear Cliniqua?
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:51   #4410
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

dziękować
w sumie zawsze stawiałam na oczy w makijażu, bo uważałam je za mocny argument, na tyle mocny, że męża na oczy złapałam wypatrzył na zdjęciu i poległ hehe

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-06-23 o 21:54
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.